Opinie o Van der Wal Polska Sp. z o.o. w Gniezno

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Van der Wal Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Van der Wal Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Van der Wal Polska Sp. z o.o. w Gniezno

Driver

Najlepsze w tej pracy to są te weekendy na bazie z kolegami z Rumuni i oczywiście odpoczynek jaki sobie marzysz w środku nocy przy akompaniomancie kociej muzyki z ich stron.Brak jakiegokolwiek zrozumienia z ich strony że nie każdy chce uczestniczyć w tym cyrku, ale to I tak wierzchołek góry lodowej w tej firmie bo tu Polak jako kierowca ma wielkie G do powiedzenia bo w tej firmie jest ostatni w hierarchii firmowej bo ma siedzieć cicho,nie wymagać i robić to co mu każą co nie kiedy jest sprzeczne z zasadami bezpieczeństwa itp. A co do zarobków to szału nie ma co nie kiedy człowiek sam nie wie ile zarobi. Więc nie polecam.

Czyli jak się chce, to idzie tu zarobić? Sporo razy szukali już kierowców, to firma przeważnie dziękuje pracownikom, czy sami odchodzą? Możesz napisac coś więcej o warunkach, specyfice pracy? Chce zmienić moją obecną robotę, i tak się zastanawiam nad tą firmą. Pzdr

Giovanii

Praca stabilna, stałe trasy kasy zasze na czas , wszytskie ubezpieczenia polecam

Olga
@Soltys

Ale napiszesz coś więcej dlaczego nie godna polecenia? Samo to że nie ma stałych tras to chyba nie taka tragedia chyba, nie?

Jurek

Pracowałem wiele lat dobra firma fajni ludzie oj wróciłoby sie, ale cóż już nie ten wiek i nie to zdrowie a widze , że mlodzi to tylko daj i nic od siebie pozdrawiam wszystkich

Kasper
@Jurek

Brygada fajna, mieszacze odeszli, zgarną ekipą, atmosfera fajna

Ona Nowy wpis

Hejka. Mój chłopak ma właśnie prawie roczne doświadczenie z pracy jako kierowca międzynarodowy a na stronie już widzieliśmy, że dokładnie tyle potrzeba, żeby ewentualnie się zgłosić. Czy będzie to dobra praca na teraz by jeszcze więcej się nauczył? Jest tu może świeżak, który by to ocenił?

OGur

Fanie to wygląda praca ok ,duzo zlecań ,ale tez fajna kasa i co dla mnie naj3ważniejsze jak w zegarku.Nigdy nie meusisz sie martwic ,że obsuwa z przelewaem .Spokój fiansowy to jest to a ja uwielbiam jeździc ,więć dla manie rewelacja..

BV84c16 Nowy wpis
@OGur

Kierowcy zaczynają z tej firmy uciekać niema stałych zleceń jest słynna robota PL brana bóg wie skąd ! Firma jest ostatnim trybem w chierarchi transportowej,pobory gorzej niż m@rne chodzą słuchy o dalszych odejściach kierowców, szefostwo nic nie robi by to zachamować,a może ktoś celowo prowadzi do upadku?

Całkiem poważnie umowy są rozwiązywane? Wcześniej chciałem aplikować na planistę transportowego, tylko już oferta mi wygasła a na stronie widnieje formularz ze zgłoszeniem ale dla kierowców. do biura kiedy w zasadzie będą jeszcze szukać, chyba ze CV można wysłać spontanicznie?

Dekavi Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 32 dni.

Kolejny podwykonawca rozwiązał umowę z Gnieznem co tam się dzieje najper podwykonawca z 4autami teraz z 1autem czyżby polscy przekażnicy żądali zadużo dodatkowych pieniędzy?

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Van der Wal Polska Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Kierowca w transporcie międzynarodowym?
logo firmy Spawalnik - Inżynier jakości
JWW INVEST S.A.
logo firmy Dowódca ochrony Galeria Gniezno
DELTA SECURITY

Do teraz nikt nie odpowiedział ile zarabia planista transportowy? Szkoda, bo może też będę próbować zwłaszcza, że posługuje się włoskim, który został uznany w treści za atut. Swoją drogą czy dobrze widzę, że doświadczenie nie jest wymagane?

Zauważyłem, że jakiś czas temu potrzebny był planista transportowy. Generalnie to mam doświadczenie, więc wstępnie interesuje się zatrudnieniem. Ktoś kiedyś pisał, że firma jest jak złoto, dlatego zastanawiam się nad średnimi zarobkami na dziale, ile wynoszą?

Asap Rocky

Ogólnie firma jest okej, płacą zawsze na czas, spedytorzy w porządku, z każdym idzie się dogadać, trasy w miarę dobre. Z minusów to człowiek który ustala wyjazdy kierowców w trasę Pan Ł. w większości traktuje kierowców jak wrogów, jak pracujesz cały czas, nie chorujesz ani nie bierzesz urlopów to jesteś w porządku, ale gdy raz w roku zachorujesz lub chcesz wykorzystać cały urlop, a nie tylko 2 tygodnie to już jest wielki problem i lament, a potem przez kilka miesięcy mszczenie się na tobie, bo musisz zjechać wtedy gdy akurat wielmożnemu Panu Ł nie pasuje, oprócz niego firma bardzo w porządku.

Ciekawe czy faktycznie byłoby to możliwe, że dobre opinie pisze jedna osoba? Ktoś tak zasugerował i zastanawiam się czy to nie może działać też w drugą stronę? Mimo wszystko od wczoraj wisi oferta dla kierowcy na międzynarodówkę. Trasy z opisu płacone są od 10 do 12 tysięcy, pytanie wprost, czy warto? dawno nikt niczego o jeździe nie pisał, liczę na aktualne opinie

Wacek

super firma w tych czasaach jak złoto kasa jest na czas tasy calkem pozadne nie ma na co nazekac ani sie streswoac jak sie porzadnie robi to jets wszystko ok pozdrawiamekipe

Niedawno pojawiła się oferta pracy firmy Van der Wal Polska Sp. z o.o.. Wiecie może, czy firma wznowi rekrutację na stanowisko Kierowca c?

Driver

@Driver

Ile może zarobić tutaj taki kierowca? Słabo, a napiszecie dokładną pensję? I co to znaczy, że pracownik nie wie ile zarobi? A w umowach nie ma zapisanej kwoty miesięcznej? Od czego pensja miesięczna zależy, np. od przejechanych kilometrów?

Jurek

Kasper
@Jurek

Brygada fajna, mieszacze odeszli, zgarną ekipą, atmosfera fajna

Giovanii

Marzena
@Giovanii

brzmi w porządku chyba ale co z weekendami? w domu? i co do tych tras to ciekawa jestem jakie wam je tutaj dają?

Soltys
@Giovanii

Co ty (usunięte przez administratora) jakie stałe trasy firma nie godna polecenia i tyle w temacie

Olga
@Soltys

Szary

Ciekawa firma jerzdrze z nimi już jakiś czas narszie eszystki ok fajnev trasy mis ie podoba a teraz w kryzysie kasa zawsze na cza

Janek

Mineie sie pracoje bardzo dobrze kaza na czas , a wtych czasach to skarb , firmy trasportow padaja jak muchy jedn po drogim zarz bedoizmey sie prosoc o prac4e.trzeba szanowć co sie ma

Józia
@Janek

To ironia, czy naprawdę tak sądzisz? Może za szybko oceniam po sposobie pisania, ale coś mi tu nie pasuje :P Licze jednak że prawda, bo chłopak chce się przyjąć. Kasa na czas zawsze na plus, ale ile jej jest? :)

Dora firma , niegdy nie ma zadnych porblemów z kasa . Trasy rózne raz lepsze raz gorsze, kasa dobra i najwżniejsze jak się sumiennie pracuje jest super .polecam

Tati
@Andrzej

Krótko i na temat. Ale może jednak rozwiniesz? Kasa dobra tzn. kwotowo ile dają na umowie? Choćby "mniej więcej"? Które trasy to te "lepsze"? Można się umówić na stałe trasy i system zmianowy?

Damian

Powiedzcie mi jaki system pracy jest w tej firmie? Czy jazda jest w obsadzie pojedynczej czy podwójnej?

Dawid

Dobry pracodawca polecem.

Frick

Współpraca przebiega sprawnie, profesjonalnie i bezproblemowo polecam VdW jako partnera, który traktuje w sposób właściwy swoje zobowiązania wobec klienta.

Seven

Przyjemne firma fajna współpraca atmosfera w pracy dobra ja moge polecic wspóprace z VDw

Marzena
@Seven

Atmosfera wynika z obecności fajnych ludzi, o których wcześniej pisali czy coś jeszcze szczególnego na nią wpływa? Firma oferuje coś ponad standard?

Zostaw merytoryczną opinię o Van der Wal Polska Sp. z o.o. - Gniezno

• Jak się pracuje w Van der Wal Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Van der Wal Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 144.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Van der Wal Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 139, z czego 48 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 46 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Van der Wal Polska Sp. z o.o.

Van der Wal Polska Sp. z o.o.