Opinie o Van der Wal Polska Sp. z o.o. w Gniezno

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Van der Wal Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Van der Wal Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Van der Wal Polska Sp. z o.o. w Gniezno

Seven

Przyjemne firma fajna współpraca atmosfera w pracy dobra ja moge polecic wspóprace z VDw

@Seven

Atmosfera wynika z obecności fajnych ludzi, o których wcześniej pisali czy coś jeszcze szczególnego na nią wpływa? Firma oferuje coś ponad standard?

Generał

Polecam bardzo fajni ludzie i praca ok

@Generał

Kolejna pozytywna opinia a o zarobkach nikt nic nie pisze. Odniesiesz się do nich? Satysfakcjonujące? Warto, żeby partner się zatrudnił?

kuba

Jak na razie wszystko ok praca ,płaca ok trasy raz lepsze raz gorsze ogonie ni ma co narzekać

@kuba

Można się dowiedzieć co rozumiesz poprzez lepszą trasę a co również poprzez gorszą? Ta druga mnie zaczęła martwić co podczas niej może się dziać? Tutaj w razie czegoś miało możesz odmówić zlecenia prawda?

djWo

Firma ok można jeździć

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Van der Wal Polska Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Kierowca w transporcie międzynarodowym?
logo firmy Opiekunka seniorki
Gniezno
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Dowódca ochrony Galeria Gniezno
DELTA SECURITY
logo firmy SPAWACZ TIG ZA GRANICA
ATN Service ApS
Włodek

Praca jak praca trzeba pracowac i głupot nie wymylać, przelewy na czas nigdy żadnej obsuwy jak w zegarku .Daje pracę biorę kasę prossta zasada.Pozdrawiam i polecam

Klient

Bardzo dobra współpraca od lat .Polecam

Wujek

(usunięte przez administratora) Firma jest ok kasa na czas i większych problemów nie ma jak się rzetelnie wykonje swoją pracę

MaJo

Jak widzę te głupoty co ludzie wypisują to ręce opadają, jak kto nie ma żadnych podstaw do pracy i jdelikatnie mówiąc nie chce sise pracować i później bzdury wypisuje to co zrobić. Firma do chcących pracować , praca stała bez większych stresów , oczywiście jak ma się trochę oleju w głowie. Ja polecam i pozdrawiam

Karol

Łukasz to ty wypuszczasz kierowców z bp jak mogłeś dopuścić do tej sytuacji dlaczego tego nieprzewidziałeś? Teraz taki jeden wykorzysta to w sądzie a ty naraziłeś firmę na poważne straty teraz ciebie możemy jako rada oskarżyc o działanie na szkodę firmy moja rada odejdź lepiej naprawdę sam. To musi dotrzeć do reszty załogi anie tylko konferować pocichu w biurze i nic nie robic i winę zwalać na innych czekamy na twoją odpowiednią decyzję.

Zbigniew

W tej firmie chodzi tylko o to żeby im w biurze żyło się lepiej. Jedyną formą odegrania się na kierowcy jest wycieczka busem od Paryża po Toul i Calais. Pracowałem tutaj 2 lata i nigdy z taką patolą w biurze się nie spotkałem. Ten śmieszny planista jak dzwonił z pretensjami to go tak wkur że się jakał i zacinał. Dajcie spokój. Stare naczepy które mają po 30 lat i robota w brudzie dla (usunięte przez administratora) zvPl

Jakemuś starszemu człowiekowi tutaj maży się powrót do cenzury prokurator milicja podpowiadam pierwszą poważną sprawę firmie dyrekcją zmusza do fałszowania wpisu manualnych w tacho bo jeżeli jest wyjazd z gniezna stacja paliw bp ogod 7rano pierwszy kierowca ma zmianę o 19 wieczorem a drugi musi jechać na zmianę pod Paryż i jest tam o 23 to jak to się ma do wpisu skoro pierwszy kierowca wpisuje wyjazd 7 rano i kartę wsadzą do tacha 19 i jest ok a drugi wsadza kartę o 24irobi start o 9rano żeby się zmieścić w 15godzinach to jak to się ma do startu z gniezna razem o 7 nic trudnego wystarczy porównac starty kierowcuw później wpisy w tacho i firma ma prokuratora

Chmielowy sad

Niewierzcie w pozytywne wpisy to pisze grunwaldzka i członkowie rodzin niema stałych tras to kwestia przypadku z tablicy naoguł (usunięte przez administratora) pieniądze kiepskie nie było od dawna żadnych podwyżek ostatnia to zdaje się jeszcze z2019 i co najważniejsze FIRMA OSTATNIO SPÓZNIA SIĘ Z PŁACENIEM UCZCIWIE ZAROBIONEJ WYPŁATY TO AŻ 2 DNI PO TERMINIE

Pablopic

Czy ktoś myśli na grunwaldzkiej? Zrobiliście z siebie przez siebie niedojdów nieudaczników podając się za kierowców piszecie odeszłem zwolniłem się dlaczego? Kto nato pozwolił dlaczego odpowiedzialna osoba zato nie próbowała zatrzymać dać podwyżkę porozmawiać co zmienić aby pracowało się lepiej wydaj iej anie odchodzisz to gońsie frajeże tak tak tak podchodzi do sprawy biuro w Gnieźnie czy ktoś zwas obliczył ile kierowcuw napisało że odchodzi stąt. To jest prawie 80%załogi nikt zwas tego nie obliczył a to świadczy o waszej nieudolnosci jesteście zaślepieni sobą inik nic z biura nie myśli otym nikt nikogo nie zwalnia nawet nie zwala opowiedział ości dlaczego? Bo jeden na drugiego ma chaka i jak zwolnicie jednego to pójdzie do sądu i wyda co tu się wyprawia. Dlaczego niektuży tak nagle odeszli a może zostali zmuszeni pod przymusem i teraz parrzycie się jeden na drugiego kto pierwszy pęknie

Kierowca

Chciałbym przypomnieć jak krutko przed wojną w UA pewna pani z biura vdw polska straszył nas kierowców leniwych polaczkuw którym niechce się pracować, Chciała nas zastępować pracowitymi Rosjanami tak ci pracowici Rosjanie pokazali co potrafią w buczy izumie, co NATO IPN W KRAKOWIE

Fasolowy przytułek
@Kierowca

A ty cały czas chlejesz i wypisujesz te brednie?

Lolo

Oszukańcza firma, na krzywdzie ludzkiej się dorabiają

Ogier

Pracodawca ok , kasa na czas samochody ok nic tylko jeździć i zarabiać pozdrawiam

@Ogier

Można się czegoś więcej dowiedzieć na temat obecnego stanu samochodów? Jakie roczniki i przebiegi? Co z serwisem?

Juhas

Spoko firma

Juchas

Dobre trasy ,dobra kasa, zawsze na czas nic tylko pracować , dobra firma na cięzkie czasy.Pozdrawiam

Organek

Firma jak dla mnie super , po latach spędzonych u prywaciarzy teraz odetchnąłem z ulgą w końcu kasa zawsze na czas bez proszenia wszystkie składki opłacone teraz można żyć tylko robic i się nai martwić o nic pozdarwiam

Sylwia
@Organek

No a jak wysokość wynagrodzenia tutaj w porównaniu do tych wspomnianych przez ciebie prywaciarzy? Tu jest lepiej czy gorzej pod tym względem?

AndrzejA

Świetna firma polecam wspópracę z nimi. Wszystko tak jak należy

Zostaw merytoryczną opinię o Van der Wal Polska Sp. z o.o. - Gniezno

• Jak się pracuje w Van der Wal Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Van der Wal Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 144.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Van der Wal Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 139, z czego 48 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 46 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Van der Wal Polska Sp. z o.o.

Van der Wal Polska Sp. z o.o.