Opinie o Schöck Sp. z o.o. w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Schöck Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Schöck Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja elementów konstrukcyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Schöck Sp. z o.o. w Tychy

BJJ

Witam, Czy w najbliższym czasie będzie prowadzona rekrutacja nowych pracowników?

Klara Nowy wpis

Cześć, Czy ktoś jest wstanie powiedzieć coś więcej na temat pracy w firmie Schock na stanowisku pracownika administracyjno-księgowego? Jak wygląda atmosfera w pracy, czy są dodatki, możliwa jest praca zdalna lub hybrydowa? Zastanawia mnie dlaczego tak często szukają pracownika? Widziałam już kilkukrotnie tą samą ofertę.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Schöck Sp. z o.o.?

BJJ Nowy wpis

Kulfon Nowy wpis

Co tu dużo gadać, praca jak to praca na produkcji. Zarobki zadowalajace premie i dodatki sa, chlopaki w porządku. Solidna firma.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Schöck Sp. z o.o. na stanowisko Pracownik administracyjno-księgowy? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Olgierd

Świetna firma a praca dla ludzi którym chce się pracować i do tego nieźle zarabiać.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Schöck Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Pytanie 2

nawet helikopter można mieć

Bartosz

Mało aktywni na forum pracownicy to z pewnością z powodu dobrej pracy?

NIK
@Bartosz

Zgadłeś

Witam Proszę mi napisać czy są przyjęcia kobiet ?

an
@Ania

nie ma, tylko mężczyźni na produkcje

Przemo

Jak złożyć papiery do tej firmy?Proszę o informacje

E
@Przemo

Przez pośrednika

Witam! Ma ktoś z Was najnowsze wieści o firmie Schöck Sp. z o.o. w mieście Tychy? Napiszcie czy teraz w firmie można dostać pracę.

LucyLiu

Przyjęcia dopiero od kwietnia.

Zostaw merytoryczną opinię o Schöck Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Schöck Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Schöck Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Schöck Sp. z o.o.?

Schöck Sp. z o.o.
  • Turyńska 80