Opinie o EUROMART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy EUROMART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie EUROMART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rekrutacji.

Branże: Agencje nieruchomości
Agencje nieruchomości Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EUROMART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawa

Liss

Buty tak marnej jakości, że szkoda opisywać, po prostu nadają się na śmietnik po trzech tygodniach średniego używania (kilka razy)

Emilia
@Liss

Co Ty mówisz. A jakie brałaś i za ile? Bo to też od tego pewnie wiele zależy

Leszek

Kupiłem towar, który zwróciłem jak tylko mogłem najszybciej. Nie mogę się doczekać zwrotu pieniędzy od kilku tygodni. Bardzo trudny kontakt ze sprzedawcą, jakieś zdawkowe informacje na odczepnego. Obecnie kieruję sprawę do Rzecznika Praw Konsumentów oraz zgłaszam podejrzenie popełnienia (usunięte przez administratora) na policję. W związku z zaistniałą sytuację zdecydowanie nie polecam tego sprzedawcy jeśli nie chcecie mieć kłopotów.

Omijać szerokim łukiem. Buty się rozwaliły po kilku tygodniach sporadycznego użytkowania. Zero kontaktu z tymi naciągaczami.

Marcin Kołodziejczak

Firma do niczego. Zamówienie złożone w listopadzie, towar przyszedł po tygodniu, zrobiłem zwrot i brak zwrotu środków. Telefon odebrali raz w marcu 3 miesiące później dlatego że na e-maile nie odpowiadali. Powiedziano mi, że sprawa się wyjaśni i nic. Więcej telefonów nie odbierali. Pod koniec marca ktoś raczył odpisać na e-maila jak zapytałem się czy sprawę mam złościć do Rzecznika Praw Konsumenta. Na chwilę obecna przelali kwotę za jeden towar i czekam za reszta pieniędzy ZDECYDOWANIE ODRADZAM!!!

Emilia
@Marcin Kołodziejczak

Brzmi to okropnie, nie dziwię się, że jesteś zły. Ciekawe czemu tylko za jeden oddali, to aż tak niby drogie było, że nie dało rady w całości? Ale przeprosili Cię jakoś chociaż za to?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Euromart S.A.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Agent nieruchomości
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska
naciągnięty klient

Naciągacze jakich wiele, kupiłem buty za 38 euro a oddali mi 29, liczydło im się chyba popsuło, ogólnie nie polecam, omijać z daleka

Klik

Zero zainteresowania, obsługa klienta-poniżej zera.

Klik

Brak kontaktu, telefon nieczynny, buty zlezane, popękały po miesiącu, na maile od dwóch miesięcy nikt nie odpisuje. Odradzam zdecydowanie

Zibi

Buty rozkleiły się po dwóch miesiącach. Telefon kontaktowy wyłączony na maile nikt nie odpowiada. Nie chcecie stracić pieniędzy, nie kupujcie nic u nich.

Rycho

Buty ewerest rozleciały się po paru godzinach uzytkowania. Dosłownie po paru godzinach. Trzy spacery z psem w mieście. Po oględzinach okazało się że praktycznie nie było kleju między podeszfą a korpusem buta. Nie wierzę że pierwotna cena tych butów to 450 zł a przecena wynosiła 62 procent. Ogólnie wygląda to na manipulacje i naciąganie klientow

Qula 77

(usunięte przez administratora) jakich mało. Nue dostałem paragonu. Formularza w razie zwrotu. Buty tylko ładne na zdjęciu. Omijać tych dziadów z daleka

Greg

Zamówiłem buty rozmiar 42 a otrzymałem 43. To jest kpina z klienta. Połączmy siły klienci i zgłośmy to do odpowiednich organów

wesoly

zwrócili środki po dłuższym oczekiwaniu, polski pracownik zadzwonił z przeprosinami, powiedział, że forma z Bulgarii sie (usunięte przez administratora) kilku klientów też czekalo a on musiał sie tylko tłumaczyc, ciezko stwierdzić, ale ważne że wszystko skończyo się dobrze

Sylwia

Kupiłam na początku grudnia 2021 trapery męskie ,niestety nie pasowały,zwróciłam ale pieniędzy nie oddano mi ,nikt nie odbiera telefonu w Warszawie a i na mejla też nikt nie odpowiada .Źle to wygląda.

wanier

U mnie akurat wszystko OK. zwrot nastąpił ale rzeczywiście nieco czekałem, pisałem na FB do nich. jak patrzeć na moment zwrotu paczki to 35 dni wyszło, kasa była na koncie w tamtym tygodniu. wcześniej koles dzwonił ws odbioru paczki przez kuriera, wieć polska obsługa istnieje

Czytaj@c te opinie jednak zrezygnuje z zakupu butów

Albert

Polecam Europejskie Centrum Konsumenta. Dwa dni i mam zwrot na koncie.

Jan

Zakupiłem półbuty w których wkładki po krótkim używaniu zaczęły się rozpadać. Reklamacja i zwrot został przyjęty, Zaproponowano nowe lub zwrot pieniędzy. Poproszono o podane im konta. Na tym sprawę zakończyli. Pieniędzy nie zwracają mimo kilkukrotnych monitów.

Albert

Zgłoszenie na policję nic nie da bo to firma zagraniczna. Jedynie do Europejskiego Centrum Konsumenta. Mam ten sam problem. Zwróciłem towar i nie dostałem zwrotu pieniędzy. A że płatność za pobraniem to nie mam potwierdzenia płatności i tu jest problem.

@Albert

Zgłosiłem sprawę do Europejskiego Centrum Konsumenta. Trzeba posiadać potwierdzenie zamówienia i płatności.

Lulu

Po miesiącu dalej nie mam zwrotu za paczkę której nie zamawiałem,a którą zwróciłem.

Półtora miesiąca czekania na zwrot pieniędzy.. Firma (usunięte przez administratora) zero poszanowania klienta. W przyszłym tygodniu idę do rzecznika praw konsumenta i na policję. Nie można dać robić z siebie (usunięte przez administratora)

@Paweł

Jeżeli ktoś jeszcze miał taką sytuację i chciałby się podzielić sprawą to proszę pisać na email seyowski@gmail.com Sprawę zgłosiłem na policję.

Zostaw merytoryczną opinię o EUROMART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Warszawa

• Jak się pracuje w EUROMART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy EUROMART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EUROMART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

EUROMART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
2.1/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Aleje Jerozolimskie 123A
    02-017 Warszawa