Opinie o Eprosument S.A. w Włocławek

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Eprosument S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Eprosument S.A. o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eprosument S.A. w Włocławek

Eproepro Nowy wpis

Prezes upadłej firmy zabrał się teraz za sprzedaż domów prefabrykowanych, już nie na terenie kujawsko-pomorskim, bo tu jest spalony. Ciekawe czy ten kto go zatrudnił zna jego przedsiębiorczość a taki podobno był mądry i ambitny.

Roma Nowy wpis
@Eproepro

Witam, jakie są dowody na to by firma upadła? Wcześniej pokazywały mi się oferty na dział handlowy, chciałam rozejrzeć się za czymś aktualnym. Co się dzieje z poprzednimi pracownikami?

Nie wiecie czasem czy dalej tak jest, że aby aplikować na Product Managera trzeba mieć minimum 2 lata doświadczenia w branży OZE na podobnym stanowisku? kiedyś tak pisali w ofercie a była dawna. zastanawiam się czy udałoby mi się jeszcze dostać czy jednak podnieśli poprzeczkę?

Gwarancja Nowy wpis

Falownik przestał działać, nie mogliśmy dodzwonić się do firmy. Mąż zapamiętał kilka szczegółów z rozmowy z przedstawicielem i wyszukał go w internecie. Zadzwoniliśmy co się dzieje, odpowiedział, że on już tam nie pracuję. Musimy na własny rachunek kupić falownik. Może się wściekł i dokładnie przejżal jeszcze raz umowę czy czasem nie ma tam danych lub odpowiedzialności przedstawiciela, niestety podpis wyłącznie zarządu spółki.

Na jakie stanowiska biurowe można się jeszcze zatrudnić? po tym komentarzy odnośnie braku kontaktu zastanawiam się czy to doradca handlowy jest za niego odpowiedzialny czy może jest jeszcze jakaś infolinia lub administracja prowadzona?

Brałeś udział w rekrutacji do Eprosument S.A.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Baska

Czy może mi ktoś podpowiedzieć gdzie zgłosić moją szkodę w związku z tą firmą. zainstalowali mi pompę ciepła KAISAI ,nie zostawili karty gwarancyjnej i zniknęli. Mam działającą pompę ale nikt nie chce mi zrobić serwisu gwarancyjnego i tym sposobem mam pompę bez gwarancji.

Znacie może historie tego Pana, który jeszcze w kwietniu pisał o tym, że nie zapłacono mu jakiejś ostatniej transzy? Czy to już wyrównana i zakończona sprawa? Widziałam także wzmianki dotyczące restrukturyzacji czy ona już całkowicie dobiegła końca? Czy ktoś to sprawdzał i dalby znać? ciekawa jestem sytuacji handlowców, mam doświadczenie w branży

Hubert

Firma (usunięte przez administratora) ! Wykonałem dla nich instalacje 177 kw i nie zapłacili ostatniej transzy ! Zero kontaktu! Szkoda wszystkich klientów którzy nie maja teraz gwarancji na instalacje !!!

Klijentka

Zostaliśmy okradzeni przez tą firmę. Przedstawiciel firmy wiedział,że firma pada,ale 08.03.3023 roku podpisał z nami umowę na montaż paneli fotowoltaicznych. Bezczelnie wydzwaniał,żeby jak najszybciej wpłacić zaliczkę i to był nasz błąd,już nigdy nie zobaczymy naszych ciężko zarobionych pieniędzy. Jestem wściekła okradli nas w białych rękawczkach i chyba "legalnie". Pani z firmy napisała meila,że przepraszają.Droga Pani mam wasze przeprosiny w (usunięte przez administratora)

@Klijentka

i co w takiej sytuacji? jak to zostanie ostatecznie rozliczone jeśli faktycznie tak wyszło? zastanawiam się także czemu tamta osoba miałaby w ten sposób świadomie postąpić. ktoś z pracujących się odniesie? i w zasadzie co ze wszystkimi pracownikami, ilu ich w sumie jest?

Pracowałem w tej firmie przez 3 miesiące. Warunki okropne, szef cwaniaczek. Osoby z biura mają się za nie wiadomo kogo. W umowie jedno napisane, wywiązać się nie potrafią. Nie chcą wpisywać w umowie innych dodatków. Przy złożeniu wypowiedzenia nie dostałem całej wypłaty, a wypłata wpłynęła po prawie 2 miesiącach po zakończeniu pracy. Dopiero gdy powiedziałem, że sąd pracy się zajmie tą sprawą dano mi pieniądze. Firma porażka, niech upadnie.

Lidia

Sporo negatywnych opinii się zbiera na forum dotyczących działalności firmy a z tego co widziałam na ich stronie www jest informacja, że od sierpnia poszukują pracowników na cztery stanowiska. To są już wygasłe oferty czy potencjalnie ktoś jeszcze się na nie zgłasza? Wiecie coś na temat obecnej pracy?

Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść... nieoszukanym

Klient

Jak się okazuje firma uciekła z inkubatora ale w piątek znaleźliśmy ich w biurze Petrokan we Włocławku na ulicy Chopina. Polecam tam się kierować bo inaczej nie odzyskacie pieniędzy tak jak my.

@Klient

Raczej nie uciekli tylko ich stamtąd pognali za niepłacenie czynszu

Klient
@Klient

czy udało się odzyskać pieniądze? U nas nadal cisza, 0 odzewu, Pewnie skonczy sie sadem.

LML
@Klient

W jaki sposób odzyskaliście pieniądze? I jak ich namierzyć teraz? :) Rzeczywiście właściciele nie odpowiadają na jakikolwiek kontakt. Podobno zadłużenie spółki wynosi ponad 200 tys. PLN w rejestrze.

Pszczola
@LML

200 tys. PLN Hahaha chyba musisz dodać jeszcze jedno zero ;) wtedy będzie prawidłowo. Wynajmują biuro we Włocławku w budynku petrokanu na Chopina.

TakToJa

Nie polecam, firma nie wypłacalna. Zamawiają pracownikom noclegi, i nie płacą. Tym bardziej to nie była duża kwota. Taka duża firma i nie płacą za Fv. Porażka. Dla mnie pewnie pieniędzy nie prześlą, a opinia zostanie. Niech idzie w świat. Nie polecam!!!! Banda (usunięte przez administratora)

@TakToJa

Czy mimo tych wszystkich opinii, które tutaj obecnie się pojawiają to firma w zasadzie funkcjonuje i zatrudnia? Upewniam się, bo czytając to wszystko można naprać pewnych wątpliwości. Na jakiej zasadzie działają?

Panowie wspólnicy nie mają prawa stworzyć firmy na dłużej, bo nie mają wykształcenia, wiedzy, doświadczenia, znajomości języków i chęci, by to zmienić. Jedyne co mają to mniemanie o sobie i ego pomieszane z kompleksami. Co krok to spółeczka, byleby tylko nie musieć wywiązywać się z prawa pracodawcy. Zdecydowana większość ludzi zatrudniana na kontraktach b2b. Szczęście mieli ci, którzy zostali zwolnieni przez firmę - im zapłacono pensje chociaż terminy pływały. Tym z działalnościami do dziś wiszą koszmarnie duże pieniądze. Biuro we Włocławku tonęło w brudzie - ludzie pracowali w warunkach sprzed 20 lat. Zero kuchni, toalety, praca na kartonach. Nowa siedziba ciągle była w budowie jak realizacje dla Klientów. Nic nie było doprowadzone do końca. Pojedyncze osoby, które z losowych powodów znalazły się w tym cyrku, szybko szukały dla siebie nowego miejsca. Firma, która w czasach prosperity OZE plajtuje? Czy trzeba coś jeszcze tłumaczyć?

Nfff

Nie płacą podwykonawcą i pracowniką polecam unikać i świadomie (usunięte przez administratora) ludzi. Jeśli chcecie próbować odzyskać pieniądze to możecie próbować w siedzibie SolPV kolejna spółka założona teraz na osobę która pracowała w Eprosument tylko dla tego że była rodziną pewnej małej osoby, która jedyne co potrafi to mobbingować pracowników

Bankruci

Jak w tytule - otrzymałem korespondencję od nadzorcy sądowego w sprawie głosowania nad planem restrukturyzacji. Jeśli komuś jeszcze nie wypłacili, to możecie się pożegnać z pieniędzmi, przy ich długach nie ma szans na realizację planu. Spodziewałem się tego, od miesięcy opóźnienia w płatnościach były coraz większe, po zakończeniu współpracy całkiem przestali płacić. Prezes Michał nie pamiętam, kiedy ostatni raz odebrał ode mnie telefon, z nieznanego numeru nie odbiera w ogóle już od dobrego roku. Prawda jest taka, że w czasach świetnej koniunktury w branży szło im przeciętnie (wystarczy sprawdzić publicznie dostępne sprawozdania finansowe, cały rozwój kredytowany), przyszły chude, nawet nie lata, tylko miesiące i firma poszła na dno.

BylyPracownik2

Tak jak ktoś napisał niżej, statek z kapitanem idzie na dno i jest już bardzo blisko utonięcia, a w sumie to można powiedzieć, że już utonął. W tej firmie zarządzanie finansami i logistyka nie istnieje, w firmie jak były pieniądze to szefostwo zachowywało się jak dziecko które dostało pierwsze pieniądze od rodziców. Dziś pieniądze są, a jutro ich już nie ma bo trzeba kupić kolejna nikomu niepotrzebna rzecz :) Zatrudnianie ludzi totalnie bez podstawowej wiedzy, zmiany zdań dosłownie co 5 minut. Czasami człowiek sie zastanawiał, czy to się dzieje na prawdę i takie wałki mogą być w tak dobrze zapowiadającej się firmie. Poza tym wszędzie długi, ludzie na grupach fb wypisują, że firma nie płaci za wykonaną pracę. Myślę, że nie ma co pisać tutaj o tym, czy warto tam pracować, czy nie, bo po prostu firma i tak za chwilę zniknie :)

@BylyPracownik2

no i jak taka zmiana zadań może w praktyce wyglądać? co 5 min to nie za często jednak? wtedy serio by się nie wiedziało o co chodzi... piszesz, że firma za jakiś czas zniknie. kiedy niby i w jakich konkretnie okolicznościach?

Magda

Nie polecam współpracy z firmą eprosument od 2 miesięcy czekamy na zapłatę za wykonaną pracę.

Wiktoria

Dla chłopaka szukam info o pracy jako Młodszy projektant fotowoltaiki. Na ich stronie internetowej mają takie ogłoszenie. Co wiecie o szansach na awans? Można z czasem piąć się w górę i mieć lepszą posadę i kasę?

@Wiktoria

Tutaj nie ma miejsca na rozwój, nie ma nawet miejsca na rzetelną pracę. Szkoda nerwów i zdrowia.

Izabela

Dlaczego uważasz? Nie ma szkoleń czy miejsca na wdrażanie swoich pomysłów? Atmosfera też wpływa na to że szkoda zdrowia według Ciebie?

Klient z Włocławka

Witaj @$$$$. Mam nierozliczony biznes z tym podmiotem. Jestem zainteresowany poznaniem znanych CI informacji o niewypłacalności tej firmy. Ogłoszenie o postępowaniu upadłościowym znalazłem w sieci. Napisz coś na diomak@wp.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Eprosument S.A. - Włocławek

• Jak się pracuje w Eprosument S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Eprosument S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eprosument S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Eprosument S.A.
1.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Toruńska 148
    87-800 Włocławek