Opinie o Usługi Elektryczne Perła Piotr Perełkowicz w Olsztyn

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Usługi Elektryczne Perła Piotr Perełkowicz. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Usługi Elektryczne Perła Piotr Perełkowicz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Usługi Elektryczne Perła Piotr Perełkowicz w Olsztyn

Mirek Nowy wpis

Jakie firma zapewnia narzędzia zdalne ?

Vespa_2005 Nowy wpis

Ja postanowiłem zakupić od niego skaner, wystawiony na portalu tablica.pl. 20-03br po rozmowie telefonicznej, wpłaciłem na jego konto kwotę 65zł. Skaner miał wysłać następnego dnia, po kilku ponaglających moich telefonach i mailach, dałem spokój z kontaktami z tym Panem. Do dziś nie mam skanera ani zwrotu pieniędzy. Sprawę zgłosiłem do portalu tablica.pl, co poskutkowało zamknięciem jego konta (piterson3). Po świętach udam się na policję z dowodem wpłaty oraz całą korespondencją z tym naciągaczem. Nie ważne, że kwota nie jest duża, ale ku przestrodze dla innych.

oszukani Nowy wpis

Osoby poszkodowane przez firmę Usługi Elektryczne "Perła" Piotr Prełkowicz proszę o kontakt pod adresem e-mailowym: osza.osz@onet.pl

Vespa_2005 Nowy wpis
@oszukani

Nie może wystawić faktury, gdyż ma zawieszoną działalność gospodarczą.

marek

Ten człowiek nie wystawia faktur, (usunięte przez administratora)

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Usługi Elektryczne Perła Piotr Perełkowicz? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Oszukani

Osoby pokrzywdzone prze firmę Usługi Elektryczne "Perła" proszę o kontakt pod adres e-mail: osza.osz@onet.pl

ochrona danych

NA PODSTAWIE Ustawa o ochronie danych osobowych Dz.U.02.101.926 USTAWA z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. (tekst jednolity) Rozdział 1 Przepisy ogólne Art. 1. 1. Każdy ma prawo do ochrony dotyczących go danych osobowych. 2. Przetwarzanie danych osobowych może mieć miejsce ze względu na dobro publiczne, dobro osoby, której dane dotyczą, lub dobro osób trzecich w zakresie i trybie określonym ustawą. Art. 2. 1. Ustawa określa zasady postępowania przy przetwarzaniu danych osobowych oraz prawa osób fizycznych, których dane osobowe są lub mogą być przetwarzane w zbiorach danych. 2. Ustawę stosuje się do przetwarzania danych osobowych w systemach informatycznych oraz w kartotekach, skorowidzach, księgach, wykazach i w innych zbiorach ewidencyjnych. 3. W odniesieniu do zbiorów danych osobowych sporządzanych doraźnie, wyłącznie ze względów technicznych, szkoleniowych lub w związku z dydaktyką w szkołach wyższych, a po ich wykorzystaniu niezwłocznie usuwanych albo poddanych anonimizacji, mają zastosowanie jedynie przepisy rozdziału 5. Art. 3. 1. Ustawę stosuje się do organów państwowych oraz samorządu terytorialnego, a także do innych państwowych i komunalnych jednostek organizacyjnych oraz podmiotów niepaństwowych realizujących zadania publiczne. 2. Ustawę stosuje się również do osób fizycznych i prawnych oraz jednostek organizacyjnych niemających osobowości prawnej, które przetwarzają dane w związku z działalnością zarobkową, zawodową lub dla realizacji celów statutowych. 3. Ustawę stosuje się do podmiotów okre

POMUWIENI
@ochrona danych

Art. 212. § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku. § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. § 3. W razie skazania za przestępstwo określone w § 1 lub 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego. § 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 odbywa się z oskarżenia prywatnego.

Zostaw merytoryczną opinię o Usługi Elektryczne Perła Piotr Perełkowicz - Olsztyn

Usługi Elektryczne Perła Piotr Perełkowicz
  • Mieczysława Orłowicza 4B