Opinie o Gonar S.A. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Gonar S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Gonar S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja narzędzi, elektronarzędzi i osprzętu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gonar S.A. w Katowice

Krzych Nowy wpis

Widział ktoś ogłoszenie na pracujpeel? Chodzi o stanowisko operatora maszyn cnc. Jest tam punkt o pracy zmianowej. Można wiedzieć, jak wygląda system zmian na tym stanowisku?

Lolek@.pl

Ta firma to kompletne dno towar szajs robić tym się nieda a atmosfera do bani szkoda gadać

@Lolek@.pl

No nie wiem czy taka szkoda po tak krytycznej opinii z Twojej strony. Czemu towar szajs? I co do atmosfery to tworzą ją ludzie, więc czemu tacy tutaj są? :(

Marzena

Ale wiesz, że wypisywanie takich rzeczy publicznie wraz z imieniem i nazwiskiem danej osoby może Ci tylko problemów przysporzyć? :/ Zresztą mało to wiarygodne ale zakładając, że niby tak by było to w czym to wadzi w pracy innym współpracownikom?

Mi

Drogi Gienku zanim zaczniesz wypisywać takie krzywdzące opinie zastanów się choć trochę. a swoją drogą skąd wiesz jakie strony internetowe na swoim komputerze przegląda Pani Joanna? Jeśli tak bardzo jej nie lubisz po prostu unikaj z nią kontaktu.

@Mi

w takiej sytuacji w sumie powstaje pytanie za co aż tak jej nie lubi, skoro podobno to tylko krzywdzące opinie?

Mi
@Marzena

Wydaje mi się, że to nie jest nasza sprawa co robią ludzie po pracy chyba ważniejsze jest to, że dobrze i sumiennie wykonują swoje obowiązki. Każda niepochlebna opinia jest dla kogoś krzywdząca.

Frankensztajn Nowy wpis
@Lolek@.pl

Bez przesady czasami zrobią i sprzedają coś dobrego inaczej firmy by dawno nie było.

Czy w Gonar S.A. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Technik

No na 100%( sarkazm) jak dostaniesz całą obiecaną przy przyjęciu do roboty premie to będzie sukces. Nie polecam przyjmować się do tego (usunięte przez administratora)

@Technik

Dlaczego uważasz, że to będzie aż taki "sukces"? Oszukano Ciebie u nich na takie nagrody czy w czym problem, że tak na to wszystko patrzysz?

Frankensztajn Nowy wpis

Tylko świąteczne i wczasy pod gr.

Bożena Nowy wpis
@Frankensztajn

A jeśli mogę zapytać o jakich kwotach mówimy jeśli chodzi o święta i te wczasy pod gruszą? Jest to równowartość miesięcznej pensji? Opowiesz o innych warunkach w tej pracy? Jak wygląda sytuacja z umowami, dają wszystkim ?

Renata

Serio firma nie ma pozytywów? :D Widzę ze narzekacie na atmosferę, na premie :P Może jakiś pracownik wypowie się bardziej konkretnie jak to wygląda?

lol
@Renata

Na początku zarobki lipa chyba, że jesteś ustawiacz albo jakiś elektryk to pewnie kasa większa. No ale jak jesteś guzikowym to zarobki na początku słabe. Potem zależy jaką ścieżką pójdziesz są dwie opcje: pierwsza to dalej naciskasz guzik i oglądasz filmy w telefonie, lubisz nie przychodzić w poniedziałki bo jesteś zmęczony po weekendzie albo jesteś słabego zdrowia i co miesiąc albo półtorej spędzasz kilka dni na zwolnieniu, nie wykazujesz też specjalnie zainteresowania pracą mija rok albo dwa a ty dalej nie umiesz obsłużyć suwmiarki to wtedy zarobki stoją w miejscu i rośnie frustracja. Opcja druga: to chodzisz do pracy w miarę regularnie wiadomo czasami każdy zachoruje to podstawa, filmy oglądasz tak żeby nikt nie widział ( trzeba się nauczyć), wykazujesz zainteresowanie pracą tzn chcesz się czegoś więcej nauczyć niż tylko naciskanie guzika. Wtedy będziesz dostawał podwyżki i z czasem zarobki będą rosły. No i nie możesz być mrukiem bo wsadzą cię do największego dziadostwa. A jak zarobki nie urosną to przynajmniej nauczysz się pracy na fajnych maszynach i pójdziesz gdzieś indziej robić.

Renata
@lol

No właśnie mój chłopak szuka pracy i nie ma doświadczenia zbytnio, przydałoby się mu poduczyć, myslisz ze jest po co aplikowac? Domyślam się że jestes z tych drugich osób, które jednak cos robią i przychodzą do pracy regularnie :P Spoko firma proponuje te podwyżki?

Frankensztajn
@lol

Największym plusem jest wypłata max. do dziesiątego.

Brałeś udział w rekrutacji do Gonar S.A.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?

Czy w Gonar S.A. możliwa jest od razu umowa o pracę na czas nieokreślony na stanowisku Specjalista ds. BHP I Ochrony Środowiska?

Nie

@Odpowiedz

Skoro nie to w praktyce jak tu sytuacja krok po kroku z umowami wygląda?

BHP-owiec
@Odpowiedz

Nie można dostać bo nikogo nie szukają na to stanowisko !

Frankensztajn
@Marzena

Druga najczęściej trzecia umowa dopiero na czas nie określony.

Dzień dobry

Na ile może liczyć ustawiacz maszyn CNC znajomość sinumerik fanuc heidenhain osai pisanie programów preseting i sterowanie PLC w stopniu podstawowym naprawa również wchodzi w grę doświadczenie 18lat z tego 10 jako koordynator działu potrafię wdrażać nowe systemy usprawniając tym produkcję

Technik

Na dobrą atmosferę to nie ma co liczyć... (usunięte przez administratora)

Czy napiszecie mi jaką macie w firmie umowę ?

Info
@Marek

Umowa na okres próbny, umowa na czas określony, umowa na czas nieokreślony.

@Marek

Tu nawet jak dostaniesz umowę o pracę czy to czasowa czy na czas nieokreślony to nie ma znaczenia i tak będziesz rąbany w kasie i osobiście.

Czym Gonar Sp. z o.o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

jajaja

Żadnych dodatków...

Info
@jajaja

a dodatek motywacyjny??? To przypadkiem nie jest dodatek do wynagrodzenia? Masz taki na wypłacie. Do tego premie świąteczne i "gruszowe" urlopowe. Takie są w firmie dodatki.

Władek

Mam nadzieję, że ten spokój to efekt spokojnej i dobrej pracy?

Tokarz cnc

Czy praca jest na 1,2 czy może na 3 zmiany?

Edward

Da sie przezyc

Mati

Żenada, wysłałem cv, umowili sie ze mna na rozmowe, przychodze gosc popatrzał na nie i powiedział bez szans i tyle, polecam

nick

nie szukają ambitnych Brak możliwości przeniesienia na inne stanowisko. Jak właściciel firmy się uprze to umarł w butach. Nic nie da że jesteś dobrym pracownikiem ( nie warto pokazywać że coś się potrafi ). Zatrudniają po znajomości, synalkowie po ogólniaku albo jełopy po podstawówce z kursem pieczenia bułek, jako "operatorzy maszyn CNC" :D I ukrincy, robią 12 godzin, coś co można zrobić w 8 godzin. Jak się ktoś dostanie i uważa co robi, to może liczyć na stabilne stanowisko i dość dobrą płacę za czynności nie wymagające dużego wysiłku ( poza małymi wyjątkami). Najlepiej mistrzowi i kierownikowi nie zawracać głowy problemami, to się może odbić na premii. Czyli siedź cicho i udawaj że robisz.

emil

na stronie firmy jest informacja "Gonar zawsze poszukuje doświadczonych i ambitnych " myślałem do nich aplikować, ale liczyłem na Wasze opinie o pracy w tej firmie, a tu cisza.....może ktoś się wypowie??

admin

Czekamy na Wasze opinie o firmie Gonar Sp. z o.o., pomóż nam poznać prawdę i realne warunki zatrudnienia. Z pewnością firma ma wady i zalety, napisz nam o nich.

Zostaw merytoryczną opinię o Gonar S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w Gonar S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Gonar S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gonar S.A.?

Gonar S.A.
1.4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Obroki 109
    40-833 Katowice