Opinie o 1450 Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie 1450 Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie 1450 Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - hosting stron internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 1450 Sp. z o.o. w Wrocław

Czytam, że podczas rekrutacji do tej firmy trzeba wykonać jakieś zadania. Możecie mi przybliżyć, na czym one polegają? I czy obowiązują przy aplikacji na wszystkie stanowiska, czy na jakieś konkretne? Dajcie znać, bo chcę tutaj złożyć CV i nie wiem, jak się przygotować do ewentualnych dalszych etapów.

Bobert Nowy wpis

Tak, było kilka prostych zadań ogólnie dotyczących obycia w świecie marketingu. Zadania pewnie różnią się w zależności od stanowiska, ale wszystko jest do zrobienia. Niestety nie wiem, jak jest w innych działach. Na pewno, jeżeli przy wysyłaniu CV zapytasz o przebieg całego procesu, to uzyskasz odpowiedź :)

@Bobert

A długo to trwało wszystko, cały proces? Tak się złożyło że jestem już bez pracy i zależy mi żeby coś jak najszybciej znaleźć i się zatrudnić. Od kiedy w ogóle potrzebują pracownika?

Bobert

Rozwojowa praca w przyjaznej atmosferze! :) Dają możliwość robienia dodatkowych kursów i bez problemu organizują materiały naukowe, jeżeli takowe są mi potrzebne. Zadania i obowiązki są różnorodne i satysfakcjonujące. Co prawda nie ma owocowych czwartków, ale cała reszta jakoś to wynagradza.

Witold
@Bobert

Najważniejsze że atmosfera jest przyjazna bo to duży plus. Jeśli chodzi o szkolenia to je finansują? Czy tylko współfinansują i musisz coś dokładać z własnej kieszeni?

Bobert Nowy wpis
@Witold

Całe szczęście nic nie muszę dokładać ze swojej własnej kieszeni i wszystko elegancko jest finansowane. Mowa tutaj zarówno o szkoleniach, ale też wszystkich potrzebnych mi materiałach, kursach na Udemy, książkach, czasopismach branżowych itp. Więc nie mam się, do czego tutaj przyczepić. :D

Ghost

Uprawiają ghosting, tym samym nie szanują drugiego człowieka. Wykonałam dla nich zadania, nad którymi spędziłam dzień, żałuję bo się starałam a nie dostałam nawet informacji zwrotnej że zadania dotarły. Rozumiem że mogły się komuś nie spodobać, ale żeby zostawiać kandydata bez słowa to jest niskie zachowanie świadczące o ich kulturze organizacyjnej.

Iwona
@Ghost

Nie no serio aż dzień? To sama nie wiem mimo, że się starałaś uważasz że mogło pójść aż tak źle? Co to za zadania były?

Julia
@Ghost

Ja dostałam odpowiedź, mimo że moje zadanie się nie spodobało. Więc dziwnie.

Lidia
@Julia

Po jakim czasie dostałaś odpowiedź? I możesz napisać na czym to zadanie polegało?

hej

Przyjmują ciąglę nowych stażystów za pół darmo i odsyłają z kwitkiem zwykle po 3 miesiącach. Także firma niestabilna. Dodatkowo to jest trochę szemrany marketing dotyczący polityki. Ogólnie nie polecam ; )

Maja
@hej

Ale może można na tym stażu się po prostu sporo nauczyć :D W sumie po to taki staż jest.. Faktycznie nikomu nie udaje się po nim przejść na normalną umowę?

@Maja

Udaje się, lecz nie jest to praca na długo. Chyba ze ktoś lubi (usunięte przez administratora)towarzystwo. Co do nauki - więcej zdołasz nauczyć się sam_a na (usunięte przez administratora) niż w 1450. Ludzie z ciepłymi posadkami, którzy o prawdziwym marketingu wiedza niewiele, za to doskonale znają się na nieetycznej stronie branży.

Edyta
@:)

A co takiego robią, że stwierdzasz, że się znają na nietycznej stronie branży?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie 1450 Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant ds. Oprogramowania Sage DPW z j. niemieckim
Katowice
SD Worx Poland Sp. z o.o.
Aetter

Rzetelna firma, przyjazna atmosfera, bardzo pozytywni i otwarci ludzie :) Polecam

ABC

Czym dokładnie się zajmuje firma, bo nie ma w zasadzie dokładnego opisu ? Tylko można wyczytać o jakichś współpracach z politykami? To jacyś spece od PR?

Zostaw merytoryczną opinię o 1450 Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w 1450 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy 1450 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 1450 Sp. z o.o.?

1450 Sp. z o.o.
  • Rynek 7