Opinie o MBR Finance S.A. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie MBR Finance S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w MBR Finance S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MBR Finance S.A. w Wrocław

Lara Nowy wpis

Cześć, jaka tam sytuacja w firmie jest? Miałam zapytać o coś innego najpierw, ale przeczytałam ten komentarz niżej o jakichś sprawach firmy. Czy pracownicy tam jeszcze są zatrudniani i wszystko jest w porządku, z umową i wypłatami? Mam taką nadzieję, bo innej firmy w okolicy to już chyba nie znajdę, mam już trochę dosyć tego szukania pracodawcy.

Rumburak Nowy wpis

no i stało się sprawa mbr finance w prokuraturze . tak się kończy (usunięte przez administratora)realizowane z premedytacją przez zarządzających - patrz KRS

wrocławiak Nowy wpis

jeden z nich już w urzędzie miasta Wrocławia został podany do sądu przez byłego prezydenta. to są (usunięte przez administratora)

Arbuz

Ta firma balansuje na krawędzi skierowania sprawy do prokuratury za swoją pseudo działalność. Spójrzcie do KRS kto tam pociąga za sznurki a odpowiedz nasunie się sama z kim macie do czynienia

@Arbuz

Mnie to w zasadzie nic nie mówi jeśli chodzi o sprawdzenie kto zasiada w zarządzie. Ale faktycznie kiedyś dużo ludzi tu się rozpisywało na temat swoich problemów, jakby nie patrzeć to ustało. Czy to nie oznacza, że może doszło już do jakiegoś rozliczenia z niektórymi z nich?

Arbuz
@Lidia

Z KRS jasno wynika jaka jest sieć ( pajęczyna ) powiązań osób tam wpisanych. Dodatkowo część osób miała już kłopoty z prawem ( sprawy sądowe ) więc nie ma się czemu dziwić. A rozliczyć się nie rozliczyli bo są na skraju upadłości po wyprowadzeniu pieniędzy z MBR i wmówieniu wszystkim że to nie ich wina. Udają wariata i grają na zwłokę ale sprawiedliwość ich dopadnie

@Arbuz

czyli w pewnym sensie sugerujesz teraz, że spora część zatrudnionych może przy tym stracić miejsce pracy? wiadomo ile ich obecnie jest?

Kamil
@Arbuz

Szukam pomocy kogoś kto już miał odczynienia z nimi.

Dariusz
@Kamil

Co się stało? Jeśli tam pracujesz to chyba są koleżanki i koledzy, próbowałeś u nich szukać jakiejś pomocy?

Kamil
@Dariusz

Nie jestem pracownikiem. Mam tam leasing i szukam ratunku by się uchronić przed tą lichwą…

Aplikowałeś do firmy MBR Finance S.A.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Rzeszów
Frac Detal Sp. z o.o.

Jak jest z pakietem medycznym w MBR Finance S.A.? Można dołączyć rodzinę?

Irma

Przecież to pospolici (usunięte przez administratora) omijaj ich szerokim łukiem

@Irma

Skąd takie zdanie na temat tej firmy? Powiesz dokładniej o co chodzi?

Mona

Tez mam takie doświadczenia

@Mona

Proszę o kontakt pashkovskayadasha9@gmail.com

Grazia

MBR nie rozliczył się z inwestorami. (usunięte przez administratora) ich od samego początku. Chcecie mieć do czynienia z taką firmą ? powodzenia

Anan

Też mam przeboje z tą firmą.. Dwa lata temu oddałam samochód bo nie byłam w stanie spłacić.. po roku odezwali się że mam do zapłaty 30tysięcy złotych A teraz znowu się odezwali że mam wpłacić 18 tysięcy złotych, do końca kredytu zostało 13 tyś. A nie wplacilam im żadnych pieniędzy bo wzięli za to samochód. I nie rozumiem na jakiej podstawie mam w dalszym ciągu spłacić całe zadłużenie skoro samochód zastał wzięty i w dalszym ciągu mam spłacić całe zadłużenie.

@Anan

Witam jestem w takiej samej sytuacji po 6 latach przyszło mi wezwanie do zapłaty. Auto oddałem w 2016 r warte 20 tyś . Do spłaty było 5.5 tyś. W tym momencie przysłali wezwanie na 12 tyś. Kontaktu z firmą niema możliwości się dodzwonić. Sam sobie zadaję pytanie co zrobili z autem

@Pokrzywdzony

Mi się wydaje że będzie trzeba sprawę do sądu podać..

@Anan

Sprawa już została zgłoszona do Prokuratury.

@Pokrzywdzony

Niech ich dobrze sprawdza i wezmą się za nich. Ja narazie nie mam jak zgłosić bo nie ma mnie w kraju.

@Anan

Witam mam takie same przeboje z ta Firma myślę o pozwie zbiorowym i żeby tez telewizja się tym zajela

@Pokrzywdzony

Proszę POKRZYWDZONY o napisalnie do mnie meila bartosz.trzeciak4@o2.pl gdyż zbieram osoby zeby złożyć pozew zbiorowy pozdrawiam

Maja
@Monia

Udało się Wam wyjaśnić sprawę z firmą? Mam nadzieje że macie poświadczenia, że samochody zwróciliście.

@Anan

Mam to samo, samochód został oddany. Po czym się dowiedziałam, że sprzedaż mojego samochodu przez nich nie pokrywa mojego długu, bo auto zostało ocenione i sprzedane za 200 zł!!! Powiedzieli, że jest uszkodzony. Ale auto dobrze jeździło, i w tym aucie jedna lampa kosztuje ponad 200 zł.

Czy udało się coś załatwić? Proszę o kontakt pashkovskayadasha9@gmail.com

zbyk

(usunięte przez administratora) Nękają firmami detektywistycznymi. Sprawę od razu dawać do sądu. Właśnie wygrałem z nimi.

Joke
@zbyk

Jak sie nie płaci to sa właśnie skutki baranie

Onaona
@zbyk

Wygral Pan na jakiej podstawie ? Opisze Pan sytuacje ? Mielismy 3 lata temu z ta firma niezle przeboje.

Ewelina
@Onaona

Ja jestem rowniez ofiarą tej firmy. Proszę do mnie się odezwać .mam parę pytań . Proszę o SMS .oddzwonię 7-9-8-3-1-8-7-6-1

@zbyk

Witam czy można pan podać meila tez mam problem z nimi chciała bym.porozmawiac pozdrawiam

Lucjan
@zbyk

Mozna do Pana kontakt . Tez zabrali auto sprzedali , niby został jakiś dług który sprzedali , a teraz po ośmiu latach przysłali wezwanie do zapłaty mój telefon 603666952

@Lucjan

Został dług bo sprzedali auto za bezcen i teraz się domagają zwrotu kasy Mi pierwszy raz przyszło że 30 tyś mam zapłacić bo samochód sprzedali za 500 zł A teraz mi przysłali że 18 tyś. Na pewno trzeba to gdzieś zgłosić

@Anan

Z tą sprzedażą auta to można wziąść rzeczoznawcę który określi wartości auta w tamtych latach. W moim przypadku jest już przedawnienia więc w sądzie wszystko będzie udowodnienia. Tu trzeba zrobić pozew zbiorowy bo sądzę że więcej jest ludzi pokrzywdzonych.

@Lucjan

Czy udało się coś wyjaśnić z tą firmą?

@Anan

Też mam taką sytuację. Moje auto oni sprzedali za 200 zł. Czy udało się Panu/ Pani coś z nimi wyjaśnić ?

@Pash

Ale jak za 200zł? Tam zer nie zabrakło przypadkiem? Za ile docelowo miało pójść?

@Lidia

Pożyczka była na 13 tys, do zapłaty z odsetkami wynosiło 28 tys. Auto zostało im oddane, sprzedali go za 200zł. Czyli to nie pokryło mojego długu. Dalej im wiszę te same pieniądze plus zabrali mi auto

@Pash

Te odsetki nie są jakieś zbyt ogromne? Przecież to ponad połowa tego co pożyczyłeś. Ja chyba nie rozumiem dalej jak to jest liczone niestety, jak auto mogło zostać sprzedane za dwieście złotych???

@Lidia

No właśnie nie wiem jak auto mogło pójść za 200 zł. Szukam, może ktoś też miał taką sytuację….

Monia

Proszę o zgłoszenie Się osób pokrzywdzonych przez MBR podaję meila bartosz.trzeciak4@o2.pl chce złożyć pozew zbiorowy i zgłosić wszędzie gdzie się da tych (usunięte przez administratora) pozdrawiam i czekam na kontakt

@Monia

Zgłosiłalm się teraz na maila

Napisałam na maila

cooo

@Joke pracodawca nie placi ?

Zostaw merytoryczną opinię o MBR Finance S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w MBR Finance S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy MBR Finance S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MBR Finance S.A.?

MBR Finance S.A.
  • Pl. Solny 16