Opinie o Matias Maciej Paul w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Matias Maciej Paul. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Matias Maciej Paul na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Matias Maciej Paul w Łódź

klient

Sprzedaje towar którego nie posiada, płaci minimalną krajową z czego potrąca sobie %, nie polecam

@Szef Nowy wpis
@klient

Skąd może wiedzieć klient, jak rozliczam się za pracę - hmmmm wesołe są te wszystkie opinie tutaj, najciekawsze od osób, które miały problem aby prawidłowo przygotować i wysłać paczkę (nie wspomnę o naklejeniu właściwej naklejki z adresatem;). Najfajniejsze jest jednak to jak dużo emocji, związanych jest z pracą w naszej firmie. Firma zatrudnia 4 osoby, a komentarzy tyle jak w jakieś KORPO :P i wszystkie pełne emocji :)

Pracowałem chwile i mogę powiedzieć, że firmę prowadzą 2 osoby, które ogarniają za szefa prawie wszystko. Mimo, ze właściciel nie wie jak większość rzeczy działa w jego firmie uważa się za najmądrzejszego na świecie, któremu wszystko się należy. Zespół jest spoko ale sam szef ma okropny charakter. Nie polecam tej firmy. Omijajcie :(

Damian
@:(

Dobrze że szef ma kogoś do pomocy, ale fakt, powinien też coś sam ogarniać. ;) To ile czasu tam spędziłeś? I na jaką umowę cię tu zatrudnili?

Dom
@Damian

A co ty tak węszysz?

Szef :D
@Damian

Zdecydowanie na tym polega szefowanie żeby dobierać sobie kogoś do pomocy i jak daję ogłoszenie np na OLX to wówczas szukam sobie kogoś do pomocy

Szef :D
@:(

To musiała być bardzo krótka chwila bo zupełnie Cię nie kojarzę, może dla tego, że nie miałeś odwagi przedstawić się z imienia tak jak cała reszta osób, które tu zabrały głos. Zapewniam, że firmę prowadzi 1 osoba, a wspomnianych 2 osób już nie ma. Każdy jest kowalem swojego losu i każdemu należy się tyle ile sobie sam wypracuje. Ja polecam i cały czas pracuję nad tym aby firma się rozwijała i pracowało się w niej coraz przyjemniej.

Kret
@:(

Zgadzam się z tą opinią. Dodam, że to praca typu gry w Eurobiznes: firma na niby, praca na niby, pieniądze na niby. Prezes też na niby gdyby mógł to by płacił też kasą z gry.

D Nowy wpis
@:(

Zgadzam się w 100% z tym komentarzem. Pracowałam tam 2-3 lata temu przez 3 miesiące i to co zauważyłam, to że firmę ogarniały 2 super kobietki a szef nic nie robił by wspomóc produkcję. Chociaż może to było lepsze bo jak próbował coś robić to trwało to strasznie długo a niestety uważał, że wszystko wie najlepiej. Niestety sposób prowadzenia i zarządzania firmą według mnie polegał na tym aby zedrzeć każdy grosz, wszystko z niej wycisnąć a nic do nie je włożyć. Zespół był bardzo spoko, szef niekoniecznie. Co do zarobków najniższa krajowa :)

Paula Nowy wpis
@Szef :D

Jednak nie wporzadku jest dodawanie ogłoszenia na miejsce pracownika siedzącego w Pana firmie przy biurku nawet nie rozmawiając wcześniej z nim , że masz jakieś zastrzeżenia! Nie ludzkie podejście. Karma zrobi swoje ... Nie firma a zakurzona piwnica !

Paula Nowy wpis

Niestety stwierdzam , że była to moja najgorsza praca w życiu, stety bo już nic mnie z nią nie łączy . Najgorszy szef i najmniej empatyczny człowiek jakiego poznałam. Zero zaangażowania we własną firmę , za to nieograniczone oczekiwania wobec pracowników ( ba.. podwładnych o 8:02 możecie spodziewać się telefonu kontrolnego czy wszyscy są przy biurkach). Dramat ! Mogłabym dniami wymieniać jakich cudów się naogladalam tam przez trzy miesiące ????

Halina

Widzę, że jak ktoś pyta, ile kasy oferują na start, to z marszu jest brany za właściciela firmy (po co on miałby pytać, ile sam płaci? :0) Czy mimo braku ogłoszeń przyjęli by do pracy nowego grafika? Może chociaż o to wolno zapytać

@Halina

Rotacja pracowników w firmie jest większa niż inflacja. Jak chcesz pracować jako grafik to nie w tej firmie. Paint, robienie screenów, Corel który się zawiesza. Brak szansy na jakikolwiek rozwój.

Halina

Okej... ale to mi wciąż nie daje wiedzy, jaką grafik ma kaskę na starcie. Zaczynam z Twojej powściągliwości wróżyć, że masz/miałeś jakąś klauzulę poufności wynagrodzeń.

Nikita
@Halina

Jaki grafik, jak w tej firmie nie ma nawet takiego stanowiska.

@Halina

Na starcie 2800 brutto plus premia uznaniowa. Tak jest skonstruowana umowa, premią uznaniową dobija się do aktualnej minimalnej krajowej, no może trochę więcej. A i ten start w sumie zostaje i potem

Natalia

czyli tak naprawdę ta premia musi być gwarantowana skoro dobijają do najniższej? to jak teraz od stycznia będzie to rozwiązane i w sumie ciekawi mnie stabilność zatrudnienia przy tych przytaczanych warunkach, bo pisałeś o sporej rotacji to co jaki czas ktoś się zmienia tak w praktyce?

@Natalia

Odnosząc się do Twojej wiadomości, pewnie będzie to rozwiązane tak jak było czyli na umowie wpisana najniższa sprzed dwóch lat plus premia uznaniowa. Nie dostaniesz nawet aneksu do umowy o podwyżce chyba że się upomnisz. Tak co jakiś czas ktoś się zmienia. Po tygodniu można zauważyć jak wygląda praca w tej firmie i jeśli ktoś może to odchodzi.

Natalia

po tygodniu? i oni to widzą i niczego wobec tego nie mają zamiaru zrobić? wgl po takim tygodniu dostanie się jakąś kasę czy nie ma co liczyć? lepiej miesiąc dotrwać?

@Natalia

Kasę raczej dostaniesz. Ludzie odchodzą po różnym okresie pracy.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Matias Maciej Paul.
ona

Nie polecam tej firmy pracodawca zaprasza na rozmowę kwalifikacyjną mailem następnie po rozmowie kwalifikacyjnej mimo obietnicy że oddzwoni co do podjętej decyzji to niema żadnej odpowiedzi co świadczy o zwykłym braku kultury.

Nick cave
@ona

Dokładnie, to samo mnie spotkało. Dodatkowo kilkukrotnie powtórzył, że na pewno się odezwie, nawet jeśli moja kandydatura zostanie odrzucona... oczywiście nie odezwał się. Dziwne miejsce, dziwne zachowanie, dziwne techniki, brak profesjonalizmu i szacunku do drugiej osoby. O proponowanym wynagrodzeniu przez pana Macieja już nie wspomnę...

Maja
@Nick cave

Hej, szkoda, że miałeś takie doświadczenie, a możesz napisać jak wyglądała rozmowa? Jakie pytania były Ci zadawane? A może jednak mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat proponowanego wynagrodzenia? Byłabym wdzięczna za odpowiedź :)

MajaMaciej
@Maja

Nie kompromituj się, prawda jest taka że wynagrodzenie jest skandaliczne i doskonale o tym wiesz

Zostaw merytoryczną opinię o Matias Maciej Paul - Łódź

• Jak się pracuje w Matias Maciej Paul?

Zobacz opinie na temat firmy Matias Maciej Paul tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Matias Maciej Paul?

Matias Maciej Paul
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Liściasta 50 lok. 4
    91-357 Łódź