Opinie o Pphu Bungalow Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Pphu Bungalow Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Pphu Bungalow Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pphu Bungalow Sp. z o.o. w Warszawa

To prawda miałem okazję tam przez chwilę pracować. W momencie wybuchu plandemi właściciel wymienił wszystkim pracownikom umowy na jedno miesięczne, a gdy się kończyła można było ją zwrócić i dostawało się kolejną z nową datą. Z kasą też mnie (usunięte przez administratora) Nie polecam P.S. oczekują że będziesz jeździł, wydawaĺ towar I w zasadzie Robin za ciecia.

Stary pracownik Nowy wpis

Zgadzam się byłym pracownikiem jesCE obniżył w płaty o 1000 zł bo była pademia i jest kryzys a dotacje od państwa wziął mało jeszcze zatrudnił w tym miesiącu kierownika i handlowca fajnie nie polecam tej pracy pozdrawiam

adikaszi

(usunięte przez administratora) słyszałem od bardzo starych pracowników takich co pracowali po 1,5roku czy 2,5 roku czy nawet 10 lat temu (obecnie nie pracuja) ze od kiedy (usunięte przez administratora)trzyma na firmie swoja łape to wszystko sie sypie tak jak i w poprzedniej w której pracował i sie szczycił ze tam był podobno potężna firma tylko skoro tak to co robi w mniejszej ?? xD ????????. Proponowal bym poprawe firmy i wywalenie nie potrzebnej osoby która również wprowadza kolesiostwo jest to moja prywatna opinia.

@adikaszi

Dziękujemy za prywatną opinię , na pewno ma Pan się czym pochwalić przyszłemu pracodawcy, zwolnienie dyscyplinarne nie świadczy źle o firmie i dyrektorach tylko przykro mi to stwierdzić - o pracowniku!

Niesłuszne zwolnienie
@Pracownik.

Oczywiście. To, że sprawa trafiła do sądu z powodu niesłusznego zwolnienia, które nastąpiło bez uzasadnienia dzień po rozmowie na temat renegocjacji umowy, też nie świadczy o firmie. :)

@Niesłuszne zwolnienie

Naprawdę przykry sarkazm. :/ No ale co teraz w końcu z tym całym sądem?

Wygrana pracownika
@Jolanta

Firma od razu, jak otrzymała pozew z sądu, zgłosiła się do zwolnionego pracownika z propozycją ugody. Wynik? Zmienili papiery na zwykle rozwiązanie umowy i wypłacili odszkodowanie.

@Wygrana pracownika

To dobrze, że udało się to jakoś rozwiązać. I dobrze, że nie utrudniali niczego, a tego odszkodowania do dużo mu przysługiwało w związku z tym?

orzel
@Wygrana pracownika

@Wygrana pracownika Bardzo dobrze i gratuluję wygranej za to powinniśmy beknąc Pan Ryszard który uważa się tam za Bóg wie jakiego pana dyrektora.

@Wygrana pracownika

@Jolanta proszę o podawanie dokładnych i prawdziwych informacji i nie spamowanie na stronach.Dziękujemy!

@orzel

@wygrana pracownika była by jakby pracował , ale nie w przypadku zwolnienia hahaha.Na szczęście udało się zatrudnić odpowiednie osoby i bardzo dobrze się mamy .Serdecznie pozdrawiamy!

Klient
@orzel

@ Orzeł Pan Ryszard jest i będzie i miejmy nadzieję,że dalej będzie eliminował słabe ogniwa.

orzeł Nowy wpis
@Pracownik.

Wygrana pracownika jeśli pracodawca nie miał by sobie nic do zarzucenia to był by spokojny w sądzie pracy a jeśli pracodawca sam zmienił papiery czyli jednak nie był pewny swojej wygranej i wolał załatwić sprawę poza sądem.

Iwona Nowy wpis
@orzeł

A jak zmienił papiery, bo nie jestem w temacie? Wyjaśnisz?

@Klient Nowy wpis
@Klient

Jeżeli zwalnianie pracownika dyscyplinarnie a dzień wcześniej rozmowa o podwyżce jest dla ciebie normalne to gratulacje, jeśli w twoim mniemaniu jest to eliminowanie słabych ogniw to pogratulować.

orzel

Szczerze nie polecam tej firmy strata czasu na rozmowie kwalifikacyjnej obiecują kierowcy gruszki na wierzbie w ogłoszeniach wpisują że będziesz zarabiać 4000 zł na rękę przy 48h pracy i tak tyle nie zarobisz dają umowę na 3200 brutto plus premie uznaniowe czyli jak zechcą to ci wypłaca a jak nie to nic nie zobaczysz non stop presja czasu jako kierowca masz wydawać towar rozładowywać towar który przyjedzie i jeszcze załaduj sobie auto na wyjazd odradzam.

@orzel

Dzięki za opinię , hurtownia Pphu Bungalow przeprasza , że pomimo aplikacji na stanowisko kierowca -magazynier i zaakceptowania warunków i obowiązków na danym stanowisku, wymagaliśmy od Pana wydawania towarów klientom oraz dostawę do klientów. Myślę, że odpowiednią dla Pana praca będzie taka ,gdzie nic nie będzie trzeba robić ????

Helena
@orzel

Może nie słuchałeś i mówili że to w granicach 4000 brutto i wtedy by się mniej więcej zgadzało.. No ale z tym towarem to przeginka, taki przynieś podaj pozamiataj. A tej premii ile?

@orzel

To dobrze się składa bo wysyłałem CV i do mnie dzwonili w celu umówienia się na rozmowę ale jak firma taka "profesjonalna" to dziękuję. (usunięte przez administratora) trzeba tępić. Same szefostwo zostanie i dopiero zaczną myśleć

czarny
@orzel

To nic nie rób i czekaj na kasę morze ktoś się zlituje.

@czarny

A to prędzej nie podziękują wtedy za współpracę?

Boss
@Jolanta

Nie...wtedy dostanie podwyżkę hahaha.

adikaszi

Jako były pracownik moge sie śmiało wypowiedziec. (usunięte przez administratora) Każa jezdzic autami które nie maja prawa sie znajdowac na Polskich drogach (Przyda sie kontrola bhp,ITD,UDT oraz PIPU), auta albo nie posiadaja zezwoleń c5/c10 lub ich stan jest niedopuszczalny wyświetlajace sie liczne kontrolki oraz mówiace ze pojazd nie moze ruszyc, (usunięte przez administratora) Praca w nadgodzinach jest wymagana obowiazkowo oraz soboty pracujace wymagane również obowiazkowo oczywiscie płatne, Płatnosci sa z podstawa+nadgodziny+soboty i reszta premia okolicznościowa czyli moze zapłaci moze nie. Szacunku do pracowników nie wcale, dodam ze w chwili obecnej zwalnia sie naraz 5 pracowników (dało wypowiedzenie) to jednak o czymś świadczy gdzie firma ma około 9 ich. Klienci sa stali i ciagle maja zaskoczenie w jakim tempie jest rotacja na firmie, organizacji nie ma nigdzie ani na placu ani w systemie (usunięte przez administratora) Oczywiscie bedzie wypieranie jest tego wszystkiego no ale zweryfikowac mozna zawsze samemu jedynie uprzedzam przed strata czasu.

@adikaszi

Dziękujemy za opinie, przykro mi ,że został pan zwolniony dyscyplinarnie , powód był jednoznaczny , wydaje mi się , że frustrację swoją w inny sposób można wykorzystać.Współczuję przyszłemu pracodawcy zatrudnienia Pana.Jeszcze wspomnę , że wogóle nie mieliśmy przyjemności ze sobą rozmawiać, dopiero w momencie gdy Pana zwalniałem.Pozdrawiam.Niestety młodzież beż doświadczenia nie nadaje się do pracy .

Driver
@adikaszi

A jaki czas pracował pan w tej firmie ? Chyba parę lat sądząc po zarzutach?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Pphu Bungalow Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
klient

Jako stały, wieloletni klient hurtowni nigdy nie miałem problemów z dostawami ani problemów z osobami pracującymi w tej firmie, problemy kadrowe jak w każdej firmie, u mnie również bywają, nie właściwe osoby z pretensjami. Jako klient polecam, ceny dobre, dostawy bez problemów.

Klient

Co za bzdury.Robię zakupy w hurtowni od lat.Pan Ryszard wiedza na najwyższym poziomie , fachowiec .Ceny o wiele lepsze i szerszy asortyment.Polecam Hurtownie.

Zostaw merytoryczną opinię o Pphu Bungalow Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Pphu Bungalow Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pphu Bungalow Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pphu Bungalow Sp. z o.o.?

Pphu Bungalow Sp. z o.o.
  • Taneczna 71