Opinie o MATPOL Sp. z o.o. Sp. k. w Skawina

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie MATPOL Sp. z o.o. Sp. k.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w MATPOL Sp. z o.o. Sp. k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby szklane - obróbka szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MATPOL Sp. z o.o. Sp. k. w Skawina

Jacek

@Zeno skoro w sezonie po 12h to poza sezonem ile jest godzin pracy? I czy w senzonie robi się 5 dni w tyg po 12 h?

Aleksandra

Możesz powiedzieć coś więcej o wynagrodzeniu? Jak jest ono wypłacane, tzn. jaki rodzaj umowy i czy wszystko jest w ramach podstawy czy jest to może podzielone na jakieś dodatki itp. Z góry dzięki za odpowiedź.

Zeno
@Aleksandra

Wynagrodzenie jest tylko dobre w sezonie gdzie trzeba pracować po 12h (fizycznie człowiek wysiada). Premia? -nie wiadomo za co i ile i tak samo nie wiadomo ile i za co potrącone... Na konto przelewy 2,5 tys reszta wiadome... A poza sezonem siedzisz w domu na przymusowym urlopie, jak nie masz to bezpłatny.

Aleksandra
@Zeno

Jeśli chodzi o premię, to może warto dopytać przełożonego, na jakiej zasadzie jest przyznawana. A jak dokładnie wygląda ta praca? Jeśli możesz, to napisz też, na jakiej umowie jesteś zatrudniony w Firma Handlowo-Usługowa Matpol Roman Sagan(usunięte przez administratora). Dziękuję!

Zeno
@Aleksandra

Tutaj niema zasad, jest widzimi się pracodawcy. Umówmy się nie jest to praca na stałe, co zresztą widać...

Nunes
@Zeno

W tej firmie teraz dużo sie pozmieniało. Praca max po 10h na dwie zmiany. Umowa o prace i z tego co wiem na start 3tys + premia. Właściciel jak i kierownik zakładu wporządku. Nie życze nikomu trafić na dział rozkroju szkła - brygadzista nie pełnosprawny umysłowo, sama robota ok. Prawda jest taka, że jak sie komuś niechce robić to nigdzie nie będzie robił.

Aleksander
@Nunes

To prawda, jeśli ktoś nie chce pracować, to w każdym miejscu będzie mu się coś nie podobało. Max po 10 h, tzn. w jakim systemie dokładnie pracujecie? Stawka całkiem dobra, tym bardziej, że jest premia. A jaka umowa?

Dolar
@Nunes

Pracując 10h czyli miesięcznie ponad 200 zarabiać bez premii 3tys, to coś nie wporzadku. Przecież to jest ponad 40 nadgodzin. Brak słów jak pracodawca wykorzystuje pracownika...

Bardzo rzadko spotyka sie firmę która wynagrodzenie płaci pod stołem. Na umowie najniższą krajową a za nadgodziny pod stołem. A nadgodzin sie uzbiera bi jak w sezonu procuję się po 10-12 godzin.

trezor

hejka jakie warunki płacowe? ilu zmianowa praca? jak długo się pracuje - 8h? 10h? są jakieś dodatki do płacy? warunki pracy w miarę ok czy raczej ,,kołchozowe" w stylu ,,Magnat"? mogłeś poprosić o przeniesienie np na magazyniera czy sami Cię przerzucali ze stanowiska na stanowisko? Ile tam zarabiają magazynierzy? czy zarobi się chociaż 2200 netto/mies. przy standardowym czasie pracy? pytam bo zamierzam się tam wybrać z CV na rozmowę i nie wiem do końca czego mam się spodziewać bardzo proszę o info w wolnym czasie, jeśli możesz coś więcej napisać pozdrawiam

Madry
@trezor

Tu nie ma czegoś takiego jak standardowy czas pracy, w sezonie robisz do oporu po 12 godzin , a zimą siedzisz w domu na urlopie. A stanowisko zależy od szczęścia jak trafisz na cięcie to się psychicznie wykończysz, a na innych stanowiskach domowe przedszkole śmieją się z nowych i ponizaja. Kierownictwo nie upomina bo się boi i nic z tym nie robi. Jak masz mocną psychikę, innych ludzi głęboko w (usunięte przez administratora) i o emeryturze nie myślisz to idealna praca dla Ciebie. Ogólnie trzeba zapie... jak na budowie, z tego co się dowiadywalem podwyżek niema i przy takiej motywacji są tylko starzy pracownicy którzy nie mają żadnych ambicji i gdzie się podziac. Szkoleń na stanowisku niema, przychodzisz i od razu masz wszystko umieć.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie MATPOL Sp. z o.o. Sp. k. na stanowisko Zbrojarz, cieśla szalunkowy? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
MONTE

Praca jak u pierwszego lepszego prywaciarza. Pracowałem tutaj ponad rok i nie polecam. Na rozmowie o prace wszystko fajnie ładnie, a w praktyce szara rzeczywistość. Niema jednego konkretnego stanowiska tylko przerzucają z jednego stanowiska na drugie. Wakacji nie zaplanuje , wybieranie urlopu zmuszają na okres zimowy. Często się zdarza, że jesteś na bezpłatnym wolnym i nagle zadzwonią ze trzeba przyjść... Praca po 10-12h przy czym nadgodziny nie są dodatkowo płatne. Wypłaty pod stołem. Kierownictwo chodzi i doszukuje się dziury w całym. Wypłata w porównaniu do przepracowanych godzin i zrobionej roboty nie jest adekwatna. Produkcja to jeden chaos, a produkty porażka o czym świadczy wiele reklamacji.

radosny

Fajna praca i atmosfera a do tego firma wypracowała sobie świetną opinię więc pozostaje tylko cieszyć się!!

admin

Twoja opinia na temat firmy Matpol F.H.U. Roman Sagan może pomóc wielu osobom. Zapraszamy na nasze forum.

Darekmaj
@admin

Konkretna firma z prawdziwymi profesjonalistami na pokładzie. Kupiłem ich wyrób i jestem w 100% zadowolony tak z produktu jak i z obsługi. Z czystym sumieniem mogę polecić tę firmę znajomym.

Krzysztof
@Darekmaj

Potwierdzam !

Krzysztof

Rzadko dzisiaj spotyka się na rynku pracy i rynku PRODUCENTÓW- prywatną polską firmę, średniej wielkości- tak poukładaną, uczciwą, rzetelną i PROFESJONALNĄ. Oznacza to , że warto szukać, bo są szanse znaleźć właśnie taką firmę, jak MATPOL ROMAN SAGAN z/s w Skawinie- GRATULACJE - i brawa.

Domkatowiec

Od 7 lat Matpol Skawina jest naszym dostawcą szyb zespolonych do produkcji okien z pvc i alu. Dostawy są zawsze regularne na Śląsk- konkretnie do Siemianowic Śląskich. Należy podkreślić bardzo dobrą jakość, konkurencyjne ceny zespoleń szybowych. Dopracowania wymaga jedynie obsługa reklamacji - w kwestii pęknięć szyb i szprosów- poza tym jest to jeden z najsolidniejszych dostawców operujących na rynku Producentów Szyb Zespolonych. Co ważne- jest również do firmy przypisany profesjonalny handlowiec- opiekun firmy, a właściciel firmy- zawsze reaguje w sprawach strategicznych i ma zawsze czas na spotkanie z kontrahentem

Zostaw merytoryczną opinię o MATPOL Sp. z o.o. Sp. k. - Skawina

• Jak się pracuje w MATPOL Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy MATPOL Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MATPOL Sp. z o.o. Sp. k.?

MATPOL Sp. z o.o. Sp. k.
2.8/5 Na podstawie 5 ocen.

MATPOL Sp. z o.o. Sp. k.