Opinie o Simpatio Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Simpatio Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Simpatio Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Simpatio Sp. z o.o. w Kraków

Mariusz

Czy komuś udało się odzyskać pieniądze lub jaka jest ostateczna decyzja dochodzenia przez policję

Włodzimierz
@Mariusz

Mam wezwanie na policję jako świadek. Bank nie podjął żadnej współpracy ze mną w celu odzyskania pieniędzy.

Iwo
@Mariusz

Moje dochodzenie jest prowadzone przez prokuraturę w Krakowie .Niestety od ponad roku cisza.Jedno przesłuchanie na policji i tyle

Daria
@Mariusz

W dniu dzisiejszym dostałam zaproszenie na przesłuchanie. Raczej nie łudzę się, że cokolwiek odzyskamy.

Gosia
@Mariusz

Zgłosiłam sprawę na policję we Wrocławiu ale niestety u mnie kompletna cisza.

Iwo na
@Gosia

To może zaproponować połączenie spraw .??

Nm Nowy wpis

U mnie cisza. Żadnych informacji, Żadnych pieniędzy

Iwona Nowy wpis

Niestety śledztwo utkwiło w Prokuraturze Krakowskiej

jacekrab Nowy wpis
@Mariusz

Chyba nic nie zrobiła policja w tej sprawie, bo o niczym mnie powiadamiali! ????Nie słyszałem, żeby komuś się udało z nimi "wygrać" odzyskać pieniądze ☹️

Czy w Simpatio Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Niestety cisza Śledztwo prowadzone jest przez Prokurature

Krystyna
@Iwona

No to zrobiło się poważnie. Dasz znać jeśli będzie coś wiadome ?

U mnie również cisza

Nm

U mnie tez cisza. Ani rozstrzygniecie sprawy, ani pieniądze, ani jakiekolwiek informacje nt śledztwa. Niestety nic...

Iwona Nowy wpis
@Krystyna

Oczywiście od razu tu napiszę

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Simpatio Sp. z o.o.?

Fb

Wszędzie pisze,że to oszuści. Wiec może i w kwestii rekrutacji również...

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Oszukana

Tonfotna poszukująca ludzi. Dałam się nabrać na tani zakup odkurzacza. Dobrze że zapłaciłam tylko 119zl ale nieszczęście coś rusza i właśnie dostałam kolejne wezwanie na przesłuchanie więc może dobrami się im do tylkow.

@Oszukana

conajmniej od stycznia2020 wiadomo, że to (usunięte przez administratora) a ty nie czytasz, wpłacasz i beczysz jaki z ciebie liść kapuchy

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Simpatio Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
radek

Witam, Czy ktoś sprawę zgłaszał na prokuraturę? Ponoć to prowadzi któraś z Krakowa, ma ktoś może dokładniejsze dane? Też zostałem przez nich (usunięte przez administratora) (simpatio.pl) i chciałbym to do prokuratury zgłosić tj. przesłać całą korespondencję. Dziękuję z góry za pomoc.

@radek

Ja zgłosiłem na policje w Krakowie . Dowiedziałem się że tylko zbiorowy moze nam pomóc

@Mariusz

Ja też zgłosiłam na Policję w Krakowie a na który Komisariat zgłosiłeś? Dzisiaj idę na przesłuchanie to możemy połączyć sprawy skoro jesteśmy z tego samego miasta?

Mirosław
@Iwona

Co dokładnie zgłosiliście na policję? Przepraszam, ale nie znam zbyt dobrze całej sprawy, dlatego, proszę o informację, o co dokładnie chodzi. Z góry dzięki za sprecyzowanie.

@Mirosław

Ale o co ci chodzi? (usunięte przez administratora) internetowe i wyłudzanie pieniędzy jak chcesz to sprawdzę ten art. Kodeksu Karnego?

Fb

(usunięte przez administratora) przez simpatio Tam proszę wpadać!!

Ulkaa20

jaj nazywa się grupa ???

K
@Ulkaa20

O szukani przez sympatio - pisane łącznie

(usunięte przez administratora) Na SMS-y z dopłatą do paczki nie odpowiadać bo żaden kurier dopłat do paczek nie bierze od nadawców.

Proszę Aga R

Kochani koniecznie zgloscie sprawę w tym banku na który pusciliscie kasę a dwa zgloscie to też do swojego banku...też mnie oszukali abank stwierdził ze jest pewna możliwość zwrotu tej kasy...więc proszeglisvi wbanku (usunięte przez administratora) i w swoim... Poza tym na krajowy telefon interwencyjny 800 060 000.. No i trzecie policja.

Magda

Witam czy udało się komuś odzyskać kasę?

@Magda

Właśnie zorientowałem się że padłem ich łupem. Zamówiłem w niedzielę i jak głupi wpłaciłem ponad 500 zł. W banku sprawdzili - konto mają w ING . Zgłosiłem do Banku. Jutro policja i radzę też na prokuraturę (policja raczej umorzy sprawę). Czytałem KRS - zamieszany jest w to jakiś Ukraniec. Kurcze, sklep - wyglądał całkiem normalnie. Mam nauczkę, ale na pewno nie puszczę tego płazem

marcin
@Paweł

Witam, ja zrobiłem podobnie niestety trochę mniejsza kwota bo 250 ale też szkoda. To jaka teraz jest najlepsza droga zeby tak tego nie zostawić tylko trochę poszukać sprawiedliwości?

@marcin

No cóż , zgłosiłem też incydent do CERTu. W Policji obiecali że sprawa będzie kierowana przez jedną grupę i połączy wszystkie wątki (komisariaty raczej nic same nie zdziałają). Ci (usunięte przez administratora) to nie jedna szajka. To jednak raczej Polacy. Ich działanie polega właśnie na tym że otwierają takie sklepy internetowe na 2-3 dni, potem się ulataniają, ściągają kasę i działają pod innym szyldem i robią podobne akcje. Trzeba samemu sprawdzać w necie - gdy tylko utworzy się taki sklep pod innym szyldem niż simpatico - trzeba szybko reagować i zgłaszać na policję (zanim się zamknie). W końcu wpadną i tylko wtedy dostaniemy zwrot kasy. Niestety musimy doprowadzić do ich złapania i osądzenia.

Krzychu
@Paweł

Zostałem (usunięte przez administratora) również przez ta firmę na 700 zł co robić teraz?

@Paweł

Ja też oszukana to powiedz mi jakie kroki mam zrobić? Mieszkam w Krakowie może podejdę do firmy? Pozdrawiam

@Paweł

Czy byłeś na policji? Jaka jednostka? Gdzie?

U nas to samo 650 zł sklep internetowy wyglądał jak każdy inny

@Karolina

Tak. Nowy Targ

Lara
@Paweł

Czy zgłoszenie do CERTu coś da?

Nina
@Iwona

Ja zgłosiłam na policję. Też zostałam oszukana. Dzwoniłam do firmy, gdzie mieli mieć siedzibę. To jest biuro coworkingowe. Dostałam informację, że ta firma nie jest zarejestrowana pod ich adresem od 2 lat.

Łuki
@Marta

Ja też niestety 252zł

saha
@Paweł

jak sie jest chciwym i głupim to tak jest. Kto (usunięte przez administratora) może sprzedawać urządzenia za 60% wartości???

saha
@Paweł

Ludzie swoja naiwnością daliście (usunięte przez administratora) kieszonkowe.

kleryk
@Krzychu

Lepiej było dać na TACĘ

Mariusz

Ja też zostałem (usunięte przez administratora) ponad 600 zł zgłaszam na policje, jestem z Krakowa , konto bankowe było zarejestrowane w oddziale w Krakowie próbowałem jeszcze przelać złotówkę na ich konto ale konto jest już zablokowane przyszedł zwrot strona była bardzo wiarygodna, jedynie zaniepokoiło mnie zwrot towaru na grodzką -to jest centrum miasta, sprawdziłem KRS jest taka firma pod tym adresem ale zajmuje się budownictwem

Lara
@Mariusz

Ta firma zajmuje się (usunięte przez administratora). Jaka firma budowlana ma kapitał 5000 zł?

@Mariusz

Zapomniałem dodać że przysłali smsa że przesyłka została wstrzymana z powodu przekroczenia wagi dokończ zlecenie aby paczka mogła wyruszyć (usunięte przez administratora)

sztoo
@Mariusz

No właśnie, ja też dostałam od nich takiego smsa, żeby dopłacic za wysyłkę, od albertkurier. Sprawdziłam najpierw w sieci tą witrynę, i dostałam ostrzeżenie o phishingu, więc na nią nie wchodziłam.

Włodek
@Mariusz

Witam, mnie ta firma też nacięła, wprawdzie na 60 zł, ale sposób działania był podobny. Sprawę zbadałem w prawdziwej firmie PayU. Powiedzieli mi, że to fałszywy link.

Iwo
@Mariusz

Może się skontaktujemy ją też jestem z Krakowa oszukana na 500.zgpsiles na policję? Który komisariat? Ja jestem z Podgorza

bidok
@Włodek

a na co liczyłeś, że PayU utożsami się z nieuczciwą firmą SIMPATIO???

sztoo

Ja też zostałam przez nich oszukana. Dużo nas się robi.

Witam Strona wydawała się wiarygodna więc zrobiłem zakup za kwotę 500pln.Wiec jakie kroki trzeba zrobić żeby odzyskać stracone pieniądze może ktoś zna rozwiązanie tego problemu. Pozdrawiam Czekam na odpowiedź i pomoc

Alpa

Wpłaciłem za towar i nie dostałem

Łatwowierna
@Alpa

Nie dostałaś i nie dostaniesz bo to (usunięte przez administratora) 1.napisz do sympatio odstąpienie od umowy 2. zgłoś na policje 3.w banku w którym wpłacałaś napisz reklamacje o zwrot gotówki do banku na którego konto wpłata była wysłana Jak po 30 dniach dostaniesz( niedajboże ) odpowiedz odmowną to jeszcze jest RZECZNIK FINANSOWY nr tel 22 333 73 25 który może wystąpić o zwrot wpłaty

Marco 966

Witam, Ja również zostałem przez to simpatio pl (usunięte przez administratora) - wpłaciłem im kasę i strona następnego dnia zniknęła - ciągle w aktualizacji Masakra , że NIKT nie weryfikuje wiarygodności podmiotów gospodarczych , które tworzą fikcyjne sklepy internetowe

Anonim3

Byłam dzisiaj na policji, zgłosiłam sprawę, policjant przyjął zeznania ale czy coś z tym zrobią.. Nikt w ogóle nie chciał się tego podjąć, na komisariacie przyjęli mnie tylko dlatego, że jestem w ciąży. Raczej sprawę umożą. Nikt zbytnio nie jest tym zainteresowany, poza tym gdzie i kogo szukać.. Nie mamy żadnych prawdziwych i treściwych danych. No ale pozgłaszaliśmy i pozostaje czekać.. Jakby ktoś miał już jakieś wieści to dajcie znać.

Fb

Byłam dzisiaj u prawnika i rzecznika praw konsumenta Należy się podłączyć do grupy ludzi oszukanych jeżeli zgłosili to na policję...

Jarosław

Też zostałem (usunięte przez administratora) przez tą firmę na 250zł czy ktoś wie czy można odzyskać jakoś pieniądze?

Mateusz

Niestety też zostałem (usunięte przez administratora) niecały tydzień temu, sprawa zgłoszona ale więc może uda się coś uzyskać, co do innego sklepu to jest bardzo podobna strona różniąca się jedynie kosmetycznie, na której w podobnie atrakcyjnej cenie można kupić ten sam produkt.

K

Dzisiaj, zgłosiłam się na policję w celu złożenia zawiadomienia. Poinformowano mnie, że mam zgłosić swoje dane do komisariatu, który przyjął pierwsze zeznania - Nowy Targ. Tu podano mi numer do sekretariatu, gdzie uzyskamy więcej informacji 18 2610 566. Im szybciej się zgłosimy, tym prędzej będą w stanie znaleźć tych ludzi. Sprawa nie tylko toczy się o wyłudzenie pieniędzy, co także o wyłudzenie danych.

@K

Co powiedziała Policja w Nowym Targu?

Swuj

Ja już ogarniam rzecznika...

@Swuj

I co powiedział? Jak widzi ten problem?

Zostaw merytoryczną opinię o Simpatio Sp. z o.o. - Kraków

Simpatio Sp. z o.o.
  • Grodzka 42 lok. 1