Opinie o Pratt & Whitney Rzeszów S.A. w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Pratt & Whitney Rzeszów S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pratt & Whitney Rzeszów S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pratt & Whitney Rzeszów S.A. w Rzeszów

Nie do końca z tymi zwolnieniami to prawda bo i przedłużają umowy. Dzisiaj młody pracownik który pracuje ze mną dostał umową na czas nieokreślony po 9m.wiec jeszcze nie wszystkich wywalają ale fakt z tymi wynagrodzeniami to porażka. Ja pracuję 13 lat i na obecną chwilę mam tylko 1000zł od niego mniej . Cały ten zarząd P&W Rzeszów niech się wali jak traktują pracowników którzy uczą nowo przyjętego a ten ma nie wiele mniej od Ciebie. Nikomu kasy nie żałuję ale zero szacunku w tej firmie jest i to się potwierdza od kilku lat.

Ikar

1000 zł więcej to i tak dużo uwierz mi ;) ja pracuje tutaj równe 1,5 roku i mam stawkę taką samą co goście pracujący tu od 10-15 lat a od kilku osób co tez długo tu pracują i mają więcej obowiązków niż ja to mam nawet te 200 - 300 zł więcej. W sumie smutne to i nie zachęca do długiej pracy w firmie

Kojot

Kto jest na tą chwilę potrzebny to przedłużają umowy. Jesteś zbędny ,to wypad.

Życzliwy

Witajcie drodzy pracownicy Pratta:) Uważajcie na swoich przełożonych, którzy próbują Wam dokręcać śrubę. Nie dawać się, robić powoli i dokładnie. Nie zawyżać norm. NIKT WAM więcej za to pieniędzy nie dorzuci. A te śmieszne premie mogą sobie wsadzić. Pozdrawiam. Trzymać się dzielnie!!:)

Stefan Hula
@Życzliwy

Najgorsze są te cwaniaczki którzy nic po za patrzeniem na korporacyjne słupki nie potrafią Cały czas płaczą że wyrobienie takie a takie Dla mnie to zwykle chamstwo .Są też osoby które pracowały na produkcji teraz są kierownikami czy tam innymi mistrzami i zapomnieli jak to było jak to wszystko wygląda. Ta grupa to dla mnie zero

@Święty mikolaj

Witam . Jak większość osób pisze tak i ja się zgadzam . Że załoga doświadczona nie jest doceniana. Bo wiecznie nie ma pieniędzy. A na jakieś naklejki i inne głupoty wydaje się dziesiątki tysięcy. Ogarnijcie się kadro zarządzająca bo nie będziecie mieli już nie długo kim pracować. BHP przynajmniej na plus.

On,
@@Święty mikolaj

Pracowałem w tej firmie ,16 lat,brak poszanowania pracownika,nie polecam tej firmy.

Xxx
@@Święty mikolaj

To jaki jest plus bhp? W sensie, to że jest przestrzegane, to już plus, czy też jakieś szczególne dbanie o te kwestie? Jak często są szkolenia z bhp dla pracowników?

Operator
@Xxx

Dbane to szczególnie są nasze oczy na produkcji poprzez plastikowe okulary 24/7 przez które przeglądając technologie na monitorze to aż oczy bolą. Podnieś na chwilę to zaraz ktoś się pojawi

@Operator

Idziesz do przełożonego mówisz mu że chcesz okulary szklane "0". Dostajesz papier , idziesz do optyka koło bramy, czekasz 3 dni i po problemie. No chyba że u Ciebie przełożony powie że nie potrafi, nic mnie nie zdziwi

Były

Jaki ja jestem szczęśliwy , że nie muszę już przychodzić do tej specyficznej firmy!!

Kierownictwo? Ok. Pełna profeska. HR? Tragedia. Kobieta doczepiajaca sie o wszystko, o osobowosc kandydata zwlaszcza. Dwutygodniowy okres odezwu, przeciaga sie juz kolejny miesiac, ani me ani be.

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

Miesiąc tolerancji i nic na wiadomościach o tym nie ma, czyje się zawiedziony brakiem artykułów o szacunku i miłości do drugiego człowieka

Stefan Hula

To tak samo z durnymi idiotycznymi szkoleniami Ostatnio to co dali z tym Core czy coś w tym stylu to czysty (usunięte przez administratora) Tak durne i idiotyczne że głowa mała i jeszcze schodzi z 3 godziny a później słupkowy tzn kierownik od słupków i tabelek bo takich jest najwiecej zastanawia się gdzie wyrobienie (najlepsze inajwieksze w kiblu)

@Stefan Hula

To Core jest świetne!!! Cztery szkolenia zupełnie nie przydatne w codziennej pracy, dotyczą jakiś dyrektorów a nie zwykłych operatorów. Kiedyś było debilne i nic nie wnoszące ACE a teraz taki sam śmieć Core. Ale pewnie kaskę ktoś za to przytulił

Misia
@Stary

A co to za szkolenie? Mówisz, że nieprzydatne, a co jak ktoś chce awansować np, może zwiększy szanse udział? Patrzą na to, jest tam w ogóle jakaś szansa na awans?

@Misia

Szkolenia nie mają nic wspólnego z awansami. Awans masz jak masz plecy albo cukrujesz przełożonym.

Marian C

Jako były pracownik, zaraz po studiach nauczyłem się fachu co otworzyło mi możliwości w innych firmach. Dla mnie było OK!

Jack

Jeśli chodzi o pracowników umyslowych-sytuacja podobna. Ci, którzy pracują po kilka ładnych lat mają tyle samo lub niewiele więcej od osób nowo zatrudnianych. Nawet nie da przejść się na inne stanowisko, bo nie dość, że najpierw musi wyrazić na to zgodę szef, to jeszcze nie można brać udziału w rekrutacjach zewnętrznych. Tylko osławiony inzyniering ma nadal przyjęcia na normalna umowę, a nie kontrakt. Elastyczny czas pracy też zależy tylko od widzimisię szefa

Gabriela
@Jack

Skoro nie można brać udziału w rekrutacji zewnętrznej to są tu jakieś wewnętrzne? W jaki sposób można ten awans osiągnąć? Jest to w ogóle możliwe? Jak z podwyżkami? Można wnioskować?

Franz

W Lidl na start płacą lepiej. (usunięte przez administratora)

Chętny

Ile teraz dają spawaczom na blacharni?? Będzie że 4200 brutto??

@Chętny

Teraz dają 4500 spawaczom

Pracodawca Leroy Merlin Rzeszów na Witosa beznadziejna praca zarobki troszkę większe jak najniższa krajowa a na kasach to jest istny horror

Młody

Teraz dają 4800. Niech żyje HR:)Przykro patrzeć na miny starszych stażem pracowników gdy się o tym dowiadują. Super firma. Popracuję i podszkolę się odpowiednio i za 2 lata spadam z tej dziwnej firmy:) Pozdro

@Młody

Ale te 4800 jest na rękę czy brutto? I czy jakieś premie do tego też wchodzą w grę? Skoro starsi stażem mają mniej to nie ma opcji żeby poprosić o jakąś podwyżke?

Niby zatrudniają, stawka dla nowych wyższa niż dla doświadczonych, bo nikt nie chce przyjść. Nowi chwilę posiedzą i uciekają. Takich (usunięte przez administratora) na kierowniczych stanowiskach jeszcze nie widziałem, tak dalej toz uratowanej 2 dekady temu firmy zostanie popiół.

Sss

Tera to już dają 4500 zł.

Bolo

Gdybyś miał pojęcie o czymkolwiek to wiedziałbyś że od stycznia dają 4300 niedoświadczonym

Teresa
@Bolo

Tyle dają bez doświadczenia naprawdę? Powiedz jeszcze, czy to brutto czy netto. No i jak mam doświadczenie w branży to da radę dużo więcej wynegocjować? Ciekawe, czy ktoś tak miał.

Typ ze związków

Spokojnie w Lipcu mają być zwolnienia ...

Gabriela
@Typ ze związków

Wiadomo jaki powód tych zwolnień? Będą redukować zatrudnienie czy co się dzieje? Może chodzi o te afery zarobkowe o których pisaliście? Będę wdzięczna za informacje

nick
@Gabriela

Wywalić połowę tych pseudokierowników nic nie robiących, a pobierających kasę za ilu pracowników i będzie po sprawie. Dopiero co zatrudniali masę ludzi, a teraz zaczyna się jazda.. chora firma. Tym sposobem kiedyś odejdą doświadczeni na emeryturę, a nowych nie będzie miał kto szkolić i firma zostanie z łapami w nocniku. Niech ktoś się zastanowi czy liczy się przyszłość czy słupki tu i teraz.

Zombi
@nick

Dla Czaji liczą się tylko słupki....

Roman1

Powiem wam szczerze zależy gdzie traficie na jaką linie produkcyjną bo traficie na naprawdę w porządku kierownika liniowego. Ciekawy jestem co zrobią z panem kierownikiem liniowym Rycz.. który pokazał przez swój PIT ile zarabia..

Ciekawy
@Roman1

no to powiedz ile zarabia ?

Król..

Pracuję już parę lat. Fajna robota. Od jakiegoś czasu mam kolegę kierownika, co daje mi super roboty. Jak coś zepsuję to i tak nic mi nie zrobią, bo zawsze mnie kolega kierownik obroni. Jakiś czas temu rzuciłem młotkiem w pracownika i zwaliłem winę na kolegę , którego zaraz zwolnili .Jestem królem życia i dobrze mi się tu pracuje. Polecam tą firmę....

Rob

Dziś na wydziale 64 w ramach oszczędności pozabierano kable od dystrybutorów wody. Była gorąca i schłodzona...teraz będzie tylko letnia zależnie od temperatury otoczenia...czy to nie zalatuje Bareją już...Ja się pytam. Co ten Czaja jeszcze wymyśli...

Młody

Witam. Dostałem na start 3800 brutto. Od lipca najniższe wynagrodzenie ma wynosić 3600 brutto. Dostałem podwyżkę okrojoną. Nie wiem dlaczego. Pracuję wzorowo. Przełożeni są odklejeni od rzeczywistości, nie wiedzą co się dzieje na wydziale. Chodzą przestraszeni gdy zbliżają się audyty i latają po wydziale jak koty z pęcherzem:) Atmosfera jest zgniła. Myślę, że trzeba się będzie ewakuować z tej pseudo korporacji lotniczej, w której zarobki są gorzej niż opłakane:/ Nie będę polecał nikomu tej firmy i będę szukał szczęścia gdzieś indziej. Pozdrawiam

Klemens
@Młody

3800 brutto w dzisiejszych czasach… gorzej jak tragedia. Takie zarobki są żenujące na magazynach na pakowaniu czy wykladaniu towaru w sklepie gdzie trzeba 2 sprawnych rąk i nic więcej a odpowiada się co najwyżej za zbity słoik dżemu… lotnictwo… taka branża a takie zarobki masakra.

były..

Tak wszyscy narzekacie, że ten taki, a ten taki. A przychodzicie i pracujecie. Ja się pytam Po COO??? Przepracowałem w tym dziadostwie 9-mcy, i tyle mnie widzieli. Więc jak wam nie pasuje, to po co robić????

Zostaw merytoryczną opinię o Pratt & Whitney Rzeszów S.A. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Pratt & Whitney Rzeszów S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Pratt & Whitney Rzeszów S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 260.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pratt & Whitney Rzeszów S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 207, z czego 15 to opinie pozytywne, 112 to opinie negatywne, a 80 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pratt & Whitney Rzeszów S.A.?

Kandydaci do pracy w Pratt & Whitney Rzeszów S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pratt & Whitney Rzeszów S.A.
2.1/5 Na podstawie 104 ocen.
  • Hetmańska 120
    35-078 Rzeszów

Pratt & Whitney Rzeszów S.A.