Opinie o Seating Factory Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Seating Factory Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Seating Factory Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Seating Factory Sp. z o.o. w Poznań

Jakie są warunki zatrudnienia w Seating Factory Sp. z o.o.?

Jsss Nowy wpis

Musisz być jeleniem bo będziesz miał rogi do betonu,to znaczy będziesz pracował nie dostając pieniędzy powodzenia

Franciszek Nowy wpis
@Jsss

Taa, i pracownicy się na to godzą? Przecież połowa by się pozwalniała gdyby nie dostawali regularnie wypłaty, nie?

Jass Nowy wpis
@Franciszek

No i właśnie tak połowa zrobiła i teraz trzeba szukać następnych (usunięte przez administratora)

Darek

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można powiedzieć o firmie? Łatwo jest zaszkodzić a znacznie trudniej naprawić.

sylwer
@Darek

Proszę pisać co tam takiego pozytywnego jest pośmiejemy się trochę.Pracowałam w tych firmach 20lat!

@Darek

A co tam pozytywnego jest w tej firmie ? Pracowałem tam przez dwa lata iwiem jakie cyrki się tam odstawiały więc proszę nie udawać ze wszystko nagle zmieniło się na lepsze i nie ma żadnych problemów W 2018 Piotr Kapturek mianował się kierownikiem produkcji ,człowiek który wcześniej był zaopatrzeniowcem i dostarczycielem eksportu na Francję

Sławek
@Darek

mają się niby odrodzić - potrzebni ludzie na produkcję, płaca w EUR

sylwer
@Sławek

Oni już się odradzają 7 lat! he he Jeszcze ludziom nie oddali w złotówkach a w euro będą płacić śmiech na sali!

Kartonex
@Gość

Jak każda firma gdy powstaje jest cacy dla swoich pracowników. Później kiedy czas najwyższy zacząć odzyskiwać zainwestowane pieniądze robią z pracowników (usunięte przez administratora) Wypłaty niskie lub brak w terminie wypłacane. Właściciel i ta jego blondyna to już w Polsce otwierali nowe lub doprowadzali do likwidacji wiele spółek po ty by korzystać z płacenia podatków jak najniższych przez 5 lat. A od Piotra to Wara. Jak będzie chciał to nawet Norweg zrobi go Prezesem.

@Kartonex

A co mnie obchodzi twój Piotr?

Kierownik
@Sylwer

Nie wypowiadaj się, jak Ciebie to nic nie obchodzi.

Stefan

Niepokojące informacje zostawiliście na forum a ja miałem zamiar złożyć cv, teraz trzeba się zastanowić.

@Stefan

Proszę nawet się nie zastanawiać bo to (usunięte przez administratora) zostanie Pan bez pieniędzy Pracowałam tam prawie 20 lat to już koniec

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Seating Factory Sp. z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Firma jest bankrutem, nie wypłaca wynagrodzeń od października

Czy po rozmowie w Seating Factory Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Sylwer

Pracodawca tej rzekomo nowej firmy to Norweg (usunięte przez administratora) Ciągle jest ta sama firma tylko pod innymi nazwami Z ostatniej firmy wielu pracowników się zwolniło(usunięte przez administratora) Firma miała wielokrotnie odłączany gaz ,prąd itp Teraz znowu dają ogłoszenie mając wiele spraw w sądzie Sama pracowała ponad 20lat i sprawa jest w sądzie o zwrot pieniędzy z prawie czterech miesięcy Pan Anders nic sobie z tego nie robi i daje znowu ogłoszenia typu: Nowo tworzona firma produkcyjna z dużym nie wykorzystanym potencjałem w zakresie produkcji mebli do siedzenia, foteli i sof z przeznaczeniem na rynki zagraniczne pilnie zatrudni Spawaczy Stanowisko Spawacza zarobki : 23- 25 zł brutto na godzinę na etat w zależności od umiejętności Szczególnie mile widziana umiejętność spawania z zachowaniem estetyki i dokładności. Jeśli były tak dobre zarobki i wypłata na czas to dlaczego brakuje ludzi proszę się zastanowić za nim podejmiecie u tego Pana pracę zwykły (usunięte przez administratora)!!!

@Sylwer

Zgadzam się także w 100% gdyż sam tam pracowałem 2 lata okres 2016-2018 i po przeż niewypłacalność firmy jeszce pod nazwa Eldan Estate sp. z o.o ,zmuszaony byłem rozwiązać zumowę z art.55 par1 punkt 3,oraz kierować sprawę do sądu w celu odzyskania pieniędzy za ponad 2 miesiące + odszkodowanie z tytułu rozwiązania umowy o pracę

Stanowczo odradzam pracy w tej firmie gdyż wlaścicielem owej produkcji jest człowiek z norwegi Anders Brunstad i ciągle następuje zmiana nazwy firmy i non stop problemy z płatnościami ,brak poszanowania ludzi ciągłe szantaze .Poprzednie nazwy firmy to Nordic Estate sp. z o.o ,Alex Estate sp. z o.o ,Eldan sp. z o.o.,exsporty wychodziły ciągle z opóżnieniem ,ciągle coś brakowało przez co dany mebel nie wyszedł wcale .

Sylwer

Zgadzam się w 100% z opinią szef to matacz jakich mało firma to nieporozumienie!!!

Czy pracodawca Seating Factory Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Sylwer

Trzeba przeczytać niżej jak motywuje He he

Winston

Witam Potwierdzam poprzednią opinie o tej firmie. Wypłaty jeśli otrzymacie to z miesięcznym opóznieniem

Zostaw merytoryczną opinię o Seating Factory Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Seating Factory Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Seating Factory Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Seating Factory Sp. z o.o.
  • Dziadoszańska 10
    61-248 Poznań

Seating Factory Sp. z o.o.