Opinie o GDA Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie GDA Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w GDA Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka kruszyw mineralnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GDA Sp. z o.o. w Gdańsk

Hej. Widziałam zeszłoroczną ofertę dla specjalisty ds. logistyki. nie wymagano w niej doświadczenia co byłoby mi na rękę bo go jeszcze nie posiada. Nie wiecie więc czy nie będą jeszcze kogoś szukać i czy w skrócie warto aplikować? nie ma tu od dłuższego czasu komentarzy i nie mam pojęcia co myśleć

Co jaki czas w GDA Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Jeśli będziesz ogarniał i sumiennie pracował to masz sporą szanse na podwyżkę.

Weronika
@były pracownik

A w jakiej wysokości ta podwyżka?

@Weronika

@Weronika w firmie jest kilka stopni operatora , oraz na początku dostaje się pomocnika operatora . Widełki jak w ogłoszeniu o pracę 3 780–4 730 zł brutto.

Magdalena
@były pracownik

ale to są te widełki na początek czy ta stawka górna, którą podajesz to po tych potencjalnych podwyżkach?

W

+20% premii :)

Barbara
@W

Dzieki za odpowiedz :) A oprócz premii firma proponuje jakies inne dodatki?

W
@Barbara

LuxMed, ubezpieczenie, MultiSport, kawa, herbata ;)

Dominika Nowy wpis
@W

A odbywają się tu może wigilie pracownicze? I otrzymuje się na nich jakieś drobiazgi? ;)

AAAA Nowy wpis
@Dominika

Przed Covidem były wigilie. Mam nadzieję, że i teraz również będą. Kierownictwo co jakiś czas organizuje jakieś spotkania na kręgle itp. Dodatki świąteczne są.

W Nowy wpis

Aktualizacja: pensja początkowa 4350zl

Na jakie benefity można liczyć w GDA Sp. z o.o.?

John

LuxMed, Ubezpieczenie, MultiSport, Praca w młodym dynamicznym zespole. :-)

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w GDA Sp. z o.o.?

Bez Nick

Tylko umowa o pracę. Na starcie dostaniesz 3-miesięczny okres próbny.

Krzysztof
@Bez Nick

Rozumiem, że przez okres próbny czyli te 3 miesiące wypłata jest niższa ?

Gccdddd
@Krzysztof

Tak.

@Gccdddd

Nie jest niższa. Jest zgodna z umową na tym stanowisku.

@John

ale po okresie probym tym miesiecznym gdy przechodzi sie na stała umowe to wypłata wzrasta, prawda?

Janusz

No dobrze. A mogłabyś napisać o ile wzrasta? Kilkaset zł czy w okolicach tysiąca?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w GDA Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.

Czy Gda Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Jeśli chodzi o agencje pracy typu progres to nie. Firma poszukuje raczej pracowników na pełen etat.

Akr

Tak

Powiem tak. Z pracą na produkcji jak z pracą na produkcji z tą różnicą, że to jest praktycznie manufaktura. Robota lekka nie jest, jakoś przesadnie ergonomicznie też nie co wynika ze specyfiki produkowanych wyrobów. Zarobki zarobkami, bo są przeciętne dla nowych pracowników, nie wiem jak to wygląda później ale wiadomo, kto więcej z siebie daje ten więcej dostaje. Na korzyść firmy zdecydowanie przemawiają ludzie, którzy tam pracują i atmosferę jaką tworzą. Z każdym można pogadać o wszystkim, wszyscy są skłonni do pomocy, a kierownictwo niezwykle uprzejme oraz pomocne. Było momentami wyczerpująco i monotonnie do bólu ale mimo wszystko z pracy byłem zadowolony. Jeżeli ktoś szuka pracy na produkcji jestem skłonny polecić.

Nie wiem dlaczego tak się czepiacie tutaj. W każdej pracy jest ktoś kto pasuje lub nie . Wszystko zależy od człowieka. Może to nie jest praca marzeń , ale obecnie załoga się zmieniła. Jest przyjemna atmosfera , wiadomo są wyjątki które psują ją. Ale od połowy roku 2019 do teraz jest całkiem zgrany zespół. Dział produkcji jest ciężki do momentu zrozumienia działania maszyn i obsługi w jej strefie. Tak jest zapylenie na hali, ale od tego są maski które się dostaje pierwszego dnia - jak ktoś z nich nie korzysta nie moja sprawa. Kierownictwo w każdej firmie ma podejście inne ale kierownik dba o Nas. Każdego wita z osobna o pyta się o nasze samopoczucie zdrowie, pytają się co można poprawić , polepszyć stan pracę i odciążyć Nas. Są momenty kiedy człowiek traci siły i przychodzi na kolejny dzień, zgłasza fakt ze dziś nie da rady np stać przy pracy wymagającej dużej siły skupienia i wysiłku, wtedy organizowana jest praca tak, aby człowiek się nie męczył. Obecnie na tym samym stanowisku można być do 2/3 dni i jest rotacja . Chyba ze na własne życzenie ktoś chce dłużej stać przy obsłudze danej maszyny. Wypadki w pracy - od kiedy pracuję były może z 2 wypadki - jeden z nieuwagi i roztrzepania pracownika - uszkodził sobie rękę w sposób nie groźny , ale kto wkłada rękę miedzy rolki, patrzy się na nią i włącza maszynę ... Zarobki się poprawiły, jest dobra stała premia. przy ilości godzin pracy do wypłaty nie mam co się przyczepić, nadgodziny są wypłacane , tak samo dodatkowe zmiany w soboty lub ewentualne zmiany nocne gdy jest wzmożony ruch . jeżeli komuś przeszkadza kurz na podłodze a schylić się nie może b mu korona z głowy spadnie to niech nawet nie próbuję tutaj przyjść . Fakt ze jedna ze spraw która tutaj trzyma ekipę jest zgranie , dogadanie się i umiejętność współpracy no i oczywiście pensja, bo nigdzie w okolicy za taką podobną prace od 4 tyś do ręki nie dostaniesz

@Nowy

Dzięki za szczegółową opinię dotyczącą warunków pracy. Wspominasz, że zarobki są dobre i pracownicy dostają premie i gratyfikacje finansową za nadgodziny. Czy pracodawca oferuje także pakiet socjalny z możliwością ubezpieczenia grupowego lub prywatnej opieki medycznej?

@Janusz

Pracodawca oferuje: Opiekę medyczną Lux Med- opłacona w 100% przez pracodawcę. Dodatkowe ubezpieczenie grupowe- opłacone w 100% przez pracodawcę Kartę MultiSport- opłacone 50/50 Jest również dodatek stażowy w wysokości 5% za pierwszy rok, 4% za drugi, 3% za trzeci, 2% za 4 i 1% za piąty rok + przez kolejne 5 lat po 1% co rok. W sumie 20%.

@John

Taka ilość benefitów brzmi zachęcająco. Rozglądałem się za ofertami pracy w firmie, ale nie znalazłem nic aktualnego w sieci. Masz informacje o obecnych rekrutacjach i na jakie stanowiska można aplikować?

@Janusz

Mają zapotrzebowanie na operatorów linii produkcyjnych + operatorów wózków widłowych. Można do nich dzwonić na nr na stronie i się dowiedzieć.

Kiper
@John

Co ty człowieku piszesz za brednie.... wystarczy wziąć swój kwit z listy płac ( ten szczegółowy gdzie jest pozycja pt.: ,,inne potrącenia/koszty ) to jest potrącenie z wypłaty za ubezpieczenie grupowe. A szef tylko bzdur naopowiadał że firma płaci i pociotki którzy mają brygadzistowskie wieżą i ganiają nowych pracowników jak (usunięte przez administratora) Dobrał się jeden z drugim(usunięte przez administratora) i wypisują brednie jacy to oni są super .... śmiech na sali. Żeby firma była taka super, piękna i zgrana to non-stop by nie szukała ludzi!!!! RYNCE OPADAJĄ

@Kiper

Czemu zostają usuwane odpowiedzi do tego pytania?

Czy firma Gda Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Wszystkie szkolenia odbywają się w firmie. Szkolenie BHP prowadzi firma zewnętrzna. -Opłaca pracodawca.

xx

z tego co wiem nie warto tam iść, jeżeli chcesz zaraz szukać kolejnej pracy - to tak , jak najbardziej. Ciągle szukają , dużo do nadrobienia- nadrobisz i do widzenia.

@xx

Kolego. Ładnie to tak kłamać? Skąd masz takie wiadomości? Skąd to wiesz? Bo jak pracowałeś to wiesz doskonale że nikt Ciebie nie wyrzucił, najwyżej sam odszedłeś bo chciałeś żyć lekko nie pracując. Z tej firmy nikt nikogo nie zwalnia. Chyba że pracownik sam chce odejść. Zarobki na produkcji więcej od średniej krajowej. Więc po co kłamiesz.

igor władysławowicz
@Władysław Ignaczak

Panie Andrzeju średnia krajowa 4765, niech Pan nie (usunięte przez administratora) że wyższa :)

Byłem tam

No cóż nie polecam. Płacą bardzo mało , ale regularnie . Warunki pracy są bardzo ciężkie , zapylenie , hałas , wibracja . Do tego bardzo nie zdrowa atmosfera , napięcia są podsycane przez nadzór i dyrekcje dziwnymi aluzjami . To jest taki "folwark" gdzie jak cię zatrudnią to starają się wycisnąć z ciebie rzeczy niemożliwe . Narzędzia , to znaczy to co odzyskano że złomu lub zakupiono w markecie . No BHP istnieje ale nie do końca , maszyny są bardzo prymitywne w obsłudze stąd wypadki , palce, ręce , kolana . Pracy nie polecam , chyba że chcesz czuć się jak upośledzony lub jesteś zdesperowany tak bardzo jak ja byłem .

Upośledzony desperat.
@Byłem tam

Kolejna osoba która się boi przyznać kim jest no ale do tego trzeba mieć jaja a jak widać niektórzy ich nie mają :)

@Byłem tam

Tak to już jest z ludźmi. Nie mają odwagi rozmawiać, ale anonimowo krytykować są piersi. Zaproponowałeś coś od siebie? z tego co wiem Dyrektor Kierownik Produkcji rozmawiają i sondują co pracownicy chcieliby poprawić. Zaproponowałeś coś od siebie?

@Byłem tam

Z tego co mi wiadomo płacą w sumie niemało, jak ktoś się sprawdza i jest samodzielny to płacą bardzo dobrze. Czy Ty człowieku widziałeś kiedykolwiek tego typu zakład lub podobny? Bo widząc z tego co piszesz to nie masz o tym żadnego pojęcia.

wózek
@Władysław Ignaczak

ha ha ha ha śmieszny gościu jesteś :D Musiałbym być desperatem żeby wrócić do tego zakładu , kto działał ten wie.. nigdzie lekko nie jest ale z pracy odeszło bardzo dobrych ludzi sporo.. minimum 5. Zgadzam się natomiast , że kłamstwem jest że zwalniają.. Ludzie sami pasują z wielu powodów : zdrowie, dwie lewe ręce , niespójne wypłaty - bynajmniej lata wstecz.

Bożena
@wózek

A czy możesz opisać jasno, dla osób, które chcą podjąć pracę, jak pracuje się w tej firmie?

A.R.B.

Zastanawiałem się cóż można napisać o firmie, w której bez mała przeracowałem 2,5 roku. Z całą swoją sympatią do bardzo życzliwego kierownictwa :) [ale naprawę, kierownictwo to ludzie sympatyczni i życzliwy choć bywali irytujący lecz ja również więc jesteśmy kwita :) ] jedynym komentarzem na temat funkcjonowania firmy wg mojej nieskromnej opnii, którą nie raz powtarzałem głośno, niech będą słowa Dantego Alighieriego "Lasciate ogne speranza, voi ch’intrate." Pozdrawiam :)

Bożena
@A.R.B.

Wiemy już, że co prawda po włosku, ale odradzasz pracę w spółce Gda. Nie wiemy natomiast, dlaczego? Napisałeś o życzliwości kierownictwa, a czy zechciałbyś odnieść się do wysokości pensji, możliwości otrzymania dodatków, innych czynników, które wpłynęły na Twoją opinię?

Blblbl

Hej chciałbym się dowiedzieć coś o tym zakładzie jak teraz atmosfera w pracy? Jacy ludzie?

Witam. A jak jest w biurze w księgowości lub w kadrach? Mam propozycję i zastanawiam się czy warto? Z góry dziękuję.

Kaja
@Ania

Ja też dostałam ale patrząc na opinie chyba sobie daruję

XXX
@Ania

ZDECYDOWANIE ODRADZAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Czy znajdzie się osoba, która mogłaby w kilku słowach przedstawić najnowszy stan firmy GDA sp. z.o.o.?

EOXXY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

p

bez zmian, stara bieda ale zapraszamy

Dawid

@prac, dziękuję za Twoją wypowiedź. Myślę, że zainteresuje ona osoby aplikujące do firmy. Zachęcam również inne osoby pracujące w GDA do wyrażenia swoich opinii na temat tego pracodawcy. Jakie posiadacie doświadczenia z nią związane?

Dawid

@prac, czy firma GDA zapewnia swoim pracownikom fundusz lub pakiet socjalny? Czy stara się ona doceniać swoich pracowników poprzez udzielanie pozapłacowych benefitów? Wnioskuję, że jesteś osobą znającą firmę, dlatego zachęcam Ciebie do odpowiedzi na powyższe pytania.

@Dawid

Na święta wielkanocne i Bożego Narodzenia z funduszu socjalnego dają pieniążki z tegoż socjala. Jest dopłata do karty Multisport. I tyle.

Dawid

@prac, czy posiadasz informacje odnośnie nowych ofert pracy? Widzę, że jesteś osobą zorientowaną w tym co się dzieje w firmie, stąd też moje pytanie. Na jakie stanowiska GDA poszukuje pracowników? Jakie są wymagania od kandydatów i jakie są oferowane warunki zatrudnienia na początek współpracy?

@Dawid

Cały czas są potrzebni ludzie do pracy. Nie wiem jakie obecnie są warunki płacowe na start, ponieważ jest to zależne od predyspozycji danej osoby. Na stanowisko hmm trudno je nazwać bo jako pracownik produkcji robisz wszystko, od sasa do lasa, na szczęście już nie trzeba sprzątać pomieszczeń socjalnych :)

prac

RE Administrator. Nie licząc donosicielstwa, które zasadniczo nie istnieje, nie licząc skrajnych przypadków leserstwa pracownika, ( bo nikt nie lubi pracować za kogoś), to bez zmian. Oczywiście szefostwo z Dyrektorem na czele utrzymuje, że wszystko jest fajnie super i wspaniale a problem jest oczywiście w ludziach. Jakby było tak super, to by ludzie walili drzwiami i oknami :) Lecz racja jest jak d...a każdy siedzi na swojej.

Ex pracownik

Firma chaos. Tak jednym słowem można opisać ten zakład. Na rozmowie kwalifikacyjnej obiecują złote góry, a jak już się zacznie pracę okazuje się, że góry są najwyżej aluminiowe i to dość niskie. Praca w wiecznym pyle i (usunięte przez administratora) który dostaje się wszędzie pomimo odzieży ochronnej. W 21 wieku prawie manufaktura, cięcie rolek i układanie ich na palecie, maszyna ucina, podjeżdża mata, i taką matę zwija się na wałkach i przeżuca na paletę, każda rolka 32 kg na palcie 35 szt. i tak 8 godz. Oczywiście jak nie potniesz 8 palet to jesteś złym pracownikiem a super jak utniesz 13, a takie cięcie jest codziennie i robią to z reguły te same osoby. Oczywiście czas na ubranie się w strój roboczy i przebranie po pracy jest poza 8 godzinami pracy gdyż pracodawca uważa, że należy być równo od 6-14 na stanowisku pracy. I oczywiście ich premie uznaniowe śmiech na sali :D Zasady BHP zależą od humoru dyrektora. Tyle wypadków w tej firmie jest, że chyba w ciągu 2 lat istnienia co 3 miesiące średnio jakiś wypadek ( z tego co słyszałem od kilku starych pracowników, którzy się ostali w tej firmie od początku). Nieustająca rotacja pracownicza też jest na porządku dziennym, bo każdy kto ma trochę oleju w głowie to stamtąd ucieka. Klika kierownicza jest ponoć ze Szczytna a w związku z tym nieustające porównania z CETKO ( czy jakość tak), że tam to ludzie (usunięte przez administratora) a nie to co tu. Oczywiście donosicielstwo jest mile widziane choć jest zbędne bo wszędzie są kamery niby do ochrony ale szefostwo bardzo skrupulatnie ogląda co się dzieje na hali, taki Wielki Brat. Na sam koniec nadgodziny, niby można w teorii je robić ale w praktyce są niemile widziane bo trzeba przecież za nie zapłacić, więc pracodawca niechętnie to robi. Na początku wydają się bardzo spoko, mili i sympatyczni a jak ich człowiek pozna okazuje się, że to nie eldorado a (usunięte przez administratora). Oczywiście przerwa 15 min bo więcej nie trzeba :D A i najlepsze na koniec, ciągłe zmiany w harmonogramie produkcji, chaos w załadunkach i rozładunkach ( dostawcy i odbiorcy przyjedżają jak im się podoba), (usunięte przez administratora) na placu przed halą, suchą nogą przejść się nie da a załadunki są robione za pomocą dostawianych metalowych ramp :D 21 wiek :) Można by jeszcze dużo pisać ale i po co :) Kto lubi (usunięte przez administratora) jak osioł ( jak to mówi Dyrektor) to drzwi otwarte ale każdy kto ceni swoje zdrowie i życie zastanowi się poważnie nad przyjęciem tej pracy.

@Ex pracownik

Spostrzeżenia pracownika który nie nadawał się widać do pracy i nie przedłużono najpewniej z nim umowy. Każdy w Polsce może pisać co chce, szkoda że jako anonim. Widać taki mamy klimat.

John

@Ex pracownik. Opinia typowa dla ludzi, którzy chcieliby mieć wszystko podane na talerzu, nie potrafiąca myśleć samodzielnie. Niestety mamy takie czasy, że większość chciałaby mieć pracę nie pracując wcale. Przykre.No cóż....

Zostaw merytoryczną opinię o GDA Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w GDA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GDA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

GDA Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 6 ocen.

GDA Sp. z o.o.