Opinie o Huhtamaki Foodservice Gliwice Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Huhtamaki Foodservice Gliwice Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Huhtamaki Foodservice Gliwice Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Huhtamaki Foodservice Gliwice Sp. z o.o. w Gliwice

Kanapowiec

Pracowałem tam niespełna rok zmiana na jakiej byłem zmiana m.faron to wielkie nie porozumienie lider który nic nie potrafi przymyka oko na to co robią jego przyjaciele nie interesuje go nawet że w trakcie pracy pracownicy (usunięte przez administratora) wielką samowolka traktują pakowaczy za nim ...jeszcze ten (usunięte przez administratora) Tomek z lemanika każdego obgaduje obraża i kłamie na temat ludzi żeby wyjść najlepiej a kierownik wielce przyjaciele przymyka oko na jego zachowanie na (usunięte przez administratora)w trakcie zmiany nie dziwię się że ludzie odchodzą istne zoo

Firma ok, zarobki ok? są to dla mnie kluczowe informacje jakby nie patrzeć. Widzę tez w tej opinii wzmiankę o tym, że można chyba zmienić obszar pracy? pod jakimi warunkami mogę na spokojnie przejść na inna zmianę? Z kim wtedy się dogadywać? Czy musze mieć dłuższy staż by mieć taki przywilej?

@Pracodawca Pan Dyrektor ostatnio na zebraniu opowiadał o bezpieczeństwie w pracy, o trzeźwość a nic nie robią z pracownikami którzy są pod wpływem narkotyków w pracy i również stwarzają niebezpieczeństwo dla innych chyba nawet większe jak Ci pod wpływem alko.

Diana

Z tym Dyrektorem to poważnie piszesz, że pójdziesz? Chodzi mi o to czy faktycznie zawsze można podejść z każdym problemem i go jakoś skonsultować? Zawsze występuje jakaś konkretna reakcja? Jaki był ostatni jakiś większy problem do poruszenia?

Mahiro

Witam dla osób które są zainteresowane praca w tym zakładzie, moim zdaniem na pewnej zmianie pracuje sporo cwaniakow (usunięte przez administratora) , obgadują cwaniakuja , a o zmianę faraona to szkoda słów przyjaciele faraona mają z oceny pół rocznej 500 PLN brutto reszta max 200 w porywach do 300 ale na cuda nie ma co liczyć jak lider owej grupy sam dostał te stanowisko po znajomości mlody synek a wiedział jak się maustawic

Lola

Ciekawi mnie po czym konkretnie takie cos w ogóle stwierdzasz? Skąd pomysł na te żółte papiery? Pisali, że firma jest ok a robić to i tak trzeba wszędzie. Co z jakimiś wyższymi stanowiskami? Na jakie można się przyjąć?

janusz

fajna firma ,świetna atmosfera w pracy ,zarobki niezłe .

Ewka Nowy wpis

Hej, właśnie zauważyłam, że Młodszy Specjalista ds. Rozwoju Produktu jest od paru dni poszukiwany ale niestety na umowę o zastępstwo. Czy jest tu ktoś kto tak rozpoczął współpracę i miał szanse zostać ale na przykład na innym stanowisku? nastawiam się raczej na dłuższa współpracę

Byly Nowy wpis

Hmmm powiem tak zarobki najnizsza krajowa atmosfera nieciekawa ludzie też niezbyt w końcu w pracy nie ma kolegów - ten slogan idealnie tu pasuje. Kierownictwo bez komentarza... Lubią patrzec jak (usunięte przez administratora) skuli bhp - chorobliwa obsesja. Nie polecam. Jedno co mogę polecić to szybki transfer z tego zakładziku do normalnej pracy, np jak w moim przypadku na kopalnie zarobki min 7k dodatki normalni ludzie szybka emeryturka a i na dole się tak nie narobię jak tu się narobiłem. Ogl praca w huhtamaki to kiepski interes, szkoda czasu.

Czy dalej tak jest jak zostało wskazane w dawniejszym ogłoszeniu dla Specjalisty ds. Systemów Infrastruktury IT, że jako trzeci język po angielskim czeski, niemiecki, francuski lub rosyjski są w cenie? Czy wysokość podstawy będzie od nich zależała?

witam. : ) na wózek ofertę dostępna teraz widziałem ale miałem nadzieje, że może będzie opcja na pracę w dziale IT. kiedyś wyświetlała mi się oferta dla specjalisty ds. systemów infrastruktury IT. w tamte wymogi się wpasowywałem, do dziś sporo się zmieniło na tym stanowisku?

Huhtamaki Foodservice Gliwice Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Magazynier – Operator wózka widłowego. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Ile wynosi u Was dodatek funkcyjny za prowadzenie zmiany ?

Urszula

Z ostatniego komentarza mam rozumieć, że atmosfera jest lepsza niż zarobki? świetna cv niezłe. Pytanie tylko czy w trakcie pracy jako KAM masz wpływ na ich podkręcenie? Mogłyby być jeszcze wyższe?

janusz

fajna firma ,świetna atmosfera w pracy ,zarobki niezłe .

Grafik

Jak wygląda sytuacja na stanowiskach grafik i operator ctp? Zastanawiam się nad aplikacją na tę stanowiska. Jak atmosfera? Podejście do pracownika? Jest system zmianowy? Jak wygląda sprawa z płacą? Jak z zakresem obowiązków?

A środowisko ktoś teraz ochraniał może? są teraz oferty na dwa miasta, przymierzam się do jednej z nich. pisano wcześniej o przydzielanych zadaniach wewnątrz poszczególnych działów. W tym przypadku to jak podział obowiązków może wyglądać w zespole? Jak jest on zintegrowany?

A w tym biurze to występują może jakieś nadgodziny? Pisali, że od 6 do 8 można zacząć. Jakie zadnia mają w zasadzie do wykonania? Nie mam jeszcze doświadczenia, wiec pytam, czy takie osoby są obecnie przyjmowane?

Benio

Godzina rozpoczęcia pracy i zadania do wykonania zależy od stanowiska. Inne zadania ma księgowość, inne recepcja, obsługa klienta, zaopatrzenie. Ale nadgodziny są do wybrania.

@Benio

Na produkcji wszystkie nadgodziny do wyplaty

Mahiro

@Mahiro

To co poszesz to prawda .lider zmiany Farona to masakra wazni sa koledzy i ci co wlaza mu w (usunięte przez administratora) na reszte nie zwraca uwagi zreszta przechodzi na zmiane Tomeczka .mam nadzieje ze Tomek da mu popalic i zmiana tez .

Pablo z San Escobar

Tak to jest jak liderzy są wybierani z łapanki, najbardziej niepotrzebne stanowisko w firmie, plątają się cały dzień i wkurzają rzetelnie pracujących ludzi, ich robota z całej dniówki to wysłać co 2h SMS do dyrektora z ilością zrobiona na maszynach. A jak idziesz do nich z problemem to rozkładają ręce.

Aldo..a

Moim zdaniem ten lider o którym tu piszą to jeden z lepszych jak nie najlepszy jaki trafił się w tej firmie.. Kobietki że zmiany A przecież mamy równouprawnienia i na przykładzie innych koleżanek możemy startować na operatora lub kierownika a nie ino oglądać się po hali i patrzeć co kto robi i kogo by tu z ucha strzeli.. a że z żalu pośladki ściska to już nie nasza brocha.. Pozdrawiam Pawła i super zmianę

Dokładnie
@Aldo..a

Dokładnie..W szczególności ta przemądrzała czarnula która już przez tyle lat przeszła wszystkie trzy zmiany po trzy razy i wszędzie "miesza".. szuka wspólniczek a na koniec i je również utopi.. Firma jest ok.. trzeba robić jak wszędzie.. Najlepiej jest u nas na sklejania.. młodzi utalentowani chłopcy i my doświadczone oraz wszechwiedzące kobity

Lola

Po przeczytanych tutaj opiniach na temat atmosferze panującej w firmie mimo wszystko postanowiłam udać się i przekonać na własnej skórze jak to wygląda. Moja kariera skończyła się na etapie szkoleń kiedy to na palarni pracownicy strasznie kogoś odgadywali " najchętniej (usunięte przez administratora)( słowa faceta ) o kobiecie pracującej tam i jego sfrustrowana mina. Po czym zaczęli się z kogoś wyśmiewać. Przykro mi że musiałam trafić akurat na taką rozmowę między pracownikami pomijając fakt że za 8h szkoleń wypłacono mi 3 zł co jest zabawne.

Czy w firmie Huhtamaki Foodservice Gliwice Sp. z o.o. występuje system zmianowy? Jak to wygląda na stanowisku Magazynier?

Cześć, a jaki jest godzinowy układ? W biurze tylko na „jedną” zmianę za to pracują? czy o podobnym czasie? I czy w ogóle występuje jakieś elastyczne podejście co do układania grafiku?

Magnolie

Biuro, jedna zmiana. Różnie pracują. Przeważnie zaczynają pracę między godzinami 6 - 8

Firma szczyci się podobno dobrymi warunkami pracy a nie przestrzega się podstaw praw pracownika jakim jest nieprzerwany odpoczynek weekendowy, dla nich najlepiej żeby pracować non-stop. A zapewne spora ilość pracowników już ma przekroczoną ilość nadgodzin dozwoloną w roku. Poza tym spoko, chociaż płacą za nadgodziny, zresztą nie było by kiedy wybrać bo tu jest wieczny brak ludzi do pracy ze względu na brak poszanowania pracownika.

Pogromca

Jak firma ograniczyła nadgodziny żeby to pracownik miał nieprzerwany odpoczynek weekendowy to takie sapacze jak ty mieli problem bo im się odbiera nadgodziny. Teraz trafił się 1 weekend nadgodzin w ciągu roku i nie z przymusu tylko dobrowolnie to taki sapacz znowu sapie, że mu nie pasuje.

@Pogromca

Dobrowolnie czy z przymusu to jawne łamanie kodeksu pracy, szanująca się firma nie powinna w żadnym ale to w żadnym wypadku się na to zgodzić. Jak by taki pracownik uległ wypadkowi w pracy i do tego powiedział że z przemęczenia bo nie miał odpoczynku to komuś kto na to wyraził zgodę grożą pasiaki.

Korpoludzik
@Pogromca

Zrobią 4 bryg. to się skończą nadgodzin :-)

AJ

Umieściłem opinię o pracy w biurze i opinia od razu zniknęła, mimo że nie było obrażania ani rzucania nazwiskami. Po prostu opis jednej sytuacji i kilka ciekawych faktów. Niech usuwanie takich opinii będzie najlepszym świadectwem o tej firmie.

Niedoszły Pracownik

Stanowisko inżynierskie, rekrutacja ciągnie się kilka miesięcy i nagle kontakt się urywa... Zero szacunku do ludzi

Także byłbym ciekaw no ja raczej takie podrzędne widziałem typu pakowacz. Swoją drogą jaka jest ścieżka kariery wtedy? Da rade z pakowacza na kogoś konkretnego przeskoczyć? I jakich inżynierów tutaj potrzebują tak w ogóle?

Kanapowiec

Clam
@Kanapowiec

Narkotyki w tej firmie, żart. A za ci mieli by je kupić? Hormon męski chyba działa za fest. Pozdrawiam pakowaczy

Byly pracownik
@Kanapowiec

Kanapowiec.sluchaj pajacu nie obrazaj Tomka i niepisz bzdur na jego temat kretynie widocznie niezmasz go i tylko piszesz zeby cos napisac .sama chlejesz po katach napewno a piszesz na kogos innego wez puknij sie w czolo bo pewnie i tak tam nic niema .wez kretynko (usunięte przez administratora) sie od niego bo prawda jest taka ze niedorastasz mu i tak naawet do piet .

Obcy
@Clam

Jak by tam testy zrobili narkotyków to co 2 osoba leci z pracy taki zaklad na trzeźwo nie idzie wytrzymać!!!

Obcy
@Byly pracownik

Jbć Tomka Alkoholika! Kolejna 60

Firma zaje..fajna
@Obcy

Tylko tchórze tu się udzielają lub prawdziwe 60.. Kiedyś ktoś się zdenerwuje i za te obrażanie na forum poprosi admina o IP i posypią się pozwy sądowe.. A żeby kogoś obrażać lub posądzać potrzebne są dowody.. Na to jest paragraf KC.. Uważaj bo komuś skończy się cierpliwość.. A każdy użytkownik jest do namierzenie.. Czy pisze z telefonu czy z kompa to jest do chycenia.. Firma jest super ino trzeba robić lub udawać że się robi a nie obserwować lub pod..erdalać.a jak jesteś taki odważny lub odważna to przyjdź na Lenanica i powiedz to Tomkowi wprost..

Firma zaje..fajna
@Kanapowiec

Ależ Anno wymyśliłaś nick.. Ale to jest tak jak ktoś nie ma dzieci i siedzi na kanapie z kotem i wymyśla historyjki.. Pozdrawiam firmę. Ludzie i atmosfera jest super ino te czarownice robią różnicę. Pozdrawiam

Finisz
@Kanapowiec

Żeby ludzie nie mieli czasu na pisanie bredni i głupstw ino żeby w 100℅ oddawali się pakowaniu ( podobno jak więcej za pakujemy to więcej zarobimy?) to proponuje szefostwu wprowadzenie 4 zmian.. Wtedy wilk syty i owca cała.. Jak Chcemy zarabiać musimy się firmie oddawać.. Firma jedna z lepszych jak nie najlepsza na Strefie..

Ona
@Firma zaje..fajna

Masz rację koleżanko.. My tu na sklejarni wiemy która wszystkich obgaduje, próbuje wszystkich skłócić, robi się najważniejsza a nic nie umie,, Ja pracuje 5 lat i ta koleżanka była już na wszystkich zmianach i wszędzie namieszała, ale który kierownik czy lider był mądrzejszy i ją wygadał to jej się pozbył.. Całkiem tu by się inaczej robiło gdyby ją uciszyć.. Robota nie jest zła nawet dla nas kobiet. Pieniążki na czas. Cały czas nadgodziny.. Polecam wszystkim.

@Ona

Ale te nadgodziny to tylko jak ktoś chce, tak? Nie przymuszają do nich?

Blondi
@Kanapowiec

Zamiast o leśnicy napiszmy panie o nas babach że sklejania... Jedna która nie pasuje to ta czarna fałszywa czarownica.. była już na wszystkich zmianach i wszędzie to samo.. a jak kolega że magazynu powiedział je prawda to poszła na chorobowe.. podobno kiedyś była w puszce.. ciekawe za co

Wesoły
@Finisz

Tak najleprze premie daja na strefie Bojkowskiej 150zl nnetto. I najniższa krajowa.

Jak szefostwo w Huhtamaki Foodservice Gliwice Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Korpoludzik

W tej firmie bardzo nierówno traktuje się pracowników. Niektórzy mogą sobie chodzić np. cały czas tylko na jedną, najlepsza zmianę a inni muszą pracować na 2 czy 3 zmianie gdzie jest najwyższa temperatura na hali i idzie zdechnąć, jedni bez problemu dostają urlop aż w połowie roku im brakuje a kto inny ma problem żeby wziąć 1 dzień raz za czas jak potrzebuje. Firma szczyci się równym traktowaniem pracowników bez względu na rasę czy religie, robi z tego tematu szkolenia czy ankiety a na "własnym podwórku" dzieli ich na lepszych i gorszych. Wychodzi z tego jak obiektywni są kierownicy, wystarczy mieć znajomości....

Koordynator
@Korpoludzik

Są układy i ukladziki.. (usunięte przez administratora) Bardzo nie równo to traktują nas operatorów sklejarni.. my się staramy jak najlepiej a wystarczy że kobiety pójdą napadają kierownikowi i już jest zamęt.. ale to nie wina kierownika i no wina Tuska

Zed

Są również i równiejsi. Jak ktoś ma inne zdanie to szukają haków na niego. Chcąc tu pracować musisz wyzbyć się swojej kreatywności bo to nie pasuje do skostniałego stylu zarządzania niekompetentnych, bojących się o swoje stanowisko ludzi. Do tego ciężkie warunki pracy na hali produkcyjnej i niekompetentny dyrektor.

Pakowacz
@Zed

Ciężkiej pracy? Hahah wy chyba naprawdę nie widzieliście Ciężkiej pracy... Dyrektor jest spoko... kierownik Michał to jest porażka.... powinien już dawno sam się zwolnić... już kilka osób przez niego dało wypowiedzenie...

Korki Thachter
@Pakowacz

Również uważam że ten kierownik to porażka, arogancki (usunięte przez administratora)który myśli że jest "Bogiem" w tej firmie. Jeszcze niedawno wcinał mleko z butelki które do końca nie wyschło pod nosem. Jeszcze chwila, jeszcze chwilunia i mało kto przez niego zostanie na tej zmianie. Już doprowadził wiele osób do płaczu a kolejne kilka z wielkim (usunięte przez administratora)przychodzi do pracy.

Józek z Bohumina

Kolejna ewakuacja pracowników, jak tak dalej pójdzie to nie będzie za chwilę miał kto robić. @Pracodawca Chociaż zatrudnicie 100 nowych to niewiele to zmieni bo zanim się czegoś nauczą to uciekną jak inni. Proponuję zainwestować w to co jest w firmie najważniejsze - dobry pracownik z doświadczeniem jest na wagę złota, ale jak do tej pory nikt nie potrafi tego docenić. Zmieniły się czasy, za najniższą nawet pakowacze nie będą pracować, tym bardziej że praca w tej firmie nie należy do lekkich, spokojnych i bezstresowych. Dopłatą 13pln do jedzenia też już nie zwabicie nowych bo już niewiele można za to zamówić i coraz więcej osób z tego nie korzysta jak trzeba dopłacić spore kwoty. Nie pozdrawiam serdecznie. Stary pracownik Józek z B.

Komiks

No to grubo.. jak masz dowody i wiesz kto to zgłaszaj choćby anonimowo.. przecież to niebezpieczne dla nas wszystkich.. tak jak jest alkomat to i narkotesty są... chyba że to ten co ma plecy u góry..

@Komiks

Jak u Was te anonimowe zgłoszenia wyglądają? Ciekawi mnie także to jak szybka następuje przy nich reakcja? Co do samego BHP jak często bywa ono powtarzane w formie szkolenia? macie te roczne przypominajki? Inne obszary pracy jak są nadzorowane?

Komiks
@Komiks

Pracownik .ci ty na to powiesz na taka sytuacje .isoba ktora pracuje 5 miesiecy vzy troche wiecej szkoli ludzi na zmianie M.Farona ktory na to zezwolil i doprowadzila niwo przyjeta do lez .krzyczala po niej nie raz i wmawiala ze oba sie nie nadaje i tak caly czas .nie jest to przypadkiem (usunięte przez administratora) ???

Diana

Zostaw merytoryczną opinię o Huhtamaki Foodservice Gliwice Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Huhtamaki Foodservice Gliwice Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Huhtamaki Foodservice Gliwice Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 63.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Huhtamaki Foodservice Gliwice Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 10 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Huhtamaki Foodservice Gliwice Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 62 ocen.

Huhtamaki Foodservice Gliwice Sp. z o.o.