McDonald's

Gniezno

Opinie o McDonald's

Zuzanna

@Rafek skoro szukasz pracy na stałe to mogę Ci powiedzieć, że w takim miejscu jak McDonald's możesz liczyć na rozwój. Firma prowadzi rekrutacje wewnętrzne i odbywają się szkolenia na wyższe stanowiska. DO tego firma oferuje stabilne zatrudnienie, szkolenia, elastyczność pracy https://praca.mcdonalds.pl/co-oferujemy @niezadowolony może po prostu był za duży ruch i bardziej sprawdzona osoba by to szybciej "rozładowała"? Dostałaś potem drugą szansę na pracę na kasie?

Mc do duszy

Na kupony wydaja zimne,bo?! Tego typu jedzenie na zimno jest do niczego.

niezadowolony

Pracowałam byłam na kasie ,nie dałam rady tak szybko kasjerka wywaliła na sprzatanie ,bo się nie na daje ,jest jeszcze ta starsza Pani co nie tylko sprząta -ale podsłuchuje i zajmuje się pierdołkami ochyda!

Rafek

Szukam pracy raczej na stale, czy wartp? Jaka kasa?jakcy sa pracownicy, jaki kierownik?

Zuzanna

@Wera wakacje się rozpoczęły. Zaczęłaś już pracę w McDonald's? Możesz powiedzieć coś więcej na temat swoich wrażeń ze szkolenia oraz pierwszych dni pracy?

Tomek

Kto wie gdzie znaleźć Joanne, która sprzedawała dzisiaj w McD na dziale cafè?

Wera

Po maturze chce zaczac praca na wakacje w maku w Gno, warto próbować?

Agnnn
@Wera 01.04.2017 20:02
Po maturze chce zaczac praca na wakacje w maku w Gno, warto próbować?

Jasne, że warto ;)

Zuzanna

@jaa długo już pracujesz w McDonald's? Co możesz więcej opowiedzieć o sytuacji w tym oddziale?

Luis

Nie wiem jak to możliwe, że przy standardach firmy, trzeba czekać za 3 kanapkami w Gnieźnie przy Mac`drive o godzinie 0.45, 20 minut.Zenua obsługa...

Kali

Popieram wyzej post. Niedlugo mak bd czynny od 6-15 bo niedlugo nikogo nie bedzie na popoludniowki tylko sami pracownicy na rano. A traktkowani starzy pracownicy sa jak smiecie a nowi to sa uwielbiani byle tylko zostali. Osoba zarzadzajaca rozwalila restauracje w ciagu 1 roku

jaa
@Kali 23.10.2016 21:59

słyszałem ze ją gdzieś przenieśli ? jest ktoś nowy ? rozwaliła i poszła dalej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kto na to pozwala ?

jog

hahaha manager za 2500zł XD sprzątaczka zarabia więcej

Brawo
@jog 20.10.2016 12:24
hahaha manager za 2500zł XD sprzątaczka zarabia więcej

Obecna osoba zarządzająca tą dążącą ku upadkowi firmą nie posiada jakiejkolwiek wyobraźni i wiedzy jak dobrze zarządzać. Sporo dobrych, starych pracowników już odeszło, a to tylko dlatego że w firmie ludzie nie są traktowani jednakowo. Elastyczne godziny pracy ? Jeżeli przyjdzie ktoś teraz jako nowy pracownik to on ustala swoje warunki pracy, a nie pracodawca więc śmiało moi drodzy. ( praca w maku od pon do pt w godzinach 6-14 jest możliwa ). A co robi w tym momencie doświadczony pracownik, który pracuje dajmy na to powyżej 2 lat ? Zapiernicza za dziesięciu, niektórzy po 15 nocek i dodatkowo praktycznie wszystkie weekendy. Czyli sposób na motywowanie i zatrzymywanie nowych pracowników jakiś jest, tylko zapomniano przy tym o pozostałych. I tutaj koło się zamyka.

Ktoś zły

Wyłącz muzykę na noc bo tu są dzieci

Roześmiana

Ludzie kochani chyba Wam się w głowach pomieszało. To nie jest forum "jak bardzo nie lubisz Pani X lub Pani Y". Każdy wie, że biuro czyta te Wasze wypociny i serio myślicie, że to coś zmieni? Fakt jest taki, że jest tam coraz gorzej, pracowałam w gnieźnieńskim Maku trochę czasu i niektóre awanse są śmiechu warte. Nie zmienia to faktu, że jest to dobra praca "na start". Umowa o pracę, 30min przerwy, grafik możesz ułożyć sobie pod szkołę/inne obowiązki, wypłata zawsze na czas, a i z płacą nie jest najgorzej. Fakt faktem nie ma tam łatwo, ręce pełne roboty, standardy, nerwowa atmosfera... ale lepsze to niż nic :) Nie rozumiem czemu Wy się tak tutaj kłócicie i spinacie, trochę luzu ludzie. Wracając do tematu - nie żałuję, że tam pracowałam, jednak zmiana pracy wyszła mi na dobre :) Trzymam kciuki za wszystkich, którzy tam nadal walczą.

gość

Nie porównuj recepcji do McDonald's, szczególnie w Gnieźnie, gdzie natężenie ruchu jest mega. Nie masz pojęcia o czym mówisz.

Pyskata

Próbować można wszędzie :) W tym temacie są opinie dotyczące konkretnie McDonald's Gniezno. To, że w Gnieźnie mamy cyrk na Żwirki i Wigury, to nie znaczy, że jest tak wszędzie :)

Pyskata

Mój poprzedni post: "Może w innej restauracji, w innym mieście i z innym kierownikiem, ale niestety nie w Gnieźnie." W którym Mc pracują twoi znajomi? W Gnieźnie? Nie sądzę. Tu nie chodzi o ruch, tu nie chodzi o wyzysk. Przeczytaj uważnie to co napisałam w poprzednim poście, a może zrozumiesz co miałam na myśli :)

Pyskata

To zależy dla kogo. Stawka godzinowa na stanowisku menadżera nie jest wcale wiele wyższa od stawki zwykłego pracownika. Dodajmy jeszcze do tego, że masz milion pięćset nowych obowiązków, a Szanowna Pani Kierownik tylko wyszukuje odpowiedniej chwili, ażeby zrównać ciebie z ziemią. Jako menadżer wiele razy jesteś zmuszony do zostania na nadgodzinach, za które pieniędzy nie dostaniesz - pracujesz za darmo. Biorąc też pod uwagę system przyznawania awansów, jaki wcześniej opisałam - przychodzisz do pracy i zaczynasz się uczyć wszystkiego, po miesiącu - dwóch dostajesz ofertę awansu nie wiedząc wszystkiego, gdyż w 2 miesiące wszystkiego się nie nauczysz, a potem jesteś jechany za to, że czegoś nie wiesz, nie potrafisz etc, mimo że braki w szkoleniach to w tym momencie nie twoja wina. Czytając to pomyśl więc, czy nadal uważasz taki awans za "dobry". Może w innej restauracji, w innym mieście i z innym kierownikiem, ale niestety nie w Gnieźnie.

Pyskata

Awansować można i to bardzo szybko :) W obecnej chwili nie ważne jest kto dostanie awans, ważne by uzupełnić braki w kadrze menadżerskiej. Kierownik chodzi po Restauracji i otwarcie się pyta "chcesz niebieską koszulę?". Jeśli się więc zgodzisz, to też szybko awans dostaniesz, niezależnie od twoich umiejętności i szkoleń :)

xyz

Norbert, daj w koncu sobie spokoj z MCD Gniezno. Jak przyjezdzasz - piszesz skargi, pracowales - pisales skargi. To juz nudne.... zachowujesz sie jak dziecko. Jak tesknisz za praca w PL - wroc. I tak Cie nie przyjma :D

Stary Pracownik
@xyz 06.05.2016 20:09

Zastanów się wpierw za czym miałbym tęsknić... Dalej - jeżeli wydaje się Tobie mówienie prawdy na głos, to wcale nie musisz tego czytać, a co ważniejsze - brać udziału w dyskusji. Stwierdzanie oczywistych faktów nie jest zabronione i choć pracownicy McD Gniezno nie mają odwagi by powiedzieć to wprost, mają chociaż tyle odwagi by anonimowo tutaj się wypowiedzieć. Nadto - mam teraz porównanie w kwestii pracy w McD Gniezno, dzięki pracy w McD w Anglii i dlatego zabrałem tu głos, gdyż teorie prawione przez niektóre osoby w McD Gniezno to zwykły stek bzdur, którymi karmią innych, ażeby zasłonić swoje wady. A co do skargi na M.R. - instruktor nie znający standardów, który nie uśmiecha się do gościa Restauracji, a wręcz przeciwnie, który ma minę jakby za karę był w pracy, zamówienia wydawane bez zachowania kolejności i wydanie mojego zamówienia po 30 minutach od jego przygotowania wraz ze starymi frytkami - ogromny szacunek. Ktoś chyba zapomniał, że jestem BYŁYM pracownikiem i w obecnej chwili, składając zamówienie, jestem już GOŚCIEM. Jeszcze masz jakieś pytania, sugestie, czy jakiś inny interes?

Stary Pracownik
@xyz 06.05.2016 20:09

Żebyś nie miała się czego uczepić... zjadłem jedno słowo, to też się poprawię :) Dalej - jeżeli wydaje się Tobie nudne mówienie prawdy na głos, to wcale nie musisz tego czytać, a co ważniejsze - brać udziału w dyskusji.

Szatynka

,,Wujuś '' kimkolwiek jesteś SZACUN za przenikliwie uroczą a jakże prawdziwa w swoim rodzaju wypowiedz :) No cóż prawda jest taka , ze ekipa , która zbudowała McDonald's rozsypała się w pył tylko i wyłącznie z powodu obecnego kierownictwa ... Czy nikt tego nie widzi ?! Tych nagłych zwolnień , L4 ... Czy to naprawdę jest normalne ? Hmmm .... no cóż teraz ,,tyłek '' się pali a jeszcze całkiem nie dawno najcześciej słyszane słowa z ust kierownika to ,,NIKT CIEBIE NA SIŁĘ TU NIE TRZYMA'' na nasze miejsce jest milion chętnych ... Stoję obok , obserwuję i tłumów nie widzę ... Co do M.SZ no cóż karma wraca moja droga , gdybys kiedyś zwątpiła :)

Milenka
@Szatynka 02.05.2016 22:32
Generalnie stoję obok , widzę , słyszę i ... McDonald's Gniezno już jest załogą widmo ! Wszyscy wartościowi ludzie , którz...

Nie wiedzialam ze Beata i Agnieszka sobie odeszly??Szkoda ,takie fajne i mile kobietki i doskonale w swoim zawodzie!!!!A teraz jest Kto???moze ktos opisze zmiana kierownictwa w Gnieznie.Tym Paniom zycze dobrego awansu na wyzsze szczeble tego zakladu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dobry temat
@Milenka 05.07.2016 15:50

Kto napisze ze jest nowa miotla w Mc-Donalds gniezno

była

a jak tam teraz w piekiełku w Soplach?

kulfon

Wypłata jest zawsze w terminie. Ale skąd wam się to 2500 zł wzięło to ja nie wiem. Może przy 15 nockach w miesiącu, kilku nadgodzinach i premii za tajemniczego gościa albo najlepiej dwóch tyle się wyciągnie. A, i jeszcze trzeba być starszym menadżerem, bo młodszy nawet wtedy nie ma co na tyle liczyć.

dobry temat

Milena,milena,to nie porozumienie ze jeszcze pracuje!!!!

Wujuś

Wszyscy chcieli, aby A.S. i B.S. odeszły. Teraz zadajcie sobie pytanie, czy to wyszło na dobre? Nie. Obecna kierowniczka pozostawia wiele do życzenia pod kątem traktowania kadry menadżerskiej jak i pracowników. Wytypowała sobie swój krąg ulubieńców, któremu słodzi i w tyłek wchodzi, a pozostałych traktuje jak zwykłe nic - "jesteś to jesteś, jutro może ciebie nie być". Co śmieszniejsze - jej metodą "nagradzania" pracownika awansem okazały się słowa "jak nie chcesz przyjąć awansu, to możesz złożyć wypowiedzenie" - swoją drogą od kiedy to przyjęcie awansu jest przymusowe? Do tego dołączmy marną imitację Beaty - M.S. Droga M.S. - wiemy, że to forum czytasz - wiedz, że nigdy nie dorównasz B.S. i takiego szacunku jak ona nie uzyskasz - zwyczajnie to nie ten poziom dla Ciebie. W obecnej chwili spora część starych pracowników ucieka, składa wypowiedzenia, kombinuje, byle się uwolnić od tego psychiatryka/więzienia/czy jak to nazwać jeszcze... Taka atmosfera udziela się również gościom restauracji, wielu zapewne też widzi/słyszy jak pracownicy są traktowani. Warszawa w tej kwestii milczy, nie robi kompletnie nic, chyba że szanowna konsultantka wszystko skrzętnie przed Warszawą tuszuje. Przyszłości dla tej p. kierownik i jej "Wielkiej, Przecudownej" pani "próbuję być Beatą" M.S. nie widzę. Cieszę się z tego, że niebawem mnie już w tym przedszkolu nie będzie.

eeee
@Wujuś 24.02.2016 20:08

W końcu i ona wyląduje w psychiatryku ma ku temu zadatki

lila

Chodzi o Milena,to fatalna praca na zmianie,wszyscy wiedza a kierownik Mc ufa jej i trzyma ja w tym fatalnym Mc-u

Ktoś

I jak do tej pory nikt na Nią takowej skargi nie złożył. Dlaczego? Z prostej przyczyny - mimo że M.Sz. potrafi doprowadzić człowieka na skraj psychicznego wyczerpania, to i tak uchodzi za jednego z najbardziej pomocnych i pracowitych menadżerów. Jeszcze nie spotkałem się z sytuacją, by M.Sz. postawiła swoje widzimisię ponad pomoc pozostałym pracownikom. Najwyraźniej odpowiada Wam taka kadra menadżerska, która zezwala na nieróbstwo i obijanie się w pracy. Jest wielu takich pracowników, którym należy się jedynie wilczy bilet w jedną stronę za wyzysk na kolegach/koleżankach z pracy. I to właśnie Ci pracownicy biorą udział w tej chorej dyskusji, czepiając się tych, którzy trzymali/trzymają tą Restaurację na (jeszcze) jakimś poziomie.

@szaraczk 09.10.2015 20:53
No prosze jakie piekne i trafne okreslenie o M.Sz. cytuje Twoje slowa (...) potrafi doprowadzić człowieka na skraj psychicznego...

Ach !to tak wyglada praca w Mc-u Gniezno!!Tragedia,gdzie ci pracuja t tymi dwiema Glorami maja jeszcze rozum?????Je na bruk!!!!!!!!!!!!!!!

Szaraczek
@MałaMi 12.10.2015 04:33
Gdzie tu widzisz znęcanie psychiczne? W wymaganiu od pracownika? Czy może w udzielaniu reprymendy? Czy może w mobilizowaniu do...

M.Sz.dala sie we znaki nie jednej osobie pracujacej w McDonald's. Jest bezczelna ze swoimi chamskimi odzywkami do innych i wszystkich traktuje z gory jakby byla lepsza od innych. To ona jest gorsza od innych, bo potrafi psychicznie wykańczac. Nawet z innymi menagerami nie potrafi sie zgodzic. Inni menagerowie maja ludzkie odruchy i sa normalni, u każdego menagera trzeba pracować, jednak potrafia wszystkich traktowac na rowni, ale nie M.Sz. Pracuje juz troche w tej firmie i niejednokrotnie co niektorzy przez nia plakali, a ona ma z tego wielka satysfakcje. To co napisał "Ktos", ze M.Sz potrafi doprowadzić człowieka na skraj psychicznego wyczerpania jest zgodne z prawda. Pogratulowac mu tylko za to ze w takim swietle ja przedstawil, bo nie ma w tym ani krzty klamstwa tylko szczera prawda.

Szaraczek

Mialo ale niestety nie jest.Nie ma B nie ma A i to prawda zostala jeszcze M.Sz ktora ma cechy przywodcze.Jest tyranem w pracy.Chcialaby zeby wszyscy trzymali jej prosto palec w d......jesli tak nie jest to masz przechlapane. Jak sie na kogos uwezmie to umarl w butach potrafi gnebic.Jej teksty i odzywki do pracownikow sa chamskie. Polowa ekipy miala z nia scysje.Ale kilka osob postanowilo ze jak nadal tak bedzie to beda pisac pismo wyzej tzn do W-wy.Nie wiem jakie ma u nas uklady ale tu na nic sie zdaja skargi na nia.Jak informuje sie W-we to oni przynajmniej reaguja.Tak juz bylo kilka razy wiec teraz tez tak zrobimy moze to odniesie jakis pozadany efekt i ktos p.M.Sz utemperuje.

klient zawiedziony

Brud, smrod , malaria .Totalna porazka wyzucic na pysk kierujacych , zero organizacji . Dlaczego wydajemy nasze pieniazki na te zasyfiale stoliki , klejaca podloge MASAKRA NA BRUK

ktoś
@klient zawiedziony 15.07.2015 08:26

no własnie to po jaka cholerę wydajesz te pieniążki - nikt takich baranów nie zaprasza - bo tacy własnie syfią :-)

@klient zawiedziony 15.07.2015 08:26

Po pierwsze jeśli korzystasz z usług restauracji McDonald's, to nie jesteś klientem, ponieważ to nie sklep, tylko gościem :) Po drugie - taki jak Ty to nazwałeś "syf" pozostawiacie w restauracji Wy Goście. Nie odnosicie po sobie tacek i tego co zostaje po jedzeniu, tylko zostawiacie na stołach, ponieważ ciężko jest wychodząc zabrać ze sobą śmieci i wyrzucić do kosza. Zachowujecie się skandalicznie, do tego jeszcze obrażacie cały personel. Jestem ciekawa, czy w domu, mamie, żonie etc. Po trzecie - zawsze możesz zmienić lokal i stołować się gdzie indziej :) Gdyby każdy zostawiał po sobie porządek, nie byłoby takiego jak Ty to nazwałeś/aś "syfu" :)

Sarenka

Zawsze możesz się zatrudnić i zobaczyć jak się pracuje w McDonald's, a przekonasz się, że większość opinii się pokrywa :)

nocka

(usunięte przez administratora) to pierwszy kierownik McDonalds,tak sie domyslam,wspanialy kierownik i opikunczy i znajacy sie na sprawie krotko ujmujac.Zostal rzecznikiem i fajnie a zycze mu jeszcze wyzej aby sie spelnil i ludzie Mc-a byli zadowoleni!!!

Mc Sarenka

Czas zamknac w Gnieznie Mc.a,bo to juz przesada,aby na krzywdzie ciezko ludzi pracujacych tzn mlodych ma funkcjonowac a wiecej przy takim kierowniczkach jak sie trzymaja twardo,bo maja wsparcie,widocznie jest tak u nich ,ze wszystko potrafia ukryc,a moze tez dobre chody !!!!!!Otworzyc Bar mleczny,a tyle dla miasta zysku i dla biednych takze aby przetrzymac czasy ciezkie jakie sa.Wiec Agnieszko i Beato zapiszcie sie do bezrobotnych,bo przyszlosc nie dobrze Wam wrozy a opinie o Was to tragedia!!!!!!!

A MIAŁO BYĆ LEPIEJ
@Mc Sarenka 17.06.2015 12:38

No cóz ... A. odeszła i wcale lepiej nie jest , uważam nawet ze jeszcze gorzej - odchodzi B. - możecie otworzyć szampana ale została ta M.Sz. TERAZ TO DOPIERO BĘDZIE MASAKRA !

m/a
@A MIAŁO BYĆ LEPIEJ 10.09.2015 21:41

Ty chyba nudzisz się w tym domu ? Zajmij się robotą i przestań wypisywać takie głupoty. Masakra może do Ciebie bo jesteś totalnym gniotem w pracy. Może lepiej spojrzeć na siebie i wziąć się do roboty ? Ehhhh.....

Sarenka

Pierwszy McDonald's w Polsce otwarto 23 lata temu Złota litera M nie była wówczas jeszcze symbolem niezdrowego stylu życia. Polacy zbyt dobrze pamiętali czasy pustych półek sklepowych za komuny. Garnęli się do nowego zjawiska, byli spragnieni kolorowego świata, a hamburger, podobnie jak Coca-Cola, pachniały Zachodem. Był 17 czerwca 1992 r. Przed kasami budynku doklejonego do Sezamu na rogu Marszałkowskiej i Świętokrzyskiej w Warszawie ustawiły się tłumy Warszawiaków. Udostępnij 0 Skomentuj Komentarze 8 8 slajdów Foto: Iza Procyk-Lewandowska, Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta Podziel sięPrzypnij na Pinterest Pierwsi goście pierwszego McDonalda ustawili się w ogromnych kolejkach, w eleganckie ubraniach. Otwarcie uświetniła obecność Jacka Kuronia (przecinał wstęgę), Agnieszki Osieckiej (zostawiła wpis w księdze pamiątkowej), Kazimierza Górskiego czy Zygmunta Broniarka. Policja pilnowała porządku jeszcze przez kilka dni. Big Mac kosztował wtedy 25 tys. zł, frytki 10 tys. zł, a Coca-Cola 11 tys. zł. To ceny sprzed denominacji, dziś odpowiednio byłoby to 2,5 zł, 1 zł i 1,1 zł. Kto nie zawitał w progach pierwszego McDonald'sa w kraju, ten już tego nigdy nie zrobi. 1 października legendarna placówka została zamknięta i przeznaczona do rozbiórki wraz z całym budynkiem Sezamu. Zobacz galerię Udostępnij 0 Polub Onet Biznes 12 tys. Autor: Iza Procyk-Lewandowska, Fotoedytor Źródło: Onet Polecamy także REKLAMA Zobacz także Priorytety nowego szefa ZDM: upłynnienie ruchu i otwarcie na dialog Najdroższe miasta dla obcokrajowców Wydatki firm technologicznych na badania i rozwój są niedoszacowane Niższe stawki interchange i stopy procentowe przełożyły się na wyższe… Tematy: Fotoreportaże, MCDONALDS, PRL, Warszawa Komentarze popularne najnowsze wątki moje Brak zdjęcia ~zxc : Tsa... przed McDonalds kiedys byl MAX przy placu konstytucji....To byly czasy tyle nowego, tyle sie dzialo, ludzie pelni nadzieji na lepsze jutro. A teraz? Zacytuje naszego ministra uj, upa i kamieni k.upa. 6 minut temu | ocena: 66% odpowiedz oceń: -1 +1 Brak zdjęcia ~wiz : Po raz pierwszy w artykule o McDonald's nie użyto bezmyślnie słowa "restauracja". Brawo. W końcu jakiś postęp w onecie. 18 minut temu | ocena: 100% odpowiedz oceń: -1 +1 Brak zdjęcia ~ja : miejmy nadzieję, że niebawem padnie 8 minut temu | ocena: 100% odpowiedz oceń: -1 +1 Brak zdjęcia ~asd : naprawdę wam smakuje ten syf? 15 minut temu | ocena: 100% odpowiedz oceń: -1 +1 Brak zdjęcia ~SZS : Zanim zaproszę do "Restauracji" (sic!) - parę faktów..... 1. Shake - Do przygotowania tego pysznego deseru, używa się tajemniczej mikstury składającej się z ponad 50 związków chemicznych, m.in. octanu, alkoholu fenetylowego oraz specjalnego rozpuszczalnika. Wszystko po to, by stworzyć "naturalny" ... rozwiń całość 3 minuty temu | ocena: 100% odpowiedz oceń: -1 +1 Brak zdjęcia ~JJJ do ~SIMON: CHYBA RACZEJ NIE. TAM SERWUJĄ "BIBLIJNĄ DIETĘ"- CZYLI WOŁOWINĘ 6 minut temu odpowiedz oceń: -1 +1 Brak zdjęcia ~Patriota : To była jedna z pierwszych franczyz, gdzie Polski przedsiębiorca mógł dostać gotowy biznes, już z odpowiednią marką i gotowymi produktami. Dziś większość Polaków prywatnych ludzi, którzy po 1990 roku otworzyli takowe bary dziś są milionerami. Tam są naprawdę wysokie obroty. 7 minut temu odpowiedz oceń: -1 +1 Brak zdjęcia ~SIMON : TYLKO ATEISTYCZNA CIEMNOTA JE W TAKICH BARACH. 13 minut temu | ocena: 100% | odpowiedzi: 1 odpowiedz oceń: -1 +1 PRZEJDŹ DO PROFILU Szukaj REKLAMY Warsaw Innovation Days Warsaw Innovation Days Dowiedz się więcej >> Buty męskie Ręcznie szyte, klasyczne obuwie biznesowe - już od 560 zł, sprawdź nasza ofertę » Polferries Świnoujście – Ystad. Max. 5 osób + samochód osobowy od 580 zł. Sprawdź » Koniec bloku reklamowego Z OSTATNIEJ CHWILI MCI (walor) Tomasz Czechowicz zastąpi Cezarego Smorszczewskiego na stanowisku prezesa MCI 12:20 Komentarze walutowe EUR/USD - dziś konferencja FED 12:15 Komentarze walutowe Ważny dzień 12:09 Komentarze walutowe Raport poranny – waluty świat 10:54 Wiadomości giełdowe (kraj) Cena akcji w ofercie Pekabeksu ustalona na 10 zł 10:32 Komentarze giełdowe (kraj) Komentarz z rynku akcji 10:28 Fotoreportaże Pierwszy McDonald's w Polsce otwarto 23 lata temu 10:10 Komentarze giełdowe

@Sarenka 17.06.2015 12:31

Jestem ciekawa kto jest tak inteligentny, podszył się pod mój Nick i powklejał te wszystkie bzdury. Zachowanie godne pożałowania.

Sarenka

Moja powyższa wypowiedź tyczy się wpisu "Ktoś - 2015-04-28 09:15:56"

Sarenka

Jeśli tak nienagannie pracujesz, jak piszesz, to tylko pogratulować :) W jednej wypowiedzi dwa błędy ortograficzne :) nic dodać nic ująć. Czas zaczerpnąć wiedzy ze słownika ortograficznego :) Z RESZTĄ w tym znaczeniu jakiego użyłeś piszemy w obu przypadkach razem :) Gdzie chodziłeś, kiedy uczono Nas tego w szkole? :) Gratuluję również podejścia do poszanowania innych osób. Sam sobie wystawiasz opinię. Po przeczytaniu wszystkich opinii na forum, w jednej z moich wypowiedzi, napisałam, iż każdy może wyrazić własne zdanie i opinię bez obrażania i poniżania innych. To co pisano i jak obrażano kierowniczkę i Jej zastępczynię, było żenujące. Każdy, powtarzam każdy z Nas zasługuje na szacunek. Jeśli ktoś nie potrafi pokazać klasy i zniża się do poziomu innych cały czas obrażając, nie jest nic wart. Jakie wartości Tobie wpoili Twoi rodzice wychowując Ciebie?, skoro odsyłasz innych do pracy przy taczce, czy pracy pod latarnią?. Kim Ty właściwie jesteś, żeby w ten sposób pisać do innych? W dalszym ciągu podtrzymuję opinię, że źle się pracuje w takiej atmosferze, jaka panuje w pracy,ale nie zarzucisz mi, że kogokolwiek obraziłam. Mnie po prostu nie stać na zniżanie się do Twojego poziomu. Zanim napiszesz jakąkolwiek odpowiedź na moją opinię, skorzystaj ze słownika ortograficznego, aby się ponownie nie ośmieszyć, pisząc z błędami :) Nie wydaje mi się, żebyś wykonywał swoje obowiązki w pracy nienagannie, tak jak to siebie przedstawiłeś w jednym z wpisów tu na forum :) I z całym szacunkiem dla Ciebie, bez obrazy, jest pewne stare polskie przysłowie "Krowa, która dużo ryczy, mało mleka daje" Przeanalizuj je sobie i wyciągnij odpowiednie wnioski. Pozdrawiam :)

@Sarenka 23.05.2015 11:22

To co Ty nazywasz "wartościami wpojonymi przez rodziców", ja nazywam "szczerością do bólu". Istnieje wiele rodzajów pracy, którą możesz wykonywać w danym zakładzie, natomiast - skoro ktoś narzeka na "fatalną atmosferę w Mc, poniżanie, mobbing itp.", narzekać również będzie na inne firmy. Wybacz "droga" Sarenko, ale sam jestem ciekaw co by było, gdyby ten wątek na forum tyczył się pracy Merchandisingu w supermarkecie. Prawda jest jaka jest - jeżeli ktoś tak strasznie narzeka na jedno, to narzekać będzie na drugie, trzecie, dziesiąte, pięćdziesiąte. W tym przypadku człowiekowi zostanie taczka, lampa, bezrobocie - 3 najbardziej "rozchwytywane" pozycje społeczne. Skoro o przysłowiach mówisz - znasz zapewne też to: "Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma". Na uboczu dodam jeszcze, że zbyt głośno rycząca sarenka, ściąga uwagę wilków. Pozdrawiam Serdecznie.

@Ktoś 13.06.2015 21:36

Jeśli "szczerością do bólu" nazywasz obrażanie i poniżanie innych, to nie mam w tej kwestii nic do dodania. Co do Twojej opinii napisanej wyżej,to wydaje mi się, że w niektórych przypadkach nie znasz znaczenia co niektórych słów i mylisz pojęcia :) Odnośnie przysłowia, o który napisałeś wyżej znam doskonale i jakbyś czytał uważnie wszystkie posty, to wiedziałbyś, że użyłam go już wcześniej w jednej ze swoich wypowiedzi :) Powiadasz ściągam uwagę wilków...no cóż może dlatego, że piszę prawdę o sytuacjach panujących wśród załogi i jak domniemam, nie każdemu ta prawda się podoba. Niestety nie "trawię" hipokryzji, zawsze mówię głośno to co myślę i dbam o to, czy komuś się to podoba, czy też nie. To tyle w temacie :)

nocka

Dobra wiadomosc!!!Zamykaja kolejne 900 lokali na calym swiecie.Mc Donalds Gniezno tez sie nie utrzyma a szczegolnie z takim mobbingiem jaki panuje tam.Teraz kolej na bar mleczny co przyniesie biednym ludziom wiele korzysci!!!

@nocka 24.04.2015 19:16

"Nocka" kiedy czytam Twoje komentarze, to mam wrażenie, iż masz problem czytania ze zrozumieniem. Naprawdę jeśli nie wiesz, co się u Nas dzieje, to proszę nie pisz takich bzdur jak do tej pory. Bardzo mnie ciekawi skąd posiadasz takie informacje, że kierowniczka zrobiła zebranie? Jeśli zrobiła, to może mnie uświadomisz kiedy to było?, ponieważ nic mi na ten temat nie wiadomo. Po drugie zapewniam Ciebie, że nie jestem P. A tak jak to napisałaś. Czytaj uważnie, to co jest pisane na forum. Gdybym była P.A, to nie pisałabym o złej atmosferze i mobbingu panującym w pracy. Dlatego zanim cokolwiek napiszesz, zastanów się dwa razy, czy na pewno wiesz, co chcesz napisać :)

nocka

Ta syrenka to P.A???Tak mi na to wyglada a P.B.trzyma Jej pletwy i tak se plawaja i zbijaja kase na uciemiezonych pracownikach Mc-Donalds Gniezno.Te Panie to nieporozumienie i trzymaja sie tylko brzytwy i niczego wiecej!!!

P.

art. 216 § 2. Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.Powodzenia.

aa
@P. 25.03.2015 20:30

Na Biztoku ktoś przegiął z wypowiedziami,nie należało podawać imion i nazwisk, to niepotrzebne. Od tego należy się odciąć. Tu natomiast nie popadajmy w przesadę, żeby kogoś straszyć sądem.

Ona

Co sie tam dzieje w tym Mc-Gniezno,fatalna firma czy kierownictwo ,bo juz sama nie wiem.Strach tam pracowac.Tyle sie naczytalam ze sie w pale nie miesci.Nie umie ktos zrobic wreszcie dobrej atmosfery czy zmienic kierownictwo i wtedy moze bedzie spokoj???

@Ona 24.03.2015 13:03

Jeśli jesteś tak bardzo ciekawa, co się dzieje w McDonald's, to zatrudnij się w firmie, a będziesz wiedziała na bieżąco co i jak i nie będziesz musiała innych o to pytać :)

Sarenka

Każdy ma prawo do wyrażania własnych opinii. Tak jak pisałam wyżej, atmosfera w pracy jest bardzo zła ze względu na mobbing i nie szanowanie pracownika. Niemniej jednak czy upoważnia Was to do obrażania innych? Wyraźcie swoją opinię tak jak ja, ale nie obrażajcie. Wyraziłam swoją opinię na temat kierownictwa, ale nikogo nie obrażam, nie tędy droga. To, że ktoś pochodzi ze wsi, nie czyni Go gorszego od tego, który pochodzi z miasta. Czy nie stać Was na pokazanie klasy, bez obrażania i poniżania innych? Pozdrawiam.

@nocka 17.06.2015 12:40
W Gnieznie jest nie mile widziana i niech spada i niepokazuje sie na oczy!!!!

Chyba czas zajrzeć do słownika ortograficznego. 2 błędy ortograficzne bravo :) NIE MILE pisze się razem, a NIEPOKAZUJE osobno :)

@nocka 17.06.2015 12:40
W Gnieznie jest nie mile widziana i niech spada i niepokazuje sie na oczy!!!!

A te Glory jeszcze w Mc-u,tj;dwie??Jak tak to masakra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ada

Niech spada z Gniezna ta kierownik i Beata to cisza jak na razie !!!!!!!!!!!!!!!!!Sltv

nocka

Tak Drogi kolego masz racje.Mobbing i jeszcze raz mobbing!!!O tych paniach mozna duzo pisac,ale one sie juz utwardzily i to im splywa.Pracownik Mc_a i kazda nastepny wpadnie w sidla tego piekielnego baru!!!!

sowa
@nocka 18.02.2015 14:46

no nareszcie ktoś mądry oczywiscie mowie o syrence .

@sowa 31.03.2015 19:42
no nareszcie ktoś mądry oczywiscie mowie o syrence .

Sowa - domniemam, że o mnie piszesz, tylko nie jestem SYRENKA, a SARENKA. Dziękuję za uznanie. Uważam, że nie trzeba być mądrym, tylko posiadać odrobinę kultury, aby móc napisać co się myśli na dany temat, nie obrażając i nie obrzucając kogoś błotem. Takie jest przynajmniej moje zdanie.

Sarenka

Tak się składa,że jestem pracownikiem tej firmy i potwierdzam negatywne opinie tych, co się wpisali na forum i śmiem twierdzić, że te dobre opinie są pisane zapewne przez osoby, o których źle się pisze (mam na myśli kierownictwo, czyli Agnieszkę i Beatę) Zapewniam Was, że panuje w tej firmie mobbing, poniżanie pracownika, nie ma żadnego szacunku dla pracownika za tą ciężką pracę. Wszędzie trzeba pracować, ale tu pracuje się ponad siły. Zapewne zaraz ktoś tu napisze "to po co tam pracujesz?", więc uprzedzę to pytanie, ponieważ muszę z czegoś żyć, a niestety w Gnieźnie mamy taki, a nie inny rynek pracy. Uwierzcie mi, że zmieniłabym pracę, gdyby tylko natrafiła się taka okazja i na pewno jeśli znajdę nową ofertę, nie pozostanę w tej firmie ani minuty dłużej. Teraz coś dla "GOŚCIARY" jeśli zwracasz już uwagę innym, chodzi o ortografię i gramatykę, to sama daj przykład. Nie zachowujesz w pisowni form grzecznościowych, jak i interpunkcji, więc kłania się szkoła podstawowa, ponieważ to tam uczono nas podstawowych zasad pisowni, że Ci, Tobie, Ciebie, Ty etc. piszemy z dużych liter Zapamiętaj, że aby od kogoś wymagać, samemu trzeba dawać pozytywny przykład.

nocka

Ale ten ktos napisal bzdury,warte pozalowania i stukniecia sie w glowe co ta czy ten napsal.Agnieszka i Beata nic sa nie warte a ich postapowanie krytyczne w zwiazku z ich praca poprostu pranie mozgu dostaly i wytyczne z gory tj.Warszawa!!!Dominik to byl gosc i zawsze tak bede pisala!!!!!!Praca w Mc-u jest jedna z lepszych na jakiej podstawie ten ktos napisal.Pewnie sie chce podlizac temu obecnemu kierownictwu.Zmiana kierownikow to jest najlepszy pomysl,albo jak ktos napisal,otworzyc bar mleczny dla biednych mieszkancow Gniezna.Dobry punkt i szybko zalapie!!!!!!

Dupek
@Ktoś 28.04.2015 09:15
Problem tkwi w Waszym postrzeganiu. Osoby, które pracują zgodnie ze standardami, które wykonują polecenia służbowe i nie wykłóc...

Przy tej wypowiedzi jeste Dupkiem i nie znajacym sie temacie!!!!

klient zawiedziony
@Ktoś 05.04.2015 02:49
Ty się człowieku palnij w głowę. Podlizać? Żeby to jeszcze Kierownictwo wiedziało kim jestem :D Nie muszę się podlizywać - wyst...

gniezno ,towielka porazka , kierownictwo do wymiany , klejace stoliki, podloga jeden syf, zero organizacji pracy.Dlaczego nie bojkotujecie tego syfu i brudu . wydajecie ciezko zarobione pieniadze .MASAKRA

Ktoś

Wy to macie zryte łby ludzie. Narzekacie, bo? Bo Was wywalili? Bo wszystko mieliście w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i szliście do pracy się opieprzać? Bo nie potrafiliście poprawnie zrobić cheesburgera? A może dlatego, że kradliście (też takie przypadki były)? Ogarnijcie się. Praca w MC jest jedną z lepszych. Świetne warunki zatrudnienia, wyjazdy delegacyjne dopięte na ostatni guzik, możliwość dalszej nauki w szkole. Myślicie, ze robi na Nas (pracownikach obecnych) wrażenie jakiekolwiek, to co tutaj piszecie? Tyle czasu już pracuję, bez awansu (gdyby ktoś pytał) i widziałem już tylu nieogarów, którzy myśleli, że zarobią kasę za lenistwo. Idę o zakład, że 90% z Was krytykuje Agnieszkę, Beatę i tą pracę, tylko dlatego, że nie potrafiliście ogarnąć tak prostej pracy. Leser - to określenie dla każdego z Was. Pozdro!

nocka

brawo! zgadzam się z tobą . Tutaj potrafią kozaczyc z w rzeczywistosci to w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] im wchodzą

tayson

W Mc.ku Gniezno potrzeby chlopa z jajami tj:kierownika,wtedy bedzie spokoj.Na Dominika o ile mam wiedzy to nie widzialam zadnych negatywnych komentarzy a nawet pochwaly.Dominik byl "Gosc"przez duze G

Ona

Chyba nie chodzi o Macieja menagera to taki fajny i doradczy facet.Z nim pracowalam na nockach no i w normalne dniowki:)Kto to ten Tomek ?bo sie pogubilam w tylu pracownikow jakich znam.Relacje o Mc-Gniezno nadal fatanle,a w przemianach czy w gazecie nasze miasto 24 pl nic nie ma!!A tam by sie przydalo cos napisac co sie dzieje w tym jedynym Mc-u jakie posiada Gniezno ni i o kierownictwie P.Agnieszka i jej zastepczyni Beata!!!!!!!!!!!

sok

Ciekawe co bd w przemianach? Ty Sowa jak na chodniku srasz? Zal mi cb :( przyjdz tam do pracy a zobaczysz jak jest a nie jakies bzdury wypisujesz... gosciara ci to potwierdzi bo ona tam pracuje pani K...

sowa

mam [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bo ja w przeciwieństwie do was mam wykształcenie a wy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w tym śmierdzącym maku szczególnie jak odpływy (usunięte przez administratora) i pod nogami ludzi szmatą jedziecie żenada ale już nie długo będzie niespodzianka w przemianach. ha ha.

ona

Podobno Tomek poszedł do mrówki bo tam myśleć nie trzeba !!!

Zostaw opinię o McDonald's - Gniezno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie McDonald's