Opinie o EUROMART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy EUROMART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie EUROMART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rekrutacji.

Branże: Agencje nieruchomości
Agencje nieruchomości Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EUROMART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawa

euromart

bardzo bym nie chciała wchodzić na drogę sądową ale nie mam wyjścia, we wrześniu dałam się nabrać na żelazko za 135 zł , takiego bubla jak żyję nie widziałam to też tego samego dnia zrobiłam zwrot. Kurier przyjechał po kilku dniach i odebrał od de mnie to coś podobne do żelazka, Ponad miesiąc czekam na odpowiedź co z moimi pieniędzmi no i nic się nie dzieje, oj przepraszam odpowiedziano mi że towar jeszcze nie doszedł. to ile czasu on musi iść ?????? 2-3 mi3siąće do Bułgarii bo podobno z tamtą idzie. Wiem jedno że trzeba bardzo uważać na tą instytucję a najlepiej nic od nich nie kupować

A skąd ta Twoja pewność, że tak będzie, że pracownik nie otrzyma wynagrodzenia? Pracowałeś tam? Albo znasz kogoś, kto był tam zatrudniony i miał taką sytuację?

Tommy Nowy wpis

Zakupiłem buty przyszły 2 rozmiary za duże po czym otrzymałem informację że na zwrot poczekam miesiąc po miesiącu że księgowość ma 14 dni na wysłanie a następnie email z pretensjami dlaczego się upominam do tej pory czekam już 3 miesiące nie otrzymałem ani złotówki jedynie zablokowali email. (usunięte przez administratora)

ludzie nie dajcie się omamić promocjami. To są (usunięte przez administratora) żerujący na waszej naiwności. Wyłudzają drobne kwoty, które nie kwalifikują się do ścigania tylko mają kategorię wykroczenia. Towar jest słabej jakości lub uszkodzony po oddaniu nie zwracają pieniędzy, są to kwoty około 200 zl.

Euromart Nowy wpis

Banda (usunięte przez administratora) Buty, które zamówiliśmy to tragedia - zostały zareklamowane i odesłane spowrotem. Od listopada czekamy na zwrot pieniędzy.. Na maile odpowiadają sporadycznie "niby sprawa cały czas jest wyjaśniania". Proszę omijać EUROMART !!!

Mario Nowy wpis
@Euromart

Zgadzam się, ze firma to porażka. Ja czekam na zwrot od grudnia. Sad powinien zająć sie ta firmą Omijajcie jak najdalej tych (usunięte przez administratora)

Kapsel

Kupiłem plecak za 235+22 zł. Plecak ma uszkodzone zamki nie idzie się z nimi dogadać, zwrot kosztów jest drogi w stosunku do ceny plecaka, i wiem że i tak nie dostał bym zwrotu. Szukają naiwnych ,specjalnie robią promocje , łapią tzw. kanarka na proso. Ten kto oszukuję zawsze znajdzie tego co chce być (usunięte przez administratora) Omijać ten sklep odradzam kupować. A tak naprawdę powinien się prokurator zainteresować tą instytucją.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Euromart S.A.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Grzesio

Dopiero co była oferta dla młodszego specjalisty ds. zakupów. W zakresie obowiązków budowanie i utrzymywanie relacji z dostawcami. Robi się to tylko telefonicznie czy też są spotkania w terenie i jest samochód służbowy do dyspozycji? Ktoś mi powie?

euromart

Zygi
@euromart

Porozumiewałaś się z nimi tylko na drodze e-mailowej? Nie mają jakiegoś działu reklamacji do którego można by zadzwonić i porozmawiać z człowiekiem a nie botem? Korespondencja była po polsku czy tylko angielski albo bułgarski?

Sprzedają badziew gorszy niż w Temu, i na AliExpress. Towar beznadziejny obsługa również. Jak najdalej od tego sklepu!!!!

Mary
@Marek

A co możesz powiedzieć o obsłudze? Wiesz, czy pracuje tam więcej osób, czy tylko z jedną rozmawiałeś? Dopytuję tak, bo jestem ciekawa, czy kogoś tutaj w ogóle zatrudniają, bo właśnie jestem w trakcie szukania pracy, co by nie było...

Czy w EUROMART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Klient

BARDZO NIE POLECAM!!! Buty przyszły z dziurą w podeszwie! Odesłałam je do reklamacji na własny koszt, doszły do nich ponad miesiąc temu. Na ten moment brak odpowiedzi, brak pieniędzy i butów.

Odradzam zakupy.... Od 2 miesięcy czekam na zwrot pieniędzy. Zero kontaktu telefonicznego, a na email odpisuje bot. Jest wiele sklepów z Profi obsługą....

Cześć, czytam o tych problemach z towarem, o których piszecie tutaj, i zastanawiam się, czy ma to jakieś przełożenie na zatrudnienie? W sensie, czy jak się przyjmę np. to też będą jakieś problemy z wypłatami czy czymkolwiek czy mogę mieć pewność, że warunki okażą się takie, na jakie się umówiliśmy? Tak dla pewności właśnie chcę zapytać.

Wystarczy lekko grzebnąć w necie, żeby się przekonać, że w PL spółka została w 2021 roku wykreślona z rejestru przedsiębiorców. Na stronie sklepu jako siedziba podany jest adres w Plowdiw. Czyli faktycznie z polskiego punktu widzenia nie ma u nas siedziby, a co za tym idzie - także pracy jako sprzedawca. Handlują butami na odległość z Bułgarii i tyle. A państwo niezadowoleni co chcieli zgłaszać sprawy, co wskórali?

Nieznany

Nigdy nie kupuj tam butów. Czy słyszysz? Nigdy! Nie tylko przyszły brudne i w innym rozmiarze, ale na zwrot pieniędzy czekałem trzy miesiące!

Skoro tyle tu opinii o produktach i o tym, że coś było z nimi nie tak, to może firma potrzebuje osoby, która będzie lepiej ogarniać zamówienia? Jak tu się pracuje, ile jest osób? Bo właśnie czegoś szukam, to może się przydam żeby poprawić obsługę klienta? Może ktoś wie czy można się zgłosić i jeśli tak to na jaką umowę zatrudniają?

Jo

Buty turecka podróba, nie polecam.

Beata

Zakupione buty okazały się za małe ,buty zostały odesłane zgodnie z wytycznymi u wypełnionym formularzem do wymiany .Informacja od kuriera ,że przesyłką dostarczona do sklepu .Od tamtej pory ,a mija już prawie 2 m-ce informacja ze sklepu ,że towar do nich nie dotarł ,że nie mają kontroli nad przesyłką bo podobno odsyłają gdzie do Bułgarii w zbiorczych paczkach i wymiany nie dokonają bo do nich nie dotarła ,i błędne koło krótko mówiąc....Nie mają żadnych zasad i kontroli nad towarem ,nie sądzę ....są nastawieni na (usunięte przez administratora) ...Nie wiem czy ktoś to gdzieś zgłaszał ,ale ja tego nie zamierzam zostawić bezkarnie .

Karolcia

W Poznaniu prowadzą aktualnie nabór na stanowisko Sprzedawcy Części Samochodowych, narzeczony byłby chętny, ale do Poznania nam daleko :) Są jakieś planowane przyjęcia może tu, do Warszawy w najbliższym czasie? W ofercie w Poznaniu wszystko szczegółowo opisali, obowiązki, benefit, wymagania. To się jakoś różni w zależności od lokalizacji, czy możemy uznać, że tak samo wypadają wszystkie te kwestie? Podzieli się ktoś, ile wynoszą widełki? :)

Graj

Właśnie zamówiłem u nich buty za pobraniem ale po tych opiniach to już naprwno ich nie odbiorę

Ola

Zamówiłam na początku czerwca buty dla męża. Okazały się za duże, bo przecież na stronie nie ma tabeli z wymiarami wkładki. Zrobiłam zwrot, który miał trwać max 30 dni. Co się okazało pod koniec lipca dalej buty nie dotarły do firmy tylko gdzieś na magazyn nie wiadomo gdzie. Typiara, która odpisywała na moje meile chyba była jakaś nawiedzona i nic nie mogła zrobić. W końcu w sierpniu napisałam im, że jak do września nie otrzymam zwrotu pieniędzy bądź butów w mniejszym zadeklarowanym przy zwrocie rozmiarze to zgłoszę sprawę do Rzecznika Praw Konsumentów. Nie wiem czy to na nich podziałało, bo buty w końcu dotarły co prawda w rozwalonym kartonie z ledwo trzymającym się listem przewozowym. Nie polecam zamawiania z tej firmy butów. A no i oczywiście standard: inne buty na zdjęciu i inne przysłali. Żenada nie sklep.

Mis
@Ola

Udało mi się po prośbach i rozbach odebrać pieniądze. To nieporozumienie a nie firma. Siedzą gdzieś w Bułgaria.

Kazio

Opinie same od klientów. Nie wypowiedział się tu żaden pracownik. To znaczy że firmę prowadzi i obsługuje tylko jedna osoba? Ktoś wie czy nie potrzeba kogoś do sprzedaży szczególnie internetowej albo telefonicznej obsługi klienta? Chętnie się czegoś dowiem.

Zostaw merytoryczną opinię o EUROMART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Warszawa

• Jak się pracuje w EUROMART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy EUROMART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EUROMART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

EUROMART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
2.1/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Aleje Jerozolimskie 123A
    02-017 Warszawa