Opinie o Comgraph Sp. z o.o. Drukarnia w Szczecin ul. Goleniowska 55 c

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Comgraph Sp. z o.o. Drukarnia. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Comgraph Sp. z o.o. Drukarnia o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Comgraph Sp. z o.o. Drukarnia w Szczecin ul. Goleniowska 55 c

Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Co jaki czas w Comgraph Sp. z o.o. Drukarnia można ubiegać się o podwyżkę?

Jakie są warunki zatrudnienia w Comgraph Sp. z o.o. Drukarnia?

Artur

firma jest elastyczna i dostosuje sie do potrzeb

Cecylia Nowy wpis

Ok. Zlecenie lub umowa o pracę. Tylko mało płacą.

Cecylia Nowy wpis

Pozdrawiam wszystkich z ul.Pomorska 86. Polecam pracę w drukarni jest ok. Jest to praca lekka. Jest fajna atmosfera. Tylko jest jeden minus mało płacą za godzinę. Za mało jak na te czasy.

Dorota

W tej firmie jest brak organizacji. Cały czas jakieś konflikty, zebrania, klienci odchodzą. Wypłata marna, podstawa plus czasami premia. Część kierownictwa nawet poprawnie wysłowić się nie umie, a ciągle drą się na ludzi. Prezes potrafi na samym środku hali nawrzucać pracownikowi. Pracownik z wieloletnim stażem nie zdążył na 6 rano, nocny autobus się opóźnił, to już po premii. I tak w ciągu miesiąca wyszukuje się komu można coś obciąć. Zawsze jakaś grupa osób jest poszkodowana. Wyjścia do toalety i na przerwę są kontrolowane. Za nie zmieszczenie się w wyznaczonym czasie oczywiście masz po premii. Większość pracowników to Ukraińcy, bo Polacy już tam nie chcą pracować. Zresztą Ukraińcy mają tam większe prawa niż Polacy, są lepiej traktowani.

@Dorota

noooooo troche lub bardzo troche mylis sie z tym co napisalas , jesli sie nie wstydzisz to ujawnij sie oficjalnie a nie piszesz jaki dramat,,,

Jolanta Nowy wpis
@Artur

Nie bez powodu chyba to Forum jest anonimowe. A czemu się myli, uzasadnisz?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Comgraph Sp. z o.o. Drukarnia? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.

Czy Comgraph Sp. z o.o. Drukarnia zatrudnia studentów?

Jeżeli godziny pracy nie będą kolidować z godzinami Twoich zajęć to owszem. Nie ma żadnych przeciwwskazań. Zresztą w firmie jest system zmianowy, więc możesz spróbować uzgodnić z Prezesem odpowiednie godziny pracy.

Jan
@Gość

Dzięki, że napisałeś, że jest taka możliwość. Interesuje mnie, czy firma także wysyła pracowników na szkolenia branżowe lub dofinansowuje naukę na studiach. Można starać się o takie benefity?

@Jan

Z tego co mi wiadomo gdy wchodziły nowe maszyny, przyszli operatorzy zostali wysłani na szkolenie z obsługi maszyn. Na typowe szkolenia branżowe nikt nas nie wysyła. Co do finansowania studiów to także też się z tym nie spotkałam, ale możliwe że nikt się głośno tym nie chwalił. Uważam, że jeżeli masz ochotę podjąć pracę w tej firmie to spróbuj, w pierwszej kolejności pokaż na co cię stać, pokaż swoje zaangażowanie i wówczas spróbuj porozmawiać z panem prezesem o ewentualnym dofinansowaniu studiów i być może prośba twa zostanie uwzględniona.

Prawda

Brak szkoleń.

@Jan

Raczej na to nie licz. Firma inwestuje wyłącznie w to, co jest dla niej aktualnie niezbędne do pracy, tj. pojawia się nowa maszyna, to jest wyznaczany operator któy jest wysyłany na szkolenie a następnie musi przekazać tą wiedzę reszcie. Na szkolenia typu inwestycja zw pracownika / rozwój nie licz, chyba że będzie to po drodze z bezpośrednim interesem firmy. Dodatkowo, przy ew. szkoleniu czeka Cię do podpisania umowa lojalnościowa byś 'odpracował' zainwestowane $ i pieniądze, np. pod karą grzywny etc. - co jest dość częstą praktyką na rynku, ale czasem treść takiej lojalki znacznie odbiega od ogólnie przyjętych standardów.

oczywiscie

tak

Link

ComGraph ma trzy profile na tym portalu. Oto proszę link: https://www.gowork.pl/opinie/wyszukaj/comgraph;pr/szczecin;l

Staszek

Największy problem jest z brakiem chęci do pracy bo firma to dobry pracodawca. Każdy zarabia tyle na ile zapracował!!

No nie...
@Staszek

Takie bzdury to już przeginanie. Pisanie takich kłamstw powinno być karane. Jest ta firma która nie liczy się z pracownikami. Gówniane wypłaty do tego traktowanie ludzi jak własność.

Ktoś
@Staszek

Gratuluję niezwykłej wyobraźni. Zarobki nie mają nic wspólnego z wysiłkiem włożony w pracę dla tej firmy.

inka

@Dorota Może warto zastanowić się i poprawić atmosferę? Skoro sami ją psujemy?

Do właściciela: opinie te piszą ludzie,którzy tam kiedyś pracowali i zostali potraktowanie we frajerski sposób. Pracowałem tam kilka lat a z dnia na dzień mi podziękowali. praca może nie jest zbyt ciężka i rzeczywiście jest czas na przerwę ale to jak traktują ludzi na umowę zlecenie to szok. A poza tym niektórzy pracownicy chyba mają małe poczucie własnej wartości.

Ja nie wiem kto pisze takie opinie ale chyba osoba, której nie chce się pracować a najlepiej by siedziała na necie i narzekała na wszystko. Pracuję tam parę dni i złego słowa nie powiem. Ludzie są spoko, kierownik trochę zabiegany ale jest wporządku. Generalnie nikt Cię nie pogania, robisz po swojemu, czasami jest nawet pare chwil na kawę czy pogaduchy. Jak ktoś ma okazję tam pracować to polecam, bo praca jest lekka i jest dobry dojazd. Mogli by tylko lepiej płacić bo zatrudniaja przez agencje i jak wiaodmo- niepotrzebnie dają zarobić jakimś agencjom zamiast nam- pracownikom

nie pracowałam w tej firmie, lecz przeglądając czasem ogłoszenia o pracę widzę wciąż te same stanowiska do obsadzenia. Mierżą mnie takie firmy. Widać, że duża rotacja. Współczuję pracownikom.

COMgraph sp. z o.o.

Nie jest miło czytać takie opinie. Łatwo anonimowo krytykować, bez jakiejkolwiek odpowiedzialności za słowa i krzywdzić na oślep. Podawane informacje są zniekształcone i nieprawdziwe. Właściciel.

Zostaw merytoryczną opinię o Comgraph Sp. z o.o. Drukarnia - Szczecin

• Jak się pracuje w Comgraph Sp. z o.o. Drukarnia?

Zobacz opinie na temat firmy Comgraph Sp. z o.o. Drukarnia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Comgraph Sp. z o.o. Drukarnia?

Comgraph Sp. z o.o. Drukarnia