Opinie o VERTRAPOL Sp. K. w Otrębusy

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy VERTRAPOL Sp. K.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w VERTRAPOL Sp. K. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VERTRAPOL Sp. K. w Otrębusy

misiek

a ktoś jedzie do monachium?

Nero
@misiek

a po co i za ile? 9.49???

@Nero

Nero, zapraszamy do kontaktu z nami - przedstawimy ze szczegółami ofertę, odpowiemy za wszystkie pytania. Pozdrawiamy.

Siwy

Komisjonowanie koło Frankfurtu nad Menem - minus za to słaby zasięg wi-fi, ale reszta ok, mogloby byc więcej nadgodzin.

Alek

hej, jedzie ktoś do Bremen od 04.03 z Vertrapol? wybieram sie na komisjonowanie i z checia bym sie z kims zabrał

Belo24
@Alek

Ja raczej jadę

stasiek
@Belo24

Alek a kiedy dokładnie, bo ja też się wybieram - chyba że i sie przedłuzy robota w Polsce?

Mały

kasa spoko, mieszkanie też, minus, za brak koordynatora w Niemczech - ale bardzo dobry kontakt telefoniczny i sprawne załatwianie spraw.

Ciekawy
@Mały

A ty tam pracujesz ?

Nieeeeer
@Mały

Haaaaaaa haaaaa

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie VERTRAPOL Sp. K.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Pracownik magazynowy?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
spawacz

a jak ze spawaczami? ktos sie orientuje? daja dobra stawke, ale jak jest na miejscu? warunki mieszkania, ile godzin pracy, czy dobrze sie pracuje?

Parka

Też mialem pojechać z dziewczyna finalnie wybralismy inna ofertę. Ale....czytalismy Opinie tutaj i powiemy jedno: albo opinie naciągane, albo prawdziwe tylko w takim razie ludzie je piszący to głąby jakies- siedzą na ofercie za marna kasę, na drogim mieszkaniu, pracując przez kiepska agencje ... I po pierwszej kiepskiej wypłacie dalej pracują!!!! Ja już dawno bym zniknął z dziewczyna zamiast tam tkwić... Ludzie oprzytomniejcie

Ciekawski
@Parka

Siema, jaką ofertę wybraliście?

Parka
@Ciekawski

Komisjonerka koło Frankfurtu nad Menem, jedziemy już tam drugi raz. Niemiecki podstawowo, praca na skanerze, mieszkanie 250 euro na miesiąc miesięcznie 1500 euro. Powodzenia, spadam stąd

Ciekawski
@Parka

Jaka firma?Dajcie jakieś namiary na firme.

@Parka

Dziękujemy za podzielenie się opinią - każda jest dla nas ważna i stanowi dla nas cenne źródło informacji :) Życzymy powodzenia w pracy, oczywiście prosimy o śledzenie również naszych ofert - może w przyszłości zdecydują się Państwo na wyjazd z nami :) Z pozdrowieniami

do Vertrapol
@Vertrapol

Za takie stawki, nikt nie pojedzie. Nie ma szans, słabo.

@do Vertrapol

Dziękujemy za podzielenie się opinią. Zdajemy sobie sprawę z mnogości ofert pracy i z tego, że każdy może wybrać odpowiadającą sobie ofertę - również zarobkowo. Życzymy powodzenia w poszukaniu korzystnej dla Pana/Pani oferty.

Kiki
@Parka

Parka ma rację! narzekają wszyscy, że stawki małe, że drogo, wszystko sie nie podoba.......... To po co w ogole jechać do Niemiec do roboty! Powiem jedno - jak sie dobrze pracuje to pieniadze tez beda dobre. Zawsze tez mozna w Polsce roboty szukac jak sie nie podoba.

@Parka

Zapłać za parę prawie 700e... Z GÓRY ZA CAŁY MIESIĄC Po dwóch dniach otrzymaj wypłatę i jedz do pl bo ci się nie podoba... osoby które nie chcą rzucić wszystkiego z dnia na dzień i stracić dodatkowych pieniędzy nazywasz głąbem?

Pablo
@Zainteresowany

to ile na miecha tam dostajecie??????że się nie kali???

@Pablo

@Pablo dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu - mailowego: kontakt@vertrapol.com, lub telefonicznego : 513 651 315 - postaramy się odpowiedzieć szczegółowo na wszystkie Twoje pytania. Pozdrawiamy serdecznie.

On

Mam jechać do Lipska do apteki. Widze tutaj w komenatrzach dwie sprzeczne całkowicie opinie, czy moze ktos napisać o co tak na prawde chodzi? Co z mieszkaniem, bo jest dosc drogie i mam obawy co do wyjazdu. Faktycznie jest 12e na godz przy chodzeniu do pracy codziennie ? Poratujcie mnie, bo nie chce wdepnac.....

Fakty
@On

Stawka 9.49 plus premia frekwencyjna. Brak nadgodzin. Stawka za soboty pozostaje jak narazie niewyjaśniona. Możliwe że taka sama jak za zwykły dzień. Możliwość max 2 sobot. Dwie zmiany, praktycznie brak godzin nocnych. Brak dodatku do paliwa dla kierowcy, tylko za osoby które przewozi. Mieszkanie 325 plus możliwe że 30 za brak meldunku, płatne z góry za cały miesiąc. 8 km do pracy przez miasto. Komentarz pozytywny od,, anula" faktycznie fałszywy, wystawiony przez agencje, tyle faktow

On
@Fakty

Pracujesz tam? Długo?? Idzie tam faktycznie zarobić? Jakie 30e ? A jakie warunki na mieszkaniach? Dzięki ????

Fakty
@On

Projekt zaczął się w grudniu, są osoby od grudnia i od stycznia. Co do zarobków, przelicz sobie stawkę razy godziny, odejmij średnio 30 % podatku, odejmij mieszkanie 325 lub 350, dojazdy do pracy i zdecyduj czy taka kwota ci odpowiada, mieszkanie takie jak na zdjęciach, w kamienicy, 2 pokoje 4 osoby,

do fakty
@Fakty

gdzie mozna zobaczyc fotki mieszkań?

Mieszkanie
@do fakty

https://www.monteurzimmer.de/zimmer/uhgu12nlke Link do mieszkań gdzie już pracownicy mieszkają,

do fakty
@Fakty

Lipa, nie ma opcji jechać tam za taką kasę. Dzięki.

kertoip
@On

hej On, a Ty juz pojechałeś? czy dopiero masz zamiar? Jakiś namiar dasz na siebie?

@On

@On - Dziękujemy za dodanie komentarza. Odnosząc się kwestii mieszkań - w każdej z naszych lokalizacji miesięczna opłata za miejsce w pokoju dwu lub trzyosobowym to około 300 Euro od osoby - w przypadku tej konkretnej oferty dokładna miesięczna kwota to 325 Euro za miejsce w pokoju dwuosobowym, w mieszkaniu dwupokojowym. Odnośnie pensji : stawka godzinowa składa się z podstawy (9,49 Euro brutto/h + premii w wysokości 1,51 Euro lub 2,51 , które zależą od frekwencji). Gwarantujemy, że w momencie kiedy chodzi Pan do pracy regularnie - zgodnie z przedstawionym grafikiem, otrzymuje Pan stawkę godzinową w wysokości 12 Euro brutto. Jeśli są jeszcze jakieś nurtujące Pana kwestie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami na : kontakt@vertrapol.com - na pewno się do nich odniesiemy i spróbujemy dać na nie konkretną, szczegółową odpowiedź.

Leipzig

Jak ktos pracuje w Lipsku z lekami, to piszcie jak tam jest czy warto bo oferta sie pojawila. Czekam na realne opinie.

Informacje
@Leipzig

Proszę sobie poczytać opinie pod komentarzem,, anula" tam są komentarze osób faktycznie pracujących

ktowie
@Informacje

w jakiej miejscowosci ta praca?

reksio

Szkoda czasu! Nie informują nawet przed podpisanie umowy o warunkach zatrudnienia. Ale tak to jest, kiedy ma się coś do ukrycia i szuka tylko numerków na stanowisko.

Zawiedziony pracownik
@reksio

Przed podpisaniem umowy są mili a jak już dotrzesz na miejsce kontakt się urywa... Na tym kończy się zainteresowanie agencji pracownikiem... Masz problem na miejscu? Rozwiąż go sam " co my możemy z pl zrobić "

@Zawiedziony pracownik

@Zawiedziony pracownik -dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. Zachęcamy jednak do opisania zaistniałej sytuacji problematycznej, w jakiej się na znalazłeś na nasz adres mailowy kontakt@vertrapol.com - na pewno odpowiemy i wyjaśnimy zaistniałą sytuację.

@reksio

@reksio Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią, jednak wydaje nam się ona mocno nieprawdziwa. Zawsze - każdemu kandydatowi staramy się szczegółowo przedstawiać i omawiać z nim proponowane warunki zatrudnienia. Dodatkowo każdy kandydat dostaje od naszego Działu Rekrutacji - mailowo - spersonalizowaną ofertę pracy ze szczegółami, dotyczącymi pracy. Co więcej - każda osoba wyjeżdżająca do pracy spotyka się z naszym Koordynatorem Regionalnym ds Zatrudnienia, który przedstawia osobiście ofertę podczas spotkania z kandydatem i podpisania umowy. Jeśli jednak spotkała Cię nieprzyjemna sytuacja, którą chciałbyś nam przybliżyć, napisz do nas na kontakt@vertrapol.com wtedy postaramy się odnieść do niej już personalnie, tak, aby unikać na przyszłość podobnych błędów.

Reksio
@Vertrapol

Jasne. A ludzie zapierdzielaja za 9.50 a nie 12 euro. Co to ma byc? Wytlumaczcie sie z tego?

@Reksio

@Reksio - Dokładamy dużej staranności , aby Każdemu z Pracowników wyjeżdżających z nami zostały przedstawione szczegółowo warunki zatrudnienia (w formie ustnej i następnie pisemnej). W ofercie pracy, która zawierała stawkę 12 Euro brutto, pracownicy otrzymali informację o podziale stawki na podstawę (9,49 Euro) + premię. Premia jest premią frekwencyjną, przyznając ją bierzemy uwagę obecność w pracy - pracownicy w przypadku tej oferty dostali czytelną informację o zasadach przyznawania premii. Jeśli jednak jest Pan naszym Pracownikiem i ma Pan jeszcze jakieś wątpliwości, które moglibyśmy rozwiać prosimy o kontakt bezpośrednio z nami - tak będzie najprościej i najszybciej je rozwiać.

Reksio
@Vertrapol

Te wasze premie to jakiś pic. Ludzie wypisują, jak widziały kasę z premii. jak świnia kosmos, hahah. Pigs can fly ;p

rysiu

prawda jest taka ze jak chcesz wyjechac do roboty i miec dobra kase to polecam. Odradzam obibokom ktorzy chca wyjechać i za nicnierobie zarabiac 2000 euro.

esek

Wypłacalna i solidna firma to plus - minus to brak koordynatora w Niemczech, ale jesli ktoś chce pracowac i jest ogarnięty to sobie poradzi a firma zawsze pomaga. Natomiast jeśli wyjeżdzasz za granicę z myslą, że czeka na ciebie 5 gwiazdkowy Hotel, wszystko Ci się należy a w dodatku masz problem z alkoholem - daj sobie spokoj. Dlugo nie popracujesz

stik

praca w porządku - wszystko zgadza sie z tym co mowili na poczatku

Szkoda czasu. Co innego obiecują, a co innego jest zapisane w umowie. Jakby mieli płacić 12e za godzinę to tyle by pisali a oni obiecują jakieś premie frekwencyjne

Stary

Pracuje od kilku miesiecy w Hanowerze - praca spoko, zarobki dobre - mozna wyciagnac nawet 1800 euro, jedyne co to mogloby byc wiecej nadgodzin bo nie maja zeitkonta i wszystko jest wyplacane dodatkowo. Ostatnio wpada dodatkowa kasa na benzyne i chyba maja premie za to ze kogos sie do pracy poleci.

Kero
@Stary

Witam jaki to magazyn jaka sieć.

Krzysiek

Lubię atmosferę w VERTRAPOL Sp. K. za: Witam, praca spoko , nie jest zle , wynagrodzenie bardzo dobre i wkoncu ogarnięty kordynator na miejscu w Oldenburgu. Atmosfera w pracy bardzo dobra , nie gadajcie głupot ze zle płaca albo ze warunki lipne bo wszystko jest załatwiane i zdjęcia zakwaterowania są dostępne na emailu. Jedyne do czego sie mozna doczepic to kontakt w Polsce z biurem.

@Krzysiek

Panie Krzysiek, Dziękujemy za odpowiedź i za wystawienie nam tak rzetelnej opinii. Czy mógłby Pan sprecyzować na czym konkretnie zawiódł się Pan jeśli chodzi o kontakt z biurem w Polsce? Zależy nam na poprawianiu jakości współpracy z Pracownikami dlatego proszę o podanie szczegółów, tak byśmy na przyszłość mogli uniknąć nieporozumień. Pozdrawiam Vertrapol

Krzysiek
@Vertrapol

Chodzi dokładnie , ze jest za mało osób w biurze. Sama pani D , nie wystarczy do obsługi wszystkich. Ludzie mają braki w wynagrodzeniach , dopiero po kontakcie z panią D wszystko jest regulowane.

Abcdh

Prawda jest taka, że nigdzie nie ma takich stawek godzinowych jak oni oferują, jeżeli oczywiście wyrabia się dobry akord. Dla tych którym się chce do wyrobienia jest średnia miesięczna na poziomie 250 colli co na pierwszej klasie da 2000€ lub więcej, zależnie od ilości godzin (których czasem mogłoby być więcej). Jak wyrobisz tempo poznasz magazyn i system, do tego trafisz na fajny okres ze zlecenia będą na poziome to masz w ręce 2300€ a wiec dla tych którzy przeliczają 10k pln. Mniej gadania narzekania a więcej biegania to i zimno na mroźni nie będzie i kasa się będzie się zgadzać ;) dla tych którym się nie chce robić i zarobić proponuje inne agencje, w których czeka 1200€ podstawy i magiczne 100€ premii dla najlepszych, które i tak dostaniesz jak się będziesz co miesiąc upominał bo zawsze pani z księgowości zapomni dodać ;) a i jak chcesz raz w miesiącu iść na tygodniowego kranka to tez nie szukaj roboty w vertrapolu bo tu cię nie będą za to dobrze wynagradzać- i bardzo dobrze. Jeszcze fakt ze nie ma koordynatora na miejscu- dlatego potrzeba trochę odwagi zwłaszcza jak z językiem słabo, ale jakoś ludzie sobie radzą i pomagają.

Danuta

@Grupa, napisz jak długie są kontrakty? Ile dni wolnych masz w tygodniu? Czy koordynatorzy są pomocni i pomagają w załatwianiu ważnych spraw na miejscu? Jak wygląda sprawa z zakwaterowaniem? Zapewnia je pracodawca, czy lezy to w Twojej gestii? To ważne informacje dla osób, które są zainteresowane tym zatrudnieniem.

Grupa

Kilka faktów na temat Vertrapolu: -jeżeli zachorujesz pracując w Niemczech liczy Ci się składka 80% z najniższej polskiej krajowej; więc jeżeli pójdziesz na L4 np. na 2 tygodnie dostaniesz około 600zł za ten czas; -zarobek jest przeliczany na polską walutę i z tej kwoty odprowadzane są składki do Polski; -w Niemeczech masz ubezpieczenie polskie, składki na ZUS polskie, emerytura polska; -dostaliśmy z grupą druk A1 (druk do niemieckiego ubezpieczenia) po miesiącu (do Polski) będąc cały czas w Niemczech; -pracowaliśmy 2 miesiące a nadal karty EKUZ nie było; -koordynatorzy i opiekunowie nigdy nie widzieli miejsca pracy, ponieważ siedzą w Polsce; -ogólna współpraca ok, z załatwieniami urlopu nie ma problemu, wypłata na czas, kontakt telefoniczny z koordynatorami ok; -zapewniają obuwie robocze.

@Grupa

Zgadzam się z powyższym.

XYZ
@Grupa

Czyli wynagrodzenie otrzymuje się w PLN na polskie konto? Trzeba przewalutować na konto walutowe w Euro? Nie wygląda to korzystnie.

Grupa
@XYZ

@XYZ Możesz wybrać czy chcesz otrzymać wynagrodzenie w PLN czy w Euro. Jeżeli wybierzesz Euro to zostaje to przeliczane ile zarobisz BRUTTO na PLN - z tego potrącane są wszystkie składki i reszta - NETTO, która zostaje jest wypłacana w Euro na Twoje konto walutowe.

Danuta

Firma Vertrapol zajmuje się profesjonalnym outsourcingiem pracowników na terenie Niemiec. Na swojej stronie szuka magazynierów w różnych lokalizacjach takich jak Hamm - okolice Dortmundu, Hanower, Frankfurt nad Menem, Oldenburg. Oferują legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, kompleksową organizację pobytu na terenie Niemiec, indywidualne wsparcie polskiego koordynatora w trakcie załatwiania formalności związanych z organizacją wyjazdu jak i podczas pobytu w Niemczech. Prócz tego firma oferuje bezpłatne szkolenia w zakresie: obsługi wózka widłowego, zapoznania z nowoczesnymi systemami magazynowymi i kurs języka niemieckiego. Zapewniają zakwaterowanie i wyżywienie w ciągu 6 dni trwania kursu, a po pozytywnym ukończeniu kursu oferują kandydatom stabilne zatrudnienie w Niemczech na umowę o pracę oraz atrakcyjne zarobki. Kurs rozpoczyna się dziesiątego września. Można aplikować na stronie http://www.vertrapol.com/pl/oferty-pracy/szkolenie-do-pracy-w-niemczech

Daro

Witam,czy ktoś jest zorientowany z pracowników Vertrapolu co do płacenia przez nich podatku w Niemczech ? (chodzi czy płacą pełny podatek czy zaliczki a może wcale nie odprowadzają ) na pewno nie ma ubezpieczenia i meldunku to już fakt,faktem jest też ze jak nie pójdziesz do pracy jeden dzień zabierają część premii jak 2 dni całą

Zostaw merytoryczną opinię o VERTRAPOL Sp. K. - Otrębusy

• Jak się pracuje w VERTRAPOL Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy VERTRAPOL Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VERTRAPOL Sp. K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 2 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

VERTRAPOL Sp. K.