Opinie o Wielkopolska Fabryka Okien Variant Sp. z o.o. Sp. k. w Suchy Las

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Wielkopolska Fabryka Okien Variant Sp. z o.o. Sp. k.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Wielkopolska Fabryka Okien Variant Sp. z o.o. Sp. k. o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wielkopolska Fabryka Okien Variant Sp. z o.o. Sp. k. w Suchy Las

Szef bardzo wporządku, świetny socjal , mamy nową siedzibę firmy . Może brakuje czasem czegoś wiadomo wszędzie tak jest ale naprawdę na pracę u Piotra nie ma co narzekać. Zaczynają się dobre zmiany w firmie. Oby wszystkim zależało a będzie bardzo dobrze.

Chyba o dwóch różnych szefach mówimy , nie podoba mi się to co się dzieje, na diamentowej było lepiej a tutaj ładny biurowiec , nowe hale i nic poza tym . Dobrze że szukam pracy, ludzie są zwalniani z dnia na dzień krążą plotki i nikt o niczym nie wie. Ale jakoś to będzie byle do przodu a szkoda.

Roman

Gratulacje. Firma zyskała bardzo kreatywnego pracownika w dziale handlowym.

pracownik Nowy wpis

na dziale w którym pracuje panuje bezkrólewie , jedni pracują a drudzy chodzą z kąta w kąt pojadą na lakiernie naciągną nadgodziny i nikt już tego nie kontroluje.coraz więcej osób a terminy stoją bez zmian Wewnętrzna walka o pozycję kierownika działu. Może ktoś wkoncu to zauważy

Marcin Nowy wpis
@pracownik

A ludzi brakuje na produkcji i ślusarni?

xxx

Co masz na myśli świetny socjal. Czy w firmie są jakieś benefity?

Jaca

Produkcja jest teraz w Rokietnicy Bytkowo ?

Piotr. Nowy wpis

Niestety ale na pcv mamy mało zamówień i my jako pracownicy to odczuwamy na koniec miesiąca

Marek Nowy wpis

Roman

Gratulacje. Firma zyskała bardzo kreatywnego pracownika w dziale handlowym.

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w Wielkopolska Fabryka Okien Variant Sp. z o.o. Sp. k.? Umieścili kilka ogłoszeń na Pracuj.pl.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Wielkopolska Fabryka Okien Variant Sp. z o.o. Sp. k. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Klient

Zakupiłem w firmie Variant okna loftowe, świetnie wykonana usługa, dobry kontakt z firmą w trakcie. Było małe potknięcie ale szybko usunięto usterkę. Podchodzą do klienta z szacunkiem i słuchają jego potrzeb . Polecę tę firmę znajomym

Polecam tę firmę z całego serca . Świetnie wykonana usługa w dobrym czasie.

Czy pensja w Wielkopolska Fabryka Okien Variant Sp. z o.o. Sp. k. składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako Logistyk, ich ogłoszenie jest 14 marca na Pracuj.pl.

bomba robota

Wybrałem sam tę firmę. zakupiłem u nich okna i zleciłem montaż. Panowie żle wykonali pracę. Zgłosiłem i czekam już drugi tydzień na telefon z informacją o terminie poprawki. Nie polecam tej firmy potencjalnym klientom. W tym przypadku nieprawdą jest że pracownicy producenta wykonają właściwie swoją pracę.

Czy w WIELKOPOLSKA FABRYKA OKIEN VARIANT SZWENTNER, KALINOWSKA SPÓŁKA JAWNA występują paczki/bony świąteczne?

tak

Iza
@Maria

Super. ;) Czyli w tym roku co ciekawego było?

Dorota

Witajcie! :) Jak często Variant prowadzi nabory na nowych montażystów do zespołu? Czy osoba która posiada całkiem spore doświadczenie w tym temacie ma obecnie szansę na przyjęcie do pracy? Czy w związku z posiadanym już stażem pracy można negocjować początkową stawkę?

@Dorota

Firma zawsze chętnie spotka się na rozmowę w sprawie pracy, tym bardziej z wykwalifikowaną osobą

Maria

Zawsze można się dogadać w sprawie grafiku

Jak jest z pakietem medycznym w WIELKOPOLSKA FABRYKA OKIEN VARIANT SZWENTNER, KALINOWSKA SPÓŁKA JAWNA? Można dołączyć rodzinę?

tak można

Dali ogłoszenie, w którym poszukują kogoś z językiem włoskim. Podali też numer telefonu komórkowego, pod który dzwonić w tej sprawie. Próbowałam dzwonić chyba z 30 razy i ta osoba nie odbiera. Jeżeli wszystkim pracownikom tej firmy tak zależy na firmie jak tej osobie, która nie odbiera, to gratuluję.

Goujkm
@Marta

obsługa klienta na bardzo niskim poziomie (pan, który odebrał mój telefon nakrzyczał na mnie i się rozłączył, mimo że chciałem zakupić usługę montażu i transportu, która jak się okazało nie jest wliczona w cenę moskitier). Brak telefonu o odbiorze produktu, mimo że minęło już 7 dni od terminu realizacji z faktury. Nie polecam zakupu w tej firmie.

burczymucha
@Marta

I znowu szukają. To są jakieś kpiny. Firma niepoważna.

Renata
@burczymucha

Szukają kogo? Do pracy na jakieś stanowisko? Daj znać

Cour

Produit bas de gamme après commande reçu, devis effectuer par un certain Michel Ils nous a dit ces le meilleur produit alors on à fait confiance Produit mal soude sur aile de rénovation, est mal termine on dirais sa été termine a la lime!!!!! Emballages médiocre pas de film fenêtre venu dans un camion juste attacher sans protection

Fredj

Zlozylam reklamacje (bezposrednio u dewelopera) na poczatku lipca odnosnie popekanej szyby i nigdy nie dostalam na nia odpowiedzi pisemnej przez co zostala ona uznana ale mimo to musialam czekac na wymiane szyby ponad 4 miesiace. Panowie, ktorzy przyszly wymienic szybe byly bardzo wulgarni. Pan z variant okna straszy mnie utrata gwarancji przez zamontowanie rolety na tasme montazowa. Sugeruje rozejrzec sie za innym wykonawca.

Visot59

Ils effacent les anciens commentaire que j'ai mis en 2020 A fuir produit mauvaise gamme,délais qui ne tiennent pas Service après vente aucun,après la livraison j'ai demande un service après vente pour des choses casse est rayée Zéro mail encore a se jours

Renata
@Visot59

To jest polskie forum czy ktoś mógłby przetłumaczyć o co tutaj chodzi? :D

Monter

Odradzam tę firmę, brak profesjonalnych monterów bo płacą marne grosze (jeśli płacą) a wymagają od pracowników rzeczy nie możliwych. To desperaci, wciskają okna za najniższą cenę a okna to najgorszy i najtańszy (usunięte przez administratora) na rynku. Szkoda mi klientów którzy kupili okna bo wyrzucili pieniądze w błoto. Nie polecam tej firmy! Szukasz pracy? To omijaj tę firmę z daleka! Chcesz kupić okna? Omijaj tę firmę z daleka.

@Monter

Nie zgadzam sie kulilam, okna 6 lat yemu, 18szt duzych okien. Do dzis nic sie z nimi nie dzieje. Wygladaja jak nowe. Nie mialam problemu z montazem, montowala firma ramzes polecam.

Retp

Je déconseille Mauvais approche Client pour Belgique Prix plus cher

Najlepsza firma!!! oby jak najdłużej :)

Witold

Czy WIELKOPOLSKA FABRYKA OKIEN VARIANT SZWENTNER, KALINOWSKA SPÓŁKA JAWNA zapewnia jakieś regularne szkolenia dla swoich pracowników? Ciekawi mnie też ile można tu zarobić na początku, powiesz mi coś na ten temat?

Fajnie że masz tak dobre zdanie o Variancie. Chętnie się dowiem jaką umowę dostają nowi pracownicy. Każdy musi przejść okres próbny czy można od razu dostać umowę na czas określony? Jak to wygląda?

maruder

Firma podejrzana. Jest wiele niejasności w wielu dziedzinach w jej działalności.

Zostaw merytoryczną opinię o Wielkopolska Fabryka Okien Variant Sp. z o.o. Sp. k. - Suchy Las

• Jak się pracuje w Wielkopolska Fabryka Okien Variant Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Wielkopolska Fabryka Okien Variant Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wielkopolska Fabryka Okien Variant Sp. z o.o. Sp. k.?

Wielkopolska Fabryka Okien Variant Sp. z o.o. Sp. k.
1.9/5 Na podstawie 61 ocen.
  • Diamentowa 1
    62-002 Suchy Las

Wielkopolska Fabryka Okien Variant Sp. z o.o. Sp. k.