Opinie o Grand Andrzej Grygiel w Korzenna

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Grand Andrzej Grygiel. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Grand Andrzej Grygiel o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grand Andrzej Grygiel w Korzenna

Amelinium

Stresowałem się że mnie nie przyjmą ale się udało.Co prawda stawka bliska najniższej krajowej ale za to kierownik fajny koles bo mówi że brutto to netto.albo netto czy brutto jakoś tak.w sumie kasa to nie wszystko firma się rozwija a o szef na auto zbiera to wiadomo że jest kryzys.teraz przyjmuje na aluminium bo się dużo zwolniło,pewnie nie dał obiecanej premii i podwyżki.ale to nic jest fajnie,bo ciepło na hali chodź trochę śmierdzi.

Ile można zarobić jaki konstruktor ? Obecnie pracuje u Wiśniowskiego i czy jest sens zmieniać prace

@Haha

To za co dostaje się tutaj premię? Albo jakie są powody nie przyznania jej? ;x No i w jakiej wysokości jest? Małżonek chce się tutaj zatrudnić, ale chciałby wiedzieć, na jakie zarobki może liczyć. ;)

O tej firmie już dużo pisano.To jest prawda że firma łamie wszelkie przepisy.zmuszanie do nadgodzin,brak diet w delegacji tj.45 zł dziennie które się należą przepisowo,brak dodatków nocnych,monitoring na każdym rogu.(usunięte przez administratora)

@Gigi

Atmosfera w pracy jest naprawdę super z każdym idzie się dogadać a co do obowiązków to wszystko zależy od stanowiska ale wiadomo trzeba być sumiennym w tym co się robi a kwota o do wypłaty to też rożnie zależy od umiejętności na danym stanowisku więc najlepiej podejść i porozmawiać i powiem że naprawdę warto

Człowiek Nowy wpis

Pracowników budowlanych też poszukują i nie wiem czy nie spróbować. Rzeczywiście mało podają samych warunków i zastanawiam się czy chociaż podczas rekrutacji można dowiedzieć się więcej. Firma stawia na ludzi zaangażowanych i sumiennych i mam pytanie; czy wystarcza wykonywać swoje obowiązki i będzie cacy?

Sylwester Nowy wpis

Unikać, (usunięte przez administratora) na pełną skalę,szkoda nerwów.

ooo Nowy wpis

A ty który dział polecasz? Mnie interesuje praca na produkcji, komentarze w sumie mieszane. Na stronce tylko piszą o tym, że praca ślusarza jest stabilna i z dobrym wynagrodzeniem. Coś więcej wiecie na ten temat, rotacja wśród pracowników jest niska?

Na stronie firmy jest informacja że w związku z rozwojem firmy szukają pracowników produkcyjnych ale nie ma żadnych podanych warunków. Trzeba mieć doświadczenie czy biorą każdego jak leci? Na rekrutacji bardzo maglują bo mam obawy czy się dostanę.

Firma Grand Andrzej Grygiel w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Planista - Specjalista Planowania Produkcji. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Mranski

Co ty gadasz jakie zmuszanie chyba to u Cb w domu zmuszają żebyś coś robił, jak ktoś chce to robi nadgodziny a nie że go zmuszają i jakie delegacje Ty w ogóle znasz przepisy ?? Delegacja jest jedno dniowa i nie zaplanowana a nie że się wie że się jedzie na wyjazd to już jest zmiana tymczasowa miejsca pracy i maja za to płacone nawet więcej niż 45 zł, ciekawe czemu taki mądry w internecie ( anonimowy i dlatego ) a nie przyjdzie pogada z szefem na ten temat i sobie wyjaśni

@Mranski

A jak robi się nadgodziny, to czy dostaje się wyższą stawkę niż za normalną godzinę w pracy? Często mają miejsca te delegacje jednodniowe? I ile godzin dziennie zazwyczaj trwają?

Jaca

Nadgodziny płatne lepiej to znaczy 50% delegacje jednodniowe są sporadycznie a wyjazdy na kilka dni są planowane wcześniej wiec się wie ze będzie się jechało jak masz pytania to przyjedz na firmę albo pytaj

Jaca

Możesz to lepiej wyjaśnić ? z tym chodzeniem na 5 do pracy i nadgodzinami ? jestem zainteresowany praca w tej firmie i nie wiem czy składać CV

Gigi

Atmosfera i relacje są życzliwe? Pytam, bo czytam zakładkę kariera i tam jest wyszczególnionych kilka posad, na które jest zapotrzebowanie. Ale dość ogólnie bez wchodzenia w szczegóły, choćby zadań, czy wymogów. Może Ty napiszesz, co trzeba umieć, by dostać tu robotę ślusarza i od jakiej umowy oraz kwoty się startuje?

@Gigi

To "stabilne zatrudnienie" które proponują to właściwie co znaczy? tak piszą na stronie z ofertą na pracownika budowlanego. Konkretnie mi chodzi o tego cieślę. Umowa jakaś na dłużej jest podpisywana? Widzę, że tu nikt nie pisał za bardzo o tym to pomyślałem, że sam zapytam.

Rafał
@Michał

4500-6500 zł ( zależy od stażu i umiejętności ) taka kwota była podana podczas rozmowy w maju jak byłem

Krysia
@Rafał

I to pensja zasadnicza, tak? Netto, czy brutto? I czy są jeszcze oferowane jakies premie comiesięczne?

Rysiu

A skąd taka ich decyzja? Wytłumaczyli to jakoś? Ten system premiowy to jak wygląda? Były już jakieś wypłaty w nowym systemie? Premii ile można wyciągnąć?

Jo
@Rysiu

4000 netto weźmiesz jak ci premii nie zabierze

Eliza
@Jo

Cześć, a jeszcze dopytam. Czy poza tą kasą są benefity? Sa dodatki pracowniczy typu pakiet medyczny, karta sportowa czy jakieś inne paczki świąteczne??

Josek
@Michał

Czy prawdą jest że w firmie panuje ogromne kolesiostwo i (usunięte przez administratora) ze strony kierownika? Podobno znają go z pracy w newagu . Czy prawdą jest że szef nie płaci delegacji? które ustawowo się należą za pracę poza miejscem zamieszkania.czy prawda jest że kierownik zmusza do pracy w nadgodzinach?,czy prawdą jest że nie płacą dodatku za godziny nocne?.a odpowiem sam tak to prawda bo byłem i widziałem.

@Josek

Nie prawda jak się nie chciało robić to tak jest i każdy będzie narzekał , do nadgodzin nie zmuszają nikt tu nie pracuje z Newagu chyba coś pomyliłeś i bez premii idzie zarobić spokojnie 5-6 tys netto a z nadgodzinami i premii 7-9 tys wiec jest bardzo dobrze Polecam każdemu tu prace

ANDRZEJ
@Josek

Tak tu są koledzy i rodzina szefostwa/ kierownictwa.tak z newagiem prawda. Nie ma delegacji, nie ma godzin nocnych. Jak nie zrobisz nadgodzin to nie jesteś lubiany przez kierownictwo i wiesz co się z tym wiąże.

Amadeusz
@Josek

Sama prawda o firmie kolesiostwo i chwalenie tylko swoich reszta to be . Te ostatnie podwyżki to chora sprawa . Pasowało żeby PIP im ten nowy regulamin sprawdził bo nie trzyma się kupy i mija się z prawdą. Cieszę się że już tam nie pracuje

Haha

4000 netto jak ci da premie

Pluto
@Amadeusz

Dokładnie. Żeby nie płacić diet w delegacji wymyślił nowy regulamin pracy ale czy to legalne to wątpię.8 tys to owszem ale za 2 miesiące jak ci premii nie zabierze.bo stawki zasadnicze poszły w dół a resztę ujęli w premie żeby mieć bata na ludzi.tak że jak krzywo spojrzysz na kierownika to ci uwali z wypłaty . januszowo unikac.

Murański
@Haha

Coś Ty z premia to nawet 9000 zarobisz wiadomo urobić się trzeba ale coś za coś i nie ma co narzekać bo naprawdę nie jest źle, przyjazna atmosfera i zawsze się idzie dogadać

@Murański

Ludzie tu mają problem by dogadać się, ile w tej firmie się zarabia :/ Jedni podają, że jest 4 netto, inni, że 5-6 netto, a z premią i nadgodzinami 7-9. Padły też słowa, że obniżono pensję zasadniczą, kosztem premii. Skoro więc można się dogadać, to w jakim zakresie można negocjować wysokość pensji zasadniczej? Bo to jest dla mnie wyznacznik, czy dane miejsce pracy mnie zainteresuje. A z premią nigdy nic nie wiadomo.

@Haha

Znalazłam krótkie ogłoszenie na temat zatrudnienia murarzy. Mąż pracuje w tym fachu już wiele lat i szuka jakiś lepszych stawek. Jest ktoś w stanie przedstawić ile wychodzi w tej firmie za h? Jakieś dodatki dla pracowników są? Premie też się zdarzają?

Anal

Jechać do biura wszystko powiedzą,jak ktoś lubi spać w zapchlonych barakach nie próbuje

Amelinium

inzynier

witam, chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca na stanowisku inżyniera budowy ? Dlaczego poszukują osobę na to stanowisko ? Czy ktoś pracował wcześniej na tym stanowisku ?

Urszula
@inzynier

Może wiecie tez, ile zarabia się na te posadzie? Jaka jest sama pensja stała i jakie premie? Chodzi o osobę z doświadczeniem kilka lat. Czy można dostać 9000 zł netto?

Szef tyko wymienia kamery,które są na każdym rogu i lubi się wpatrywać żeby komuś urwać z wypłaty.Po to właśnie zmienił umowy w niby system premiowania.akordowa praca z elektronicznym system czasowym na wykonane zadanie,z czasami z kosmosu tzn.nigy nie zrobisz normy i zawsze będzie źle.tylko rodzinka ma dobrze.skoro jest tak dobrze to czemu są ciągle przyjęcia i duża rotacja.wirma z założenia nie ten to następny.ale to już nie te czasy na szczęście

Janusz

Unikać.Brak diet na delegacji,brak dodatku za godziny nocne,zmuszanie do nadgodzin,praca pod presją czasu ,wszystko na wczoraj.same Janusze,atmosfera fatalna pełno donosicieli.

Money

Dziadownia i tyle byłem i żałuję, strata czasu.po kilku latach obniżka pensji,praca akordowa,kamery na każdym kroku.(usunięte przez administratora).unikac

Macie jakieś doświadczenia z pracą w firmie Grand Andrzej Grygiel? Jakie są oferowane przez nich warunki? Czy warto brać udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych?

Ile jest zmian w Grand Andrzej Grygiel?

Jacek

2 zmiany

Weronika
@Jacek

I każdy w grafik ma wpisane te 2 zmiany, może jest opcja na pracę tylko na jednej zmianie? Jakie godziny obowiązują na każdej z nich? A jak wygląda z przerwami, możecie sobie pauzować kiedy chcecie?

Sabina

Jak wygląda praca biurowa w tej firmie? Obowiązki obowiązkami, ale jak atmosfera w biurze? Jak plasują się zarobki na stanowisku specjalisty?

Xxx

Ile tu może zarobić ślusarz ???

ANDRZEJ
@Xxx

W porywach do 3 tysięcy netto

Dariusz
@ANDRZEJ

Dziękuję za odpowiedź. Dodają do tego coś jeszcze w postaci, jakiegoś socjalu, darmowych dodatków czy premii? A może ludzie są tu do siebie wyjątkowo w porządku?

@ANDRZEJ

Przepraszam, co oznaczają te "porywy"? To jak to przy ustalonej podstawie miałoby wyglądać? Tutaj Pan ma na myśli zarobki przy jakiś nadgodzinach lub dodatkach już?

Sylvio

Na te czasy zarobki za tak ciężka pracę to jałmużna

Podoba mi się ta praca. Wynagrodzenie jest przyzwoite i zawsze jest na czas.

Stw
@Andrzej

Nie nie jest na czas. Firma egzekwuje tylko te zapisy umowy które sa od strony pracownika. W tym roku tylko maksymalnie 3x była na czas. Żenada

@Stw

to w pozostalych 8 miesiacach jakie były opóźnienia? ile dni ?

Stw
@Anna

Tak opóźnienia od 1 do 3 dni. Trzeba pamiętać że w umowie pisze jasno że wypłata MA BYĆ DO 10 DNIA MIESIĄCA.

@Stw

Skoro tak to jak oni się do tego tak właściwie odnoszą? pracownicy pewnie narzekali, jaki komentarz od nich? chyba, że to już naturalne tutaj i nikt problemu nie ma?

Ewelina

Jestem ciekawa jaka jest pensja dla Szefa Kuchni? W sieci widziałam ogłoszenie ale bez pensji. I czy ma jakiś % z napiwków?

Zostaw merytoryczną opinię o Grand Andrzej Grygiel - Korzenna

• Jak się pracuje w Grand Andrzej Grygiel?

Zobacz opinie na temat firmy Grand Andrzej Grygiel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 92.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grand Andrzej Grygiel?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 81, z czego 64 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Grand Andrzej Grygiel