Opinie o Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne Complex Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne Complex Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne Complex Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tartaki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne Complex Sp. z o.o. w Gdańsk

Pomorskie Nowy wpis

Hej czy przyjmują do pracy kobiety ? :) jak się pracuje kobieta na lini ????

Barnaba Nowy wpis

Ciekawe od czego suchy ma zawsze brązowe usta po wizycie Starego?!

Kaya Nowy wpis

Ciekawe ,czy płaci za drzewo bo znajomy chce sprzedać i się zastanawia?

Magda

Można dostać szybciej wyplate ?

Ja Nowy wpis
@Magda

Można jak się Emilowi podłożysz ????

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne Complex Sp. z o.o. na stanowisko Przedstawiciel handlowy / Przedstawicielka handlowa? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
Centus

Spierniczam gdzie pieprz rośnie. Właściciel ma ponad 70 lat i tak prowadzi firmę. Dużo ludzi odchodzi.

Barbara
@Centus

Wydaje mi się, że wiek osób pracujących w zarządzie nie powinien być argumentem w dyskusji i byłoby świetnie, gdybyś podał jakieś merytoryczne uzasadnienie swojej opinii. Napisałeś, że dużo osób odchodzi z Complex - ale dlaczego? Jakie jest Twoje zdanie?

Pattersson
@Barbara

Dużo ludzi odchodzi z powodu hmm... cięzko się nie domyślić z powodu płacy. Pracujesz ciężko nawet bardzo ciężko dostajesz wynagrodzenie minimalne ludzie nie chcą robić za takie pieniądze, gdyż wykonujesz co umiesz najlepiej majstrowie Ciebie gonią i ZMUSZAJĄ DO PRZYJŚCIA W SOBOTĘ DO PRACY zamiast się spytać czy możesz przyjść.

Weronika

Czemu nikt nie komentuje jak jest w tej firmie ? Myslalam ze się czegoś dowiem..

Robol

Ostatnio pieńko pierdzi bo nie ma komu robić

Leszcze tylko pod lodem i głosu nie mają

Ulubieniec

Halo Leszcz jesteś tam ?

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne Complex Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne Complex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne Complex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne Complex Sp. z o.o.?

Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne Complex Sp. z o.o.
  • Kościuszki 7/9
    80-451 Gdańsk

Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne Complex Sp. z o.o.