Opinie o Eko Bolesław Sp. z o.o. w Wojkowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Eko Bolesław Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Eko Bolesław Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy recyklingowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eko Bolesław Sp. z o.o. w Wojkowice

Mieszkaniec Piasków

Uciążliwości jakie doświadczają mieszkańcy ul. Piaski ze strony EKO Bolesław muszą zostać zneutralizowane. Jak? Poprzez zaprzestanie działalności jak to miałoiejsce za poprzedniego właściciela. Tyle że wtedy rządziło(usunięte przez administratora). DAMY RADĘ mieszkańcy, damy radę.

lulu
@Mieszkaniec Piasków

bo mieszkam na Piaskach

Doma Nowy wpis

Chłopak twierdzi, że była wcześniej dostępna oferta dla operatora ładowarki ale już wygasła i nie da się wejść w jej szczegóły. Jeśli faktycznie teraz niedawno szukali to wiecie może jakie są stawki godzinowe? I czy to w ogóle umowa o pracę czy jednak zlecenie jakieś?

A aplikował ktoś może teraz na specjalistę od zamówień publicznych i by opisał rozmowę i późniejsze wdrożenie na stanowisko? Pytam w oparciu o poprzednia opinie dotycząca rekrutacji. ciekawi mnie wariant z pozytywnym feedbackiem, bo była oferta na takim portalu, nie mogę jednak wejść w szczegóły bo wygasła. Mam doświadczenie stąd zainteresowanie. widełki są znane?

Mika Nowy wpis

Aplikowałam, mam wieloletnie doświadczenie, sama rekrutowałam zespół i zwykła kultura wymaga oddzwonienia , tym bardziej, że zostałam poinformowana , że otrzymam zwrotną informację. Absolutnie nieprofesjonalne podejście. Tak jak pisałam miał być prezes, oczywiście nie było itd...

Mika Nowy wpis

Zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną. Na dzień dobry Pani rekruter powiedziała mi, że spóźniam się, wyjaśniłam że to jakaś pomyłka i byłam umówiona na późniejszą godzinę. Prezes miał pojawić się na spotkaniu ale nie pojawił się. Chwila rozmowy niby ok, ale już na rozmowie widziałam, że Pani nie będzie brała mojej osoby pod uwagę. Na koniec poinformowała mnie że do końca tygodnia otrzymam zwrotną informację...mija ponad 3 tygodnie i nadal brak reakcji. Smutne że nadal są firmy gdzie brak feedback w kierunku kandydata.

Henia

Cześć! Ktoś z was brał udział w rekrutacji na stanowisko Młodszej Księgowej? Widzę, że często szukali osób do działu księgowości, o różnym stopniu doświadczenia. Trochę mnie to martwi, bo liczyłabym na to, że zaczynając jako Młodsza Księgowa właśnie, wpadnie awans na samodzielne stanowisko z czasem. Jak to z tym jest? Stawiają na rozwój pracownika? Co ogólnie myślicie o pracy tutaj? Warto spróbować, czy szukać dalej?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Eko Bolesław Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Kierownik produkcji wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Specjalista/Młodszy Specjalista ds. Ochrony Środowiska
Skarbimierz-osiedle
Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o.
Mieszkaniec Piasków

lulu
@Mieszkaniec Piasków

bo mieszkam na Piaskach

Mieszkaniec

Polecam szefostwu firmy przejść się ulicą Piaski ( I nie tylko) za dnia i zobaczyć ile (usunięte przez administratora) zalega z waszej firmy na poboczach ulic i nie tylko bo także na prywatnych podwórkach mieszkańców. Czy tak powinna wyglądać firma z EKO w nazwie? Oczekuje ze coś z tym zostanie zrobione.

ze Starej

Ciekawą sprawą jest że od jakiegoś czasu na Żychcicach czuć nieprzyjemnym zapachem, prawdopodobnie z ECO Bolesław tam działającym. Firma która przyszła znikąd teraz dewastuje ulicę Piaski swym ciężkim taborem (TIR) jeżdżącym i rozjeżdżającym drogę już tak zniszczoną że resory osobówek zaczynają odmawiać "służby" w naszych samochodach.

roky
@ze Starej

Nie bronie tej firmy ale droga tam jest fatalna od wielu wielu lat jakiegos pijaka ciezarowka obudziła to ma problem .

Ola
@ze Starej

Zapraszamy na rozmowę oparta o merytoryczna i konstruktywna krytykę . Drogę wybudowała firma Eko. Prosze o nie przekraczanie swoich kompetencji i opieranie swoich komentarzy o wiarygodne przesłanki . Zapraszamy do nas:)

Szupi
@Ola

Niepokojący jest smród Który przeszkadza mieszkańcom Kierowcy ciężarówek oficjalnie mówią że w naczepie same śmieci normalna komunalka Myślę że powinny się tym zająć odpowiednie służby

Mariola

Nie polecam pracy w tej firmie. Ludzi traktuje się jak śmieci.

@Mariola

Bzdura! Bardzo dobra firma!

Nike

Wypłaty idą tylko w dół a obowiązki rosną!! Bardzo dobra firma !!

Ola
@Mariola

Pani Mariolu jeśli kiedykolwiek została Pani potraktowana źle w naszej firmie jest mi niezmiernie przykro, że musiała zaistnieć taka sytuacja . Niemniej jednak Prosze o informacje zwrotna do naszej firmy kiedy ta sytuacja miała miejsce . Pozwoli nam to, na zmianę i naprawę relacji które nie powinny nigdy mieć miejsca . Z góry bardzo przepraszamy i zaznaczam aby takie informacje były składane bezpośrednio do szefostwa, które bardzo szybko reaguje aby żadnemu pracownikowi nie obniżano jakości i komfortu pracy. Bardzo nam zależy aby kazdemu z nas pracowało sie u nas jak najlepiej . Pozdrawiam serdecznie

Jaka umowa obowiązuje w Eko Bolesław Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Umowa o pracę na okres próbny :)

Irena

No to dobrze. Chyba nie muszę mówić, jak wielu pracodawców cały czas oferuje jedynie umowę zlecenie. To ciekawe, ile dokładnie trwa ten okres próbny w Eko Bolesław. A czy po tym czasie można liczyć już na umowę na czas nieokreślony?

Grażyna
@Irena

Okres próbny czyli umowa zlecenie nie wiadomo jak długo

Ciekawa

Jaka jest atmosfera w laboratorium? Jak z zarobkami?

Franek

Interesuje mnie praca w firmie , może podpowiecie jak przeprowadzana jest rekrutacja?

Nike
@Franek

Rekrutacja przyjemna, pojawiło się kilka pytań technicznych, ale nie były problemem. Telefon zwrotny po paru dniach z decyzją, płaca mogła być większa.

sophie
@Nike

A można zapytać co to były za pytania? Czego konkretnie dotyczyły?

Zostaw merytoryczną opinię o Eko Bolesław Sp. z o.o. - Wojkowice

• Jak się pracuje w Eko Bolesław Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eko Bolesław Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Eko Bolesław Sp. z o.o.
  • Drzymały 14