Opinie o Huhtamaki Foodservice Gliwice Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Huhtamaki Foodservice Gliwice Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Huhtamaki Foodservice Gliwice Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Huhtamaki Foodservice Gliwice Sp. z o.o. w Gliwice

Urszula

Nie wiem o jakie plecy komuś chodziło ostatnio w jednym z wątków, ale są teraz dwie oferty na magazyn, na wózek oraz dla zaopatrzeniowca. W żadnej nie zostały podane widełki, wiec ja tutaj w tej sprawie. Na którym stanowisku więcej się zagranie mniejszym nakładem pracy? na które warto pod tym względem aplikować? Omówicie szerzej system wynagrodzenia?

Mała

Czytam co tu piszecie, trochę zmartwiło mnie to, że w firmie są pracownicy równi i równiejsi, ale chyba tak wygląda rzeczywistość niestety. Myślę o stażu dziale Obsługi Klienta, ktoś miał styczność ze stanowiskiem lub pracą w dziale obsługi? Jak to wygląda w firmie? Po stażu dostał ktoś normalny etat? Ile trwa, standardowo 3 miesiące? Jak stawka? Pytań trochę mam, ale zależy mi na pracy:)

MZ

Czy w Gliwicach są przyjęcia do pracy? Gdzie można szukać ofert pracy ?

Ale odwalili manianę z zaplanowanym i obiecanym kilka miesięcy temu urlopem na 09.06. Tym bardziej że to nie wyszło od nas tylko sami powiedzieli że w tym dniu wolne i wypisać wnioski.

Huhtamaki Foodservice Gliwice Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Magazynier – Operator wózka widłowego. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Leszno
Pracownicy

Dział kadr w tej firmie odkąd odeszła Ania to jakaś parodia, nic się nie da dowiedzieć, załatwić. Na jakieś głupie wypełnienie wniosku czeka się wieczność, gdy się zadzwoni albo napisze maila to księżniczki z Czeladzi wiecznie obrażone że cokolwiek muszą zrobić czy sprawdzić. Trzeba chyba zgłosić do PIP że firma utrudnia dostęp do podstawowych informacji kadrowych które mają być dostępne dla pracownika bo poniekąd cała ta sytuacja która już od dawna trwa to wina firmy.

@Pracownicy

Firma nie jest rzetelna, podwyżki dali od kwietnia (niby, bo do tej pory nikt ich nie widział ani na przelewie ani na papierze), na zebraniu w kwietniu na pytanie o aneksy nie potrafił udzielić odpowiedzi kiedy będą ale odpowiedział:"chciałbym żebyście się dowiedzieli o wysokości podwyżki z aneksu a nie z wypłaty" Od wypłaty już sporo dni upłynęło i nie ma do dnia dzisiejszego ani aneksów ani kasy

@Pracownicy

Pracownicy .najpierw misla byc podwyzka do wyplaty potem do 15 maja teraz e 2 polowie maja .ja sie pytam to kiedy w koncu beda(usunięte przez administratora)podwyzki ??? Okreslijcie sie w koncu dyrekcjo !

Trzeba też zrobić podobnie jak przyjdą się pytać o niedzielę, może przyjdę, może nie, może w tą niedzielę a może w następną - bez konkretów. Jak oni nie traktują poważnie pracowników to trzeba piłeczkę odbić.

Jan

Przylecisz jako pierwszy żałosny typie ???? Żeby mieć wypłacone podwyżki musisz mieć aneks. Żeby mieć aneks musi go zrobić dział kadr. Jakbyś był ogarnięty i rozmawiał z kompetentnymi ludźmi to byś wiedział, że za każdym razem podwyżki są od kwietnia ale wypłacane po podpisaniu aneksów i zawsze w czerwcu lub lipcu ( raz się zdarzyło) i zawsze są doliczone zaległe miesiące. Ale co ty parobku możesz wiedzieć, byle podburzać ludzi i smarować głupoty w internecie...

@Jan

Tu nie chodzi o to od kiedy są, tylko o to że do tej pory nie zostały wypłacone a na zebraniu dyrektor osobiście powiedział że zostaną wypłacone z kwietniową wypłatą na początku maja. Owszem, zdarzało się że były wypłacane w czerwcu ale jak byś nie był żałosnym i nie ogarniętym typem to byś wiedział że rozmowy ze związkami trwały wtedy do połowy maja, a teraz udało się załatwić temat w marcu

Podobno pracując w firmie Huhtamaki Foodservice Gliwice Sp. z o.o. można liczyć na zarobki 3500 . Czy to prawda? Przy jakiej umowie one obowiązują?

Jeśli mowa o brutto to jak najbardziej na tyle można liczyć, zawsze umowa o pracę

Sylwia

chcialam nawiazac do jednego z postow, czy to tak na serio piszecie ze firma sponsoruje obiady ? czy pobiera cos za nie z pensji czy w pelni sama za to placi ? jest to calkiem fajny benefit, dlatego dopytuje :)

@Sylwia

Firma dopłaca 13 PLN dziennie do posiłku który można zamówić przez aplikację. Wszystko powyżej 13 zł jest dopłacane przez pracownika i pobierane z jego wynagrodzenia

Kamil

Od tak dawna nie szukali tu nikogo nowego na produkcję, czy po prostu rekrutacje są tylko w siedzibie firmy? Bo na produkcję bym chciał się załapać ale ofert żadnych nie ma. Pisaliście tu, że dobrze płacą awansować można to mnie to zainteresowało. Ciężko się tu dostać? Jakieś doświadczenie trzeba mieć, czy i bez ale z chęciami do pracy można się załapać?

Jak dużo osób pracuje w Huhtamaki Foodservice Gliwice Sp. z o.o.?

Ze 150, razem z biurem.

Praca spoko, kasa się zgadza, nikt się nie czepia jak się robi swoje, na L4 można sobie czasami wyskoczyć i taka niska premia że nie szkoda jak zabiorą. A nawet można robić jak taki jeden małolat, przyjeżdżać codziennie pod bramę firmy na L4 (a podobno ciężko chory) i nikt nie robi problemów. Taka to fajna firma, polecam...

Jasio i Stasio

No, odbiera obiady które sponsoruje firma, pod warunkiem że jesteś w pracy, ale tego i tak nikt nie pilnuje.

Inka

Nie tylko to ten typ ma za uszami, dodajmy do tego ciągle spóźnienia, non stop wolny poniedziałek lub piątek i te wymówki o problemach rodzinnych, szkoda że Tomasz nadal trzyma na zmianie takie osoby

@Inka

tylko skoro podobno jest chory to po co pod bramę miałby przyjeżdżać? piszesz o tych dniach wolnych czyli tak naprawdę nieobecność jeden osoby tu niczego nie psuje w procesach i może to się dziać stale?

yoyo

to chyba dobrze . nie narzekaj i patrz na swoja prace a nie wtykaj nosa w nie swoje sprawy bo przez takich sprzedawczykow inni maja gorzej

Jak wygląda ścieżka kariery w Huhtamaki Foodservice Gliwice Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Na produkcji nie ma ścieżki kariery, jesteś pakowaczem, ew. można próbować na operatora ale to trzeba chcieć i myśleć samodzielnie bo takie szkolenie jak funkcjonuje to nic nie wnosi a nikt Ci nie pozwoli całą zmianę grzebać w maszynie przy ustawianiu bez efektu

Sławomir

A zdarzyło się że ktoś już awansował z pakowacza na operatora? Jest szansa, że ktoś kto pracuje już na tym stanowisku pomoże we wdrożeniu jak mówisz,. że szkolenie jest kiepskie?

@Sławomir

Większość operatorów zaczynała od pakowaczy albo pomocników, jak ktoś jest ogarnięty i ma chęci to szybko ogarnie bo nie ma nic trudnego, ale w przeważającej ilości to lenie którzy myślą że ktoś za nich zrobi a oni będą tylko ściemniali

yes

Można awansować.

Sylwia
@yes

A co się liczy do awansu? Zaangażowanie czy staż pracy?

Drukarz

To prawda tak jest z tego co widzę na sklejarni operatorzy to lenie i lesery nic nie robią .zwłaszcza na zmianie M Farona .tam można w (usunięte przez administratora) grać on nic nie powie a nowy lider to tym bardziej .wprowadził kolesiostwo i zamęt .. .niech w końcu ktoś zrobi z tym porządek bo jak widać kierownik nie ogarnia

@Drukarz

Ta zmiana zawsze była nie ogarnięta, pewnie przez to że kierownik to "ciepła klucha". Nowy lider to jeszcze chociaż w kilku procentach się stara i coś lata po hali, przynajmniej go widać, bo pozostałych dwóch to największe lesery w całej firmie, mają wywalone na wszystko, byle się nie zmęczyć, wyspać i na chatę.

Kurdupel
@Korpoludek

Najważniejsze że dobrze płacą.

@Kurdupel

Płaca i płacili to się robi, część narzeka i marudzi a część zadowolona. Tylko jak widzisz takich liderów jak prześpią pół nocy to się w człowieku gotuje czasami. Pozdro dla tych co coś robią

@Korpoludek

Do 20.01 możesz zgłosić swoją kandydaturę na stanowisko lidera produkcji. Wyhrasz to też możesz pospać

Lider
@Jan

I tak nie masz szans wygrać bo liderzy już wiedzą komu lizać żeby utrzymać stanowisko

Nikt

Polaków zwalniają, Ukraińców trzymają, taka jest teraz polityka firmy

Zszokowany
@Nikt

Gdzie Ty masz Ukraińców? W Gliwicach widziałem 1 na ponad 150 zatrudnionych więc o czym Ty mowisz

Sławomir
@Zszokowany

Ok, a co tych zwolnień to prawda że były jakieś redukcje? Myślałem o zatrudnieniu się i trochę zaniepokoiła mnie ta informacja. Czy to tylko taka gadka na wyrost?

Malutka
@Sławomir

Moi drodzy Niestety taka jest prawda że wszędzie w każdej firmie zwalniają Zatrudniają i tak jest non stop

Na jakie zarobki może liczyć operator maszyn w tej firmie?

jak traktowani są nowi pracownicy? jakie sa zarobki? warto apikować czy to kolejny (usunięte przez administratora)?

@Kandydat

Szkoda życia

@Tomek

Skoro tak twierdzisz to napisz w skrócie co i jak to zaoszczędzisz "życia" potencjalnym kandydatom. Na nowy rok ogólnie są tu jakieś potencjalne plany do wdrożenia, zapowiadali coś?

Radek

Witam Chciałem się dowiedzieć jak wyglądają zarobki drukarzy w firmie (netto) ? Jakie technologie są stosowane ?

@Radek

Są trzy drukarki. Dwie offsetowe i jedna fleksograficzna.

Danuta

I ich obsługa jak na wynagrodzenie się przekłada? Czy drukarze mają jeszcze jakies poboczne obowiązki?

Jaka jest stawka początkowa w Huhtamaki Foodservice Gliwice Sp. z o.o.? 24 lutego na Pracuj.pl dodali ogłoszenie na stanowisko planista produkcji.

Jasio i Stasio

Jeśli chcesz być planistą, a nie masz zamiaru schodzić na hale produkcyjną i rozmawiać z operatorami, to nie bądź planistą.

@Jasio i Stasio

To sugestia, że aktualny planista tego nie robi? To w jaki sposób się komunikują i jak praca jest zorganizowana w takim razie?

Seba wózkowy

Kierownik a raczej jak Brat Maciek jedyna normalna osoba w tej firmie zawsze pomoże doradzi szkoda tego łysego dyrektora Pinokio taki jak Magda z bhp bo zwykła zakłamana ach szkoda słów tak mnie zrobili że się odzwieczylem pół rocznym L4 a teraz 4 tysiaki na łapę także nie żałuje Pozdrawiam Serdecznie Maciek

Kabanos

Ludzie, w tej firmie jest zaje..ście,, pieniążki są adekwatne do umiejętności, a obgadywanie i podpie...anie jedna drugą jest na porządku dziennym.. Wystarczy uczciwie pracować a kariera na Finishingu stoi otworem.. Ludziska, nie zrazajcie się opiniami tylko przychodźcie tu.. Żenujące jest tak pisać jeden na drugiego. Lepiej zachowajcie siły na pakowanie niż tracić na pisanie bzdur.. polecam firmę wszystkim..

Tarczyński

No

@Kabanos

Czyli z tego wynika, że na forum tylko takie gadanie? W trakcie pracy nikt nic nie mówi? I to pakowanie serio tak ciężkie tutaj czy na luzie da się radę?

Nie da nuta
@Danuta

W interesach nie da się na luzie. Za dużo karierowiczów którzy po trupach do celu.

kandydat

ile płacą za pakowanie?

@kandydat

A to swoją drogą ważna sprawa. Milczenie sugeruje najniższą?

Olo

Witam,ciekaw jestem dlaczego zwolnili drukarza,czy ktoś wie?

Wiedzmin
@Olo

Bo był pod wpływem... Zero tolerancji

Olo
@Wiedzmin

Witam,orientujesz się jakie są zarobki drukarzy i atmosfera

Kapo
@Olo

Nie wiem zarobki drukarza wygpadaja, ale atmosfera-dno.

@Kapo

To przecież jak Ci nie odpowiada atmosfera to droga wolna, nikt Cię nie będzie zatrzymywał

Dawno temu i niepawda
@Olo

Mozna wiedziec na czyjej zmianie to bylo? Dziena

Oooo
@Olo

.powiem tak taka firma że nie wypłata powinna być do 5 każdego miesiąca a wysyłają 5 popołudniu .. Ania się zwolniła i przyszła jakaś niekompetentna osoba że teraz wypłata będzie 6 .czekajcie aż ludzie się wkurza

Mariolka
@Oooo

polecam. zapytać dlaczego był problem a nie płakać, poza tym większość miała 5 a jak nie masz za co żyć to idź do drugiej pracy bo jestes śmiesznym pakowaczem???? pozdrawiam

@Mariolka

To nie trochę słaby argument, że skoro firma z wypłatami leci na styk i ktoś ma przez to problemy to ma iść do drugiej pracy?

Ulżyło ci? Najlepsza pracownico huhtamaki

Zwykły operator

Witam agusiu ponczusiu. Z tego co czytam wnioskuje że jesteś bardzo zawistna osoba ,szkoda że nie wspominasz o tym że (usunięte przez administratora) cię z dwóch poprzednich zmian. Jeśli chodzi o operatorów każdy ma takie same szanse nim zostać.kwestia Marcina wydaje mi się że jesteś zazdrosna o niego. Odnoszę wrażenie że to świat ma problem z tobą. Bo tych ludzi co tobie nie pasuja i zmian w pracy jest sporo, nasuwa się myśl czy z tobą jest wszystko ok. Każdy operator z którym miałaś przyjemność pracować mówi że jesteś wòlgarna i nic nie robisz. Ja osobiście się nie dziwię że na ciebie donoszą i że masz problemy z komunikacją. Wiem że masz ogromny pępek ale , to nie pępek świata ja osobiście życzę ci znalezienia pracy. I ludzi idealnych czyli według mnie (wólgarnych chamskich i nierobów ) pozdrawiam.

Pani O

Trzeba być bardzo zdesperowanym, zeby pisać takie rzeczy. No ale cóż każdy doskonale wie, ze masz nierówno pod sufitem. Na całe szczęście śmieci same się wyniosły i płakać nikt za tobą nie będzie. Wrecz przeciwnie. Jak nie siedzi na kartonach to siedzi na l4 tyle pożytku z takiego pracownika, ze aż wcale. A każdy powod do zatrzymania maszyny był dobry byle zeby swoje ciężkie cztery litery posadzić na kartonie. Pozdrawiam :)

Widzę że w końcu ktoś napisał cała prawdę jak jest no ale teraz uważaj bo co o nich napisałaś to benda cie tu jechać bo nie zrozumieją ze to co napisałaś to sama prawda pozdrawiam

Adam D
@Adam

Adam najpierw podaj inicjały swojego nazwiska, a potem się wypowiadaj. Dla mnie robota jest ok. Staram się ze wszystkimi żyć w zgodzie, a co do Agi, to nie można za sobą mostów palić .

Korpoludek

Co za patologia, uważam że w gimnazjum ludzie powinni siedzieć do czasu osiągnięcia podstawowego minimum, chociażby i do 30 roku życia.

Essownik
@Korpoludek

Oj widze mierni bierni ale wierni pracownicy hujtamajtek w natarciu... Zazdroszcze lojalnosci ale wspolczuje... glupoty (?) Rozumiem miec wyebane na chore uklady ukladziki i zwyczaje ale niech za tym idzie hajs, ale tu tego nie ma. I nikt mi nie wmowi ze tu idzie zarobic. Ale jak ktos bedzie probowal to polecam przejechac sie na parking jednego z wielu zakladow pracy w naszym regionie i porownac samochody tam i pod ta zalosna firma. PS. Ja sobie juz dawno poprawilem zwalniajac sie z tego kurwdolka a Wy?

@Essownik

Ja na przykład nie narzekam na swoją wypłatę, jak ktoś przychodzi pracować jako pakowacz albo na paletyzację to niech nie liczy że będzie zarabiał nie wiadomo ile. Jaka praca taka płaca. Aaa i samochodem też przyzwoitym jak na Polskie realia jeżdżę więc chyba nie jest tak źle w tej firmie.

Essownik
@Korpoludek

A masz chociaz 4 z przodu bez weekendow? Bo to jest obecnie minimum zeby godnie zyc majac rodzine... Watpie ze idzie tu tyle wyciagnac. O zlej atmosferze, ukladach, ukladzikach i tych chorych zwyczajach z BHP, segregacja smieci, czy lista na cygareta nie wspomne...

Kkk
@Korpoludek

Wiadomo że nigdzie na dzień dobry kokosów się nie zarobi . Trzeba popracować pokazać że się ma chęci i jest się kumatym . Wtedy można liczyć na zmiany stanowiska i większą kasę

Ambiwalentny
@Kkk

Milenialsi tego nie rozumieją. Naród rozdawnictwa. Dej bo mnie się należy.

@Adam D

Może słabo się rozglądasz, albo patrzysz nie w tą stronę co widzisz. Dla Ciebie robota jest Ok bo nie wiele robisz.

Ok
@Kkk

Ookazac checi nie bodź smieszny w tej firmie nie liczą się ludzie tylko slupki które idą w gore przez takich baranów jak ty myślących ze będzie dobrze ale sie milisz bo w tej firmie takiego zasztytu nie dostaniesz.

Rafi

I z jakiej wioski jesteś ze tak fajnie masz auto audi 2005r

Zostaw merytoryczną opinię o Huhtamaki Foodservice Gliwice Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Huhtamaki Foodservice Gliwice Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Huhtamaki Foodservice Gliwice Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 63.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Huhtamaki Foodservice Gliwice Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 10 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Huhtamaki Foodservice Gliwice Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 62 ocen.

Huhtamaki Foodservice Gliwice Sp. z o.o.