Opinie o VERTRAPOL Sp. K. w Otrębusy

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy VERTRAPOL Sp. K.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w VERTRAPOL Sp. K. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VERTRAPOL Sp. K. w Otrębusy

Czy zdarzają się nadgodziny w VERTRAPOL Sp. K.?

Vertrapol

Oczywiście, nadgodziny się zdarzają. Obecnie prowadzimy rekrutację na komisjonowanie w okolice Hanoweru, gdzie gwarantowana jest praca - oprócz całego etatu - również w dwie soboty miesiąca. Po więcej szczegółów zapraszam do bezpośredniego kontaktu z naszym działem rekrutacji :) Pozdrawiam

Wkurzony niedoinformowaniem

Witam praca okolice Wiefelstede/Oldenburga z VERTAPOOL Praca jest jak każda inna na magazynie , tutaj wymagania ; - wydajność (ustalona na gębę przez kierownika 280coli/h) chodz vertapool przesyła umowy wydajności , że od 200 do 300 coli można zrobić , nie wiem po co od dawna 2-3 lata bodajże takie sa normy . Co mogę dodać od minimum 250-260 coli można pracować poniżej na 99% procenty wypowiedzenie dostaniecie . -Szybkie tempo pracy wymagane też nie wiem dlaczego jak płacą do 300 coli co na jednym dziale można zrobić . *Praca w sama sobie jest okej jak na większosci magazynach *Najwiekszy minus umowy z vertapool to 100 % frekwencji ( zachorujesz przykłądowo 5 dni tracisz na tym premie za wydajność całą oraz dostajesz płatność ze zwolnienia z najnizszej krajowej POLSKIEJ ! policz sobie ile zostanie na życie . Mieszkania ofertowane w OLDENBURG lub BAD ZWISCHENAHN nie posiadają : -pralki -internetu -Kuchnia na kilka lub kilkanaście osób Jakoś tych mieszkań można porównać do Polskiego PRL * Cena wysoka naprawde Mieszkania jakie ofertuje Vertapool są na dostatecznie niskim poziomie przy tej cenie która trzeba zapłacić za nie .

@Wkurzony niedoinformowaniem

Wkurzony niedoinfor...- dziękujemy za podzielenie się z nami swoją opinią. Chcieliśmy się odnieść po kolei - do wszystkich jej punktów i wyjaśnić szerzej poruszane przez Pana kwestie :) Po pierwsze: nie zdarzyło nam się jeszcze z nikim rozwiązać umowy za wyrabianie zbyt niskich norm. To raczej pracownicy sami odchodzili, twierdząc że to nie jest praca dla nich. O tym, że praca jest akordowa dowiaduje się każdy z Pracowników już na etapie rekrutacji - w przypadku pracowników, którzy mają już doświadczenie w pracy komisjonera, jest to cenna informacja, gdyż taki pracownik wie, że na systemie akordowym można zarobić więcej niż na tzw: godzinówce. Dział Rekrutacji podaje każdemu kandydatowi informacje o możliwych wydajnościach po to, aby pokazać kandydatowi do pracy na jakim poziomie mogą kształtować się zarobki na tym magazynie. Mamy pracowników wyrabiających po 280 colli/h ale też takich, którzy wyrabiają 350 coli/h. Po drugie: nigdy nie obniżyliśmy wynagrodzenia pracownikowi, który się rozchorował. Obniżamy natomiast tym, którzy "zapominają" przychodzić do pracy :) A nawet w ich przypadku wypłacamy należne im z umowy wynagrodzenie. I na końcu kwestia mieszkań : w każdym z naszych mieszkań jest możliwość prania, pokoje są dwuosobowe, chyba że do pracy jedzie np. trójka kolegów, którzy chcą mieszkać razem, wtedy pokój jest trzyosobowy. Staramy się, aby w każdym mieszkaniu był też dostęp do internetu. Jeśli chodzi o cenę mieszkania to w tym rejonie ceny mieszkań - umeblowanych i wyposażonych, z dostępem do kuchni i łazienki kształtują się na poziomie 270-300 euro. Cenną informacją dla Pana może być to, że są też pracownicy organizujący sobie zakwaterowanie we własnym zakresie - może to być i opcja dla Pana :) Jeśli pracownik chce sam zorganizować sobie zakwaterowanie, my oczywiście zawsze chętnie pomożemy np. w kwestiach językowych. Mamy nadzieję, że udało nam się wyjaśnić kwestie, które Panu poruszał - gdybyśmy mogli wyjaśnić coś jeszcze - zapraszamy do kontaktu bezpośredniego - wtedy możemy zawsze reagować łatwiej i przede wszystkim szybciej :) Z pozdrowieniami, Vertrapol

z tym sie nei zgodze
@Vertrapol

2 dni choroby - 100 % premii ? Więc nie rozumiem czemu nibby mówicie , że nie odbieracie premii . TUTAJ KŁAMSTWO Mieszkania w OLDENBURGU I BAD , chciałbym zobaczyć tam pralkę i dostęp do internetu czemu mówicie , że jest innaczej dużo znajomych już dzwoniło w tej sprawie i nic nie ustaliliście przez 0.5 roku długi czas . ?

@z tym sie nei zgodze

@z tym sie nei zgodze Jak już pisaliśmy wcześniej, nigdy nie obniżyliśmy wynagrodzenia pracownikowi, który się rozchorował. Jeśli jednak spotkała Pana sytuacja, którą chciałby Pan wyjaśnić np. coś nie zgadza się Panu w wypłacie, to zapraszamy do bezpośredniego kontaktu - tak najlepiej będziemy mogli pomóc i problem rozwiązać. Jeśli chodzi o kwestie mieszkania, to w każdym mieszkaniu jest możliwość zrobienia prania (albo osobiście albo przez zarządcę za drobną opłatą). Internet: Ogólnie w każdym z mieszkań jest dostęp do internetu, jeśli czasami jest jakiś problem z jego działaniem, to wynika on najczęściej z przeciążenia sieci - w momencie kiedy korzysta z sieci zbyt dużo użytkowników. Wtedy najlepiej udać się do tzw. lobby (pomieszczenia wspólnego) gdzie internet działa bez zakłóceń. Z pozdrowieniami Vertrapol

Johny
@Vertrapol

Możliwość prania za 10 euro jednorazowo iii pranie,które odbierasz jest za małe (zbyt duża temperatura prania).Nie ma internetu w pokojach,gdzie firma zapewniała że Internet jest,lecz nie dopowiedzieli,że trzeba iść do innego budynku na Internet,który jest mega słaby...No i wasze maile,w których piszecie "zabrać ze sobą tylko ręcznik"...żenada,zero sztućcy,garnków i czegokolwiek

@Johny

Faktem jest że pranie robią Pracownicy we własnym zakresie i jest to usługa dodatkowo płatna o czym staramy się zawsze informować każdego pracownika przed wyjazdem. Natomiast nie mamy wpływu na to, że pranie zostało źle zrobione i się zmniejszyło. Jeśli chodzi o internet to rzeczywiście w niektórych miejscach jest tak, że jest on dostępny tylko w tzw: powierzchniach wspólnych, ale cały czas pracujemy nad tym, żeby był on w jak najlepszej dostępności i jakości. Ostatnia kwestia to wyposażenie mieszkania - tutaj nasz koordynator ds zatrudnienia zawsze przekazuje informację, że proponowane przez nas mieszkania są umeblowane i wyposażone, ale zaznacza że warto zabrać ze sobą potrzebne żeby jak sztućce czy naczynia. @Johny - jeśli masz jeszcze jakieś zastrzeżenia to zapraszamy bezpośrednio do nas, tak może pomóc najskuteczniej.

Edulol

Sulzemoos metro czy ktoś stąd pracuje tam? Ja chce jechać ok 10 i czy ktoś jest wstanie opowiedzieć Jak tam jest?

@Edulol

Panie (usunięte przez administratora)jeżeli ma Pan jakieś wątpliwości i obawy odnośnie pracy to zapraszam bezpośrednio do kontaktu z nami. Jesteśmy w stanie skontaktować Pana z naszymi pracownikami którzy tam pracują. Pozdrawiam

Bolek

Obiecują gruszki na wierzbie a na umowie masz 2100zl brutto... Gdzieś tam dalej aneks do umowy ze stawką w euro.... Wszędzie kruczki... Drobne druczki... stawka niby spoko ale żeby ta stawkę mieć trzeba spełniać warunki wyrabiać normę i mieć 100% frekwencji... Wypadki chodzą po ludziach... Popsuje ci się auto nie masz czym dojechać dwa dni do pracy i juz podstawa aby firma zapłaciła ci 9.49 bo taka jest stawka podstawowa na umowie... Masz trzy dni gorączkę... To masz problem... Z resztą umowa jest podpisana z "fundacja" czego się tu spodziewać

Edulol
@Bolek

Często tak się zadaza za są dodatki za 100 frekwencji także wiem jak to jest jak przez 1 nie obecność pada cały dodatek

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie VERTRAPOL Sp. K.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Pracownik magazynowy?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Anula

Polecam Vertrapol. Pracujemy z chłopakiem niedaleko Lipska - świetna praca, lekka - na magazynie z lekarstwami. stawka 12 Euro za godzinę, wypłaty co miesiąc, mieszkanie OK. Kontakt z koordynatorem - Panią D. regularny - bardzo pomocna osoba, miła osoba - słowna i próbująca zaradzić jak tylko jest jakiś problem. Firma daje dodatki do paliwa, co też jest na duży plus. Pracujemy ze znajomymi - wszyscy jesteśmy zadowoleni a już nieraz pracowaliśmy w Niemczech i różnie bywało......

Pracownik lipsk
@Anula

To smutne że firma vertrapol musi sama podnosić sobie opinie na forach... Ale co tu się dziwić.... Tak się składa że jestem pracownikiem wspomnianego magazynu z lekarstwami i żadnej Anuli tu nie ma.... A propo wypłacalności to pierwsza wypłata była dzisiaj (upsss ktoś się pospieszyl z komentarzem) ale co się tu dziwić przecież jesteście tak zaangażowani w pracowników że nie wiecie od kiedy przcuja... Dlaczego nie wciskacie ludziom kit ze złota stawka 12 e skoro przy rozliczeniu miesiecznym zmienia się na 9.49...

zawiedziony
@Pracownik lipsk

to prawda, przy stawce 12e/h otrzyma się na czysto max 1400e. Do tego koszt zakwaterowania ok 320e więc zdecydowanie odradzam. Szkoda że tak (usunięte przez administratora). Wystawianie sobie fałszywych komentarzy jest żenujące; widocznie w biurze 'fundacji' panuje bezrobocie. Pozdrawiam oraz odradzam. Niegodne wynagrodzenie.

magazynier
@Anula

ANULO ! Jestem jednym z polskich pracowników wspomnianego przez Ciebie "magazynu z lekarstwami"Jesteśmy zatrudnieni jako pierwsza grupa polskich pracowników przez Fundację Vertrapol od początku grudnia 2018 roku. Nasza grupa jest bardzo nieliczna tzn.10 osób ,jednak wśród nas nie ma Ciebie !Anulo jesteś prawdopodobnie pracownikiem Fundacji V. i / ja to rozumiem/ tworzysz pozytywny wizerunek tej pseudo agencji pracy.Trudno,przykro mi to stwierdzić ,ale taką masz pracę. Dziś 10.01.2019 roku nastąpiła długo oczekiwana przez nas tzn pracowników zatrudnionych przez Fundację V. w "magazynie z lekarstwami" chwila DZIEŃ WYPŁATY tzn. Fundacja V. przelała na nasze konta środki obrotowe tzn .pieniądze w walucie Euro. W momencie sprawdzenia stanu konta okazała się że : 1. stawka 12 Euro/godz. pracy istnieje tylko na naszych umowach o pracę z Fundacją V. 2.prawdziwa stawka za godz.wynosi 9,49 euro. 3.po odliczeniu kosztów najmu mieszkania pozostaje mi i moim towarzyszom i ofiarom Fundacji V. ok 900 euro. P.S sprawa jest zgłoszona tam gdzie trzeba i mamy nadzieję na pozytywny jej koniec.

"Aptekarz"lipsk
@Anula

Komentarz od ,, Anula" równie prawdziwy co obiecywana stawka. Gdyby pracownicy vertrapol z równym zaangażowaniem poświęcili się pracy co pisaniu fałszywych komentarzy może było by lepiej. Jak na razie same (usunięte przez administratora)i rozczarowaniania. Nie wspominając już o mieszkaniu za 325 € za osobę w jednej z najniebezpieczniejszych ulic Lipska.

Kłamczucha

@Pracownik lipsk

Czy wykonuje się tam tylko komisjonowanie?

M
@Kriss

Praca polega na uzupełnianiu towaru na maszynie która automatycznie sobie pobiera pojedyncze sztuki. Drugie stanowisko to rozpakunek i segregowanie leków do kist

@M

Pytam bo dostałem ofertę, a jak zakwaterowanie? można prosić o jakiś kontakt? mam trochę pytań ;) Czy z samym b. dobrym angielskim i słabym niemieckim (którego chcę się tam zacząć uczyć) nie ma problemu z komunikacją? Pracują tam sami Polacy? Czyli nie jest to tuptanie po naście km po magazynie? Bo pickowanie mnie nie interesuje!

@M

Aha i czy daleko jest do pracy z msc zamieszkania? trzeba mieć samochód czy jakis transport miejski jest?

M
@Kriss

Do pracy jest jakieś 8 km... Z transportem miejskim może być problem bo druga zmiana kończy się o 23. 00 a zakład pracy jest w małej miejscowości obok lipska... Co do języka to nie umiem się wypowiedzieć... Większość nas mówi bardzo słabo po niemiecku i daje sobie radę, bo proste polecenia typu rozpakuj... Idź tu... Idz tam... Każdy zrozumie nawet nie znając języka... poza tym duży odsetek pracowników mówi po angielsku więc jeśli znasz ten język to raczej nie będzie problemu. Co do tuptania to są miejsca pracy gdzie stoi się 8 godzin, a na innym też raczej nie można się zmeczyc nadmiernym chodzeniem :)

@M

Bardzo dziękuję za komentarz. A jak sama kwestia mieszkań? Jaki standard pokoi? Czy są w jakiś bezpiecznych dzielnicach? Rozumiem, że by dojechać trzeba dogadać się z którymś z lokatorów? czy dojazd organizuje pracodawca? Stawka godzinowa 9.49?Czy są nadgodziny?

omen
@magazynier

ciesz się, że masz prace! pokaż wdzięczność! a nie straszysz!

Hmm
@omen

Wdzięczność?! Ciesz się że masz pracę?! Co to ma być?! To już nie te czasy że pracownik musi się zgadzać na wszystko a pracodawca może bezkarnie go " oszukiwac" a pracownik jeszcze mu za to podziękuję ciesząc się że ma pracę. Pracy i ofert jest w internecie dużo, nie trzeba się decydować na pierwszą lepsza i wyrażać przy tym wdzięczność że się pracuje

Mieszkaniec
@Kriss

Mieszkania są w nieciekawej okolicy, wszystkie w jednej kamienicy, bardzo drogie, 325 € plus prawdopodobnie 30 za brak meldunku, i to za miejsce w pokoju 2 osobowym, większość jest nastawiona na znalezienie sama pokoju, to koszt ok 200 może 300 za parę a nie prawie 700 jak tutaj, można się dogadać co do dojazdu ale lepiej mieć swój samochód bo pracownicy jeżdżą na zmianę, jeśli się dogadali między sobą, nadgodzin nie ma, dwie dodatkowe soboty w miesiącu to max

omen
@Hmm

Jakie oszustwo? 9.49 to b. dobra kasa! Moim zdaniem przesadzasz, pewnie rozpuszczony dzieciak z Ciebie. Daj spokój, podwiń rękawy i pracuj a nie marudzisz i siejesz lament!!! Pokaż się z jak najlepszej strony! Elo!

Leipzig
@Anula

Anula. Stawka 9.49 bez jaj. Za to sie nie robi. To zenua.

Hmm
@omen

Mam doświadczenie w pracy w Niemczech i nie tylko, przeglądam oferty bieżąco i wiem czego można oczekiwać, 9.49 to najniższa możliwa stawka. Średnio 1000 € po podatkach, minus mieszkanie 200-300 €, jeżeli ktoś chce może znaleźć dużo lepsze stawki a nie zadowalec się najniższa

squrvix
@omen

Bardzo dobra kaasa? chyba ku*wa dla ukraincow...nawet uchodźcy nie robią za takie pieniądze ....

do omen
@squrvix

9.49, ale jest premia i to całkiem spora. musisz tylko pracować a nie zbijać bąki, jak ci narzekający! SAME MALKONTENCTWO!>

dfdd
@magazynier

nic im nie zrobicie, takie są fakty,

NIE
@"Aptekarz"lipsk

haha, dobre! mieszkania w najgorszej dzielnicy, ceny za pokoje z kosmosu! stawka 9.49 Euro to przecież absolutny wyzysk!

@NIE

Dziękujemy za podzielenie się opinią, jednak podkreślamy, że zawsze kiedy chciałby Pan uzyskać rzetelne informacje o ofercie i warunkach zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami. Pozwoli nam to szczegółowo przedstawić daną ofertę, lub zaproponować inną spełniającą Pana oczekiwania i zgodną z Pana kwalifikacjami. Pozdrawiamy serdecznie

AlibabaPopuś
@magazynier

900 Euro to spoko kasa, co narzekacie? każdy chce milionów od razu! co za ludzi!

Wojskowy
@AlibabaPopuś

Tyle to ja w Polsce zarabiam, w pięknym kraju a nie za granicą daleko od swojej kobiety

Zixmniv

Witam, Monter/Ślusarz/Spawacz w Breverungen. Co możecie powiedzieć na ten temat? Warunki pracy, jaka kasa?

Nowyyy

Witam magazyn okolice Oldenburga ktoś pracuje? Możecie napisać jak to wszystko wygląda?

@Nowyyy

Nowyyy - informacje, przekazywane przez Pracowników są niezwykle ważne i cenne, ale jeśli my też moglibyśmy odpowiedzieć na jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu - 513 651 315 :) Pozdrawiamy serdecznie

Takie małe informacje
@Nowyyy

Praca w okolicy Oldenburga ogólnie jest spoko poza tym , że jest ciężko ale do przeżycia . Wkurza fakt ze firma Vertapool płaci za wydajność , a nie za faktycznie zebrany towar , według mnie zostajemy poszkodowani przez firmę VERTAPOOL ponieważ nie bierze pod uwagę , że kiedy wyrabiasz normę na godzinę i jest przerwa podczas pracy z powodów różnych 10-20 minut twoja wydajność spada naprawdę dużo , zasłaniają sie ze masz dodatkowo płacone za godzinę , ale to nie rekonpensuje faktu , że dostaniesz na koniec miesiąca mniej pieniedzy z premii za wydajnosc ! Więc odrazu mówie , że nie ma co się napalać na te wydajności . Wymóg firmy w okolicy Oldenburga to min 270/h oficjalnie , ponizej kierownik moze miec pretensje i wyrzucic cię z pracy . Pensje płacą na czas jest plus .

Nowyy
@Takie małe informacje

a na jakim poziomie kształtuja sie wypłaty?a jak zakwaterowanie?

Hunt

Moi drodzy narzekacze uchylcie rabka tajemnicy jak jest z praca w beverungen..mam oferte wyjazdu jako slusarz spawacz.z gory dziekuje.

@Hunt

Hunt - jeśli my moglibyśmy coś jeszcze wyjaśnić lub dodać o ofercie pracy - zapraszamy - 513 651 315 :) Pozdrawiamy serdecznie Vertrapol

Rob

Zarobki na czas, standard mieszkania ok - takie plusy. Minusy - samemu trzeba dojechac do roboty, do mieszkania nie doplacaja, wyplaty miesieczne nie tygodniowki - wcześniej mailem tygodniówki, bylo lepiej. Ogolnie polecam, bo wiele agencji przerabiałem.

@Rob

Rob - dziękujemy za dodanie opinii. Fakt - nie zapewniamy dojazdów do pracy, ale zawsze staramy się pomóc w zorganizowaniu dojazdów naszym Pracownikom do pracy na miejscu. Mieszkanie też pracownicy opłacają sobie sami - plusy takiego rozwiązania są takie, że Pracownik dostaje od nas całą pensję i sam kontroluje wydatki na mieszkanie. Mamy Pracowników, którzy korzystają ze swojego zakwaterowania - również z tego powodu preferujemy takie rozwiązanie, w którym pracownik dostaje od nas całą pensję i rozlicza się sam. Wypłaty są u nas miesięczne - to też prawda, natomiast każdy z pracowników może skorzystać z tzw : "pożyczki na start", co ułatwia pracę i pobyt w Niemczech w pierwszym miesiącu pracy. Pozdrawiamy serdecznie

Spes

Jestem 2 tygodnie w Oldenburgu pracuję w Edeka i jest całkiem spoko. Mieszkanie warunki idealne, wszystko co potrzebne do życia, dobry kontakt z koordynatorami, stałe godziny, do pracy dojeżdżam na rowerze. Naprawdę w porządku agencja jak dotychczas. Na domku spoko młodzi ludzie nie ma palącej i pijącej patologii jest klasa. Ci co piszą tę złe opinie to wracać do Polski.

Kaśka
@Spes

Witam. Czy w dalszym ciągu pracujesz w Edece Oldenburg? Szukam pracy w tych okolicach, doświadczenie na tym stanowisku posiadam. Jak wyglądają kwestie mieszkaniowe, mam na myśli zameldowanie i jacy ludzie pracujący tam i szefostwo?pozdrawiam.

IneZ
@Kaśka

Witam. również dołączam się do pytania chodzi mi o to jak wygląda praca jako komisjoner na tym magazynie ? czy jest ona ciężka dla kobiet? czy jest dużo ciężkich przedmiotów do dzwigania itp.

@IneZ

Inez! Dziękujemy za przesłanie zapytania, niestety oferty pracy na tym magazynie są skierowane tylko do mężczyzn. Natomiast dla kobiet mamy oferty pracy w okolice Monachium. Zapraszamy do przesłania aplikacji - kontakt@vertrapol.com Pozdrawiamy serdecznie, Vertrapol

marek

ja pracuje też w edeka kolo oldenburga, jest ok, dobre zarobki, do roboty jezdze rowerem, polecam

IneZ
@marek

piszę z zapytaniem jak wygląda praca jako komisjoner na tym magazynie ? czy jest ona ciężka dla kobiet?

Sławek

Widziałem ogłoszenie pracy dla par w okolicach Monachium. Ktoś pracuje? Jakie macie opinie?

jacek

Ja zamierzam przejsc do Vertrapol bo teraz pracuje w innej agencji. sa wyzsze zarobki niz u mnie, lepszy kontakt z agencja z tego co poruwnuje sobie z kolegami, ktorzy pracują w vertrapol.

jacek
@jacek

Jacek ! Cieszymy się , że dzielisz się tak dobrą opinią o naszej Agencji :) Zapraszamy serdecznie - na pewno znajdziemy Ci miejsce w wybranej lokalizacji .

pomidor
@jacek

Haha! Jesteś chyba człowiekiem z fundacji? Kto w dzisijeszych czasach idzie pracować tam, gdzie mniej dostaje? Daj spokój, przeciez to jakiś joke? hahaa

@pomidor

Pomidor! "Przerabialiśmy" już kilka przypadków pracowników, którzy przeszli do nas z innych Agencji lub chcieli do nas przejść, ale np. nie mieliśmy w danej chwili wakatów, więc nie moglibyśmy zaproponować im danej oferty dlatego bardzo dziwi nas Twój komentarz, zwłaszcza, że nie popierasz go żadnym konkretnym przykładem. Pamiętaj, że zawsze jesteśmy otwarci na słowa krytyki, natomiast muszą być one rzetelne i wiarygodne. Jeśli miałbyś jakieś wątpliwości odnośnie zarobków lub przejrzystości ofert zapraszamy do bezpośredniego kontaktu . Pozdrawiamy serdecznie.

edek

Ludzie ale czy oni płacą regularnie kase? Odprowadzają skladki i placa podatki? Bo to jest najwazniejsze a nie to czy to fundacja, spółka czy jeszcze co innego....

@edek

Edek! Pensje wypłacamy naszym Pracownikom regularnie - podatki też płacimy, a składki odprowadzamy :) Pozdrawiamy serdecznie

Hubert5

Ta firma to fundacja? Słyszałem o tym że to jakiś Przekręt z tymi agencjami fundacjami w programie państwo w państwie. Wie ktoś o co chodzi?

@Hubert5

Panie Hubercie, Nawiązując do Pana wątku odnośnie „tworu” ???? jakim jest Fundacja Vertrapol chcieliśmy wyjaśnić temat dokładniej: Vertrapol działa jako Spółka Komandytowa – nasza pełna nazwa to Fundacja Vertrapol Spółka Komandytowa. Pojawia się kwestia co z hasłem „Fundacja”? Otóż Vertrapol został zawiązany przez osobę prawną – (Fundację Vertrapol - komplementariusza) i osobę fizyczną (komandytariusza), dlatego jesteśmy zobowiązani posługiwać się pełną nazwą czyli Fundacja Vertrapol Spółka Komandytowa. Szczegółowo kwestię tworzenia nazwy spółki komandytowej wyjaśnia Kodeks Spółek Handlowych – zapraszamy do lektury Art. 104 § 1 i § 3 Kodeksu ????

upgrade

Droga fundacjo, zróbcie może tak upgrade swojej www, z ofertami pracy. Niektóre są już nieaktualne. Pozdro

@upgrade

Dziękujemy za zwrócenie uwagi :) Porządek robimy zazwyczaj na bieżąco - niestety niezwykle długi sezon chorobowy nie odpuszcza, co powoduje braki kadrowe i zastój w ogłoszeniach na stronie... :) Proszę jeszcze o chwilę cierpliwości - na pewno niedługo wszystko wróci do normy:) Najlepiej napisać do nas maila: kontakt@vertrapol.com - w ten sposób postaramy się dobrać Panu ofertę indywidualnie :)

Miły Pan :)

Witam. Chciałbym uzyskać szczegółową opinię na temat warunków pracy na magazynie w miejscowości Hamm koło Dortmundu. Czy stawka jaką oferuje Vertrapol 12-15E/brutto jest uzależniona od jakiś warunków(wyrobienie normy itp)? Jakie są warunki mieszkaniowe(wiem że za mieszkanie płaci +/- 300E/msc)? Jak wygląda sprawa ze zjazdami do Polski? Zamierzam podjąć pracę i przyjechać własnym autem ale wcześniej chciałbym zasięgnąć RZETELNEJ opinii.

@Miły Pan :)

Witamy, Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłanie pytań : Zarobki w Hamm wyglądają następująco - przez pierwsze 15 dni jest Pan na tzw. "okresie szkoleniowo-wdrożeniowym" - wtedy otrzymuje Pan stawkę 9,79 Euro brutto/h. Następnie przechodzi Pan na tzw: "akord" gdzie rozliczamy się od konkretnej ilości zkomisjonowanych zamówień - tzw: colli. średnia norma na magazynie w Hamm to między 220-250 i przy założeniu wyrabiania takiej normy zarobki wynoszą w granicach 12-15 euro brutto/h. Dodatkowo w Hamm pracuje się na trzy zmiany - w tym na zmianę nocną - za pracę na zmianie nocnej należy się Panu dodatek związany z pracy na takiej właśnie zmianie. Warunki mieszkaniowe: oferowany standard pokoi to : dwuosobowe, w mieszkaniach lub domach, umeblowane, wyposażone w sprzęty typu: lodówka, mikrofalówka, czajniki, naczynia, ale też pościel. Zjazdy do Polski są kwestią indywidualną - jedni Pracownicy zjeżdżają co 1,5 miesiąca inni częściej. Należy pamiętać że Hamm, jest jedną z naszych dalszych lokalizacji w stosunku do granicy z Polską - lepiej zaplanować sobie zjazdy rzadziej, ale na dłużej niż dwa / trzy dni. Jeśli zdecydowałby się Pan pojechać swoim samochodem do dodatkowo mamy otrzyma Pan dodatek do Paliwa, który wypłacamy z miesięczną pensją. Jeśli ma Pan jeszcze dodatkowe pytania - zapraszamy bezpośrednio do kontaktu z nami - postaramy się odpowiedzieć dokładnie na każde z nich. Pozdrawiamy serdecznie

Kamil

ja chciałem pojechać z Vertrapol do Monachium - niestety nie mam auta i musze czekać, aż będzie ktoś ktos pojedzie autem i z kim bede mógł dojeżdzac.

Dajta spokoj
@Kamil

Serio chcesz jechać?Poważnie? Poczytaj o fundacji!

Riksza
@Kamil

zawsze mozesz pojechać rowerem, a zakłąd wynajmie ci do pracy taxówke albo riksze.

@Kamil

@Kamil Rzeczywiście czasem z powodu braku samochodu na wyjazd kandydat do pracy musi trochę poczekać na zrekrutowanie osoby, która posiada samochód na wyjazd. Wynika to z faktu, iż zawsze myślimy o całej logistyce związanej z dojazdami do pracy - nie wysyłamy Pracownika do Niemiec, wiedząc, że - nie mając własnego samochodu - Pracownik nie poradzi sobie z kwestią dojazdów do pracy na miejscu. Panie Kamilu, prosimy jeszcze o chwilę cierpliwości - cały czas o Panu pamiętamy :)

@Riksza

Dziękujemy za Twoje sugestie - sporo prawdy jest w tym, że nasi Pracownicy dojeżdżają rowerami do pracy - w niektórych lokalizacjach ścieżki rowerowe są tak usytuowane, że można podjechać dosłownie pod sam magazyn. Niestety rikszy jeszcze nikomu nie zorganizowaliśmy - ale może to rozwiązanie na przyszłość :) - w każdym razie dziękujemy za pomysł. Pozdrawiamy serdecznie

@Dajta spokoj

Dziękujemy za dodanie komentarza, jednak tak jak zawsze- podkreślamy, że zależy nam na bezpośrednim rozwiązywaniu problemów i reagowaniu na konkretne zarzuty, więc jeśli możemy coś wyjaśnić to zapraszamy do bezpośredniego kontaktu - na pewno będzie to skuteczniejsza i łatwiejsza droga dla obydwu stron. Pozdrawiamy.

ślusarz bolek

pracuję jako ślusarz - kasa się zgadza, mamy nadgodziny. Mieszkanie dobre, pracuje z Niemcami i Polakami. Jak ktoś chce jechac i zarobić to polecam.

seba

komisjonowanie na częściach samochodowych obok Kolonii - w porządku. Minus - ciasne pokoje i odległość od pracy (20 km)

ddd
@seba

to beznadzieja, współczuje.

Zostaw merytoryczną opinię o VERTRAPOL Sp. K. - Otrębusy

• Jak się pracuje w VERTRAPOL Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy VERTRAPOL Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VERTRAPOL Sp. K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 2 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

VERTRAPOL Sp. K.