Opinie o Henniges Automotive Prudnik Sp. z o.o. w Prudnik

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Henniges Automotive Prudnik Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Henniges Automotive Prudnik Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Henniges Automotive Prudnik Sp. z o.o. w Prudnik

Magda

Zakład porażka , praca w smrodzie{ rakotwórcze gumy) i pod nadzorem Majstrowej po kielichu...najniższa krajowa i totalny wyzysk , ludzie się ciągle zwalniają i szukają następnych jeleni do pracy ..... unikać wielkim łukiem.Brak poszanowania dla pracowników ...... a obiecywali złote góry.

Nowy pracownik
@Magda

Dokładnie. Co niektórzy liderzy pracują pod wpływem alkoholu, gdzie wszyscy doskonale o tym wiedzą i nic z tym nie robią! (usunięte przez administratora)brak szacunku do dobrych pracowników,zakaz na zakazie.(usunięte przez administratora)

AAA

Witam. Znalazłem ogłoszenie na pracownika produkcji. W ogłoszeniu jest wyszczególnione, że zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie. Mam przez to rozumieć, że tu umowy o pracę nie dają, czy jak to wygląda? Pisaliście w tamtym roku, że na produkcji nie jest tak ciekawie i warunki słabe. Zmieniło się coś? Bo w ogłoszeniu brak informacji o wysokości pensji. Ile teraz dają?

@Marcus.

Czyli zdarzają się przestoje w pracy? Jak często i ilu dniowe? W takim razie totalnie nikt nie pracuje w tej firmie na umowę o pracę? Czy znajdą się jakieś stanowiska, na których można ją dostać?

Ktoś tu tak ostrzega, że za wszystko zwalniają i w ogóle odradza, no ale czy bez powodu można kogoś zwolnić? Dajcie znać, na ile są umowy na stanowisku Specjalista ds. BHP i Ochrony Środowiska, w ofercie nie ma szczegółów takich. Coś pewnego czy na krótko? To by mi coś powiedziało może.

Magda

Deisi.
@Magda

Zakład dbający tylko o interes właściciela i o interes kadry kierowniczej.Praca na trzy zmiany za najniższą krajową be żadnej premi dla zwykłego pracownika za wydajność choć z góry narzucone normy.Postępujący mobing przez co nie których liderów ,a że to że smród i chemia to prawda tylko wszystko jest zatajane.

Przyszłość
@Deisi.

A tyle jest wykwalifikowanych osób, może trzeba zmienić zarząd.. masakra, proszę brać przykład z dużych firm przemysłowych w Małopolsce, jak się rozwijają, jak szanują ludzi.

Nowy pracownik Nowy wpis

Abcde Nowy wpis

Podpisuję się pod tym! Przepracowałem w paru zakładach,ale ten to jest totalna porażka.Jawny (usunięte przez administratora),dane problemy są zamiatane pod dywan, ludzie rywalizują między sobą donosząc do przełożonych,brak szacunku do pracowników, również odradzam pracy w tym zakładzie

Karola

Widzę, że ta Firma nie podaje zarobków w ogłoszeniach. Sprawdzałam ofertę na pozycję Specjalista ds. BHP i Ochrony Środowiska. Ona mnie interesuje, ale mógłby ktoś napisać, jakie są stawki właśnie? Bez tego ciężko mi zdecydować, czy wysyłać papiery akurat do tej firmy.

@Karola

Szczerze odradzam Pani składanie tam papierów. Notoryczne zwolnienia na produkcji jak i w kadrach.ucinaja wszystkim pensje,biurokracja tam to jedna wielka rodzina (dosłownie). Także naprawdę odradzam Pani pracy w tym zakładzie

Z jakich powodów pracownicy są notorycznie zwalniani? Nie ma szans na stabilne zatrudnienie w tym miejscu? Typu umowa o pracę na czas nieokreślony? Jeśli chodzi o to ucinanie pensji, to za co? Możesz podać jakieś konkretne przykłady? Z góry dziękuję za każdą informację.

Niestety z przyczyn niewiadomych.zwalniają za dosłownie wszystko.Zero szacunku dla ludzi,liderzy gnębią,traktują pracowników jak (usunięte przez administratora).kablowanie jeden na drugiego.Firma podupada przez takie zarządzanie. Tragedia

Ania Nowy wpis

Dokladnie. Nie tyle, że notoryczne zwolnienia to i brak poszanowania dla ludzi! Występują w firmie również zachowania na tle (usunięte przez administratora). Szczerze, odradzam ten zakład pracy!

Firma Henniges Automotive Prudnik Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Specjalista ds. BHP i Ochrony Środowiska. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?

Nikomu nie polecam pracy w tym zakladzie.zakaz za zakazem,ucinanie premii za dosłownie wszystko.(usunięte przez administratora) oraz psychiczne znęcanie się nad pracownikami.wymagają od ludzi 200%wydajnosci a traktują jak zwykłych (usunięte przez administratora) Jeszcze raz nie polecam !

Henniges Automotive Prudnik Sp. z o.o. poszukiwała kogoś na stanowisko specjalista ds. ochrony środowiska. Czy komuś udało się dostać tę pracę i mógłby powiedzieć więcej o tym, czego można się nauczyć? Zależy mi na informacjach o zakresie obowiązków.

AAA

Aktualny
@AAA

Zwolnienia z dnia na dzien zamiast premi doceninie kogos plastkiowym pieniazkiem w formie przekazania drugiej osobie jak w pszedszkoku . Z dnia na dzien coraz gorzej traktowani pracownicy.

Wercia
@Aktualny

Jaki jest powód tych zwolnień z dnia na dzień? Chociaż pracownicy mają zapewniony jakiś okres wypowiedzenia? "Docenianie plastikowym pieniążkiem" - o co tutaj chodzi? Co miałeś/aś na myśli używając tego stwierdzenia?

Aktualny
@Wercia

Akcja tokeny tak zwany pieniążek przekazywanie sobie na wzajem niby docenienie kogos zangazowania . Jak w karty . Tylko bez korzyści finansowych. Czesto nie maja zapewnionego okresu wypowiedzenia dowiaduja sie ze ich zwalniaja i podaja jakis powod zwykle sa to osoby ktore przeszkadzaja wyzszym swerom za duzo sie odzywaja lub sa nekkane przez przełozonych.

Marcus.
@AAA

Tak bez umowy o pracę nie muszą płacić urlopu chorobowego jest robota to pracujesz nie ma to wypad.

@Marcus.

ciekawa

Hejka, czy z biegiem czasu i nabyciu doświadczenia można liczyć na podwyżke czy trzeba się zadowalać niezmienną płacą?

Grażka

zaklad był całkiem spoko,dopóki nie pojawili się "nowi" biurokraci. Zakaz za zakazem,atmosfera do d**y! Wyzysk za najniższą krajową. Zero poszanowania ze strony kierownictwa za ciężko wykonywaną pracę. Nie polecam tej firmy.

@Grażka

Usuwajcie usuwajcie niewygodne wypowiedzi a prawdę i tak wszyscy znamy (usunięte przez administratora) i tak.

@Misio

A rozwiniesz ten wspomniany wyzysk czy argumentów nie masz?

Misio

Kto pracuje lub pracował ale na produkcji ten wie że wyzysk jest.Wiadomo że nigdzie za darmo nic nie dają ale nie umiecie poszanowac swoich pracowników a szczególnie tych zaangażowanych.Pozbywacie się ich pod byle pretekstem zekomo są mało wydajni ale gdy pracują lub pracowali po dwa trzy cztery lata byli super pracownikami bo zapierniczali na wasze pensje to byli produktywni a później nagle są be.

@Iza

Co niewygodna była odpowiedź że szybciutko przez noc zniknęła bende ją powtarzać i nic prawdy nie zmieni możecie sobie likwidować.

Askier

Amerykanie likwidują niemiecką część firmy.. Zobaczymy czy kolejni będą Czesi i Polacy

@Askier

Zamknęli Niemy, zamkną i ten tu ????

Iza

A wiadomo czemu tam zamknęli? I serio sądzisz, że tu też? Co ze wszystkimi ludźmi stąd wtedy? :(

Były
@Iza

Myślisz, że kogoś to interesuje? Niemcy zamknęli, bo syndyk siadł na zakład. Poczytaj na stronie niemieckiej. Tu mówili że będzie dalszy remont tez nie ma... będą projekty tez nie ma.... wszystko kończy się na obiecankach :-(

@Były

No mnie troszkę zainteresowało jednak. :( A pieniądze na remont skąd?

kama

Bylo lepiej dopoki nie pojawily sie wtryskarki. Stare maszyny, sprowadzane z Czech caly czas majace awarie. Nerwy brygadzistow na pracownika bo znowu sie popsulo, uszczelki wychodza wadliwe a trzeba tyle zrobic i wyslac. Monotonna, glosna, smierdzaca a nawet i brudna robota. Ma sie do kogo gebe otworzyc czasem, ale jak sie robi samemu to trzeba tempo utrzymywac i moze byc ciezko zwlaszcza latem gdy pot po tylku splywa a na jednej hali tylko kilka wiatrakow pod gniazdkiem. No i meldowanie palety gdy inni juz ida do szatni a ciebie brygadzista ciska by skonczyc. Ogolne duze nerwy przez pospiech,awarie i bledy. Sporo stresow dla pracujacych na produkcji. I uwazam, ze Ukraincy, ktorzy juz pracuja z dwa lata, sa lepiej traktowani od Polakow.

@kama

Faktycznie to wszystko jakieś takie zdezorganizowanie, normalnie z mrowiskiem mi się aż kojarzy. Ale czemu tak uważasz z tymi Ukraińcami? Ja to właśnie myślałam zawsze, że to Polacy znacznie częściej ich poniżają itp., czemu tutaj mieliby mieć lepiej?

Na jakie benefity można liczyć w Henniges Automotive Prudnik Sp. z o.o.?

Benia.

Bo to prawda.

Joanna

tutaj ktos usunal komnetarz ale po tym drugim to chyba mozna wywnioskowac ze nic procz pensji nie ma, potwierdzicie?

Realista.

Kilo ryżu i kijem po krzyżu.Mozecie sobie usuwać wiadomości i tak wiadomo jaka prawda jest.????????

@Realista.

Ryż jeszcze ok, gorzej z tym kijem. :/ Chociaż gdyby tak metaforycznie zinterpretować to rozumiem, że dofinansowania do posiłków i multisport? ;p

Realista.

Ja to się usuwa niewygodne wypowiedzi jak zaklad byłby w porządku nie musiałby tego robić.

@Realista.

Co masz na myśli poprzez "niewygodne"? Bo raczej musiało tu paść coś niezgodnego z regulaminem i stąd ten efekt. Zresztą oni sami chyba nie mogą od tak sobie usunąć komentarza przecież

Ola

Praca w Czechach jedno wielkie (usunięte przez administratora) 14 godzin pracy i 4 tysiące na rękę miesięcznie najbardziej fałszywa firma

Prudnik

Jestem zadowolony. Pomimo kryzysu wszyscy dobrzy pracownicy zachowali pracę i wypłacają 100% postojowego co pewnie bardzo odbija się na przychodach firmy. Polecam.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Henniges Automotive Prudnik Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Benia.

No tak żeby (usunięte przez administratora) na produkcji rączki sprawne a angielski jeśli do biura się wybieracie!!!!!!

Inga

Nie. W języku polskim jest

Pracownik spod 8

Mi się dobrze pracuje. Żadnego większego kolesiostwa nie ma. Jedyne co może przeszkadzać to to, że z początku są trochę nieprzyjemne zapachy, ale szybko da się przyzwyczaić.

Grażyna

Witam, jak obecnie wygląda wynagrodzenie w Henniges Automotive Prudnik? Jest to dość ważna kwestia i często decyduje o tym czy kandydat zdecyduje się na zatrudnienie w danym miejscu. Napiszcie więc, na jaką stawkę można liczyć w tej firmie?

człowiek

potwierdzam brak poszanowania, arogancję (usunięte przez administratora) ze strony majstrów jak i samego dyrektora, głównie pana majstra,który w bezczelny sposób goni do roboty awanse,premie dla znajomych królika, pupilków

Tez czlowiek
@człowiek

Drogi Czlowieku! H...ej baletnicy to I majtki w kroku przeszkadzaja ???? Pamietaj ze ile ty dasz komus szacunku tyle ci sie zwroci.Znajdz sobie prace ktora bedziesz zaczynal od kawy moze.wtedy bedziesz sie czul spelniony. A co do bezczelnosci to sam ja pokazales smarujac komus d..e w internecie. Obysvmial taka sama odwage przyznac sie do wlasnej glupoty. Pozdrawiam ????????

jatoja
@człowiek

zgadzam sie majster najgorszy kawal aroganta , jest mobbing! zrobisz 100 procent to im malo!!!!

Przyszłość
@człowiek

Z tego co widzę, nie dobrze się dzieje jeżeli w firmie jest taka sytuacja. Proszę brać przykład że stref przemysłowych w Małopolsce, gdzie jest dużo firm, szanuje się pracowników i to przyciąga ludzi, jeżeli takie traktowanie nadal zostanie to nigdy Opolszczyzna nie wybije się w ilosci zatrudnienia i rozwoju. A przecież chcemy żeby ta młodzież zostawiła, mogła się rozwijać. Bucem to każdy może się stać ale po co, czy z nie lepiej zaczynac dzień od uśmiechu, wymiany zdań przy kawie, jeżeli jest możliwość pracy zdalnej i spotkań na których wszyscy wymieniają się doświadczeniem. Odrazu żyje się lepiej, tak się pracuje w małopolskich firmach, ucząc się od siebie, pomagając, i bedac życzliwym dla innych.

Ugo

Jak się chce kogoś oczernić to zawsze znajdzie się powód. Firma ok ale trzeba pracować.

Klara.
@Ugo

Poczekaj jak troche popracujesz to przejzysz na oczy.Jestes dobry dopoki orzesz a jak bendziesz juz zbendny to zmieszaja Cie z blotem I wywala.Prawdziwy I uczciwy pracodawca to skarb a to jest zaklad porazka nie potrafi docenic pracowitych sumiennych I oddanych dlatego rotacja ogromna.

Zadowolona
@Klara.

Rotacja byla jest i bedzie bo zaden zaklad nie bedzie trzymal pracownika ktorego umiejetnosciami jest brak checi do pracy lub dziala na niekorzysc zakladu! Ot prosta filozofia. Nikt nikogo nie zmusza do pracy w tym zakladzie wrecz przeciwnie sami skladacie podania o przyjecie a teraz narzekacie. W dobie dzisiejszych czasow czlowiek zamiast byc wdziecznym za danie szansy na poprawe zycia i musimy mozliwosc rozwoju- potrafi tylko narzekac ???? to niesamowite jak potraficie polepszyc sobie byt i podwyzszyc komfort zycia ???? Reasumujac... kazdy z was ma prawo wyboru ✌

Kasia.
@Zadowolona

W dobrym zakladzie pracownicy bija sie o miejsca nikt nie ucieka z niego tylko trzyma sie rekami I nogami .Gdy pracodawca mysli takze o tych pracownikach fizycznych bo dzieki im ma on posade a nie tylko dba o swoje "ego".

basia
@Zadowolona

kazdy pracodawca a zwlaszcza majstrowie trzyma tak dlugo pracownika dopuki robi 300% normy za no wlasnie nawet dloni nie uscisnie i jeszcze powie na twoje miejsce jest 10 kij w zad takiemu zwierzchnikowi a konszachty zawsze byly sa i bedom ,i mozna sie wkurzac tyrac za 2 a premie bierze pupil (usunięte przez administratora)

Mija

Pracuje ktoś z Głuchołazy?

Zostaw merytoryczną opinię o Henniges Automotive Prudnik Sp. z o.o. - Prudnik

• Jak się pracuje w Henniges Automotive Prudnik Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Henniges Automotive Prudnik Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Henniges Automotive Prudnik Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Henniges Automotive Prudnik Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Nyska 17A
    48-200 Prudnik
  • NIP: 7551932648 REGON: 364878769 KRS: 0000626628

Henniges Automotive Prudnik Sp. z o.o.