Opinie o Jabłoński Adrian Piotr -Zakład Stolarski Adrian Jabłoński w Siostrzytów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Jabłoński Adrian Piotr -Zakład Stolarski Adrian Jabłoński. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Jabłoński Adrian Piotr -Zakład Stolarski Adrian Jabłoński o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Tartaki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jabłoński Adrian Piotr -Zakład Stolarski Adrian Jabłoński w Siostrzytów

Kamil Nowy wpis

Zamówiłem u tego gościa deski na blat stołu. Towar odebrałem pomijając fakt że wymiary nie zgadzały się z zamówieniem ale cóż pomyślałem stół będzie trochę węższy. Przed malowaniem odkryłem (usunięte przez administratora) ubytki w deskach (dziury) były wypełnione jakimś (usunięte przez administratora) klej z pyłem czy to jakaś szpachla do drewna. Kontaktu brak całkowita olewka klijeta. PIENIĄDZE WYRZUCONE W BŁOTO. LUDZIE TEGO GOŚCIA Z DALEJA.

KLIENT

Szanowny Pan, miał opoźnienie około 2 miesiące. Wykonał swoją pracę niedbale, nie wystawił rachunku.

@KLIENT

Masz zamiar gdzieś zgłosić ten brak rachunku? Co do opóźnienia to jakoś je tłumaczył?

Klient
@Ilona

Sprawa zgłoszona do Urzędu Skarbowego. Pan nie odbiera telefonu.

@Klient

No to z kontaktem jak widać słabo. A czy wiadomo, że urząd się tym rzetelnie zajmie? Bo oni to czasami lubią takie sprawy pod dywan wrzucać. Ale to cała kwota została im zapłacona na słowo?

@KLIENT

Witam, jeżeli była by taka możliwość proszę o kontakt telefoniczny 695812170. Pozdrawiam

Klientka
@KLIENT

Również miałam ten sam problem. Pan od zaliczek, następnie brak kontaktu. Nie polecam.

Piasek Nowy wpis
@KLIENT

Nierzetelny człowiek. (usunięte przez administratora) Nie trzyma się terminów. Nie polecam.

Zbyszek Nowy wpis

Nigdy na nikogo nie pisałem publicznie, każdemu czasem może wyjść źle, ale jeśli poprawi naprawi, jest wszystko ok. Pan Adrian niestety nie jest moim zdaniem profesjonalista i niestety nie polecam jego usług. Jakakolwiek rękojmia nie wchodzi z grę, Pan obiecuje ze przyjedzie, ba nawet dzień wcześniej potwierdza termin ze przyjedzie, po czym się nie odzywa, nie odbiera telefonów, albo go wyłącza. Oczywiście do tej pory się Pan nie odezwał i nie widzi u siebie żadnych błędów. Przestrzegam Państwa przed takim człowiekiem. Wyjątkowo niesłowny człowiek. Nie polecam.

Marta Chełm

Wszystko ok,jak najbardziej polecam

Ilona Nowy wpis
@Marta Chełm

A można prosić o rozwinięcie pozytywnej opinii? ;)

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Jabłoński Adrian Piotr -Zakład Stolarski Adrian Jabłoński? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Leszno
Chełm

Nie polecam współpracy z tym Panem . Typowy Janusz biznesu.

Niestety klient były

Nie polecam usług Pana Adriana. W życiu nie spotkałam się z tak nierzetelnym człowiekiem. Jest niesłowny i niestety nie zna się na robocie. Byle jak aby zrobić to jego dewiza. Żałuje ze niestety skorzystałam z jego usług.

Dominika
@Niestety klient były

To jakość wykonanej usługi nie jest powalająca? Ale jakoś chyba funkcjonuje? Czy jak to jest?

Stolarnia
@Niestety klient były

Witam. W tym roku nie wykonaliśmy żadnej prywatnej usługi. Opinie są nieprawdziwe i niezgodne z zamówieniami. Sprawę kierujemy na policję i do sądu który będzie sprawdzał Ip komputera i telefonu.

@Stolarnia

Jeśli uznane jest to za kłamstwo to słusznie, ale zastanawiam się tylko nad tym, że w tej opinii on nie napisał, że usługa pochodzi z tego roku, to nie będzie mógł się tłumaczyć, że chodziło o inną datę przypadkiem?

nowy

Widzę, że Pan Adrian sam sobie wystawia opinie na internecie. NIE POLECAM. Wyjątkowo nieuczciwy stolarz. Nie trzyma się terminów i ucieka przed klientami, chowając się albo wymyślając jakieś bajki na poziomie przedszkola

@nowy

Również nie polecam tego stolarza. Partacz, jakość fatalna. Nawet faktury nie wystawił. Zapominał..... i ma dosłać. czekam już prawie 2 lata.

@Marek

A po takim czasie to ona się w końcu nie przedawni? Jeśli taki problem z nią jest to może trzeba prawnie to rozwiązać?

Arek

Typowy partacz. Nie polecam.

Klienta

Nie polecam Pana Adriana. Jeśli ktoś chce mieć opóźnienia w realizacji i być traktowanym prymitywny sposób. O jakości i profesjonalizmie ten Pan nie ma pojęcia. Najgorszy "fachowiec", on nawet obok fachowca nie stał.

@Klienta

To o ile dłużej czekałeś? Zwrócił jakąś część pieniędzy chociaż?

Były Klient

Najgorsza decyzja w życiu jeśli chodzi wybór fachowca. Ponad 4 miesiące opóźnienia, szanowny Pan nie odbiera telefonów, jak już się zjawił to był kompletnie nie przygotowany. Robi byle zrobić. Nie polecam szkoda nerwów. Jeśli chcesz zapłacić i mieć opóźnienia i byle jak, to śmiało. Nie polecam !!!

Byli klienci

Nie polecam współpracy z Panem Adrianem. Jeśli chcesz mieć problem za terminem i z jakością wykonanej pracy dodatkowo płacić później innym za poprawki to polecam Pana Adriana. (usunięte przez administratora) Jesteśmy bardzo nie zadowoleni. Robi aby zrobić typowy "fachowiec". Nie polecamy !!!

Klienta
@Byli klienci

Niestety, po tym Panie trzeba poprawiać robotę. Nie Polecam.

Lublin

Typowy fachowiec. Nie polecam. Bierze zaliczki,nie wykonuje pracy,nie odbiera telefonów. Narzeka na każdego klienta ,że to (usunięte przez administratora)

Bogdan

Nie polecam!!!!!! Jeżeli chcecie Państwo mieć problem z powierzonym materiałem bądź zaliczką to proszę spróbować.

Stolarnia
@Bogdan

Panie Bogdanie nadal czekam na resztę pieniędzy za moją pracę . I niejednego pan (usunięte przez administratora) Stolarze unikajcie tego pana chyba że chcecie robić za darmo.

Świetny zakład, wszystkie zamówienia wykonywane jak najwyższej jakości.

Zostaw merytoryczną opinię o Jabłoński Adrian Piotr -Zakład Stolarski Adrian Jabłoński - Siostrzytów

Jabłoński Adrian Piotr -Zakład Stolarski Adrian Jabłoński
  • 83