Opinie o EUROMART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy EUROMART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie EUROMART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rekrutacji.

Branże: Agencje nieruchomości
Agencje nieruchomości Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EUROMART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawa

Tadeusz

Nie zwracają pieniędzy nie odpisują nie odbierają telefonu (usunięte przez administratora) !!!!

Nie polecam tego sklepu zimowe buty zamówione za ok 250 zł rozkleiły sie po kilku dniach użytkowania a zwrot do Bułgarii=duże koszta wysyłki i obawa, że nie zwrócę pieniędzy.Gdybym wiedziała, że buty ida z Bułgarii nigdy bym ich nie zamówiła.

Elis

Kupiłam buty, niestety były źle wykończone więc odesłałam, niestety od września czekam na zwrot pieniędzy. Piszą tylko maile a pieniędzy nie zwracają. To (usunięte przez administratora) ostrzegam przed zakupem w tej firmie!!!!!!

Jacek

Witam zakupiłem buty w Euromart oczywiście rozmiar nie właściwy, odesłałem i czekam na zwrot pieniędzy już prawie 2 miesiące a pieniędzy nie ma tylko piszę maile i zwrotne dostaję że już będą zwrócone pieniądze tylko muszą zaksięgować, to jest karygodne (usunięte przez administratora) , ostrzegam przed tą firmą ,powinna zająć się tym policja przecież firma jest w Polsce ( siedziba ) , a firma skąd przychodzi zamówienie to Bułgaria .

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Euromart S.A.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska

Nie polecam tego sklepu. Zamówiłam buty przyszły zupełnie inne, inny rozmiar. Zero kontaktu ze sklepem. NIE POLECAM !

Dariusz

Nie zwracają pieniędzy za odesłany towar!! Nie kupujcie w Euromart !!!

Wislik

Nie polecam, firma owszem towar sprzedaje ale w przypadku zwrotu towaru NIE ZWRACA PIENIĘDZY OD 60 DNI CZEKAM NA SWROT PIENIĘDZY I DO TEJ PORY NIE OTRZYMAŁAM, przed zakupem zastanówcie się czy zakupić

Agnieszka

Niestety również podzielam opinię o sklepie "Euromart", w sierpniu zakupiłam obuwie-totalny chłam, do dzisiaj nie otrzymałam zwrotu środków, pomimo wielokrotnych monitów mailowych, telefon nie odpowiada. Grubymi nićmi szyte, PRZESTRZEGAM POTENCJALNYCH KLIENTÓW TO ZWYCZAJNIE (usunięte przez administratora) Firma ma adres w Bułgarii i tam kierowane są zwroty.To ewidentnie jakiś wałek.

Graża

KARYGODNE !!! Drugi miesiąc czekam na zwrot kasy i nic..... Nie odpisują na e-maile, telefon wyłączony.... Ostrzegam - unikajcie zakupów w tej firmie

juliano

całe szczęście że nic nie kupiłem u nich po takich opiniach jakie dajecie daje dyla dzięki za informacje i współczuje ludziom których oni (usunięte przez administratora)

Elab2005
@juliano

Buty z plastiku. Nogi tak się w nich pocą jakby człowiek w wodzie stał. Nie polecam za żadne pieniądze

@Elab2005

Z plastiku? A co jest napisane w ich składzie?

Sebastian
@Elab2005

Fakt nogi się pocą,nie są to nike puma itp ale ogólnie są bardzo wygodne.

Ilona

Drugi miesiąc czekam na zwrot środków na konto bankowe po dokonaniu zwrotu towaru pod koniec sierpnia. Brak odpowiedzi na maile, telefonów też nie odbierają. Próbowałam przez fb, odpisano mi, że ktoś będzie się ze mną kontaktować. Upłynęło kilka dni i dalej żadnej odpowiedzi ze strony sklepu. STANOWCZO NIE POLECAM TEGO SPRZEDAWCY! Kontakt z prawnikiem w tej sprawie staje się w moim przypadku już nieunikniony.

Fotott

Juz ponad miesiac czekam na zwrot pieniedzy , pisalem kilkukrotnie na adres w Warszawie ( telefonow nie odbieraja) , dzwonilem do Bulgarii i tez z kims rozmawialem , pisalem do centrali ...nic . Nie chce tego nazwac po imieniu ... NIE POLECAM ! ! !

Dariusz

Zdecydowanie nie polecam!!!!! Żadnych zakupów w tym sklepie. Towar tandetny, pachnie podróbą na kilometr!! Od zwrotu mija już prawie dwa miesiące i echo. Kasy nie zwrócili!!!!

Bob

Firma koguvjk. Otrzymałem buty po 2 tygodniach całkiem innego koloru ciemny brąz zamiast jasnego jak na fotografii

Michał z Poznania

Fatalna obsługa i fatalny towar. Ta firma nadaje się do natychmiastowego zgłoszenia do odpowiednich organów.

@Michał z Poznania

Jeśli faktycznie jesteś o tym tak przekonany to w sumie zgłosiłeś cokolwiek czy się zastanawiasz?

Mariusz....W

W shopee można kupić takie same za 1/3 ceny, ten sklep to ściema i banda naciągaczy...

Iwona
@Mariusz....W

Zupełnie takie same? Może jakość się różni?

Bulbulator

Buty marki Polo za 150 zł, wierzycie w takie bajki i zamawiacie no i macie tego efekty. Selekcja naturalna:)

PIL

Zdecydowanie nie polecam!!!!! Towar śmierdzi tania chińszczyzną, dokonanie zwrotu towaru graniczy z cudem. Kontakt z firmą fatalny i robią to celowo żeby zniechęcić nabywców do zwrotu tych (usunięte przez administratora) które ludziom wciskają. Banda naciągaczy ......

@PIL

Jesteś pewien, że robią to celowo? Bo skoro kontakt utrudniony to nawet trudno się jakoś dogadać i sprawę wyjaśnić. Dziwię się, że mieliby takie rzeczy robić, przecież przez to będą tracić jedynie klientów. To nie jest bez sensu?

Temida

Buty zapłacone po rozpakowaniu kartonu ujrzałam ,,dramat,, (usunięte przez administratora) sprawę skieruję odrazu na policję,brak paragonu,buty brak producenta,brak oznakowań,co to za sprzedawca .

Julia
@Temida

Jakich oznakowań i producenta, może to z Chin wzięte? A brak paragonu - na maila nie wysyłają? Nie wiem czy to konieczne bo ja ostatnio dużo Paczek dostaje bez takich paragonów chyba coś się zmieniło w przepisach nie? Może się mylę

Liss

Buty tak marnej jakości, że szkoda opisywać, po prostu nadają się na śmietnik po trzech tygodniach średniego używania (kilka razy)

@Liss

Co Ty mówisz. A jakie brałaś i za ile? Bo to też od tego pewnie wiele zależy

Zostaw merytoryczną opinię o EUROMART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Warszawa

• Jak się pracuje w EUROMART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy EUROMART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EUROMART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

EUROMART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
2.1/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Aleje Jerozolimskie 123A
    02-017 Warszawa