Gonar Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o Gonar Sp. z o.o.

admin 2015-07-16 05:39
Czekamy na Wasze opinie o firmie Gonar Sp. z o.o., pomóż nam poznać prawdę i realne warunki zatrudnienia. Z pewnością firma ma wady i zalety, napisz nam o nich.
emil 2016-04-27 20:19
na stronie firmy jest informacja "Gonar zawsze poszukuje doświadczonych i ambitnych " myślałem do nich aplikować, ale liczyłem na Wasze opinie o pracy w tej firmie, a tu cisza.....może ktoś się wypowie??
nick 2017-02-21 16:34
nie szukają ambitnych

Brak możliwości przeniesienia na inne stanowisko. Jak właściciel firmy się uprze to umarł w butach. Nic nie da że jesteś dobrym pracownikiem ( nie warto pokazywać że coś się potrafi ). Zatrudniają po znajomości, synalkowie po ogólniaku albo jełopy po podstawówce z kursem pieczenia bułek, jako "operatorzy maszyn CNC" :D

I ukrincy, robią 12 godzin, coś co można zrobić w 8 godzin.

Jak się ktoś dostanie i uważa co robi, to może liczyć na stabilne stanowisko i dość dobrą płacę za czynności nie wymagające dużego wysiłku ( poza małymi wyjątkami). Najlepiej mistrzowi i kierownikowi nie zawracać głowy problemami, to się może odbić na premii. Czyli siedź cicho i udawaj że robisz.
Zostaw swoją opinię o Gonar Sp. z o.o. - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gonar Sp. z o.o.