Opinie o Meblostal Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne Michał Baczewicz w Starogard Gdański

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Meblostal Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne Michał Baczewicz. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Meblostal Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne Michał Baczewicz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Meblostal Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne Michał Baczewicz w Starogard Gdański

Martysia Nowy wpis

Napisał ktoś tu o tym że dawali kiedyś umowy o dzieło ciekawa jestem aktualnej sytuacji. Znaczy czy wgl w firmie można dostac umowę o pracę? Ktokolwiek ją ma czy ona jest wcale niedostępna tutaj?? Ciekawe czemu ludzie zgadzają sie na prace na umowie o dzieło

Śmiech na sali Nowy wpis

młody nie ogarnia rynku pracy daje umowe o dzieło praca po 10h od poniedziałku do soboty nawet ciężko na rozmowie o pracę wydrukować kartkę papieru dla niego jakiś czas temu była akcja masowego odchodzenia pracowników otworzyłem swoje kontakty i wiem że ten młody to niezły wywijaz pozdro można zmienić nazwę firmy Ale twarzy osoby już nie. Typowy Januszex oczywiście zrobiłem wielkie oczy bo mam godność do własnej osoby.

Były pracownik Nowy wpis

Na rozmowie z młodszym szefem człowiek dogdauje się na jedno następnie po dwóch dniach starszy szef zaprasza na rozmowę i oferuje mniejsze pieniądze ???? a po rezygnacji nie potrafią nawet paru godzin policzyć. Szkoda czasu na ten zakład. Nie polecam

Ted

Pytanie-jak pracuje sie w firmie? Atmosfera, warunki i zarobki?

Tenobcy Nowy wpis
@Ted

Atmosfera wśród pracowników spoko szefostwo mniej a ten młody pseudo szef pozal się Boże niby wie wszystko a (usunięte przez administratora)wie kasa 12zl na godzinę jak jest praca a jak nie ma siedzisz w domu za darmo

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Meblostal Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne Michał Baczewicz.
Leszno
Tenobcy

Śmieszne pieniądze 12zl netto jak jest zamówienie to po 10 godzin i nawet w soboty a jak nie ma pracy to siedzisz w domu i nie płacą i czekasz na telefon

Józek

Każdy zarabia tyle na ile warta jest jego praca i w zależności jak bardzo trudna jest do wykonania!

Dany

Bardzo słabe pieniążki. Proponują 12 netto na start dla pomocnika. Więcej zarabia się w sklepie... W Gdańsku dla pomocnika stolarza stawka wynosi 16 netto.

Czaruś
@Dany

To jedź do Gdańska policz dojazd i wyjdzie ci to samo

Iwona

Bardzo dobra firma, polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Meblostal Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne Michał Baczewicz - Starogard Gdański

• Jak się pracuje w Meblostal Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne Michał Baczewicz?

Zobacz opinie na temat firmy Meblostal Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne Michał Baczewicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Meblostal Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne Michał Baczewicz
  • Traugutta 56