Opinie o Electropoli-Galwanotechnika w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Electropoli-Galwanotechnika. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Electropoli-Galwanotechnika na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Electropoli-Galwanotechnika w Bielsko-Biała

Ludzie uciekaja z tej w zastraszającym tempie.

Kajan

Edyta tak są ale przez agencja jestem zadowolony z dodatków To byl nie robił 17 lat

Electropoli ciężko prawda ciężka praca i na dzień dobry powinno być 3000 tys na rękę Kręgosłup siada Ale kto silny wytrzymuje Dzisiaj jest tak wszędzie Brak szacunku dla starych pracowników Jeden pan L R. To salomon i mądry przez niego dużo osob się zwolnilo jest mistrzem na Bmw czy dyrekcja tego nie widzi

Edyta

@Bez jadu a są zatrudnienia bezpośrednio do firmy Electropoli-Galwanotechnika czy tylko przez agencję? Czy wtedy bezpośrednio jak firma zatrudnia i jest awans to są podwyżki? @Kajan Twój staż pracy mówi sam za siebie o pracy w firmie Electropoli-Galwanotechnika. Jesteś zadowolony z pracy. Dodatków w firmie też jest sporo. Czy teraz są jakieś rekrutacje?

@Edyta

na produkcje tylko przez agencje

Laborant

Pierwsze wstepna rozmowa tel z bardzo mila Pania z HR, gdzie opowiada sie o swoim dosiwadczeniu zawododwym,wymaganiom finansowym. Potem rozmowa w biurze firmy. Rozwoazuje sie dwa testy. Jeden psychologiczny w stylu slowa ktoe mnie najbardziej okreslaja uszereguj od 1 do 4. Drugi test to test z "chemii" albo raczej pracy w laboratorium- prosty. A po testach rozmowa z babeczka z hr i z kierowniczka laboratorium.

1. Co lubilam i czego nie lubilam w poprzedniej pracy 2. Gdzie sie widze za 2 lata 3. Co mnie motywuje w pracy 4. Jakie cechy powinien moec kierownik 5. Co zrobie jezeli podczas analizy orzeniareczkuje roztwor 6.z jakich sprzetow korzystalam

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Kajan

Szanowni panstwo to co piszecie to falsz i obłuda.Wiem że nigdzie nie ma różowo Ale w Ellectropoli nie jest najgorzej Wiem ze nigdzie na początek nie dawaja duzo Stawka wejsciowa 14 ,50 plus premia minimun 10% podstawowa socjal jest kasa zapomogowa pozyczkowa i wiele innych dodatkow jest Panie w biurach miłe i kierownik produkcji supertak Jezeli jestescie bez win to weznijcie "kamień i uderzcie" jak tak mozna obczerniac i pisac same klamstwa panowie z ukrainy tez dobrzy tez to sa. Ludzie Sciagnijcie maski. I pokazcie oblicze twarzy Jak się komus nie podoba to niech się zwolni pracuje w tej firmie juz 17 lat i myślę do emerytura To mają być dobre opinie a nie fałszerstwa Mamy silne związki metalowców należę do nich 17 lat i duzo mi pomogli Pozdrawiam wszystkich i przeproscie za wpisy oszczerstw

Była pracownica ...
@Kajan

Pracowałam rok w tej firmie a już pół roku leczę kręgosłup od sprowadzania na napco detali ... To jest chore żeby kobiety musiały takie ciężary przerzucać . .

Zaintersowany

A jak to jest z tymi przejęciami? Przejmują?

@Zaintersowany

Tak są przyjęcia ....ale jak dla mnie to szkoda zdrowia na ten zakład ...jedyne czego się dorobiłem to uszczerbku na zdrowiu ....

Zaintersowany

Dzieki ale chodzilo mi o przejecia przez ep

normalny

Jak Ci tak było źle to po co obserwujesz profil firmy? Ze 40 minut zajęło Ci odpisanie na pytanie. Jak nie chciałeś pracować to nie chciej gdzie indziej i nie wypisuj bzdur. Mogę się założyć jak wstajesz rano lewą nogą to już narzekasz.

Bolesława
@normalny

No patrz odezwij się negatywnie to odrazu jest odzew ....a jak ktoś pyta o zarobki to się nikt nie odzywa .....

@normalny

No i po co się denerwować - moje pytanie było jasne i proste. Chodzi mi o przejecia a nie o wylewanie żali

@Zaintersowany

to może ja odpowiem bez jadu - przejmują. kasa się nie zmienia wtedy

MIniMINI
@Bez jadu

Szkoda

@MIniMINI

znaczy wiesz można wtedy liczyc na podwyzke czy cos, w agencji chyba kiepsko z takimi rzeczami

@Bez jadu

Podniosą Ci 0.50 gr ....i masz dopiero wtedy płacony socjal ...

MMMMM

Ale w jakim sensie?

Til

Tak

Mańka

Jest to dość skąplikowany zakład,układy,zwady,ludzie nie koniecznie na adekwatnym stanowisku. Stawka zaczyna się obecnie od 13.70zł,po okresie probnym podwyżka 0,50zł. Premia na koniec miesiąca jest obcinana za wszystko co sie da i zostaje najczęściej tylko na jednych i tych samych działach,lub jest ona niska, brygady dbają tylko o sb. Program 600brutto-420netto.Wypłaty niższe niż oczekiwania.Podwyżki jedynie grupowe, rzadko doceniają pracownika,częściej pupilków.Praca ciężka,da sie przyzwyczaić,ale dziennie tone lub więcej można przerzucić. Sa oczywiście wygodniejsze prace gdzie ludzie ewidentnie sobie plarzują.Osoby zagraniczne maja wyższe wyplaty niż pracownicy(część dostają brutto do ręki),pomijając ze robią długo to tylko nieliczni sie czegoś nauczyli wliczając w to język i nauczyli się aby robić a się nie narobić. Zwykły pracownik dostaje podupie za wszystko a ich to omija. Atmosfera jest zmienna i różni sie wszędzie i pomiędzy każdym. Wiele ludzi ucieka a inni zostają aby dorobic do emerytury,bo szkoda im stażu,boją sie że nie znajdą innej pracy,niektórzy zostaja bo się przyzwyczaili. Pozdrawiam ????

@Mańka

Szczerze napisane ...jedna wielką masakra....a pozytywne komentarze piszą pupilki ...

pracownik linii
@Mańka

13,70? A kto tyle ma? chyba tylko stażyści, bo były podwyżki i minimalne na godzine jest 14,50... radze się najpierw dowiedzieć a potem pisać

@Mańka

Ktoś dostał wypłatę i się nie spodobała a nawet nie wie ile ma na godzinę :D Masakra jak plarzujesz, a nie plażujesz. Już się nie dziwię czemu taki komentarz. Dużo osób jest zadowolonych i nie ma potrzeby wylewać żalów po 10tym na internecie, ot tyle.

Tom

Tom
@Terefere

Poszukaj a się dowiesz

Edyta

@Sos a co takiego tam robią brygadziści? Możesz napisać coś więcej o ich pracy? Jesteś pracownikiem firmy Electropoli-Galwanotechnika? Może opowiesz również o swojej pracy. Rozumiem, że jesteś pracownikiem fizycznym?

Olma
@Edyta

Układy i układziki na lini pro 2 nie mówiąc o mobingu pracowników przez brygadzistów

Stok
@Olma

Potwierdzam, zwłaszcza na jednej zmianie kierowanej przez pana który to myśli ze wszystkie rozumy zjadł a intelekt jego daje wiele do życzenia, nie mówiąc już o prostactwie.

trele morele
@Stok

zawsze się jakiś prostak znajdzie

Edyta

@Zainteresowany rozumiem, że możesz uważać, że ta osoba rzutuje na cały pogląd na temat warunków pracy w firmie Electropoli-Galwanotechnika, jednak obowiązuje nas wszystkich regulamin i wszyscy musimy go przestrzegać. A jest w nim jasno określone, żeby na forum nie pisać o pracowników.

co tuzrobic

W tej firmie jak ktos awansuje to wydaje mu sie ze może wszystko i przestaje sie ograniczać. Z pracownikami na nizszych szczeblach mozna zrobic wszystko, jak widac nawet skladać niemoralne propozycje. I w biurach i na produkcji jest to samo. Straszne ze nikt na to nie reaguje, to tylko podnosi poczucie bezkarnosci.

Szczerze to radze omijać szerokim łukiem. Wszystkie pozytywne opinie na tej stronie mają daleko do rzeczywistości.

nikt
@pracownik

To samo należy powiedzeć o opiniach negatywnych - frustraci i lenie, którym zawsze i wszędzie przedzej czy później będzie źle.

@nikt

tylko ze electropoli nawet niema Polaków do pracy? o czym do świadczy?; że jest hu..

@pracownik

Jakbyś nie zauwazyl to teraz wszędzie jest napływ pracowników ze wschodu. Lepiej się przyzwyczajaj bo nie zyjemy w średniowieczu i obcokrajowcy to powoli codziennosc

po

po

@po

w Avio np ukraincy nie pracuja. Stawki maja w miare dobre. Ludzie chca tam pracowac, Avio nie narzeka na brak pracownikow

Edyta

@Rafał strona Gowork.pl chce być wolna od takich wpisów, dlatego jest stworzony regulamin i możliwość zgłaszania takich wpisów do usunięcia przez admina (admin@gowork.pl). Zgłosisz? @po a pracownikom firmy Electropoli-Galwanotechnika przeszkadza, że są zatrudniani pracownicy ze Wschodu?

Ponkol

Krzysztof ma osad na zębach

Syczek

Uspokojcie się i zajmijcie się pracą i własnym życiem a nie innymi.

Edyta

Czyli wpisy, które pojawiły się na forum o pracownikach i pracy w firmie Electropoli-Galwanotechnika są nieprawdziwe? Jeżeli ktoś z Was tak uważa to możecie te wpisy zgłosić do admina forum gowork.pl (admin@gowork.pl) i wtedy zostaną usunięte.

Bibi

Są jak najbardziej prawdziwe

@Edyta

Na temat do kandydata: praca jak każda. Wszędzie są owce i barany. Ciezko ale wszędzie trzeba pracować. Kasa zawsze na czas. Stawka nie powala ale jest dużo dodatków. Można zarobić i nie trzeba nie wiadomo komu co za co. Za darmo nigdzie nic nie ma. Brudy wyciagane tutaj są żałosne ale tacy też pracują. Niestety wszedzie.

Ludzie! Nie możecie się po prostu spotkać i wyjaśnic sobie wszystkiego w 4 oczy? Wszedłem zeby ppoczytac opinie o electropoli bo zlozylem cv a jedyne co widze to rozgrzebywanie jakichs brudow. Co mnie interesuja historie niczym z ukrytej prawdy !

Były wózkowy
@Kandydat

Racja jak komuś coś nie pasuje powiedzcie mu to w oczy a nie piszcie bzdur na portalu jako anonimowi ludzie. Co do pracy w Galwano to byłem tam pracownikiem na stanowisku operatora wózków widłowych praca jak każda, nawet nie było źle ale zostałem zwolniony przez takich ludzi jak ci co piszą o innych. Ktoś naopowiadał bzdur na mój temat i wyleciałem za coś czego nie zrobiłem. Dlatego wolałbym zdechnąć z głodu niż pracować z ludźmi którzy zamiast robić co do nich należy tylko myślą jak innym zrobić na złość. Dlatego Kandydat zastanów się czy chcesz pracować z takimi ludźmi.

Ciekawa

Abc ile tu pracujesz?

Franek

Ciekaw czym dzisiaj mnie zaskocza

Ela

Nie zmieniaj tematu , a Ukraińcy bardzo dobrze pracują

Trzmiel

To prawda jest teraz lipa tam jest nie traktuje nikogo z szacunkiem takich ludzi nie powinno tam być nowych dac całkowicie a Ci niech na linię idę robić razem z kierownikiem śmiesznym

.I.

Widzę że najwięcej szczekają tu te baby co na napco robią. I całymi stadami się po hali plataja a robią tam mniej niż rok...praca jak praca ale od pewnego czasu kierownik zaczyna robić (usunięte przez administratora) Za jakiś czas sie dyrektor obudzi z ręką w nocniku jak wszyscy Polacy uciekną z zakładu. A Ukraińcy się panoszą i ściemniają i nikt tego nie widzi. Jak na tą odpowiedzialność za bandę kacapów gdzie połowa z nich po pół roku dalej nic nie rozumie to pieniądze za małe... I góry to nic nie interesuje, to ty se masz ich ogarnąć. Ogólnie układy i kolesiostwo ale mało kto wytrzymuje tak długo żeby się w tej modzie na sukces połapać. Jak teraz nie poprawia przynajmniej 1,50-2 zł to znowu spora część Polaków ucieknie. Wszyscy na rynku pracy w tym momencie rozumieja jakie są trendy tylko nie nasze kierownictwo. A najlepsza heca z Ukraińcami była taka że jak ich tu zwlekli to nawet ich koordynator po ukraińsku nie potrafił...

Nsowiec
@.I.

W nowej soli to samo. 70% to Ukraińcy. Psują robote co chwile ucz nowych. Jak ten zakład ma zarabiać.

Zostaw merytoryczną opinię o Electropoli-Galwanotechnika - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Electropoli-Galwanotechnika?

Zobacz opinie na temat firmy Electropoli-Galwanotechnika tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Electropoli-Galwanotechnika?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Electropoli-Galwanotechnika?

Kandydaci do pracy w Electropoli-Galwanotechnika napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Electropoli-Galwanotechnika