Agencja Ochrony Mienia i Osób Krajewski BIS

Jelenia Góra

Opinie o Agencja Ochrony Mienia i Osób Krajewski BIS

aro 2010-05-27 15:07:42
Święte słowa firma chce być profesjonalna w okradaniu ludzi którzy chcą na życie zarobić a nie w ochronie bo to to wielka ściema. Brak pracy redukcje na początku 2009r teraz planowane zamkniecie drexa kolejne zwolnienia i zawsze ktoś się znajdzie kto pójdzie za te pieniądze pracować a pan daniel pod motywuje go słowami za siedzenie na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nikt panu więcej nie da i gość idzie. (usunięte przez administratora)
złoty sen :) 2010-08-25 12:26:29
Dyrektor (usunięte przez administratora),ma facet jaja ,w miarę możliwości dba ,o swoich pracowników .Zarobki ,fakt mogłyby być nieco wyższe ,ale "wszędzie dobrze ,gdzie nas nie ma" w innych firmach wcale nie jest. tak różowo .
Gryfów 2010-09-08 08:33:43
Jednak pracowaliście i było dobrze a teraz źle?? Może jakieś nie spełnione aspiracje, więc trzeba było wyrobić licencje i na pewno za 4 zł. byś nie pracował u p.(usunięte przez administratora) O ile dobrze pamiętam, przy przyjęciu do firrmy była rozmowa na temat zarobków i napewno był czas na zastanowienie się nad tą propozycją, więc nie pisz głupot bo nikt cię nie zmusił do pracy.
złoty sen 2010-09-10 14:39:45
he he dobrze piszesz . No ,ale tak do końca nie ich winię pan (usunięte przez administratora)ma mowę "kwiecistą" i jak nic podczas rozmowy rekrutacyjnej panom umknęła kwota ,za jaką przyjdzie im pracować. (profesjonaliści he he).
Gryfów 2010-09-16 10:12:48
Wszędzie dobrze ale w domu najlepiej... A gadka jest pierwsza klasa... można rzec, że nie jest najgorzej jak by się mogło wydawać. Wszystkie najważniejsze instrukcje przekazane od początku rozmowy no i stawka za którą się pracuje oczywiście też...
sen i to złoty 2010-09-16 12:28:34
Częstym powodem "zamieszania" jest szanowny kierownik p. (usunięte przez administratora). Nader często ,bywa niekompatybilny ,wcina się w grafiki służb , jednym odbiera godziny(służby) innym je dopisuje - Janosik ha ha .A , jak to pokrętnie tłumaczy ,że niby mamy za dużo godzin ,że na innych obiektach mają mniej -współczuję i na współczuciu poprzestanę . A ,gdy na którymś z obiektów niespodzianie powstaje "wakat' telefonuje , nalega ,by wsiąść dodatkową służbę ,w takich okolicznościach motywując przewrotnie że "im więcej godzin ,tym masz więcej kasy" -faktycznie i dlatego szlak nas trafia ,gdy nam się służby odbiera .No, tak to już jest panie kierowniku " Kto daje i odbiera ten się w piekle poniewiera " . ha ha
Charls 2011-03-24 02:08:29
Chcesz mieć aż 4 zł na godz to tylko w tej firmie :) bo nigdzie za siedzenie na(usunięte przez administratora). i spanie ci więcej nie dadzą a tu wystarczy że jestes:) pan(usunięte przez administratora) cię przy wypłacie pochwali po klepie :) będziesz miał satysfakcję że jestes komandosem a jak zasłużyłysz dostaniesz aż 10gr podwyżki :) 4.10zł to już jest stawka :)
anonim 2011-04-07 09:26:06
Jaka płaca taka praca... Jeszcze trochę i z firmy odejdą młodzi z chęcią do pracy a zostaną tylko ludzie na dorobku z rentami i emeryturami... bo za 4 zł to pracy wszędzie w brud a w dodatku w dzień nie w nocy i po 8h ... Pozdrowienia dla panów z laską u boku zwanych w myśl ustawy Pracownikami Ochrony...
anonim 2011-04-13 10:16:05
No ,sama racja .Cóż więcej można dodać \" Jaka płaca ,taka praca \" .
Tę ,absolutnie nie powtarzalną prawdę dedykuje szefostwu firmy .
anonim 2011-04-29 08:13:53
praca w firmie bez perspektyw ,szkoda czasu ;zarobki nędza ,zero socjalu .Większość jest zorientowana ,więc omija \"firmę\" szerokim łukiem .Zatrudniają się, i to na chwilę niedoświadczone \"dzieciaki\".
Robi 2011-09-23 08:16:07
Ta firma to wielka sciema ladny Usmiech pracodawcy i 4zł na godz. A gdy coś się wydarzy wtedy zostaje sie samemu bo pan (usunięte przez administratora)aby rece umyć wchodzi w (usunięte przez administratora).. dyrektorom obiektów i ma gdzieś pracowników. da ogloszenie na jelonke Znajda się nowi. A strona tej firmy to paranoja! zero prawdy sama scieme tam pisze.
Lemast 2012-01-19 10:42:12
Pracowałem tam jakis czas.Stawka początkowa 4 zł, następnie awans z wielka propagandą na 4,3 za godzinę.Takie stawki były 7 lat temu w ochronie. Nie jest to zreszta żadna ochrona, a ciecioland- przytułek dla dorabiających emerytów, lub młodych straceńców, o róznym stopniu uposledzenia fizycznego i umysłowego, bo nikt normalny jednak nie pójdzie do takiej pracy, tego typu ludzie szybko uciekali,lub dorabiali spiac na nockach.Brak słów
secretus 2012-02-01 15:59:28
Wielka Akcja – Weryfikacja !!!
Sprawdzamy jak się w branży pracuje, gdzie można zarobić, a gdzie nie!
Opiniujemy Agencje Ochrony i monitorujemy rynek regionalny ! Polecamy miejsca pracy !
Pytasz po co ?
Aby urzeczywistnić realia jakie w zawodzie ochroniarza panują, aby ostrzec innych przed porażką, aby pomóc tym co są w potrzebie.
Budujemy Prawdę.
Dołącz do nas weź udział w naszej sondzie, oddaj głos w ankiecie, z opiniuj swoją Agencję.
ruła 2012-02-29 15:07:05
Byłem na rozmowie o prace u (usunięte przez administratora) facet powiedział o twarcie że stawka 4 złote za godzine rozumiem o prace ciezko .ale takie stawki to były 10 lat temu gościu sie dorobił bo jak płaci 4 złote od 10 lat a ma za człowieka 20 złoty za godzine to niezły biznes . jak ktoś chce pracowac to napewno znajdzie coś lepszego chyba że jest pijakiem
smiechuwarte 2012-08-19 23:34:42
praca u tego (usunięte przez administratora) to jakas parnoja! Czemu nikt tego czegos poprostu nie zlikwiduje!!!? to sie nadjae do śmeichu warte!
Kuba 2012-11-30 18:12:45
Nie polecam tej firmy, pan (usunięte przez administratora) fakt ma gadane ale stosuje sprytne zabiegi socjotechniczne i młodzi ludzie którzy podejmą tam pracę szybko orientuję się co się tam tak naprawdę dzieje i uciekają stamtąd. Ochrona wg mnie poziom profesjonalizmu zerowy
Pracownicy są by być, by przemęczyć się te 12 godzin i wrócić do domu, swoją postawą bardziej przypomina to męczenników niż ochronę.
Osobiście bym tej firmy nie polecił ani osobom szukającym pracy, ani przedsiębiorstwom szukającym profesjonalnej ochrony.
Robert 2013-04-24 20:27:16
Najlepszy jest opis na stronie internetowej tej fimy (usunięte przez administratora) Agencja jest firmą średnią, zatrudniającą swych pracowników na umowę
o pracę,. (usunięte przez administratora) Ogólnie całe zachwalanie firmy na tej stronie to bzdura. Do firmy przychodzą ludzie którzy w innych zakładach się nie sprawdzili i trzymają się BISu ciesząc się że nikt sobie pośpią za te marne kilka złotych, czują się w ten sposób dowartościowani, renciści emeryci lub inni ludzie z problemami zdrowotnymi. Młodzi ludzie najczęściej chcą podnieść swoje ego lub dorobić chwilowo ale miesiąc dwa i uciekają od tej firmy. Brak jest również fachowego nadzoru nad pracownikami. Pracownikom z licencją jest wciskany okres tzw próbny a po tym okresie obiecana mega podwyżka po której pracownik kopie pana(usunięte przez administratora)po tyłku gdyż w innej firmie ma dużo więcej. Szkoda że słabo nadzorowana jest ta firma przez KWP i jej spec grupa interwencyjna o ile można ją tak nazwać.
Nie polecam tej firmy ponieważ jaka płaca taka praca i firma z profesjonalizmem nie ma nic wspólnego.
szeldon 2014-05-02 01:02:01
chyba skoro rozglądacie się w tego typu pracy to wiecie, że akurat stawki nie są największym plusem w ochronie
Gość 2014-06-25 22:14:06
Człowieku , od niego już nawet Flepy uciekają :D
pani Eulalia 2015-01-19 15:28:29
ja również pilnie poszukuję pracy w ochronie i podobno Agencja Ochrony Mienia i Osób Krajewski BIS zatrudnia teraz nowe osoby, tak przynajmniej od koleżanki słyszałam. dodam tylko że jestem kobietą w podeszłym wieku (50+) z grupą, czy w takim razie mam u nich szansę na jakiekolwiek zatrudnienie? pozdrawiam
BylyPracownik 2015-03-12 21:21:25
Nie polecam. Stawki strasznie małe, potrącają z wypłaty za byle głupotę oraz każdy z ochroniarzy stara się pozbyć współpracownika [kolegę]. Zero współpracy, każdy chce liza [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i tyle by dostać więcej wypłaty a i tak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] więcej dostaną. Nie polecam !
niki 2016-04-20 10:26:30
pracowalem w tej firmie i powiem tylko tyle ze wlasciciel sie pomylil z zawodem powinien prowadzic kabaret a nie zekomo firme profesjonalna z profesjonalizmem niema to nic wspolnego jeden z przykladow kiedy pozwala sie odejsc bobrym pracownikom lub sie ich zwalnia a co wazne grupa interwencyjna skada sie z dziadkow
witka 2016-05-21 19:32:25
a ile płaca za godzinę? czy od razu maja stawke miesiaczną?
Zostaw swoją opinię o Agencja Ochrony Mienia i Osób Krajewski BIS - Jelenia Góra
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Ochrony Mienia i Osób Krajewski BIS