Opinie o Gamaplast w Gorzów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Gamaplast. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Gamaplast o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gamaplast w Gorzów Wielkopolski

lulus

to prawda w gorzowku pracy nie ma ja mam zarzadzanie skonczone i tytul mgr biegly angielski i pracuje na produkcji w a moj przelozony ma nizsze kwalif niz ja

jagienka

Na wypowiedzeniu kazdy ma prace w du.pie i ładuje sie buble . Pakujcie ich jak najwiecej jak nie chca Wam isc na reke .

jagienka

Nie ida na reke szma.ciarze jedne .niech utrudniaja oni nam a my im . Teraz duzo osob po prostu zrywa umowy .Popie.przrncy je.bane

zniesmaczona

Jaka była taka była. Jedni ją lubili inni nie. Ale prawda jest taka że miała dość odwagi i głowę na karku żeby walnąć tą robotę w p i z d u. Trzeba iść po rozum do głowy i zrobić to samo. Tylko ten okres wypowiedzenia masakra. A nikt Ci nie pójdzie na rękę. Będą trzymać do ostatniego dnia bo przecież nie ma komu robić. Wszyscy uciekają. A jeszcze jak zacznie się okres letni to już wogóle hala będzie świecić pustkami. Ciekawe kto wtedy będzie robił :)

ewka

dobrze ze babochlop boguska co z (usunięte przez administratora) chozila pod oczami odeszla odeszla czy ja w koncu (usunięte przez administratora) br /> ponoc do bamy heheh

smerfetka

A ja własnie że właśnie i właśnie w czasie pracy nie pracuje tylko grzebie se w mojej małej nie ogolonej albo ogolonej ....najważniejsze że nosze rozowe stringusie ...

Andzia

stanowiska w gama są takie że latają jak nietoperze , co tu gadać madonna na niższym szczeblu wisi na rurze a karze nożyka na hali pilnować -- to dopiero porażka .Cyngle mają za mało dioptii , ale ogólnie trzeba sobie dać po omacku radę

RUMCAJS PO FITNESS

HELOŁ !!!!!!!!!!!!!!!!co robimy w godzinach pracy każdy debil wie że raczej pracujemy . Chcecie więcej poniżać ludzi to ja również do lumpa skocze , jest sezon na różowe ciuszki!!!!!!!!! może kogoś zastąpie .... HELOŁ . Bedę chodził ogolony

jagoda z lasu

macie wielki problem debile z żółtymi papierami - od pier dolta się od ludzi którzy pracowali jak kierownik nakazał . żałujecie chuj was sciska że ktoś sobie poradzi poza gama . są osobniki niewiadomego pochodzenia i pasożytują ,ja też założę sobie jasne jeansy ,zrobię włosy na blond , schudnę i zapiszę się na fitnnes -będę miał fajne fory i kupię sobie nową obudowę do tel ( żółtą ) są na przecenie " w nie dla idiotów " ludki oczy na około głowy bo Hałabała na nas patrz . Jagoda z lasu chowa sie

mariola

jak nie ona to chodzi o ta bog..ke

żuczek

współczuje kolejnej firmie,że ja ma hahaah ploty oczy popodbijane i kolejne ploty hehehehe masakra zero wyksztalcenia no ale wie wszystko o wszystkim

bobo

W Bamie kierowniczki zmianowe maja 25 zl na godzine a w gama 12 ha ha

xxx

wszędzie dobrze gdzie nas niema

niunia

Uf, pierwszy dzień w BAMA Polska. Ludzie, podstawa 1750 zł, system 3 zmiany bez sobót i niedziel, plus dodatek za nocki 2,80 za godzinę i premia obecnościowa stała 200 zł zapisana w umowie o prace. Pani z socjalnego kazala mi wypelnic dokumenty bo bedzie kasa na swieta i niewazne ze dopiero zostalam zatudniona. wazne ze jestem ich pracownikiem i musze tylko dostarczyc z gamy zaswiadczenie o zarobkach. dofinansowanie do wczasow raz w roku w kwocie od 500 do 1000 zł, pozyczki mieszkaniowe, choinka dla dzieci( paczki). anie 1600zł jak w gamie, bo mialam 2 sztuki reklamcii od klijenta.jestem szczesliwa ze odeszlam. pracuje z dziewczynami ktore tez odeszly z gamy. wszyscy zadowoleni. mimo ze pracowalam tu wiele lat to nikt mnie nie szanowal, tylko wrzaski, po kasie, wieczne nagany, nagany, kary.powodzenia tym co jeszcze zostali. wspulczuje wam i kadrowej. reszta to same obiboki ktore udaja ze pracuja.

żuczek
@niunia

no tak niunia o imieniu na b...a szmata do szmat ciagnie niedouczony tluku

......
@niunia

ooo prosze bogdan napisał słyszałem ze odeszłas a nie wiedziałem ze do bamy poczekajmy zaraz beda cie przenosic ze zmiany do zmiany bo nikt nie bedzie chciał z toba pracowac tak jak w gamie ludzie mówią i wszystko do mnie dochodzi jaka jestes pier.....

Gandalf

a jak se ma kadra zarządzająca radzić jak i doświadcenia nie mają i zadnego wykształcenia w tym kierunku. po znajomosci tylkok sie podostawali i udają że coś robią, a na nas sie odbija.

Poraszka nigdzie nie poleci prędzej jej inną ciepłą posadkę przygotują. Nawet jeśli nie ma takiego stanowiska to je stworzą. No bo po co była kolejna osoba przy biureczku? Bo napewo nie do ustawiania tamponiarki bo dziewczyny na tamponowaniumają o wiele większe doświadczenie i umiejętności. A rączek sobie królewna nie pobudzi.Znudzi się jej to przeniosą na inne stanowisko. Szkoda wogóle słów na tą osobę. Dla mnie to jest wywalanie pieniędzy w błoto. Firma ma niezłe predyspozycje ale kadra zarządzania sobie nie radzi.I niestety opinia o firmie spada na łeb na szyję.

jeśli chodzi o Porażkę to rzeczywiście pusta jest jak bębenek. Jak tak dalej ludzie bedą na nią narzekać to w końcu ja wyleją i kozową razem z nią, bo pani koza to też tam wielkie Gów........ robi . Ludzi do roboty nie ma , nie ma podań bo w takim syfie nikt robić nie będzie. Michał!!!! stań na nogi i poparz co kierownik i jego asystenkki z nami robią i jak nas traktują!!!!! nieodpowiedni ludzie są na tak ważnych stanowiskach może gdyby ich zmienić było by inaczej.

Do Łysego Czoła ze zm D- z problemami się nie chodzi do kadrowej tylko do kierwniczki albo do asystentki kierownika i głupot na faccbuku nie wypisuj bo w pier...... dostaniesz

jaaa

Pieprzycie ...Aska bardzo fajna jest ..poznacie ja blizej to sie przekonacie . Jestem na tampo też ..

hugo
@jaaa

Ale to nie ma znaczenia czy ona jest fajna czy nie. Chodzi o to że ma nam pomagać przy tamponiarkach a nie za biurkiem siedzieć i bąki zbijać. jak włazicie jej w (usunięte przez administratora) to pewnie że jest fajna dla was ja się do takiego poziomu nie będę zniżać.

boczek

macie racje na tamponiarkach jest gorzej niz na produkcji,tam to dopiero jest psełdo kierowniczka w pełnym słowa tego znaczeniu.Dostała pomocnika do pomocy bo nawet do pracownikow sie nie umie odezwac,nie mowiąc już o ustawianiu tamponiarek.Nie wiadomo za co kase bierze chyba za to że ze szmat obrusy robi sobie na biurko z nudów a dziewczyny męczą sie z tamponiarkami

hugo
@boczek

a co ty możesz wiedzieć jak ty to mówisz psełdo kierowniczka jest jeszcze ok co z tego że dostała pomocnika jak ona nic nie umie.Tylko braki umie zliczyć a gdzie pomoc przy tamponiarkach.Wogóle jakaś chęć pomocy z jej strony nie ma żadnej. Teraz jak jest sama to się panoszy i bug wie kogo zgrywa. Kto tam pracuje ten wie o co chodzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Gamaplast - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Gamaplast?

Zobacz opinie na temat firmy Gamaplast tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gamaplast?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gamaplast?

Kandydaci do pracy w Gamaplast napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gamaplast
2.5/5 Na podstawie 223 ocen.

Gamaplast