Opinie o Electropoli-Galwanotechnika w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Electropoli-Galwanotechnika. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Electropoli-Galwanotechnika na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Electropoli-Galwanotechnika w Bielsko-Biała

Najgorszy zaklad dzis rzucilem pracę i ciuchami do kosza (usunięte przez administratora) tragedia pracowalem. 2 tygodnie zenada

Pracując tylko dwa tygodnie trudno poznać dobrze firmę i przystosować się do warunków zatrudnienia. Co sprawiło, że zrezygnowałeś z pracy? Napisz więcej na ten temat. Merytoryczne argumenty pozwoliłby innym osobom szukającym pracy zweryfikować swoją opinię o firmie.

@Michał

Ukraina przejmuje pod nami władze a harowac za 14 ,50 brutto to zenada premia jest lub nie ma nikt się tobą ,nie przejmuje gdy padniesz ba na lini to cię wywioza panowie w białych rękawiczkach z napisem ave maria albo erka.Na początku ladnie bajeruja a rzeczywistośc inna omijac z daleka Znalazlem pracę i się cieszę Pozdrawiam bialych murzynów

yyyy

Jakoś nie zauważyłem żeby do zakładu przyjeżdżała erka

Mam pytanie chce się przyjąć na wuzkowego w tej firmie i jaka stawka na początek ? Po jakim czasie jakaś podwyżka jest ? Na 4 brygadowce czy jaki system ? Dzięki

Miki
@Tomek

Wòzkowego

Miki

Powiem tylko tyle moi współtowarzysze nie o taką Polske my walczyli

Wiwat

Ją teraz szlag trafi hahaha i dobrze, sama się zniszczyła tym swoim pyskiem brzydkim i niewyparzonym.

Nie wiekszymi niz Ty

Aaa sorry to do Zygmunta miało być :D

Nie

Oj tak :-D :-D

Chyba wiem do Kogo i co piszę

Wogole tyle dziś było pracy na kj ze jestem zmęczona i miałam prawo się pomylić :-D

Może ,nie wnikam

I napije się dziś a potem zadzwonię do was dziewczyny i z góry przepraszam ze nie będziecie mojego bełkotu rozumieć ;-D

Każdy robi to co lubi:)

Każdy ma swoje kółko wzajemnej adoracji :-)

Laborant

Pierwsze wstepna rozmowa tel z bardzo mila Pania z HR, gdzie opowiada sie o swoim dosiwadczeniu zawododwym,wymaganiom finansowym. Potem rozmowa w biurze firmy. Rozwoazuje sie dwa testy. Jeden psychologiczny w stylu slowa ktoe mnie najbardziej okreslaja uszereguj od 1 do 4. Drugi test to test z "chemii" albo raczej pracy w laboratorium- prosty. A po testach rozmowa z babeczka z hr i z kierowniczka laboratorium.

1. Co lubilam i czego nie lubilam w poprzedniej pracy 2. Gdzie sie widze za 2 lata 3. Co mnie motywuje w pracy 4. Jakie cechy powinien moec kierownik 5. Co zrobie jezeli podczas analizy orzeniareczkuje roztwor 6.z jakich sprzetow korzystalam

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Pipek

Najlepiej wymienic caly dozór a ludzie przyjdą pracowac Bo niektorym woda sodowa uderza do głowy

Pipek

Liderzy puchniecie w oczach pracowników na linie popracować a nie gnebic tych ludzi i robic zdjecia

pytanie

czy to prawda że nie ma już agencji i zatrudniają bezpośrednio?

Daniel
@pytanie

tak

ooo
@Daniel

nareszcie

żenada.

gorzej niż w sejmie. żenada. ludzie zacznijcie reprezentować poziom wyższy od ameby, bo wypisywaniem takich pierdół w necie daleko nie zajdziecie

Wilek

Pr osze te oszczerstwa usuniac

Zadowolona

Ja nie narzekam. Nie wiem jak jest na innych zmianach ale u mnie super atmosfera mistrz w porządku, ludzie na zmianie ok ukraincy tez bardzo mili i chetnie we wszystkim pomoga. Noe wiem jak dlugo to potrwa ale cieszmy sie z tego co mamy

milo
@Zadowolona

ja tez, najwięcej do powiedzenia maja ci co tylko ploty sieją i nic nie robią

Zdziwiony

Coraz mniej pracy czyżby zakład aie sypał?

Tomasz
@Zdziwiony

Mam nadzieje ze to się rozsypie w (usunięte przez administratora)

@Tomasz

Nie rozumiem tych co źle życzą a kasę przytulają. Idź gdzie indziej i narzekaj jak Ci źle.

Rum

Praca ciężka szczególnie dla mężczyzn. Problemem jednak jest to ze zwykli pracownicy szczegolnie Polacy traktowani sa gorzej od Ukraińców, ktorzy zmieszaja Cie z blotem a uchodzi im to na sucho. Jesli masz twarda d..pe dasz rade w przeciwnym wypadku musisz szukac innej pracy

Zażenowany poziomem wpisów

Stefan a ty się ostatnio nie uderzyłeś w główkę ?Co Cię to obchodzi za twoje pieniądze nie jedzą .Pilnuj swojego tyłka

Mario

Stefan a kto na kogo nadaje? Bo ja nic nie słyszałem.

Jaś
@Zażenowany poziomem wpisów

Czytaj ze zrozumieniem, żrą się jak psy znaczy kłócą

Edyta

@Pracownik jeśli pracujesz w Electropoli-Galwanotechnika spróbuj wyrazić swoją opinię o jakości pracy u tego pracodawcy. Daj znać jak wygląda tu zatrudnienie, proces rekrutacji i na jakie wynagrodzenie i dodatki można liczyć. Pomoże to innym, zainteresowanym kandydatom.

Edyta

@Leeel możesz opisać swoje spostrzeżenia związane z pracą w Electropoli-Galwanotechnika? Na jakim dziale pracujesz i za co odpowiadasz? Jak określasz przestrzeganie przepisów BHP? Czy jesteś zatrudniony na podstawie umowy o pracę? Pamiętaj również o tym by na forum nikogo nie obrażać.

Rozładunek

Nie polecam. Zarobki słabe. Na hali w lecie z 40 stopni, i nawet Ci nie wolno podwinać długich spodni. Bo zaraz ci jakis lider zrobi zdjęcie i wyślę do kierownika ( tak jakby nie mógł powiedzieć żeby tak nie wolno) Ludzie nawet się nie zwalniają a uciekają z tąd. Polityka firmy bardzo dziwna. Jeszcze rok i firma zmieni nazwę z electropoli poland na electropoli ukraine

Rozładunek

W sumie nie o nim bo na ktv robie ale pewnie wszędzie tak samo :)

Edyta

@1234 a jak płacą za nadgodziny i za weekendy? Jest w Electropoli-Galwanotechnika jakiś dodatek za taką pracę czy może rozliczają się z pracownikiem po normalnej stawce? Jak wygląda zatrudnienie? Można liczyć na umowę o pracę czy może w tej kwestii pracodawca jest elastyczny i to pracownik może sobie wybrać rodzaj zatrudnienia - np. zlecenie czy współpracę na zasadzie firma-firma?

@Edyta

Ja dostaję nadgodziny setki za weekendy. Przychodzę żeby zarobić a nie odbierać więc mi to pasuje. Dostaję to ze swojej godzinówki. Wszystko w ramach umowy o pracę.

PaTry

jakie place za sobote lub niedzielę? jakie zarobki od poniedzialku do piatku ?

Szary robol

Abstrahując od tych wszystkich komentarzy praca nie jest najgorsza, atmosfera całkiem spoko. A przede wszystkim się da zarobić. Firma się rozwija.

Ona
@Szary robol

No tos poleciał . Zarobić oczywiście jak się to robi nadgodziny .... Szkoda ,że za soboty nie płacą w danym miesiącu tylko trzeba czekać trzy miesiące ,ale i tak każą wybrać ....

@Ona

Najwyraźniej już dawno nie pracujesz bo się pozmieniało. Sam decyduję czy chcę wybrac czy chcę kasę a od tego miesiąca jest okres rozliczeniowy tylko miesiąc. Jak sie zwolniłaś to się zajmij narzekaniem na obecną firmę a nie pisz bzdur.

Ona
@1234

Co Ty gadasz nie ty decydujesz czy chcesz wybrać czy ci mają zapłacić ...ciekawe ,skoro tak jest super to czemu tyle ludzi się zwalnia ... Pracowałam rok w tej firmie i na moim dziale ze starych pracowników zostały trzy Panie resztą już dawno sie zwolniła ...na innych działach jest nie lepiej ... A na nową pracę nie muszę nic pisać bo jest normalna a nie wyzysk ....za tą pracę w elektopoli powinno się dużo więcej zarabiać bo to nie jest lekka praca .... Więc pracuj sobie dalej ,ale jazdy ma prawo znać prawdę a nie przyjść do pracy i po jednym dniu zrezygnować bo i takie sytuacje były u nas ....

produkcja
@Ona

takie styuacje są wszędzie. sa firmy co musisz robic non stop nadgodziny i nie masz zycia. sa takie co ledwo wiążesz koniec z koncem. sa takie co chce się rzygac jak się do nich idzie ale kasa spoko a sa tez takie co idziesz i jakos ci czas mija bo masz fajnych kumpli. pracowałem w wielu firmach i wierz mi tu nie jest najgorzej. no ale najlepiej tez nie, a znam branze jako pracownik produkcyjny

@Ona

No właśnie! PRACOWAŁAŚ! Jak widać idealnie po twoim komentarzu piszą tutaj ludzie, którzy sie pozwalniali i żar im z d.. się wylewa. Jak nie pracujesz to nie wiesz, piszesz bzdury i pomawiasz - takie osoby powinny być pociągnięte do odpowiedzialności.

ooo
@1234

tak jest, właśnie

Maria

Witam, dużo jest tu informacji o oddziale w Bielsku Białej. Czy może ktoś napisać coś oddziale w Nowej Soli?

NS

Praca jak praca

nowy
@Maria

Całkiem ok,nowy zakład to wszystko świerze

monroe
@Maria

minus zakładu w NS to problem z planowaniem... było wiele sytuacji, w których w czwartek po południu albo piątek ogłaszano, że praca w sobotę, bo taka była spontaniczna decyzja :P w listopadzie, ogłoszono, że pierwsze dwa tygodnie grudnia praca po 12 h, a pozostałe postój i przebudowa linii... teraz przed świętami praca była na produkcji na 3 zmiany, zwykle jest na 2, miało to potrwać kilka tygodni albo już na stałe, w połowie tygodnia góra ogarnęła, że nie ma w sumie tyle zleceń i 3 zmiany potrwają tylko ten tydzień przed świętami. Sens ma praca w UR, mają sensownego kierownika, który o nich dba. Jeśli chcesz zaproponować jakieś ulepszenie to zaraz jest: "nie, bo w bielsku tego nie mają" ;/ w sumie od otwarcia zakład ma w tej chwili 4tego dyrektora (ok, jedna z dyrektorów była tylko osobą pełniącą obowiązki dyrektora), wśród kierownictwa rotacja duża. Na produkcji prawie sami Ukraińcy. Od kwietnia wchodzą premie zależne od wyników produkcji, nawet, jeśli nie masz szczególnego wpływu na wydajność operatorów, bo jesteś np. ustawiaczem, laborantką czy automatykiem... sporo konfliktów

monroe
@Maria

no i są sytuacje, gdy naprawdę nie wiesz, czy się śmiać, czy płakać, na przykład kiedy Szalenie Ważny Członek Zarządu przylatuje ze Śląska helikopterem i mówi, że trzeba zaciskać pasa ;)

składkowa
@Maria

pomnik stawiają w nowej soli na rondzie pamu stanisławowi, wioche z kumplami ratuje

@składkowa

pnie się powoli do góry...

Zostaw merytoryczną opinię o Electropoli-Galwanotechnika - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Electropoli-Galwanotechnika?

Zobacz opinie na temat firmy Electropoli-Galwanotechnika tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Electropoli-Galwanotechnika?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Electropoli-Galwanotechnika?

Kandydaci do pracy w Electropoli-Galwanotechnika napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Electropoli-Galwanotechnika