Opinie o Elemental Global Services S.A. w Grodzisk Mazowiecki

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Elemental Global Services S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Elemental Global Services S.A. o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elemental Global Services S.A. w Grodzisk Mazowiecki

Do 18 kwietnia szukają elektryka a mój tato właśnie szuka pracy. Jaka tam jest średnia wieku? Tato jest powyżej 50 i zastanawiam się czy to młody zespół ? Doświadczenie ma duże ogólnie bo wiele lat w fachu ale nie wiem czy by się w młodym zespole odnalazl

Zofia Nowy wpis

Cześć, mogę was prosić o wtajemniczenie mnie jak wygląda u was praca w dziale rekrutacji? :) Firma szuka do zespołu Specjalisty i chciałabym aplikować. Zespół jest duży? Macie swojego przełożonego? Z atmosferą jest wszystko ok? Super by było, gdyby ktoś z was przybliżył mi zarobki i podpowiedział, jakie firma ma podejście do przyznawania premii oraz podwyżek? Tak ogólnie, jesteście zadowoleni z pracy w firmie?

B Nowy wpis
@Zofia

Nie ma tam takiego działu - szukają do wszystkiego: rekrutacje, rozwój, kadry itd

Czy osoby z niepełnosprawnością są brane pod uwagę?

Eliza Nowy wpis

Serio była potrzebna ta ironia? Przecież osoby z grupą to niekoniecznie na wózku jeżdżą. Ja mam grupę na kręgosłup ale chodzę. To przyjęliby czy nie?

Witam Czy tam jest w księgowości jakis problem, co chwila są te same ogłoszenia na te same stanowiska pracy?

Polecam
@Ewa

Nie ma większych problemów, jest przyzwoicie, potrzebne jest więcej osób bo firma się rozwija.

Gabriela
@Polecam

a jaka umowa na start dla nowych pracowników? i po jakim czasie dostaje się umowę na stałe?

@Ewa

Firma rozwija się, więc poszukuje pracowników taka oficjalna informacja. Księgowość - rekrutacja dziwna. Osoba rekrutująca chyba Główna Księgowa bardzo niezorganizowana. Pytania nieadekwatne do stanowiska.

Hmm
@Kandydat

A jakie pytania padały na rozmowie?

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Elemental Holding S.A. na stanowisko Specjalista KYC / AML? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Czy często Elemental Holding S.A. poszukuje kogoś na stanowisko IT Manager? Ile osób tam pracuje?

zaw

Kiedy ruszy rekrutacja w zawierciu?

Mariusz

Jak firma się rozwija to może będę mógł się załapać do pracy? Są duże wymagania podczas rekrutacji? Bardzo wypytują czy nastawić się na spoko rozmowę?

Ta firma nie jest w Mińsku Mazowieckim lecz w Grodzisku Mazowieckim. Zmieńcie to przede wszystkim.

Zostaw merytoryczną opinię o Elemental Global Services S.A. - Grodzisk Mazowiecki

• Jak się pracuje w Elemental Global Services S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Elemental Global Services S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elemental Global Services S.A.?

Elemental Global Services S.A.
  • ul. Traugutta 42A
    05-825 Grodzisk Mazowiecki

Elemental Global Services S.A.