Opinie o KOŁTON spółka komandytowa w Jabłonka

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie KOŁTON spółka komandytowa. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w KOŁTON spółka komandytowa o rekrutacji.

Branże: Produkcja urządzeń techniki grzewczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KOŁTON spółka komandytowa w Jabłonka

...Tomasz Mateja

Maciek Nowy wpis

Jakie auto dla przedstawicieli handlowych macie w swojej ofercie

Administrator Nowy wpis

Jak wygląda praca na stanowisku Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży? Czy ktoś mógłby opowiedzieć o pracy w firmie KOŁTON spółka komandytowa?

KOŁTON- efektywne ogrzewanie Nowy wpis

Na tą porę nawet nie prowadzona jest rekrutacja na takie stanowisko ani nie była w ostatnich latach. Pozdrawiam

Dariusz

W firmie kołton pracuje już prawie 5 lat i mam nadzieję, zostać na długo a jest kilku pracowników, którzy pracują tutaj po kilkanaście lat. Zarobki na naprawdę dobrym poziomie oraz stabilność zatrudnienia i super zespół!

Firma KOŁTON spółka komandytowa szukała nowego pracownika na stanowisko Przedstawiciel handlowy. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?

pracowałem w Kołtonie ponad rok, dobrze mi tam było, bo szef to w porządku człowiek, ale wie, jak kierować firmą, żeby prosperowała. Warunki pracy bardzo dobrze i wspominam współprace mile.

@Marek

Dziękujemy za pozytywną opinię. Mamy w firmie pracowników, którzy pracują po kilkanaście lat

Belzebub

Czy ktoś może opisac, jak to wygląda od strony handlowca terenowego, oraz jaka to firma?

@Belzebub

Przedstawiciele handlowi, którzy u nas pracują zostają w firmie na lata. Dokładamy starań, żeby wszystkim pracowało się dobrze.

Dorota

Czyli w końcu jaka jest prawda? Pracownicy dostają te ubrania firmowe za darmo czy muszą sobie za nie zapłacić?

@Dorota

Ubrania dostajemy za darmo raz w roku.

@Dorota

Tak. Oczywiście- pracownicy otrzymują ubrania robocze, wodę w nieograniczonej ilości jak i kawę, herbatę itp. Organizowane są spotkania końcoworoczne oraz towarzyskie spotkania pracownicze.

Teresa

Wyczytałam tutaj że ktoś pisze że pracowaliście po 11 h. Mieliście jakieś przerwy np jeden dzień wolnego pomiędzy pracą? Nadal tyle pracujecie czy coś się zmieniło?

@Teresa

Nadgodziny są wypłacane lub można odebrać w dniach wolnych, skończyć wcześniej pracę itp

Beata

Oj długa cisza trwa :)to jak się tu pracuje teraz?? Dobre maja warunki, czy faktycznie jest tak dobrze ze nie ma nowych ofert pracy, bo jest stały zespół ?!a jak finanse? Dobrze płaca ?

@Beata

W firmie prowadzona jest czasem rekrutacja, jednak nie ma rotacji pracowników, ponieważ firma dokłada starań, żeby każdemu pracowało się dobrze.

Józef

Tak dobrze się pracuje czy może jest jakiś inny powód takiej ciszy na tym forum?

@Józef

Tak dobrze się pracuje że brak czasu na inne przyjemności ????

@Andrzej

Andrzej co sugerujesz? Dużo pracy macie? Robicie nadgodziny? Jeśli tak - są płatne czy do odbioru?

@Ewa

Dzienna norma to 11godzin!!! Nadgodziny są płatne normalnie bez dodatkowej premii a i jeszcze sobota wszystkie robocze .

Góral

to gdzie jest prawda

Ty56

Moze ktos dos nowego powie?

Antoni

@denis3434 Jesteś w takim razie jeszcze w stanie napisać coś o samych warunkach zatrudnienia w firmie Kołton? Jakie one są no i czy tak właściwie poleciłbyś pracę tutaj innym użytkownikom? Kieruję te pytania do Ciebie z racji takiej, że jesteś pracownikiem firmy, więc masz informacje z "pierwszej ręki". Wiele osób na pewno zastanawia się nad pracą w firmie Kołton, a odpowiadając na te pytania, możesz takim osobom pomóc.

Wojciech

Z Kołtonem pracowalo m i się bardzo dobrze, teraz jestem już na emeryturze, ale jeszcze nie talk dawno temu byłem tam odpowiedzialny za kontakt z klientem i prace wspominam dobrze- pracodawca rzetelny, wyrozumiały, uczciwy.

Zostaw merytoryczną opinię o KOŁTON spółka komandytowa - Jabłonka

• Jak się pracuje w KOŁTON spółka komandytowa?

Zobacz opinie na temat firmy KOŁTON spółka komandytowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KOŁTON spółka komandytowa?

KOŁTON spółka komandytowa