Opinie o Van der Wal Polska Sp. z o.o. w Gniezno

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Van der Wal Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Van der Wal Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Van der Wal Polska Sp. z o.o. w Gniezno

TOTI

Muszę zweryfikować swuj poprzedni wpis, ci ludzie w Gnieźnie to są chorzy psychicznie i co z tego że kasa na czas ten z gniezna wymaga łamania prawa a jak słyszy nie to się wścieka i krzyczy, nie to jest ryk jak z rzeżni jakby zażynali buchają on wymaga i.. (usunięte przez administratora) bo}płaci muwiłem (usunięte przez administratora)z gniezna albo gwieździe filmowej bo tak się zachowuje. I niema odwagi wyjść. do pracownika że Karol to wał a on domie to ja go denerwuje.i nie wykonuje poleceń tego wała. Niech kupi sobie hektar ziemi i rabarber flancuje bo do tego się nadaje Zdecydowaćnie odradzam fasada ładna odnowiona a środek to rak który ich drąży chłopcy w gnieznie zrobili sobie HOLENDERSKIE INDIE WSCHODNIE zz gniezna stolicę BATVIE. ODRADZAM

@TOTI

Bardzo proszę się nie podszywać pod mój Nick i nie pisać głupot w moim imieniu.

TOTI

KIER12 zapomiałeś dodać że wrzystkich to znaczy że pracowników biurowych też, ten kij ma dwa końce, zapomiałeś dodać, że nie które ślady lekuw utrzymują się też długo i to nawet w organizmach pracownikuw biurowych, a pisownia nie świadczy o wykrztałceniu i inteligencji piszącego po prostu pośpiech oznaką dzisiejszych czasów, a więc pracowniku biurowy vdw daj spokuj o IP bo ciebie terz można sprawdzić nie tylko z tego, bo za uszami też masz

Kierowca ursus

Może w Gnieźnie czekają na kontrolę Inspekcji pracy albo sanepidu?

Van

Skoro nie ma rotacji tzn brak chętnych to niech Pinokio wsiada. Taki mądry razem z klamczuchą z biura.

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Van der Wal Polska Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Kierowca w transporcie międzynarodowym?
logo firmy Opiekunka seniorki
Gniezno
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista Ds. Jakości
JWW INVEST S.A.
logo firmy Dowódca ochrony Galeria Gniezno
DELTA SECURITY
Miro

Niech sobie Karolinek sam wsiada i jeździ.

Kierowca ursus

To co pisze To Ti to prawda. Nic dodać nic ująć. Firma w której normalni ludzie nie mają czego szukać.

Pako

Czytam te opinie i że śmiechu zrywam boki skoro jest tak fajnie to dlaczego jest, co ja pisze b, yła taka rotacja?, teraz niema nawet rotacji ciekawe czy biuro z gniezna dostało premie za wypisywanie tych bzdur

JonYB

Firma jak firma transportowa trzeba jeździć i wtedy wszystko w porządku nik nikomu za darmo kasy nie wypłaci , kasa zawsze na czas na konto plus wszystki dodatki ja jestem zadowolony i złego słowa nie moge powiedzić

Robert

No z tego co wiem to ludzie pracują i sobie chwalą, chociażby @Endriu jest zadowolony, więc o co chodzi? Może napisz co tobie konkretnie nie pasuje w tej firmie, tak będzie prościej.

Mint
@Robert

E tam, malkontentów nie brakuje, najlepiej przyjść i się przekonać samemu!

Nocur

w tych czasach bardzo dobry pracodawca jak ktoś popracuje u prywaciarza co ma dwa auta i myśli ,że jest królem a poźniej bdzie się prosiło o kase to dopiero doceni taką firmą jak VdW

Endriu

Bardzo dobry pracodawca nie ma sie do czego za bardzo przyczepić, trzeba jeździć i robić swoje , tak praca. Kasa dobra zawsze na czas bez żadnym spóźnień. Chyba ci nie zadowoleni nie pracowali u małych prywaciarzy tam to dopiero się chodzi i prosi o kasę . Ja jestem zadowolony i złego słowa nie powiem.

Krystyna

Co? Weź no napisz jakoś po ludzku, bo przecież wycięli ten fragment. Bez bluzgów czy coś. Nie wiem, nie widziałam, co tam było. To o co chodzi?

Eindhoven

Po ile można kupić paliwo z vdw w Eindhoven? Po 90 euro centów. Odpowiedź ????

Robert

To tak jest pięknie i dlaczego jest taka rotacja? Non stop ogłoszenia o pracę ????

Były kierowca z VdW.

Jak czytam te opinia, to pękam ze śmiechu. najwyraźniej banda zawiedzionych (usunięte przez administratora) dorwała się do komputera, najlepiej pracować 3 na 1, tydzień chlania w kabinie i trzy tygodnie trzeźwienia w domu i oczywiście co najmniej 8 tysięcy na rękę. Pracowałem kilka lat w Van der Walu i jedynie co złego mogę o tej firmie powiedzieć, to wygląd zewnętrzny naczep i często atmosfera wśród kierowców (ale jak wiadomo to tylko z winy kierowców). Zresztą co tu dużo pisać, wystarczy spojrzeć na pisownię w tych negatywnych opiniach, ortografia i stylistyka z poziomu podstawówki się kłania, a wiadomo że głupi nic mądrego nie napisze. Pozdrawiam starych Driverów z VdW i pracowników biura.

Klient

Firma godna polecenia .Współpraca od wielu lat przebiega wzorowo. Każdemu życzę takiego kontrahenta.

NikiN

Pacowłąme jakies piec lat temu brdzo miło wspominam przygode z Vanderwlem nigdy nie było jakiś więszych spięć .Pozdarwiam wszystkich serdecznie

Żelazny
@NikiN

Naucz się poprawnej polszczyzny i weź się do roboty czlowieku w normalnej firmie.

Želazny

Odpowiedz sobie dlaczego jest taka rotacja w firmie? Dlatego że jest to spółka krzak. Kierowca jest tylko po to żeby go wycisnąć jak cytrynę. Nie polecam firmy z doswiadczenia.

NowyJo

Byłem na rozmowie ustaliłem wrunki ,zobaczymy za pre tygodni napisze co i jak jak na razie jestem pozytwnie zaskoczony , ludzi brednie wypisują

Wesoły

Nigdzie nie jest idealnie ale te negatywne opinie byłych pracowników to już przesada każda praca to nie przedszkole trzeba robic to wtedy jest ok

Zostaw merytoryczną opinię o Van der Wal Polska Sp. z o.o. - Gniezno

• Jak się pracuje w Van der Wal Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Van der Wal Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 145.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Van der Wal Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 140, z czego 48 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 47 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Van der Wal Polska Sp. z o.o.

Van der Wal Polska Sp. z o.o.