Opinie o Excellence S.A. w Lipa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Excellence S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Excellence S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Excellence S.A. w Lipa

Administrator Nowy wpis

Firma Excellence S.A. szukała ostatnio kogoś na stanowisko Koordynator Sprzedaży. Czy ktoś brał udział w rozmowie kwalifikacyjnej i powie, jakie zarobki proponowali?

Jaaaaa Nowy wpis

Daj sobie spakuj będziesz pracował z gościem co jest mistrzem sprzedaży (usunięte przez administratora) nic nie robi wielce handlowiec siedzi nic nie robi ma kontakty po byłym handlowcu a teraz karze się nazywać DYREKTOR HANDLOWY HAAAA NIGDTY ODEMNIE TAK NIE USLYSZY reszta zarządu to lipa jak miejscowość zarabiają po 40000 zl a mister DYREKTOR HANDLOWY ponad a ludzie nic nie mają żadnych premi nic socialu dziady ale jeszcze troche i sami beda (usunięte przez administratora) na produkcj bo ludzie juz maja dosyc

Oooooo Nowy wpis
@Jaaaaa

A pan HAA HAA RADEK jak zobaczy że jesteś lepszy od niego to zrobi wszystko żeby Cię wywalić bo już nie raz tak robił bo kity kładzie właścicielowi MARCINOWI jaką on to nie robi sprzedaż ha ha A PAN MARCIN MU WIEZY i ufa długą historia najgorsze jest to że zwykłych ludzi z produkcji (usunięte przez administratora) że wszystkiego jak wyżej napisał ktoś znam ich bardzo dobrze i nie polecam żadnego kontaktu

Cześć, na jakie zarobki można liczyć w biurze? A na produkcji? Warto składać CV?są jakieś benefit/socjal?

Katarzyna

Z tego co widzę dwa razy na przestrzeni lat został tu poruszony temat warunków socjalnych ale mało co zostało doprecyzowane. Dałby ktoś znać na jaki socjal w takim razie można tu aktualnie liczyć? Przez lata dorzucali coś więcej?

Rysiek

Super Firma super atmosfera ale trzeba pracować bardzo pilnują jakości pracy i godzin dobrze płacą i dają fajny socjal polecam szukają wózkowych jak by co

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Excellence S.A.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Operator wózka widłowego?
Nicky

Witam We wrześniu w waszych ofertach pracy widniało stanowisko Koordynator Obszaru Sprzedaży. Po 3 miesiącach te same zadania ale pod nazwą przedstawiciel handlowy i teraz po 3 miesiącach kolejna oferta. O co chodzi? Jak z narzędziami pracy? Jakie samochody? Istnieje możliwość użytkowania prywatnego? Pzdr

Sylwia
@Nicky

Nadal jest aktywna rekrutacja dla koordynatora, brałeś może w niej udział? Ciekawi mnie, co możesz powiedzieć nowego, jeśli udało Ci się porozmawiać z tym pracodawcą. Moje pytanie jest również skierowane do każdego, kto kiedykolwiek miał do czynienia z tą firmą i coś wie na temat tego konkretnego stanowiska.

Magdalena

Sprawdziłam, że firma Excellence znajduje się w gminie Stryków. Wielu pracodawców z tych okolic oferuje darmowy transport pracowniczy, szczególnie, jeśli mówimy o strefie ekonomicznej. Ciekawa jestem, jak jest w przypadku tej firmy. Oferują dowóz do miejsca pracy?

Michalina

Co wchodzi w skład socjalu?

Krzysiek

Czy można liczyć na służbowe narzędzia Np laptop?

zorientowany

Tak, prowadza na stanowisko Koordynator Okręgu Sprzedaży w różnych częściach Polski

Magdalena
@zorientowany

Dziękuję za informację o Excellence S.A. A wiesz może, co oferują pracownikom? Chodzi mi głównie o benefity, wynagrodzenie, rodzaj umowy. Będę wdzięczna za odpowiedź.

Szymon

Jak oceniacie Excellence? Jaka jest atmosfera i co oferują nowym pracownikom? Ktoś wie, czy prowadzą rekrutację?

Zostaw merytoryczną opinię o Excellence S.A. - Lipa

• Jak się pracuje w Excellence S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Excellence S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Excellence S.A.?

Excellence S.A.
  • 20A