Opinie o Alupol Films Sp. z o.o. w Oświęcim Gospodarcza 18

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Alupol Films Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Alupol Films Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alupol Films Sp. z o.o. w Oświęcim Gospodarcza 18

Zastanawiam się nad złożeniem CV w tej firmie. Jak wyglądają zarobki i praca na dzień dzisiejszy dla nowych? Ponoć szukają operatorów. Jak praca wygląda?

Nick77

Pracowałem w tej firmie kilka mięsiecy , atmosfera , podejście góry do pracowników fizycznych porażka , nawet jak nie masz obecnie co robić ciagle musisz coś robić , fałszywi ludzie nie mówiący wprost z czym maja problem tylko za plecami , zmuszanie do nadgodzin o których dowiadujesz się w dzień w który będą , odmowa nadgodzin kwitowana „ niech się pan zastanowi czy woli pan nie mieć czasu czy pieniędzy „ , ciagle smsy , telefony , polecenia kierowania urządzeniami na które nie ma się uprawnień od tzw dyrektora , jedyne co w miarę zadowalające było to pieniądze , praca fatalna omijać ten zakład szerokim łukiem w trosce o własne zdrowie psychiczne ale i fizyczne

Daria
@Nick77

To jest proste rozwiązanie wyśmiać i tyle co ci oni mogą zrobić?

Chlebdaj
@Nick77

Tys prowda.

Albercik

Witam. Jak wygląda praca jako operator maszyn ? Czy warto się zatrudniać w firmie Alupol ? Pieniądze pewnie jak wszędzie , bardziej pytam o pracę , przełożonych itd. Napisze ktoś jakieś konkretne informacje , bez napinania i internetowych przegaduszek .

Wiktoria

Widzę, że nie wszystkie opinie na temat tej firmy są pozytywne, chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej. Chodzi o to, że zastanawiam się, czy Alupol to odpowiednie miejsce do tego, żeby wysłać tam CV. Czy pracodawca wspiera swoich pracowników? Wiadomo, że nie tylko wynagrodzenie jest ważne, ale atmosfera też.

Serkracy
@Wiktoria

Uciekaj

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Alupol Films Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Leszno
ona

Napiszcie proszę, jaka atmosfera panuje na magazynie oraz w dziale handlowym. Ogłoszenia o pracę wiszą już długo, więc nie spodziewam się cudów....

Magda
@ona

Pewnie jak na produkcji....Wszyscy fałszywi i jeden na drugiego kabluje.Liczą się tylko znajomośći.

Luzak
@ona

magazyn w miarę ok, ale handlowy masakra i to nie ze względu na ludzi, ale na władzę

Ona

Wystarczy spotkać kogoś kto tam pracuje to ci opowie kim są zarządzający

Margo

O tym można książkę napisać...

Dobra firma
@Ona

A który tak płacze bo pożegnali kilku ostatnio he? Firma spoko wypłaty i premie przeciętne ale dwie dodatkowe duże pensje w roku. Na wakacje ponad 2k na rękę i na święta 2,5 k na rękę. To jest konkret?

Noon
@Dobra firma

Chyba żeś się pozamieniał wiadomo czym na co

Izabela

Witam.Jestem po rozmowie i zaproponowali mi stawkę.Mam pytanie czy przy podpisywaniu umowy stawki nie zmniejsza mi

Kamila
@Izabela

Nie do końca rozumiem, co masz na myśli. Pracodawca na pewno umieści w umowie oferowane zarobki. Czy poza stałym wynagrodzeniem w Alupol Films można też liczyć na jakieś premie? Będę wdzięczna gdy opiszesz też sam przebieg rekrutacji. Z ilu etapów składał się proces, o co pytał rekruter?

Nikodem

Ciekawi mnie jak wyglada praca w Alupol Oswiecim na stanowisku operatora i jakie sa zarobki bo widzę że są oferty pracy, dzięki za jakiekolwiek informacje.

Nikodem

Izabela

Mariusz

Zmienić kierownika Jarusia i bedzie firma super

Witam jak wygląda stanowisko do uszlachetniania i ile można wyciągnąć na msc?

Była

Ten zakład to (usunięte przez administratora) 4 od you know what i mean

Hania
@Była

Hejka Czy są tam teraz przyjęcia dla dziewczyn ? Podobno macie wypasiony socjal? Jeśli to prawda to napiszcie coś

Gusia

Czy to prawda że w tym zakładzie są jacyś dziwni nadzorujący? Bo w Oświęcimiu aż huczy że to nie ludzie tylko ... Pytam bo chcę wiedzieć czy składać CV.

Anka

Potwierdzam

Poldek

Firma jak najbardziej ok a o dobrą atmosferę muszą wszyscy w firmie dbać!

LR

Pozdrowienia od Brygady IV, teraz już III. (usunięte przez administratora)

Emilia
@LR

Cześć i chwała bohaterom

Mateusz

Jak wygląda praca na produkcji w Alupolu?

Olo
@Mateusz

Szkoda pisać

Bartosz
@Olo

Oczywiście masz prawo do swojej opinii, ale jednak warto żebyś rozwinęła komentarz i napisała co nie pasuje Ci w zatrudnieniu. Czy praca w czterobrygadówce daje możliwość dodatków finansowych lub premii frekwencyjnych lub uznaniowych? Napisz o tym proszę.

Dere

Nie polecam rozmowa kwalifikacyjna i stawka porazka , niby socjal jesteś , 4brygadówka i 16brutto na start prze 3 mięs premia kwartalna 450 brutto

N/n
@Dere

Małe sprostowanie - premia kwartalna dla nowo zatrudnionych to 150 zł netto!

M/m
@N/n

150 netto premii kwartalnej na miesiąc (450 na kwartał) czy 150 na 3 miesiące?

Bartosz
@M/m

Czy poza premią kwartalną nowo zatrudnione osoby mogą liczyć na jeszcze jakieś dodatki do pensji podstawowej? Mam tu na myśli ewentualne pozapłacowe świadczenia dodatkowe jak np. karta multisport. Czy coś takiego występuje w firmie Alupol Films?

N/n
@M/m

Tak j/w zostało jasno napisane - dla nowych 150 zł na rękę/na kwartał = 3 m-c. Na rozmowie bajerują, że premia ta wynosi nawet 500 zł, ale to ściema, starzy dostają po 350 zł na rękę. I tyle w tym temacie...

Bełt

majkel
@Bełt

jaka stawke Ci zaproponowali i jakie stanowisko?

Bełt
@majkel

O stawce nie będę się rozpisywał bo to ja zadałem pytanie a co do stanowiska to jako operator.

Zostaw merytoryczną opinię o Alupol Films Sp. z o.o. - Oświęcim

• Jak się pracuje w Alupol Films Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Alupol Films Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alupol Films Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Alupol Films Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 16 ocen.

Alupol Films Sp. z o.o.