Opinie o Lasland Sp. z o.o. w Grądy

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Lasland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Lasland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja nawozów, środków ochrony i artykułów rolniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lasland Sp. z o.o. w Grądy

Od lat nie widzę opinii a jak widać na wózek operatorów poszukują, jesteście skłonni wystawić opinie? może będę aplikował. Ciekaw jestem na ile zarobki przekraczają ten dolny próg wskazany w ofercie, piszą ze zaczyna się „od” 5 300 zł

Dostałam propozycje pracy jako grafiki. Usłyszałam, że moje cv zostało wyselekcjonowane z 540 a na koniec dostałam umowę na 3500 brutto miesięcznie. Nie che wiedzieć na jakiej zasadzie moje cv zostało wyselekcjonowane. Dodam tylko, że biuro w Warszawie... a ja mam magistra i doświadczenie. I do tej pory nie dostałam zwrotu gotówki za lakarza medycyny pracy. Doszłam do tego etapu tylko dlatego, że byłam pewna, że usłyszałam na pierwszej rozmowie 4000 netto.

Ewa Nowy wpis
@Ewa

Dziękuję. Otrzymałam zwrot gotówki za lekarza medycyny pracy. Przepraszam za problem.

Daniel Nowy wpis

Dobra firma i jednocześnie dobry pracodawca a kwestie finansowe to z pewnością nie jest temat na forum bo to bardzo indywidualna część umowy.

Ewa Nowy wpis
@Daniel

Bardzo dobrze, że dobra firma. Czekam w takim razie na zwrot gotówki za lekarza medycyny pracy. Reszta mnie nie interesuje.

Patryk

Ostatnio rzadko gościcie na tym forum pracowniczym bo jest tak dobrze?

Rozmowę kwalifikacyjną w Lasland Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko PRACOWNIK BIUROWY?
xyz

jak wyglada praca w lasland jako Przedstawiciel ? zarobki a wymagania? jak Towar sie sprzedaje ? jak wyglada kronen na tle konkurencji?

Maciej

Jak sytuacja z atmosferą i wynagrodzeniem w Lasland?

MARIAN
@Maciej

To już nie jest ta firma co była jeszcze 2lata temu. Roboty dwa razy tyle A pieniędzy mniej. Nie polecam

Weronika
@MARIAN

@MARIAN dziękuję, że się odzywasz. Mnie pieniędzy, czyli mieliście jakieś cięcia po pensjach? A może po prostu więcej pracy za wcześniejszą stawkę?

michał

witam jestem zanisteroswany pracą

michał

jestem zainteresowany u was

admin

Jak wyglądają zarobki w firmie Lasland Sp. z o.o. ? Na jakim stanowisku można najwięcej zarobić i czy łatwo jest awansować? Dodaj swoją opinię!

Zostaw merytoryczną opinię o Lasland Sp. z o.o. - Grądy

• Jak się pracuje w Lasland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lasland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lasland Sp. z o.o.?

Lasland Sp. z o.o.

Lasland Sp. z o.o.