Opinie o Dariusz Sochalski Miłbud-Bis w Starcza

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Dariusz Sochalski Miłbud-Bis. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dariusz Sochalski Miłbud-Bis o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dariusz Sochalski Miłbud-Bis w Starcza

Klient

Również zostaliśmy okradzeni przez tego Pana, nie polecam tej firmy, Pan Dariusz wyłudził 10 tysięcy i okradł na 50 tyś złoty. Ograniczony kontakt, unika telefonów, jak już odbierze to obiecuje cuda. Sprawa została zgłoszona na policję a Pan dalej chodzi, buduje, pracuje i wyłudza pieniądze. Jesteśmy zainteresowani pozwem zbiorowym Proszę o kontakt 518928285!!!!!!

Bierze zaliczki na materiały budowlane i znika nie odbiera telefonów nie zobaczycie ani pieniędzy ani materiałów na swojej budowie uwaga na oszusta Dariusza Sochalskiego działa on na terenie Śląska i zagłębia zgłaszamy sprawę do prokuratury i wszystkim poszkodowanym proponuję tez zgłaszać sprawę ten osobnik musi siedzieć w więzieniu.

Lidia
@Andrzej

Ja mialam to szczescie ze po zgloszeniu na policje w Zawierciu w lipcu i interwecji telefonicznej oddal mi ta kwote danej mu zaliczki 3000 zl na material wymiany dachu na domku letniskowym. Od czerwca 2021r kiedy podpisalam z nim umowe i dalam pieniadze to do sierpnia 2021r. . moja sprawa o odzyskanie zaliczki sie ciagla.Dopiro sierpniu na interwencje. telefoniczna policji . na dwa razy mi oddal. Cala kwote danej mu zalicxzki.

Łukasz

Zgłosiłem w oferii konto ale oferia nie zablokuje puki nie otrzyma skanu zgłoszenia na policję. Policja w Zabrzu zgłoszenia nie przyjęła. Wam natomiast przyjmowała więc macie możliwość zablokować jego konto i uchronić chociaż kilka kolejnych osób. Statystycznie na tej grupie jesteśmy jedynie odsetkiem niezadowolonych kontrachentów bo nie wszyscy niezadowoleni tu trafiają.

Łukasz

Nie wystarczy. Policja w Zabrzu odesłała do sądu zakładać sprawę cywilną.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Dariusz Sochalski Miłbud-Bis? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
nowy

zachęcam tez o podanie na policji konta bankowego tego Pana zostanie zablokowane w ciągu godziny policja ma takie prawo tylko trzeba to zgłosić .

Adek

Witam. Jesteśmy kolejnymi osobami poszkodowanymi pobrał zaliczkę w kwocie 6 tys i unika odbierania telefonu na budowie się nie pojawia

agulabhp
@Adek

Ludzie zabierzcie się i zróbcie z tym (usunięte przez administratora)porządek. Macie jego adres

Kuzyn

Wpłaciłem zadatek na wykonanie elewacji. Pan Darek Sochalski odbiera telefony i obiecuje. Nie wywiązuje się z żadnych obiecanych terminów. Przekłada terminy, umawia się na kolejne. Każe na siebie czekać i nie przyjeżdża. Już dawno po terminie umowy. Na obiecywaniu się skończyło. Zadatek do umowy 2400. Sprawa pójdzie do sądu. 664019619 Typowe odpowiedzi: - zaraz oddzwonię (standard) - za 2 godziny będę - we wtorek na pewno będziemy - rusztowanie już spakowane na samochodzie. Pracownicy będą jutro o ósmej Niekiedy mówi niewyraźnie w tempie którego nie sposób zrozumieć.

Wiciu

Niestety również miałem styczność z tym panem, dostał pieniądze w tedy mówił na materiał, ale do tej pory ani śladu po materiale, a o nim samym już nie wspomnę. Dzwoniąc do niego słyszy się że materiał już jedzie będzie za 2 dni po upływie czasu mówi że jeszcze się kleje mieszają i tynki. Nie polecam tego pana. Ta sprawa zostanie zgłoszona do prokuratury. Jeśli jest ktoś tutaj jeszcze kto również został (usunięte przez administratora) proszę kontaktować się na mój numer 722205170. Razem zdziałamy więcej (pozew zbiorowy)

lidias

Od 1.06.2021 podpisalam umowe z Dariuszem Suchalskim firma milbud bis.na wymiane dachu w domku letniskowym.Dalam zaliczke na materialy drzewo,gonty,papa 3000,00 zl Calsc wykonania uslugi to 6000 zl Usluga nie wykonana ,mateial niby zaplacony ale nie przywieziony,.Caly czas zwodzil . zadalam zwrotu zaliczki bez skutku. Obiecywal i zakazdym razem glupio sie tlumaczyl. W koncu weszlam na strone i poczytalam opinii o tym Panu. To zwodzenie trwalo do 8 lipca az wkoncu zlozylam zawiadomienie na policji o wudzenie zaliczki. Na interwencje telefoniczna policji dnia 9 lipca oddal mi 1500 zl za pokwitowaniem i druga rate mial oddac 12 lipca. Nie oddal i 17 lipca jest oficjalne zgloszenie o wyudzeniu 1500 zl. Obecnie sprawa jest w toku. Zobaczymy jak dalej potoczy sie ta sprawa.

Antek
@lidias

U niego zawsze jest zapłacony materiał, kupiony tylko czeka na transport , nie ma czym przywieźć. Itp. Itd facet żeruje na ludzkiej krzywdzie.

Łukasz

Nie polecam „firmy” tego Pana! Zostałem okradziony z wypożyczonego rusztowania, klient gdzie było rusztowanie wypożyczone został (usunięte przez administratora) na pare tysięcy złotych. Poszkodowanych prosze o kontakt na maila. Razem zdziałamy więcej! kitekat05@gmail.com

Stas
@Łukasz

Ja zgłosiłem na Policję i Prokurator za wyłudzenie i (usunięte przez administratora)

@Stas

@Stas można prosić o kontakt? kitekat05@gmail.com

Jurek
@Łukasz

Tez zostalem (usunięte przez administratora) na kilkadziesiat tysiecy. Chcialem sie dolaczyc do wspolnego pozwu. Tel kontaktowy 790507540

Maciej

Niestety wcześniej nie trafiłem na tą stronę i dałem sie naciągnąć. Mimo umowy podpisanej po wpłaceniu zaliczki na materiały kontakt się urwał. Nie odbierał telefonu i nie odpisywał na maile. Złożyłem zawiadomienie na policję o popełnieniu przestępstwa zgodnie z art. 286 - wyłudzenie. Ścigane z urzędu pod karą od 6 miesięcy do 2 lat. Nie daruję temu gościowi choćbym miał się z nim sądzić latami.

@Maciej

Nie poddawać się polecam walczyć o swoje!!! On jest kłamcą.

Zbynio

Tylko w piątki jak nie oszuka to można się pytać o podwyżkę.

Mark

Ludzie uważajcie na Pana Coś bezczelny (usunięte przez administratora)nabiera ludzi tylko na zaliczki jednym słowem typowy (usunięte przez administratora) uważajcie obraca waszymi pieniędzmi

@Mark

Chodzi o Pana Pawła Goś Starcza setki ludzi oszuk.

Miałem wycenę ocieplenia budynku przez Firmę MK BUD Paweł GOS . Dobra cena jak na materiały , które używa. Oczywiście zaliczkę na materiały , które kupi chciał 20 % wartości zamówienia około 8 tys. Planowałem dac zaliczkę zgodnie z jakąś tam umową . Dzięki forum udało sie uniknąć kolejnego "nieszczęścia". Po rozmowie telefonicznej stwierdził , że o niczym nie wie. Robi i klienci są zadowoleni.

Stas
@anonymous

Zgłoszone jest na Policję Pan Dariusz Sochalski jako (usunięte przez administratora) Mk bud Pawel Gos to jest lipna firma która tylko jest przykrywka

@Stas

Proszę o kontakt poprzez formularz na https://mkbudpawelgos.wordpress.com/ bo działalność tego pana musi sie zakonczyć

@anonymous

Pan Paweł jeździ tylko i zbiera zaliczki niby na zamówiony towar ale wogule go nie kupuje tylko bawi się za te pieniądze

Szkoda gadać
@anonymous

Sochalski dobrze wie co się pisze na jego temat. To nie jest jedyne forum, gdzie ma swoją "wizytówkę", ale najłatwiejsze do znalezienia. Dzwonił do mnie z propozycją uregulowania zapłaty w zamian za wykasowanie komentarza. Ale że kolejny raz nie dotrzymał słowa, komentarz zostanie w internecie na wieki wieków. Tak jak napisałem wcześniej, sprawa jest u prawnika i zostanie skierowana do sądu, bo ja w przeciwieństwie do Sochalskiego, dotrzymuję słowa. Zrobię wszystko, żebyś więcej nie pojechał na wczasy za cudze pieniądze.

Kri

Szanowni Państwo bardzo proszę uważajcie na firmę pana Paweł Goś, facet jest beczelnym kłamcą pobiera tylko zaliczki i nie rozpoczyna prac głęboko oddradzam nie dajcie się nabrać swodzi tylko po po to żeby wyłudzić zaliczkę a potem bezczelnie kłamie

AUTOVIVO

Właściciel firmy MIŁBUD-BIS Dariusz Sochalski z miejscowości Starcza koło Częstochowy to mistrz manipulacji, wirtuoz kombinatorstwa, geniusz ściemy, wzorzec kłamcy. Nie wchodźcie z tym człowiekiem w żadne układy. Kasa z ręki do ręki za wykonaną robotę, żadnych wcześniejszych zaliczek. Zakupy w hurtowni tylko na telefon z potwierdzeniem wydanego towaru i kwoty, a najlepiej załatwiać samemu, bo zawsze mu się "przytrafią" zakupy dla kogoś innego na wasz koszt, albo coś mu się przyklei do rączek. Nie wypożyczać żadnych maszyn, rusztowań czy pojazdów. Wykorzysta je maksymalnie i odda w tragicznym stanie. Bierze roboty w odległych miejscach, bo w promieniu 100km od domu jest spalony. Ten osobnik jest tak bezczelny, że dzwoni po jakimś czasie aby się "dogadać", ale to jest obliczone na zmęczenie (lub zmiękczenie) przeciwnika, zyskanie czasu, odwleczenie terminu spłaty. NIE WIERZCIE W ANI JEDNO JEGO SŁOWO!!! Moja opinia jest jednoznacznie NEGATYWNA!!! To jest nauczka, żeby najpierw sprawdzać kontrahenta, a później podpisywać umowę. Ja na szczęście ją mam, ale wiem, że Sochalski lubi się umawiać "na gębę" aby nie było śladu. Uczcie się na cudzych błędach zanim inni zaczną się uczyć na waszych.

UWAŻAJCIE Paweł Goś Czy Dariusz Sochalski to (usunięte przez administratora) wyłudził odemnie pieniądze w styczniu i do tej pory nie oddał ani złotówki. Mówi że odda jutro albo do końca tygodnia że nie chce się spotykać w sądzie ale to są tylko słowa.

DSH

My również zostaliśmy (usunięte przez administratora) ale udało nam się odzyskać pieniądze. Z gościem trzeba krótko :) rocet12@o2.pl

Wiecie czy Dariusz Sochalski Miłbud-Bis udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Odwróć pytanie

Jeżeli cokolwiek dasz Sochalskiemu, to już tego nie odzyskasz.

Krystian

Całkowicie bezczelny człowiek.

Zostaw merytoryczną opinię o Dariusz Sochalski Miłbud-Bis - Starcza

• Jak się pracuje w Dariusz Sochalski Miłbud-Bis?

Zobacz opinie na temat firmy Dariusz Sochalski Miłbud-Bis tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dariusz Sochalski Miłbud-Bis?

Dariusz Sochalski Miłbud-Bis
  • Szkolna 81