Opinie o Hoffmann Transport Sp. z o.o. w Janikowo

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Hoffmann Transport Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Hoffmann Transport Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hoffmann Transport Sp. z o.o. w Janikowo

Siema, rekrutują kierowców, dla tych doświadczonych podobno proponują bardzo atrakcyjne wynagrodzenia. Zdradzicie o jakiej kwocie mówimy. Piszą tez o nowoczesnej flocie, a coś tu było na forum ze auta zaniedbane, usterki nie są zgłaszane. Nie ma szans żeby jeździć jednym pojazdem non stop?

Siofer Nowy wpis

Omijać, wyjazdy i zjazdy przepelnionym busem z bazy po kilka godzin. Auto zjeżdża na bazę tylko gdy już musi np serwis. Sprzęt zaniedbany, zdezelowany , ciągniki z usterkami. Masz auto na stanie to jeszcze o nie zadbasz, ci co skakaja z auta na auto nie zgłaszają usterek, nie sprzątają, (usunięte przez administratora)

@Siofer

Czy w tym nowym roku doszło do wymiany sprzętu? Czy nadal pracuje się, mając takie warunki związane z narzędziami pracy? Znalazłam ofertę pracy na stanowisko przedstawiciela handlowego i zastanawiam się, czy te warunki i narzędzia również dotyczą tego stanowiska... A rozważam złożenie aplikacji w to miejsce.

Małgorzata

Ile zarobi kierowca bez doświadczenia, którego dopiero kolega będzie przyuczał? Piszą na stronce, że dla kierowców z doświadczeniem, atrakcyjne warunki wynagrodzenia. Tak jakby ten nowy zarabiał kiepsko. No ale że przyuczenie jest bez kosztów... Da się wyżyć, jakby mój mąż się zgłosił na takie coś?

Kierowiec
@Małgorzata

Jeżeli lubisz być wozonym po parkingach przez pół dnia to dla ciebie, często kończysz robote koło południa i czekasz do wieczora aż BUS po ciebie przyjedzie, totalna porazka

Zenek Nowy wpis
@Kierowiec

A dlaczego masz czekać aż bus po Ciebie przyjedzie, nie rozumiem tego, to nie możesz wrócić sam po pracy? Rozumiem, że firma organizuje powrót, to jest gdzieś dalej i dlatego trzeba czekać aż do wieczora? A jak z tym wynagrodzeniem, bo nie odpowiedziałeś na to pytanie, podasz przedział, widełki, w przybliżeniu?

Juz#tam#nie#wroce

Płacą tylko 400zl dniówki w 23r to jest śmiechu warte. Dojazdy busem czasami Drezno, czasami Magdeburg a czasami dalekie Czechy oczywiście mydlenie oczu na rozmowie że to płatne a w rzeczywistości nie płacą za dojazdy. Jeśli przychodzi zjazd do domu to czekasz po kilka-naście godzin np we wspomnianym Dreźnie. Niby są różne systemy pracy np 2/1 ale gdy siedzisz ten tydzień w domu cały czas wydzwaniaja że musisz przyjechać i wyjechać...bo jak nie będziesz miał z wypłaty potrącone. O taka to firma... Plusem jest że zawsze kasa na czas i atmosfera też w miarę spoko. Omijać te (usunięte przez administratora) !

Krystyna
@Juz#tam#nie#wroce

Atmosfera spoko między kierowcami, czy z przełożonymi też idzie się dogadać? I ile mogą nawet potrącić z wypłaty, jesli się nie wyjedzie? Mąż szuka pracy za kierowcę, ma kilka firm na oku, i to jedna z nich własnie. Benefity chociaż jakieś oferują?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Hoffmann Transport Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
były driver

Z perspektywy kierowcy firma porażka. Jeździłem w kilku firmach ale tutaj to jest jakieś bagno. Się przyjmowałem pod warunkiem, że będę jeden weekend w trasie reszta weekendów w miesiącu w domu jak się okazało zjeżdżałem co 2 tyg na 45h w tym kilka godzin spędzonych w busie bądź czekania za nim a więc w domu byłem średnio 38 godzin...zarobek to jedna wielka niewiadoma bo dosyć, że i tak słabo płacą to jeszcze potrafią bezczelnie ucinać z pensji. Jedyny plus, że kasa zawsze była na czas przez rok bo tyle tam wytrzymałem a trzymam kontakty z kilkoma chłopakami do dzisiaj i na lepsze nic sie nie zmienilo. Nie pozdrawiam.

Kęsy

Kierownik warsztatu to porażka pod kątem wiedzy.Pierwotnie może robić wrażenie bystrego,ale wystarczy trochę popracować aby zobaczyć,że to stanowisko zostało ogarnięte po znajomości.Wiedzę na temat ciężarówek to mają mechanicy z warsztatu więc jak coś będzie potrzeba to polecam podejść to tych dłuższych stażem,bo z kierownikiem to na dobre nie wyjdziecie a jak powie wam jak coś robić i powie źle to zwali winę na Was.

Witam, na OLX pojawiło się ogłoszenie na stanowisko elektryk/mechanik. Czy może ktoś podzielić się opinią na temat pracy w tej firmie? Jakie realne zarobki? Atmosfera ?

Xxxzx

Witam nie polecam firmy Hoffmann ci którzy chcą iść pracować na myjce kierownik kawał (usunięte przez administratora) zatrudnia pracowników a przed końcem umowy jak ma dać umowę o pracę to zwalnia i o wszystko trzeba się prosić nie polecam wyzywa pracowników po prostu żenada nie polecam nikomu dużo obiecuje a jak się idzie od podwyżkę to firma nie ma pieniędzy bo jest kryzys a szef za 2 mil kupił wille jeszcze raz nie polecam

DOGO

Na zewnątrz Ameryka . Po rozpoznaniu (usunięte przez administratora).

Fahrer

Podstawa najniższa Krajowa. 60 gr. W tym podstawa plus za weekend parę stowek Jestem ciekaw min kierowców którzy odejdą na emeryturę i zobaczą jaką dostaną... Glodową

Kamila
@Fahrer

Z tego co się orientuję stawki na transport poszły dość w górę. Czy nie było żadnej osoby odważnej, która poprosiłaby o podwyżkę?

charlee

zmienianie warunków zatrudnienia w czasie trwania umowy jest nieuczciwym wybiegiem firmy. płacenie kierowcom za przejechane kilometry gdy prawo tego zabrania jest jego łamaniem . Hoffmann chce z kierowców zrobić sobie dzięki korona wirusowi murzynów do roboty i nic więcej.

Jak najdalej od tego dziada . Teraz zrobił 60gr od kilometra bez podstawy. Kilometrów się nie robi , kasę z wypłaty zabierają niewiadomo za co i bez wyjaśnień...

Sękacz

Panowie jak wygląda praca w systemie 2/1 ,2/2 podmiany są na bazie ,czy dojazdy busem?Jak to wygląda finansowo,atmosfera w firmie?Jak ktoś mógłby podzielić się swoją opinią to z góry dziękuję.

O
@Sękacz

Jedziesz jak (usunięte przez administratora) przez pół dnia busem i potem wsiadasz w mana i jedziesz w trasę :D

Mr. Right

Takie odczucia, że to forum to kpina. Komentarze opisujące pracę w tej firmie są usuwane, to jaki sens czytać tego wszego goworka ?

Anka
@Mr. Right

Cudowną firmą jest Hoffman. Szczególnie wtedy gdy zabiera chłopakom po 1000 zł za to, że za mało dni przepracowali. Nadmienię, iż nie byli o tym informowani przy podpisywaniu umowy o pracę. Na cudzej krzywdzie panie Hoffman się nie dorobisz...

Dariusz

Dla osób, którym nie po drodze z pracą to każda firma będzie niedobra.

Natal

Zastanawiam się jaki jest powód, że nikt od dawna nie korzystał z forum?

??
@Natal

zastanawiaj się dalej

Bartosz

Macie jakiś powód, że od dawna nikt nie zaglądał na to forum?

Kris

Witam.szukam pracy na silos od 10 maj 2019

Fred

Jak się pracuje w hoffmann. Zarobki i ogólnie.

Bronisław
@Fred

Chciałbyś zatrudnić się w firmie Hoffmann Transport? Zastanawia mnie, dlaczego akurat w tej firmie chciałbyś pracować? Słyszałeś coś na temat warunków zatrudnienia, które oferują, czy może firma mieści się w dogodnej dla Ciebie lokalizacji? Zachęcam do przedstawienia, jak to wygląda w Twoim przypadku.

Dawid
@Bronisław

Pewnie ze względu na lokalizację.

Król

Szefowa KH została zamieniona na młodszą JS. A taka była ładna...

as
@Król

tak bardzo ładna

Zostaw merytoryczną opinię o Hoffmann Transport Sp. z o.o. - Janikowo

• Jak się pracuje w Hoffmann Transport Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hoffmann Transport Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hoffmann Transport Sp. z o.o.?

Hoffmann Transport Sp. z o.o.
  • Przemysłowa 33
    88-160 Janikowo

Hoffmann Transport Sp. z o.o.