Opinie o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Elektro-Hurt Aleksander Winter w Gniezno

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Elektro-Hurt Aleksander Winter. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Elektro-Hurt Aleksander Winter na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Elektro-Hurt Aleksander Winter w Gniezno

Jak wygląda ścieżka kariery w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Elektro-Hurt Aleksander Winter? Czy trudno jest zdobyć awans?

Łun Nowy wpis

Starasz się, zaliczasz kamienie milowe a potem dostajesz awans. Plus 200zl brutto do pensji. Ale awans!

Pracownik Nowy wpis

Ogólnie nie polecam zero motywacji ciagle problemy i finansowa nędza , zero benefitów jakichkolwiek …. !

Jak wygląda rozmowa w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Elektro-Hurt Aleksander Winter na stanowisko Sprzedawca? Z iloma osobami się rozmawia? 29 września pojawiło się ogłoszenie.

Grażyna

8 tys w kwartał? Jako handlowiec? chyba, że ktoś o samej podstawie pisał, to rozumiem, że tutaj na prowizjach się dobrze wychodzi? wiadomo ile średnio obecnie idzie na nich wyciągnąć? ilu handlowców obecnie tu pracuje i na jakich warunkach?

Kwartet
@Grażyna

Pracowałem w tej firmie 3 lata na stanowisku handlowiec w Lesznie . Inne obowiązki zostały mi przedstawione na rozmowie kwalifikacyjnej oraz inne zarobki a inaczej wyglada codzienność w tym oddziale . Ogólnie nie polecam jak ktoś ma słabe nerwy. Wynagrodzenie 8 tys to chyba z 3 miesięcy sumę Ci podali ale napewno nie z miesiaca pracy . Premia obiecana na koniec roku ..hmm brak słów bo 400 zł a obiecywali złote góry . Nie polecam

Maria
@Kwartet

To za sprzedaż nie ma premii? Jakieś plany sprzedażowe są? Za co w takim razie oprócz podstawy jest płacone?

Kwartecik
@Maria

Za nic nie jest płacone dodatkowo w realu

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Elektro-Hurt Aleksander Winter? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.

W mieście Leszno można podjąć prację jako handlowiec. Średnie zarobki na tym stanowisku to 8200 PLN. Co sądzicie o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Elektro-Hurt Aleksander Winter?

Obżyn

Tyle zarobisz w EHW. Na kwartał.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Elektro-Hurt Aleksander Winter? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Januszek

Ludzie raczej sami rezygnują.

Malesza

O Olku mógłbym napisać książkę to szef firmy , nie będę pisał jak zaczynał może żyjący wspólnicy pamietają , powiem tak z zielonych kapci wyrósł i wydaje mu się że jest boss

Zainteresowany pracą

Dzień Dobry, Może Pan/Pani dookreślić dramatyzm sytuacji? Chodzi o kasę, zakres obowiązków, zachowanie przełożonych? Będę wdzięczny za każdą wymierną treść, ponieważ dostałem propozycję pracy na stanowisku Logistyka (po ponad 3m-cach), ale mieszkam w Poznaniu i zastanawiam się czy warto rozważyć. Pozdrawiam

@Zainteresowany pracą

Nie polecam jeśli chodzi o kasę nie płaca ani dobrze ani złe trochę powyżej normy ale szacunek do pracownika zerowy nadgodziny nie płatne to norma.

Też z Poznania
@Zainteresowany pracą

Miałem identyczną sytuację. Też jestem z Poznania, też stanowisko Logistyk, też telefon po 3 m-cach. Po różnicy w głosie - porównując twardy, zdecydowany, nieco "zbyt pewny siebie" podczas rozmowy z tym z telefonu - niepewny, z domieszką lekkiej rozpaczy, "proszący" - myślę, że nie pomylę się jeśli stwierdzę, że zatrudnili kogoś kto !przetrwał! umowę wstępną i po prostu nie przedłużył współpracy. Czy od Ciebie też wymagali przeprowadzki do Gniezna żeby być na miejscu? A podczas rozmowy definicje osobowości ludzkiej: Ci z Pomorza są leniwi jak Południowcy (w skali Europy) itp. Aż kusiło żeby się dowiedzieć jak to jest z Łódzkim, ale niestety nie pokusili się o definicję. Może dlatego że akurat tam się urodziłem? Strzelam: Same k***y i złodzieje:P No po 3m-cach telefon, że chcą zatrudnić...

M.
@Też z Poznania

czy możesz opisać, jak wyglądała rozmowa kwalifikacyjna?

M.
@Zainteresowany pracą

czy brałeś udział w rozmowie rekrutacyjnej? Jeśli tak, to czy możesz napisać, na czym polegała rozmowa oraz jakie zarobki proponują? pozdr.

Jaki jest wkład kierownictwa Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Elektro-Hurt Aleksander Winter w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Roman

Każdy kierownik zajmuje się tylko sobą i tym żeby wyrobić cel. Pracownicy są w porządku i to oni budują atmosferę a nie kierownik. Niestety w tej firmie im dłużej kierownik pracuje tym głębiej w D ma swoich podwładnych. (usunięte przez administratora)

Krystyna

Na czym polega praca w Elektro-Hurt? Ile trwa nauka takiej pracy? Zastanawiam się, czy osoba bez doświadczenia w branży ma szansę dać sobie radę w firmie.

Kapec

Firma do bani dużo wymagają a zarobki kiepskie atmosfera do bani jest jeden kierownik z którym ciężko się dogadać niektórzy zamiast rozwiązać problem między sobą to wola biegać i strzelać z ucha.

@Kapec

Zawsze warto spróbować szczerze porozmawiać, bo to czasem może uzdrowić atmosferę i sprawić, że wszystkim w firmie będzie lepiej. Piszesz, że Twoim zdaniem zarobki są nieadekwatne do wymagań - jakie więc według Ciebie wynagrodzenie w Elektro-hurt Aleksander Winter byłoby odpowiednie?

eb
@Kapec

Witam o jakim oddziale piszesz Kapec?

Ryszard

Jeśli firma nie ma powodu do płacenia to nie płaci. Działa już ładnych parę lat i ma zbyt dobre opinie.

Jaka umowa obowiązuje w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Elektro-Hurt Aleksander Winter podczas okresu próbnego?

Umowa o prace z tego co pamietam

Konrad

@Klient Możesz rozwinąć swoją opinię chyba, że to konkurencja?

Ciekawy

Witam bardzo bym prosił o opinie pracy na wózek widłowy w firmie :) dawno nie było informacji

Dobry

Żart nowe auto i nowe perspektywy nie w tej firmie nowe auto a podwyżek zero dla pracowników takie jest elektro-hurt

Cezary

Czy dobrze się tu pracuje? Dawno nikt n ie pisał i szkoda, nowi szukają informacji.

ale działaj

Niestety nie zapowiada się na to, by w najbliższym czasie firma postanowiła przeprowadzić rekrutację @ika.

takisobiepracownikEHW

z Faktów powiem tylko że firma jest wypłacalna, a co do zaliczek nigdy nie pytałem ale sądze że nie byłoby problemu. co do pensji nie napisze ile zarabiamy ale ludzie z zewnatrz (klienci, dostawcy, itp) myślą że zarabiamy dużo więcej. co do premii to ktoś coś kiedyś slyszał ale nikt nie widzial po za jedna, roczną. atmosfera ok, w koncu sami ją twozymy. z Szefem kontakt jest trudny, rozmowa jeszcze trudniejsza, najlepiej jak go nie ma. Kadra kierownicza w porządku przynajmniej w Gnieźnie.

awizo

w sumie wiadomo ze duzo ludzi pisze w emocjach i nie wiadomo co jest prawda a co nie .. a jaki szef jest w tej firmie czy zatrudnia na umowe o prace na cały etat czy na zlecenie tez jest mozliwosc czy dobra jest wspolpraca z pracownikami i mozna liczyc na szkolenie jezeli nie ma sie doswiadczenia pomozecie w tej kwestii?

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Elektro-Hurt Aleksander Winter - Gniezno

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Elektro-Hurt Aleksander Winter?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Elektro-Hurt Aleksander Winter tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Elektro-Hurt Aleksander Winter
1.4/5 Na podstawie 204 ocen.
  • Słoneczna 40A
    62-200 Gniezno