Opinie o MDB Poland Sp. z o.o. w Gądki

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy MDB Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w MDB Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MDB Poland Sp. z o.o. w Gądki

Dfgh

Zero szacunku dla pracownika ze strony lidera. Po miesiącu oczekują, że będziesz potrafił obsługiwać wszystkie maszyny jakbyś był tam już co najmniej rok. Jeśli lider cię nie polubi to dowiedzenia. Nie polecam.

Nana
@Dfgh

Witamy w świecie bylejactwa , kolesiostwa, le szków meszków , niekompetencji i (usunięte przez administratora).

Wiktoria

Jakie trzeba spełnić wymagania, posiadać wykształcenie oraz doświadczenie aby móc liczyć na pracę w MDB Poland? Czy polecacie aplikować na jakieś konkretne stanowisko? Chętnie o tym poczytam i takie informacje będą na pewno przydatne też innym potencjalnym kandydatom.

Klient

Wszyscy którzy tak bardzo anonimowo wypowiadają się na temat kierownika i osób tam pracujących proszę ujawnić się. Co drugi wpis tylko o tym jaki to kierownik nie jest, że zatrudnia swoich ludzi. To proszę mi pokazać, w której firmie tak nie jest. W każdym przedsiębiorstwie znajdzie się ktoś po znajomości. Czy to jest aż takie dziwne? Jak dla mnie nie. Nic dziwnego, że kierownik chce mieć zgrany zespól, który będzie ze sobą. współpracował. Niestety po wypowiedziach tutaj zamieszczanych ciężko taki zespół zbudować. Zawsze znajdzie się osoba, której nic nie pasuje. Przepraszam za wyrażenie, ale nie każdy imbecyl nadaje się na wyższe stanowiska. A to, że kierownik jest na tym miejscu na którym jest obecnie to zasługa tylko jego. Najwidoczniej wykazał się umiejętnościami jakimi nie potraficie się Wy wykazać. Od razu pewnie też nie był kierownikiem, ba pewnie w poprzedniej firmie pracował tak jak każdy, ale wykazał się i zasłużył na awans. Pomimo iż nie pracuję(ale mam styczność, żeby nie było, że wypowiadam się bezpodstawnie) w tej firmie to nie mogę zrozumieć takiej nienawiści jaka tam panuje. Sami się tam wykończycie najeżdżająć jeden na drugiego. Macie ochotę zająć wyższe stanowisko to wykażcie się trochę nic samo nie przychodzi. Trochę zaangażowania z waszej strony, mieć tak zwany ,,pysk" w tych czasach i znajomości to nie wszystko. Trochę kultury, inteligencji i wiedzy nikomu jeszcze nie zaszkodziło. A uwierzcie to nic nie boli trochę pomyśleć. A to kto, co, z kim i gdzie robi - to nie nasza sprawa. Fajnie sobie poplotkować pewnie, ale pamiętajmy to jest każdego prywatne życie i nic nam do tego. Postawmy się na miejscu osoby, która jest na językach każdego - i co chyba nie fajnie tak jest ? Nie przeżyjemy za niego/nią tego wszystkiego. Każdy odpowiada za własne czyny. Sama/sam zatrudnił bym zaufanych ludzi, których znam i wiem, że mogę na nich polegać. A przede wszystkim, że będą ze sobą umieli współpracować. Jeszcze raz zastanówcie się trzy razy zanim zaczniecie głupoty wypisywać, wiem w jakich czasach żyjemy i że to właśnie zazdrość i chore ambicje nami kierują. Ale czasami lepiej porozmawiać, a nie swój gniew w internecie wylewać. A wam życzę zgranego zespołu i rozumu co dla niektórych. Lepiej wspinać się pionowo do kariery, a nie poziomo podkładając przysłowiową ,,świnię" każdemu kto wykonuje swoją pracę dobrze, albo po prostu ma lepszy kontakt z innymi bo nie jest aspołecznikiem i zadufanym w sobie egoistą.

@Klient

Brawo ! Polać jej/jemu ! Wszystkiego dobrego Ci życzę dobry czlowieku!

Robol
@Klient

BRAWO!!!Niech każdy zajmie się swoja pracą i swoim życiem

Klient

Tak jak już pisałem/pisałam nie jestem pracownikiem tej firmy, ale nie wypowiadam się też bezpodstawnie, ponieważ mam styczność z ludźmi, którzy tam pracują oraz środowiskiem firmy. Najwyraźniej ktoś ma problem z czytaniem, a to niezbyt dobra oznaka. Taka moja mała rada, żeby jak najszybciej zapisać się do okulisty może okulary są potrzebne :) A skoro MDB to szczyt bylejactwa i hipokryzji to czas zmienić pracę, na pewno nikt na siłę nikogo tam nie trzyma. Podesłać parę ogłoszeń? Na pewno wspólnymi siłami @Bul znajdziemy jakąś pracę. W razie czego służę pomocą.

Jan Miodek

Fakt, trudny temat: aby wspinać się poziomo. Yntelygent. Buhahahahahha

@Jan Miodek

Człowiek, który jest inteligentny zrozumie o co chodzi. Jednak widzę, że nie każdy rozumie. Polecam książki o rozwoju osobistym i dążeniu do samorealizacji. Odpisz a podam parę pozycji godnych polecenia :)

Asystentka p. Jana Miodka
@Klient

Ty klient, ty wkońcu pracujesz w tym MDB czy nie ? Bo jakoś widać , że tylko siedzisz i odpisujesz , a piszesz że nie pracujesz dno....Kolejny obraz hipokryzji i ynteliygencji tej firmy. P.s. to czy ktoś rozumie czy nie , mało istotne teraz , ważne że ty nie kleisz co to jest oksymoron . Może zamiast tylu książek co przeczytałeś o samorozwoju , najpierw podręcznik j.polskiego siódmoklasisty ?

Olewnik
@Asystentka p. Jana Miodka

Prawda....

Sputnik
@Asystentka p. Jana Miodka

Trafiony zatopiony. Następnego prosimy yntelygenta do golenia.

Przedszkolanka

karakan-obałek, kluska wyjazd, reszta też.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MDB Poland Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
bisnes

Jak was kupię to was zwolnię hahahha

...

NASTAWIACZEM ???? to ciekawe przecież my mamy liderów !

Pokemon

Nie ma u nas w firmie żadnej Rudej ani nastawiaczy. Pracuje się (usunięte przez administratora) a Szef Leszek i jego zastępca Konrad to ludzie na właściwym stanowisku. Nie krzyczą nie wyzywają tylko jak coś się dzieje to rozmawiają z ludźmi. Ludzie piszący tak śmieszne opinie to właśnie imbecyle którzy nie mają swojego życia lub ich życie jest poprostu tak nudne że aż ich żal...

Aneli
@Pokemon

Żeby być kierownikiem lub zastępca trza mieć do tego kompetencje.

@Aneli

Dobrze, że nie potrzeba mieć kompetencji żeby uzyskać żółte papiery ????

Pokemon

Ci co plują w nas jadem sami od jadu zginą. Niestety opisują to osoby które udają że są naszymi przyjaciółmi a za plecami knują komu tylko dowalić. Masz chęć obgadywać mnie i wszystkich wokol to lepiej się nie odzywaj do nikogo i skoro twierdzisz, że tu tak źle i ludzie nie tacy to się Zwolnij.. Pozdrawiam serdecznie środkowym palcem.

@Pokemon

Sprawdź czy doszedł przelew na konto, (usunięte przez administratora).

F16
@Pokemon

Trolu, która firma bu cię zatrudniła .... Siedź jak piesek i rób propagandę , i szczekaj gdy monety na konto lecą. Hauuu hauuu .

Perskie oczko

rudości uwielbia być tarmoszona po persku, wiem co mówię ;) Buźka rudości.

Zawiedziony ludźmi.

Ludzie opanujecie sie! Pracujecie razem, bywa ze przebywacie ze soba wiecej czasu niz ze swoja rodzina! Jeden na drugiego jedzie, w łyżce wody by utopil! Lepiej prosto w pysk powiedzieć niz w internetach sie obrażać! Wszyscy jesteśmy dorośli CHYBA ! Dajcie na wstrzymanie ... I zajmijcie sie swoimi sprawami, a w życie drugiego z buciorami nie właźcie, bo sami byscie sobie tego nie życzyli! Szok żeby karmić sie czyjaś krzywda... ! Szanujcie sie drodzy koledzy.

Kdjf

Zdesperowany kmiot ? To ciekawe bo to ty masz problem z tego co widac . Lepiej żrec sie ze wszystkimi anonimowo . brawo wstydz sie obrazac kogos kogo nie znasz. Ciekawe czy twarzą w twarz bys sie wypowiedział. Buziaki ????

Bllee

Czyżby lisica

@Bllee

No raczej. Ale spokojnie pewnie szanowny Pan lider Ł ją nametnie pocieszy za maszynami

Siara

MdB i wszytko jasne.... To, że to coś jeszcze funkcjonuje ...

@tara a toalety nie były zapewnione?

Alfonz
@Monika

Kobito , stawialiśmy sto-lce gdzie bozia dała. Na nockach bez latarki ni (usunięte przez administratora).wychodzić , bo jak na polu minowym było.

Zofija
@Alfonz

Już są toalety ;)

Bordo
@Zofija

Na monety, czy z socjalu podstołowego wam odciągają . Buhahhaha, kasztany bez szkoły.

Tak tak

Tak ma być jakis nowy własciciel z Poznańa , bo sam byłem zainteresowany tą firmą ale biznesmen z Poznańa złozył bardzo gróbe pieniądze za tą firmę wiec moze sie cos zmieni ja mialem inne plany co do tej firmy ale nie bede konkurował z tym biznesmenem z Poznańa

Byna
@Tak tak

Niech przychodzi i wymiecie tych dyletantów pierdz ących w stołki, toż to poruta jest aby jaka kolwiek firma była kierowana przez takich ludzi

Ľuki

Ja wiem jak tam jest , przeciez ten aktualny kierownik pan L. J. Zrobi wszystko zeby swoich zatrudnic , a ci co robili uciwie co ich zwolnił poprostu nie pasowali mu bo to nie sa jego ludzie , ale z tego co słyszalem co chodzą słuchy w środzie wlkp. , jeszcze troche ma zmienić sie ma własciciel z polski i moze bedzie inaczej

Kajaczka
@Ľuki

To niech ten nowy W. zapozna się dokładnie z finansami tego szamba. ..

Biznesmen z poznańa

Tak tez byłem zainteresowany tą firmą , ale nie bede sie wtrącał bizneamenowi tym bardziej ze jest to emerytowany kierownik głównej insekcji pracy pan o nazwisku D. Ktory chce cos robic działac w biznesie

Jakie wartości są cenione w MDB Poland Sp. z o.o.?

Bela

Włażenie w pupala i niekompetencja

Wiem o wszystkich machlojkach

Znowu przyszedł nowy lider, i co się okazało że tego nowego kierownika Leszka J. Sąsiad wszystko idzie po znajomości jestem ciekaw ile osób wyrzucił kierownik z starej ekipy a ile przyjmuje z swojej znajomości i zatrudnia ludzi z innej firmy gdzie kiedyś kierownik lezsek j. Był kierownikiem

Pelasia
@Wiem o wszystkich machlojkach

Ci imbecyle z biura to jedna rodzina papudractwo przekręty i (usunięte przez administratora)

Alda

To firma to (usunięte przez administratora) i jest zarządzana przez niekompetente szemrane towarzystwo co (usunięte przez administratora)kasiure bierze benzynki szkolenia wyjazdy , chwila rozliczeń nadchodzi

Najgorszy lider

Najgorszy lider to ten Łukasz tak jak ktoś napisał pracowników ma w dupie nic nie umie w dodatku mu się wydaje że to jego firma, bo kierownik i zastępca kierownika to najlepsi koledzy

lukas

Słyszał ktoś o ewentualnej pracy w firmie? Jaka umowę stosuje firma na początek?

Jacek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Tara

Ale kibel już macie ? Nie musicie biegać sto metrów przez podwórka żeby wykiprować potrzebę ?

azor

Ludziska o co chodzi ? przecież firma jest sławna na całym świecie ... Tzn. w internecie ;) można znaleźć rekomendacje innych firm o nas hurrraa !! ale niestety jakim firma jest dłużnikiem. Dobra to wiadomo, ale na serio trza stąd spier.... pajacyk umi zarządzać, tfu tfu.

@azor

Pamiętaj proszę, że na forum powinniśmy raczej unikać używania wulgarnego słownictwa. Wspomniałeś o problemach finansowych firmy MDB. Ale mam nadzieję, że macie tam normalnie wypłacane pensje? I terminowo?

Zostaw merytoryczną opinię o MDB Poland Sp. z o.o. - Gądki

• Jak się pracuje w MDB Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MDB Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MDB Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MDB Poland Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 45 ocen.
  • Towarowa 1
    62-023 Gądki