Opinie o BFK Biuro Finansowo Księgowe Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy BFK Biuro Finansowo Księgowe Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie BFK Biuro Finansowo Księgowe Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BFK Biuro Finansowo Księgowe Sp. z o.o. w Katowice

Kamila Nowy wpis

Widziałam ich ofertę dla księgowej, ale jest ono bardzo krótkie i niewiele jest tam informacji. Jest napisane, że jest brak wymagań, a jednocześnie, że kasa zależna od kwalifikacji i doświadczenia. Ja nie mam doświadczenia i nigdy nie pracowałam na tej posadzie, to jaka jest pensja? Czy dostałabym 4500 zł netto czy mniej?

Z Nowy wpis

O tej firmie nie da się nic pozytywnego powiedzieć. Szkoda tracić czas, bo i tak po kilku miesiącach trzeba zmienić pracę ze względu na toksyczna atmosferę. Sami pracownicy nawet ok, ale główna księgowa to już powinna sobie odpuścić i odejść, żeby nie męczyć swoją osobą wszystkich wokół. Kobieta się nie nadaje do pracy z ludźmi, wprowadza atmosferę jak w (usunięte przez administratora)

Czy w BFK Biuro Finansowo Księgowe Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Jest oferta pracy dla księgowej w Warszawie. Zarobki przedstawione są w ogłoszeniu jako zależne od doświadczenia, jako pracownik z wieloletnim stażem na jakie średnie wynagrodzenie można liczyć? Są jakieś dodatki związane z pracą? Niestety w ogłoszeniu nie było wzmianki na ten temat...Czytałam wasze opinie,nie dla wszystkich ważna jest atmosfera, oby pieniądze były na czas i dobra umowa i dam radę.

. Nowy wpis

BFK swoje biuro miała w Krakowie. Oferta pracy w Warszawie na pewno dotyczy innej firmy o podobnej nazwie.

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie BFK Biuro Finansowo Księgowe Sp. z o.o. na stanowisko Staż bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Agnieszka

To co wam robi, że tak ją oceniacie? Rozwiń proszę, czy chodzi o to, że mówi jakieś rzeczy czy chodzi o jakieś zachowania. Zarząd składa się z jednej osoby tylko?

Łucja

Ja widziałam ogłoszenie że szukają stażystów. Możesz napisać tylko czy dużo takich osób po stażu dostawało propozycje zatrudnienia? Chciałabym spróbować ale jeśli nie ma tutaj opcji zostania na umowie to muszę się zastanowić

Łucja

Z tych wszystkich rzeczy które wypisałeś to nie ma tam nic co by dla mnie dyskwalifikowało tą ofertę. plotkarstwo to jedynie atmosfera. Daj lepiej znać jak z zarobkami. Czy wszystko jest na czas wypłacane?

Agnieszka

No ale to myślisz, że jak pójdziesz gdzieś indziej, to plotek nie będzie? Pracowałeś kiedyś w innym miejscu? No ale zostając jeszcze przy tych zachowaniach szefostwa, co mówisz. Czy w firmie jest związek zawodowy?

były
@Agnieszka

Nie ma żadnych związków, jest jedna słuszna opcja. Albo dajesz sobą pomiatać albo albo wypad.

HA HA HA

I skasowali moje opinie :-) Widać nie można pisać prawdy tylko pochlebne opinie. Ale niestety, ci którzy tam byli chodźby na krótkiej rozmowie wiedzą wszystko.

Czy firma BFK Biuro Finansowo Księgowe Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

EG

Tak, pracodawca dba o to, żeby pracownicy mieli odpowiednie umiejętności. Przełożeni organizują szkolenia dla pracowników, np. związane ze zmianami podatkowymi. Szkolenia dodatkowe "indywidualne", myślę, że są możliwe, kwestia dogadania się z przełożonym.

Masakra

Jednym słowem (usunięte przez administratora) Bo nie da się napisać nic co mogłoby pomóc tej firmie... Brak słów na atmosferę jaka tam panuje. Zero poszanowania pracownika. Brak elastyczności i otwartości. Nie polecam! Chyba że desparatom, którzy na prawdę już nie mają innej opcji...

Ona

Byłam niedawno na rozmowie w sprawie pracy na fakturzystke, na pierwszy rzut oka firma ok, choć przełożona faktycznie mało przyjemna. Słyszałam jak odezwała się do jednej z dziewczyn. Coś w tych opiniach jest. Po ich przeczytaniu na pewno nie zdecydowałabym się na pracę tam.

B.

Od tego biura trzeba się trzymać z daleka. Atmosfera pracy jest tak ciężką że powinno by wypłacane szkodliwe. Szefowa (usunięte przez administratora) nie potrafi zarządzać zespołem ani nikogo na długo w nim utrzymać. Najbardziej znęca się nad pracownikami mądrzejszymi od niej, ponieważ sama zatrzymała się w miejscu, nie potrafi obsługiwać nawet programu księgowego. ona przynosi wstyd całej firmie, wszystkie negatywne opinie są przez nią zamieszczane.

Aneta

Witam, trafiłam na ofertę pracy w firmie BFK Biuro Finansowo Księgowe Sp. z o.o. Oferta jest mało konkretna, czy mógłby mi ktoś szerzej powiedzieć o obowiązkach i samej pracy jako akwizytor? Czytam opinie i są mało konkretne, chciałabym dowiedzieć się skąd takie mało pochlebne opinie o pracodawcy jak i współpracownikach.

Ta firma to lipa. Nie polecam. Z szefową nie da się dogadać, pracownicy są wręcz zaszczuci. Jakiś koszmar

Miron

@AN ale dlaczego ? szefowa nie chce się integrować z podwładnymi ?

Asia

Czy w BFK faktycznie jest aż tak źle? Pytam, ponieważ bardzo często pojawia się dokładnie to samo ogłoszenie o pracę na stanowisku księgowej. Nie wiem czy jest to związane z rozwojem firmy i zatrudnianiem nowych osób, czy po prostu tak jak wszyscy piszą jest dramat i ciągle ktoś się zwalnia że względu na panującą atmosferę. Chciałabym aplikować i zastanawiam się czy warto

PL

(usunięte przez administratora) Dobra jedynie na początek pracy w księgowości.(usunięte przez administratora) dlatego pracują tam głównie ludzie młodzi. Żadna doświadczona księgowa nie pozwoli sobie na takie traktowanie (usunięte przez administratora) W firmie nie można się zbyt wiele nauczyć, (usunięte przez administratora) Częsta rotacja pracowników, nieprzyjazna atmosfera

Paulina

Chciałabym się dostać do tego biura finansowego tylko nie wiem czy jest tam dobra atmosfera ?

Nela
@Paulina

Nie polecam pracy w BFK Biuro Finanasowo Księgowe. Fatalna atmosfera (usunięte przez administratora) niekończące się awantury i pretensje w stosunku do pracowników. Pracowałam tam 2.5 roku i z ulgą odeszłam. Wynagrodzenie również przeciętne w stosunku do innych firm. Nie warto

Zostaw merytoryczną opinię o BFK Biuro Finansowo Księgowe Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w BFK Biuro Finansowo Księgowe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BFK Biuro Finansowo Księgowe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BFK Biuro Finansowo Księgowe Sp. z o.o.?

BFK Biuro Finansowo Księgowe Sp. z o.o.
  • Uniczowska 25 lok. 7
    40-748 Katowice

BFK Biuro Finansowo Księgowe Sp. z o.o.