Opinie o Gamaplast w Gorzów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Gamaplast. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Gamaplast o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gamaplast w Gorzów Wielkopolski

wacek

Zacznijmy od tego kto chodzi w garniturku? W gamie sie chodzi w rozowych koszulkach ha ha .i jeden przyklad kierowniczka zmianowa robi za 11 zl w gamie a w zakladzie x i y maja 25 zl jest roznica . Jeden z wielu przykladow. .pozdro Beciu

Wredny_gnom

Ja to bym wyeliminował lizod*pców co cały dzień nic nie robią, a tylko potrafią latać do swoich przełożonych i im d*pę lizać. Znalazło by się kilku takich. Co ciekawsze pracują tu już xxx lat i są nie do ruszenia. Tak to jest, że jak umiesz d*pę lizać to i daleko w życiu zajdziesz. A firma przez to ponosi straty, bo w to miejsce możnaby zatrudnić kogoś, kto pracuje. Szkoda tylko, że takie pasożyty biorą kasę za nic, podczas gdy inni pracują w pocie czoła dając z siebie 200%. Chyba trzeba mieć w nosie, odbębnić 8 godzin i do domu... samemu się świata nie zmieni, a cała "góra" to chyba ślepa i nie wie co się w firmie dzieje.

babulenka
@Wredny_gnom

Kierownik się nie uczył a lata jak to wytłumaczyć ? Nie jedna osoba ma lepsze wykształcenie niż on a to on się panoszy i głowę zadziera a wszyscy soe z niego śmieje ze po znajomości

beata

trzeba było się uczyć to też byś latał jeden z drugim w garniturku i siedział lpierdząc w stołek i brać 5 na łapę hahahaha marzenia

wacek

Gamaplast ma najgorsza opinie w sondazach w Gorzowie .Plasuje sie na ostatnim miejscu jezeli chodzi o zaklady pracy wiec Beata nie pier.do L głupot .

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
beata

przecież to co wy tu gadacie żalicie się plotkujecie można w inny sposób załatwić ale przez was bije nienawiść i zazdrość.Przecież panią menadżer wywalili i dobrze a z innymi trzeba się jakoś dogadać

Pracuje w gamaplascie dlugo. przeżylam Anriana -byl spoko , pustą pania menager ale teraz pan kierownik i jego dwie asystentki to dopiero masakra.Wiecie dlaczego się w gamie ludzi nie szanuje i dlaczego taki syf i zarobki? bo tu pracuje chołota na nieodpowiednich stanowiskach.Nie potrafią rozmawiać z nami tylko nas opierdzielają i dokladją roboty ktora i tak juz nie można ogarnąć.staramy się ale nikt tego nie docenia.Nasza kierowniczka zawsze nas bronila a teraz znowu bedziemy pomiatani bo odeszla!Może jak ludzie rządzący byli by calkiem zewnątrz to bylo by tu normalnie ale tak nie bedzie teraz bedzie rządzić dziewczyna kierownika.Szefie zejdz na hale i otworz oczy bo ta cholota rządząca ciebie zrujnuje

beata

jak Was czytam to mam Was za (usunięte przez administratora) Uważam tę firmę za jedną z lepszych w Gorzowie Zresztą to jedna ze starszych firm ma około 30 lat powstała bez was i przeżyje jak odejdziecie do TP czy gdzieś a mnie tu dobrze i za starych i za nowych

kokaina

A ja co do zapachu plastiku ,lubię się nim zaciągać bo kiedyś na odwyku byłam i to akurat mi nie przeszkadza .

Boczek

Do tego nie wąchał bym Plastiku jakiegoś mieszanego tylko drewienko

Boczek

troszku czasu zajmuje znalezienie pracy hahaahaha jaja sobie robisz ???????????????????????? w gama chwaście zadzwonili do mnie po 3 dniach jak oddałem cv do tego nie opodal tej firmy bo bardzo blisko dostałem 2 tel żeby przyjść do pracy ale już byłem w GamaPlascie więc zostałem ale może i zle zrobiłem bo gdzie indziej miał bym wolny weekend i zarabiał to samo. więc nie pisz mi takich rzeczy że ciężko znalesc prace bo tak nie jest (a piszesz tak bo zarabiasz z 2500zł albo chcesz żeby ludzie tam zostali i pracowali na ciebie)

boczkowa

Zarobki 1700 ha ha a dla psychiatrycznych bedzie po 550 .odgornie zatwierdzone

boczkowa

Boczku pracuja bo narazie musza i tyle .troszke czasu zajmuje znalezienie nowej pracy . A pisana jest prawda . Po zakladzie gadaja ze bedzie juz komplet ludzi bo ma autobus przywozic pracownikow do gama z Walczaka z psychiatryka . Zawsze bedzie nam lzej jak i dla szefostwa z oplatami

Boczek

Parę dni temu mój znajomy poszedł na nauczanie posiedział pare h i już nie wrócił. Ale ja za miesiąc pisze podanie do UE o podwyżkę może mi dadzą HAhahahah D:

Boczek

Połowa nie poleca firmy a w niej(usunięte przez administratora). hahaha to jest naj.... 4 maszyny to oczywiste że się nie wyrobisz chyba ze idą bardzo wolno. 2 to max i tam powinno być na osobę a nie 4 jak ktoś ci dał 4 to jest głupi bo robisz żeby zdążyć nie na JAKOŚĆ a jak robisz na Szybko to licz się z tym że zawsze jakiś bubel załadujesz tyle że taki klient nie będzie odsyłał palety bo tam są 4 czy 20 nie zgradowanych plastików tylko sam je zgraduje.

PPP21

ogólnie nie polecam tej firmy. Jak ktos chce(usunięte przez administratora)jak beduin to zapraszam. Nie szanują tam ludzi wcale wszystko trzeba samemu ogarniać jeszcze jak idą buble z produkcji to ty dostajesz (usunięte przez administratora)ze tego nie pilnujesz, dadzą ci 4 maszyny i zapierd... wokół nich aż ci pot po (usunięte przez administratora) leci. Ot cała prawda o Gamaplascie.

nina

matko, jak się was czyta to naprawdę żenujące.. wasz poziom.. sie

Zulu gula

Szkoda moczu bynajmiej mojego moge jedynie ktorejs dac do papy potrzymac

xD

Bez komentarza oszczać game ciepłym moczem hehe

Boczek

jak się nie podoba to się zwolnijcie" to sytuacja wygląda jak wygląda. wygląda jak wygląda ale praca może być robię miesiąc i jestem zadowolony i czekam dalej czy dostane umowę mam nadzieje że tak.

Zostaw merytoryczną opinię o Gamaplast - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Gamaplast?

Zobacz opinie na temat firmy Gamaplast tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gamaplast?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gamaplast?

Kandydaci do pracy w Gamaplast napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gamaplast
2.5/5 Na podstawie 223 ocen.

Gamaplast