Opinie o Electropoli-Galwanotechnika w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Electropoli-Galwanotechnika. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Electropoli-Galwanotechnika na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Electropoli-Galwanotechnika w Bielsko-Biała

Małgosia.

Wycieczki. Cisza. A działo się dzialo.(usunięte przez administratora)

Jacek
@Małgosia.

Wywlekanie prywatnych spraw na forum związanych z wycieczkami jest o tyle nie w porządku, że jednak ludzie którzy odwiedzają ten portal chcieliby się raczej dowiedzieć jak wygląda praca w tej firmie na co dzień. Skoro jesteś z nią jak mniemam związana, to może opowiesz coś więcej? Jaka jest atmosfera w pracy, jak kształtują się pensje? Można liczyć na jakieś dodatki pozapłacowe?

Tenzly

Ktoś dojeżdza z Andrychowa do firmy ?

Kaska

Te wasze znajomości to sobie włurzcie w (usunięte przez administratora)tyle w temacie.

Abecadło

Czyli jednym słowem (usunięte przez administratora) z grzywnią, żeby brygadzista nie stanoł za Polakiem tylko lubi jak Ukrainiec (usunięte przez administratora) lize bez jaj. NIE szanują ludzi i jeszcze mordę będzie darł bo zawsze coś..... Jak już siedzi na tym krześle to niech siedzi 8godz.i przerwę niech sobie zrobi na kawkę z automatu może poczuje się lepiej jak cukier się do organizmu daaaaaa. Dowidzenia

Laborant

Pierwsze wstepna rozmowa tel z bardzo mila Pania z HR, gdzie opowiada sie o swoim dosiwadczeniu zawododwym,wymaganiom finansowym. Potem rozmowa w biurze firmy. Rozwoazuje sie dwa testy. Jeden psychologiczny w stylu slowa ktoe mnie najbardziej okreslaja uszereguj od 1 do 4. Drugi test to test z "chemii" albo raczej pracy w laboratorium- prosty. A po testach rozmowa z babeczka z hr i z kierowniczka laboratorium.

1. Co lubilam i czego nie lubilam w poprzedniej pracy 2. Gdzie sie widze za 2 lata 3. Co mnie motywuje w pracy 4. Jakie cechy powinien moec kierownik 5. Co zrobie jezeli podczas analizy orzeniareczkuje roztwor 6.z jakich sprzetow korzystalam

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Xxxxccc

To jednym słowem się nie pchać.

@Xxxxccc

A ja polecam! Dobra, stała praca, kasa na czas, wszystkie dodatki, wszystko jak być powinno. Nie jest to lekka praca, ale wszędzie trzeba pracować. Wszedzie dobrze gdzie nas nie ma. Sporo osób wraca kolejny raz - tak jest źle. Bzdury tu wypisujecie takie że głowa boli.

Yyy yyyyy

To jak tam drodzy koledzy jest w końcu?

furry
@Yyy yyyyy

ja nie narzekam.

Widzę to tak
@Yyy yyyyy

Produkcja ukraina tyra polaczki nadzoruja atmosfera spoko. kierownik ( produkcji)placek I jego (usunięte przez administratora) .dziewczyny mają robote w miarę spoko Wiadomo w lato z 40stopni . Hajs daja za brak l4 za wakacyjne tez oraz na swieta i za polecenie pracownika. Wycieczki organizuja sporty itp .Na poczatku stawki daja male fakt premia jest wiadomo nieraz cala nieraz uwala za cos . Z ludźmi idzie się dogadać . Jeśli masz iść na produkcję to polecam proszki albo zaladunek na rozładunku gorace detale nieraz jada. Jeśli masz uprawnienia na coś idź na ustawiacza czy tam gdzie indziej Napewno lepiej niż na produkcji.

Lepiej nie składać tam cv. Nawet robią problemy Gdy chcesz z tamtąd odejść.

Uf

A co robią? Przywiązują do krzesła? :O

@Uf

Tak jakby. Jak pójdziesz zapytac podwyżkę to Ci kierownik powie ze na twoje miejsce ma kolejkę aż do kładki. A jak się chcesz zwolnić to Ci powie ze nie, ze 3 miesiace Wypowiedzenia ze niema kto robić. Wg mnie czyste hamstwo albo jakaś patologia

Na pewno nie Monika
@Monika

Czyli nie zasłużyłas na podwyżkę i możesz złożyć normalne wypowiedzenie zgodnie z przepisami jak każdy. Więc w czym problem?

@Na pewno nie Monika

Ja nie mowie ze zasłużyłam. Ale jest tu wielu innych co zasłużyli i maja taka sytuacje

Yyyy
@Monika

Ludzie w czym problem ? Rzucasz taką robotę jak w Electropoli i idziesz do następnej, po co wypowiedzenie ? Dziś nie człowiek szuka roboty a robota człowieka wiec nawet to świadectwo z porzuceniem pracy można se w buty wsadzić. A powiem tylko ze w innych zakładach to już na start dają 17 zeta wiec łachy niech nikt nikomu nie robi buhaha

Danuta

Nie polecam tego zakladu czysty wyzysk za 15 50 brutto szok

Zero
@Danuta

Widocznie siedzialas na l4, nie chodzilas do pracy i myslalas ze manna ci z nieba spadnie, a premie i dodatki to co?

Znajomy z widzenia pseudomin m

Omijac z daleka pracowalem do emerytury i zero podwyżki indywidualnej Stawka mała kolega pracuje to mi opowiedział 15 ,50 zl brutto co to jest to nic premia 10% jak ci nie wezmą to nawet 5% moze byc socjal zadna rewealka reklamacje sypią się wiecznie mało polacy juz się nie zatrudniają tylko ukraina nawet by robili po 16 godz jakby nie oni to by wiatr hulal po hali dobrze ze juz odszedłem. Na emerytura pozdrawiam białych murzynow

emeryt
@Znajomy z widzenia pseudomin m

A ja na emeryturze myślę, ze praca tutaj była w porzadku a ludzie fantastyczni. Nie narzekam, i nigdy nie napisze o kolegach ze to biali murzyni. To przyjaciele ktorzy cenia sobie cieżka pracę, ale wiedzą ze nigdzie nie jest idealnie. Chetnie widuje sie ze znajomymi z pracy i pomimo drobnych nieporozumien dobrze sie o niej wypowiadaja. Dobrze ze juz odszedles to bedzie im lżej bo tacy malkontenci i leserzy tylko psuja to co najcenniejsze - klimat.

Ela

Nie polecam tego zakladu Electropoli Poland stawki male pracowac trzeba na wariata plamy z kosmosu premię zabierają to mozna zarobic jak sprzątająca os 1800 zl szok Pracowalam tu dlugo i teraz kręgosłup lecze a wiecznie bylo malo i darcie się przez misztrza TK

Nie polecam tego zakladu Electropoli Poland szok małe pieniądze (usunięte przez administratora) 100 os z ukrainy pracuje bo polacy nie głupcy

zdzichu
@Piotr

100 osób?! skąd tyś tyle naliczył...max. 50 osób pracuje...no ale jak ktoś nie potrafi liczyć.

wada wzroku
@Piotr

ktoś tu podwójnie widzi - czas iść do okulisty

@Piotr

Ktoś tu widzi co chce widzieć. Już dawno nie pracuje ale żal (usunięte przez administratora)ściska więc się wyżywa po forum bo mu kanapka z automatu nie pasowała. Ukraińcy dobrze pracują, czasem lepiej niż takie lesery z forum internetowego

Kajan

Gdzie jest pan mistrz z bmw wyemigrowal trudno co za kara

I tak powiem
@Kajan

Haha i ma lepiej niż wy kasa taka sama plus delegacja ja tam nic do niego nie mam dla normalnych ludzi jest normalny a jak się jest parowa to...

Pati
@I tak powiem

Jestes. Porabany i taki sam jak on ty naprawdę jesteś głupi

Maja

Co za wariacki zaklad nie wiesz w jakim systemie będziesz pracował Panowie z biura mają wekendy a ty (usunięte przez administratora) za 200 zl brutto za system 6 dniowy ipot się leje z jaj. Szkoda mi tych ludzi z ukrainy bo oni pracują po 12 godz za marne grosze W tym zakladzie są 4 systemy ja juz nie wiem czy pracuję w cyrku czy zakładzie pracy

Ruba duba

A ja chcialbym sie dowiedziec czy sa jakies przyjęcia? Sorry ale wasza mała telenowela jakos mnie nie rusza, pracowalem w wielu miejscach i uwierzcie ze spotkalem sie z gorszymi wybrykami niz popchniecie kogos Tak wiec przyjmuja do electropoli? Nie widzialrm zadnego ogloszenoa ostatnio

Ruba bubaa
@Ruba duba

To do (usunięte przez administratora) zakłady ze. Tak ludzi katować mozna bylo

Helena
@Ruba duba

Świetnie, że wykazujesz chęć podjęcia pracy w Electropoli-Galwanotechnika. Jest to bowiem firma, która nieustannie, od 60 lat rozwija liczne strategie badawcze, które pozwalają im dzisiaj uczestniczyć na bieżąco w różnych projektach. Zachęcam Cię zatem do odwiedzenia ich oficjalnej strony internetowej: https://www.electropoli.pl/rekrutacja Tam znajdziesz wszelkie informacje dotyczące rekrutacji. Możesz aplikować na naprawdę rozmaite stanowiska. Czy któreś spełniałoby Twoje oczekiwania?

W tym zakładzie nikogo się nie bije. To że komuś puściły nerwy to już inna sprawa. Zawsze przyczyną akcji jest reakcja.

Puścić nerwy to mu mogły w domu a nie w pracy. Takie zdarzenie jest nie dopuszczalne i karalne dyscyplinarnie ! (usunięte przez administratora)

Może by tak panie z k.j wzięłyby się do pracy a nie siedziały na papierosach co chwile dwójkami, a na nockach zaspane przychodziły kontrolować rzekomo. Wstydźcie się, ludzie na liniach harują a one lajcik

lolo

to weź im to powiedz

zdechly

a brygadzisci i liderzy ! spacerki sobie robia z kawami w klimie siedza a my po 40 stopni mamy

Bob
@lolo

One doskonale o tym wiedzą

Proszę bzdur nie wypisywać.Na kontroli jakości jest bardzo odpowiedzialna praca i chwała in za to że bezinteresownie pomagają pracownikom a to kontrolowanie pozwala wykluczyć reklamacje.A jak masz takie informacje to zapraszam na (usunięte przez administratora)na miesiąc.Przekonasz się sam .

Zapraszam na kontrole jakości. Osoba, która to napisała nigdy nie pracowała na kontroli jakości. Jak tak jest lajtowo to zapraszam na kontrole jakości. Po jednym dniu pracy zobaczysz jaka to odpowiedzialna praca. Jak trzeba uważać żeby nie popełnić błędu. Pracuje się wolno nie ma porównania z kataforezami ale 3 razy większa odpowiedzialność. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma i tak łatwo kogoś osądzać. Zanim coś napiszesz pomyśl.

Dzulo

Praca super tylko ciężko

Ludzie

Jak widać wszystko ma swój koniec, złe traktowanie ludzi,wyśmiewanie się z nich, darcie się na nich, i mobbing przedewszystkim !

Pipek

Proszę bardzo nie przychodzcie tu pracować szukajcie gdzie indziej szok

Stary wyga
@Pipek

Jednodniowy leser.

Obcy

Czy ktoś wie ile zarabiają laboranci i w jakich godzinach pracują?3 zmiany?Czemu regularnie co 3 miesiące jest ogłoszenie na laboranta?☺Wytrzymują tylko 3 miesiące?☺

praownik
@Obcy

Z tego co wiem to 4-brygadówka, stawki nie znam bo tam nie robie.

Zostaw merytoryczną opinię o Electropoli-Galwanotechnika - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Electropoli-Galwanotechnika?

Zobacz opinie na temat firmy Electropoli-Galwanotechnika tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Electropoli-Galwanotechnika?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Electropoli-Galwanotechnika?

Kandydaci do pracy w Electropoli-Galwanotechnika napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Electropoli-Galwanotechnika