Opinie o Euro-Box Sp. z o.o. w Ługów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Euro-Box Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Euro-Box Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro-Box Sp. z o.o. w Ługów

OBserwator

Ludzie świata .. masakra .. (usunięte przez administratora) , wieczne pretensje, faworyzacja. Pisali tutaj o toaletach .. brygadzista na spawalni to potrafi stać i mierzyć ci czas w kiblu i wchodzisz na górę i kieras ci gada że byłeś 7minut i 21 sekund w kiblu i jescze ci to na kamerach puszczą z wytłumaczeniem ile zajmuje jaka czynność w tej toalecie. Układy i tylko to się tu liczy .. zamiast cię pochwalić za normę to cię jescze opierniczą że dzień wcześniej (usunięte przez administratora)leciałeś bo mogłeś zrobić tyle samo co dziś. Jak brygol spawalni sobie kogoś upatrzy to już ma przechlapane bd sprawdzany na każdym kroku .. 6:04 juz kamery ogląda. 10 osób może robić co sobie chce a ta jedna upatrzona tylko ma (usunięte przez administratora) od góry.. nic nie można powiedzieć bo zaraz się zaczyna odgadywanie . Wyzysk i (usunięte przez administratora) ... Pracuje tu już (usunięte przez administratora) lat i przewinęło się kliku takich co życia nie mieli .. przez przełożonego , (usunięte przez administratora) że obok stanowiska syf i mogiła a u ciebie leży papierek i pyk po premii , jakieś łażenie w nocy po zakładzie , chowają za paletami zdjęcia ci robią . (usunięte przez administratora) to jest praca czy przedszkole .. z kierasem też się nie dogadasz bo zawsze cię odeśle z kwitkiem , no chyba że chodzisz na spowiedź po pracy to jesteś nietykalny w tedy . Sprawy prywatne to samo ... Podchodzi facet do kierasa i się pyta po co ten i ten był u was na górze a ten mu normalnie wszystko gada bez tajemnic żadnych .. kamery to się w oczach mnożą. Dość że mają robotę zrobioną to jescze źle. Jest norma 150 i koniec 170 to już jest tylko wola pracownika a skoro chcecie więcej i więcej to trzeba też za to płacić a nie uwalać na każdym kroku premie .pamiętajcie żeby (usunięte przez administratora) bo jak nie to nic nie będzie .. nadgodzin sobót nic zero .. a jak już to ci powie .. no możesz ale pod warunkiem że zrobisz tyle i tyle .. a potem siedzi i ogląda kamery . Dobrze że niedługo się stąd zwalniam po tych 14 latach bo patrzeć na was nie można (usunięte przez administratora) .. Amerykanie to też nietykalni bo przecież chatę od prezesa wynajmują więc interes kwitnie .. (usunięte przez administratora)jedne .. a nie wspomnę o reszcie wałków.. nie polecam .

Obserwator
@OBserwator

Nie wspomnę już o tym jak tu młodzi pracowali żeby uprawnień .. po kilka lat .. w razie najazdu to kazał z miotłami chodzić albo wyganiał na szlifiernie .. wyciągi działają tylko 2 maski nic zero nie dostaniesz .. jak sobie sam nie kupisz . Ubiór to samo potrafią ci zajrzeć pod 2 bluzy czy masz koszulkę firmową jak nie to pyk premia leci .. (usunięte przez administratora)

Lis

Możecie coś powiedzieć o pracy w Eurobox w miedzyrzeczu ?

@NICK

A szefostwo, też idzie się dogadać? Czy jak komuś nagle coś wypadnie to nie robią problemu o wolne z dnia na dzień? Wtedy trzeba udać się do kierownika?

Administrator Nowy wpis

W firmie Euro-Box Sp. z o.o. poszukiwani byli pracownicy na stanowisko Ślusarz. Czy ktoś brał udział w procesie rekrutacyjnym? Jakie warunki zaproponowano?

Hania Nowy wpis

Jedni o atmosferze w pracy piszą pozytywnie, inni mają odmienne zdania. Mąż w najbliższym czasie planuje zmienić pracę, z zawodu jest magazynierem. Przeczytaliśmy, że praca jednozmianowa, w jakich godzinach? Ewentualnie jeżeli ktoś by chciał to można dorobić sobie na płatnych nadgodzinach?

Lis Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Jak teraz wyglada praca w Miedzyrzeczu w oddziale ?

Inspektor

Wiecie co jest najlepsze, że kolejny typek z inspekcji pracy jest zatrudniony w firmie i z tego co wiem to sprawdza czy zaszły jakieś zmiany po poprzednim ;-) Jak go przyłapałem na robieniu zdjęć i nie chciał bym go wydał to mi pokazał legitymację służbową i teraz mamy deal ;p

@Inspektor

Heh nie wiem, czy to prawda, czy nie. Ale jak generalnie firma przestrzega zasad bhp? Wszystko jest ok np. jeśli chodzi o odzież ochronną, czas pracy, przepisy związane z czystością? Czy są jakieś nieprawidłowości, które negatywnie wpływają na codzienną pracę?

Firma Euro-Box Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko SORTOWACZ SUROWCÓW WTÓRNYCH. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Zzzz

Jak atmosfera i jakie warunki w Miedzyrzeczu są?

na stronie firmy wiszą różne oferty pracy. osobiście spodobała mi się ta na stanowisko kontrolera jakości. firma oferuje pracę w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku (sporadycznie w weekendy). na ile zmian się tutaj pracuje i w jakich godzinach? jeśli chodzi o pracę w soboty i niedziele, to ile wcześniej dają znać, że trzeba przyjść? czy są one płacone lepiej niż normalne dni na tygodniu? :) moje CV już czeka na to, abym je tam wysłał :p

Bonifacy

Witam ludzie weźcie się opamiętajcie i przeczytajcie ze zrozumieniem gość wytrzymał 14 lat czyli było wszystko ok tylko zmiana kierownika i jest (usunięte przez administratora)”chłop może być dobrym kierownikiem w kabarecie na moim dziale gdzie Pan P.Ł nadaje się do zamiatania placu a ktoś po układach zrobił go majstrem jest taki bałagan że każdy robi co chce najlepsi spawacze łodzi podwodnych Pan E.K i S.T najpierw podpierdalaja a później spawają i dlatego jest tyle bubli ale to nic bo dla kierownika nie liczy się jakość pracy tylko kto kogo (usunięte przez administratora) dlatego moim zdaniem dobrych pracowników się nie docenia.Pozdrawiam

@jjj

Miła atmosfera , spokój i nie ma problemu z dogadywaniem się z przełożonymi. Polecam

OBserwator

Obserwator
@OBserwator

Szukając ofert pracy, napotkałam ogłoszenie na stanowisko pracownika produkcji. Firma wymaga od kandydata gotowości do pracy w systemie zmianowym. Ile tych zmian - w jakich godzinach? Czytam, że atrakcyjne wynagrodzenie. Ale co to oznacza? Można prosić widełki?

Lis

Możecie coś powiedzieć o pracy w Eurobox w miedzyrzeczu ?

Jerzy

O co konkretnie pytasz?

@Jerzy

Ogólnie o prace , ludzi , zarobki

pp
@Lis

Daj sobie spokój jedz do Niemiec jak wszyscy młodzi z lubuskiego

@Lis

Załoga i kierownictwo bardzo ok. Lubię tu pracować i wcale się nie opłaca jechać do Niemiec... tam dopiero (usunięte przez administratora)

@NICK

Mogłabyś napisać coś więcej? Jak zarobki? Dobrze płacą? Zastanawiam się też na jakiej umowie można tutaj pracować? Jest możliwa umowa o pracę?

Pedro

Z głodu zdechną pracując tam jako zwykły szeregowy pracownik i bez wchodzenia władzy w (usunięte przez administratora) oraz kablowania na innych chcąc się podlizać.

dobra praca, polecam

@NICK

Dobrą to mają brygadziści którzy udają, że pracują bo nie zwykli pracownicy

Danuta
@NICK

Co dokładnie polecasz? Chciałabym aplikować do firmy o chętnie posłucham na temat zarobków i atmosfery

@Danuta

Jakie stanowisko ?

Honorata
@NICK

Co jest dobre w pracy w tej firmie? Chodzi ci o atmosferę? Wynagrodzenie? Wiesz jakie firma teraz oferuje stawki dla nowych pracowników? Ile na godzinę?

Alicja

Praca w tej firmie nauczyła mnie jednego: Nie ma ludzi niezastąpionych!!! Nie polecam, układy, układziki, znajomości a przy tym presja czasu i stres.

Macho
@Alicja

Dokładnie, potwierdzam! Ja zmieniłem na przedstawiciela handlowego mając do dyspozycji służbowe auto, laptopa i telefon za pieniądze te same plus prowizja dająca drugą wypłatę.

Cenie sobie spokoj i elastycznosc pracy, a ten zakład mi to zapewnia, co cieszy.

cvbn
@Ania

Ciekawe co tam takiego robisz, że tak Ci dobrze ? Pewnie kawę parzysz ... Idz do Kami-lka na dział spawalniczy to zobaczysz jak tam wspaniale ;)

@cvbn

Tak z ciekawości właśnie, bo już inny kolega mi to proponował, kobiety tu spawają czy nawet nie biorą ich na takie stanowiska?

Typzdyp

Każdy kto ma trochę oleju w głowie nie będzie siedział w tej firmie dłużej niż musi. Jeśli ktoś nie widzi nic po za tą firmą to współczuję.

Programistka..

Widzę że w tym zakładzie nieakceptuje się kobiet które podjoły trudny zawód zaś panowie są przekonani że kobieta sobie nie poradzi co do wpisów widać że jest poprostu wstyd że kobieta pracuje i stara się wyuczyć na ten zawód poniekąd kobiety potrafią dorównac panom którzy mają bardzo wysokie mniemanie o o sobie a sami nie popatrzą na siebie jaki mi to są bohaterami widać Tagrze że w tej firmie to tylko się czeka aż się komuś noga powinie i krytyka leje się strumieniem dlatego życze tej Pani wytrwalości w zawodzie spawacza..

typzdyp
@Programistka..

Wytrwałości tak, ale nie w tej firmie bo tutaj nie ma przyszłości nikt kto chce coś więcej od życia.

Iwona
@typzdyp

A rowiniesz może czemu tak uważasz? Chciałabym aplikowac do firmy, ale trochę się obawiam teraz.

typzdyp
@Iwona

Główna i podstawowa sprawa to śmieszne wynagrodzenie. Kolejna sprawa jak widać jest tam bardzo dużo ludzi z ograniczoną głową zacofanych. Jedyne czego wymagają od życia to chyba że, mają pracę i mogę obgadywać i wymyślać fikcyjne historie na kogoś temat bo obli ich (usunięte przez administratora) A jak pani wejdzie już do firmy to radzę bardzo dobrze patrzeć na umowy i pilnowanie oraz walczenie o to jak powinno być tak naprawdę.

Don Pedro
@Programistka..

Akceptuje, ale z certyfikatem a nie bez kursu i certyfikatu tylko po znajomości bo to sąsiadka, koleżanka, czy (usunięte przez administratora)kogoś kto ma plecy. Spawaczom nie przedłużają umowy po okresie próbnym tłumacząc się tym, że nie wyrabiają norm a od takiej "znajomej" z plecami pewnie nikt tego nie będzie wymagał skoro dostała się do pracy po znajomości. Ot taka polityka tej firmy ...

Jackson

Sam pracuję na produkcji w ługowie i nie miałem żadnych negatywnych doświadczeń. Zdecydowanie polecam Euro-Box jako dobrego pracodawcę!

Karol

Zgadza się

@Jackson

też mam takie zdanie ze jest ok.

Alicja
@Jackson

A na jakim stanowisku Panie kochany ?

Rafał
@Jackson

Chyba jak mieszkasz w Świebodzinie i masz do pracy 5km a nie 30km w jedną stronę i fuchy Ci się trafiają bo masz plecy u kierownika

Z całym szacunkiem, ale jeżeli spawaczowi oferuje się po długich negocjacjach 3500zł a minimalna w tym roku wzrośnie do 3600 brutto co daje 2700 na rękę a i tak większość płaci 3000zł na rękę to za głupie 500 zł więcej na stanowisku spawacza nie opłaca się pracować. W budżetówce dostają podwyżki i taka zarobi te same pieniądze co spawacz siedząc na (usunięte przez administratora) przed komputerem, oddychając świeżym powietrzem, popijając kawkę. Ten zawód schodzi na psy bo już dawno spawacze powinni zarabiać minimum 5000zł netto a tak między firmami jest zmowa stawkowa i nikt nie daje więcej jak 5000 brutto, dlatego mając papiery spawacza wolę poszukać innego zawodu niż się męczyć na akordzie w warunkach szkodliwych gdzie nikt za szkodliwe nie płaci a kolejarzowi za chodzenie po torach płacą i taki zarabia 6000zł na rękę to gdzie tu sprawiedliwość ... Firma to pracownicy najniższego szczebla to oni ją tworzą a nie prezes czy grupka lizusów poniżających człowieka.

007jamesbond

Nie pozdrawiam baby co ciagle zagląda przez szybę i obserwuje kazdy dział czy ktoś pracuje, a sama w ciula leci , szczyt bezczelności

@007jamesbond

A co to za Pani? Jakaś przełożona pewnie to pilnuje? A co, ludzie czasami się lenili, że taki nadzór wprowadzili? Monitoringu w razie czego nie ma?

Igor
@007jamesbond

Jestem spawaczem chciałem wysłać CV do tej firmy ale jak się naczytałem tych opinii i że obserwóją cały czas to jednak odpuszczam nie potrafię pracować jak się ktoś parzy na ręce.

Igor
@Igor

życzliwy
@Igor

Tam biorą bez cv, nie idziesz na inżyniera przecież a zwykłego robola do wyrabiania norm by szef był zadowolony a Ty miał (usunięte przez administratora) ...

Miła atmosfera, komfortowe warunki pracy i pomocni współpracownicy, polecam

@Marcin

!

pp
@Marcin

Szkoda, że już tam nie pracujesz bo za małą normę wyrabiałeś ;))

@pp

No i po co tak koledze publicznie wypominasz. :/ A to jakie normy tu są, że nie podołał?

hhh
@Helena

Pójdź na spawalnię to zobaczysz ile ip przez 8h trzeba wyspawać by w kieszeni się zgadzało by na wypłatę dostać 3500 netto. Kup sobie za to paliwo do auta, opłać rachunki, kup jedzenie na kolejny miesiąc i spróbuj coś odłożyć na wakacje ... Ten zakład to (usunięte przez administratora)jak wszystkie inne z tym związane, najlepiej otworzyć coś swojego lub wyjechać z tego chorego kraju.

@hhh

no dobra, wydatki w tych czasach są jakie są... a możliwe, że tu cokolwiek od nowego roku podskoczyło jeśli o stawki chodzi? W wielu firmach tak się dzieje lub są jakieś zmiany w warunkach, więc pytam z ciekawości

@Helena

Tak, podwyżki były

Jacek

Ciekawe gdzie ...

Kamil

Nie mam nic do zarzucenia, wszystko w firmie działa jak należy. Problemy, gdy już się zdarzały były rozwiązywane szybko i profesjonalnie.

Zgadzam się.

ok

@NICK

Do którego stanowiska to odnosisz? Kasa na nim dla Ciebie wystarczająca? Bo ludzie różnie pisali na ten zarobków

życzliwy
@Kamil

Pewny jesteś ? BHP-owiec zaczął już dostrzegać nieprawidłowości ?

Zostaw merytoryczną opinię o Euro-Box Sp. z o.o. - Ługów

• Jak się pracuje w Euro-Box Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Euro-Box Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro-Box Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 7 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Euro-Box Sp. z o.o.