Elektro-hurt Aleksander Winter

Gniezno

Opinie o Elektro-hurt Aleksander Winter

ale działaj
użytkownik zarejestrowany

Niestety nie zapowiada się na to, by w najbliższym czasie firma postanowiła przeprowadzić rekrutację @ika.

takisobiepracownikEHW

z Faktów powiem tylko że firma jest wypłacalna, a co do zaliczek nigdy nie pytałem ale sądze że nie byłoby problemu. co do pensji nie napisze ile zarabiamy ale ludzie z zewnatrz (klienci, dostawcy, itp) myślą że zarabiamy dużo więcej. co do premii to ktoś coś kiedyś slyszał ale nikt nie widzial po za jedna, roczną. atmosfera ok, w koncu sami ją twozymy. z Szefem kontakt jest trudny, rozmowa jeszcze trudniejsza, najlepiej jak go nie ma. Kadra kierownicza w porządku przynajmniej w Gnieźnie.

awizo
użytkownik zarejestrowany

w sumie wiadomo ze duzo ludzi pisze w emocjach i nie wiadomo co jest prawda a co nie .. a jaki szef jest w tej firmie czy zatrudnia na umowe o prace na cały etat czy na zlecenie tez jest mozliwosc czy dobra jest wspolpraca z pracownikami i mozna liczyc na szkolenie jezeli nie ma sie doswiadczenia pomozecie w tej kwestii?

Elektryk z Poznania

Witam. W trakcie współpracy wszystko OK. dobre ceny elastyczne terminy. Problem zaczyna się gdy współpraca się zawęża. Została mi wystawiona nota odsetkowa za cały okres współpracy jeśli nie będę dalej kupował będę musiał ją zapłacić. Postępowanie zgodne z prawem, ale nie fair. Wcześniej o żadnych odsetkach nie było mowy.

zbyszek

Firmy nie polecam.strata czasu.Trzeci Świat.Ludzie którzy są w tej branży wiedzą o co chodzi.nawet nie trzeba nikomu za dużo mówic.tylko jak słyszą EH-W to odrazu jest śmiech.Brak kultury ze strony szefa.słoma z butów wystaje,jak juz to ktos wczesniej napisał.Ludzi ma za nic.

boczek

Firma godna polecenia, zarobki 1500-1700 na magazynie, tylko nie składać papierów na kierowce, oni mają godziny no limits.

Marek

Jaką z hurtowni w branży polecacie? Co powiecie o firmach Elektra, Grodno, Nowa France??

znający ow

jaki szef-taka firma/jaka firma taki szef/ i aż tyle

ehw

w ogóle nie ma systemu premiowania!!!tylko obiecują od lat,rozwijają się ?a w jaki sposób?(usunięte przez administratora)w ludziach,zero premii za nadgodziny!ludzie pracują za najmniejsze krajowe!!!Ze płaci na czas to prawda ale żadnej łaski nie robi

KARO

Widzę jednak, że się rozwijają - to chyba dobrze? Nie słyszę, że nie płacą - to chyba też dobrze? Mają beznadziejny system premiowania - ale czy konkurencja ma lepszy? Może ktoś mi powie, w której firmie konkurencyjnej Elektro-Hurtu warto poświęcić kawałek życia?

hans

LAIK ...to nie jest jedyna opinia jak do mnie dotarła ...wszyscy w branży na terenie dolnegośląska wypowiadają się w bardzo negatywny sposób i to nie tylko byli pracownicy lecz również dostawcy i obecni pracownicy ....nie spotkałem się z żadną pozytywną opinią na temat Elektro-Hurtu ....i właściciela ...NIE MA SENSU ROZMAWIAĆ DALEJ Z TĄ FIRMĄ

hans

az tak zle?rozumiem ze właściciel ehw nie dotrzymuje słowa, (usunięte przez administratora)jednak chyba to prawda co o nim mówią //szkoda czasu dzieki

były 2

co do tej firmy to dużo można mówić ale tylko złego, znam chłopaka który wcześniej pracował we Wrocławiui babkę z Sieradza i jeszcze kilka osób które tam pracowały i chyba nie ma takiej kasy za którą by chciały po takim potraktowaniu wrócić!!!!! szkoda czasu na wysiłek dla tej firmy, jak nie jesteś potrzebny albo się przeciwstawisz to jesteś zgnojony do 0!!!!!!

hans

witam wszystkich....mam pytanie .jak jest w końcu w tej firmie ?bo szukają ludzi na Wrocław ...a mają straszną opinie na rynku....proszę o rzetelne informację ...czy to prawda co mówią o właścicielu?

były

(usunięte przez administratora)nie polecam nikomu tam pracy,( usunięte przez administratora ),nie dajcie się nabrać na obiecywanki 100 razy lepiej w AT

sssssss

kończy się powoli EHW tak jak i cały El-plus ...firma w zarządzaniu zatrzymała się z 15 lat temu,brak kompetentnych ludzi,zero poszanowania dla pracownika.(usunięte przez administratora),zero premii,tylko cięcie kosztów,brak lojalności dla producentów .....słoma z butów wystaje ...żenada

janek

A JA ZGADZA SIĘ Z POPRZEDNIĄ OPINIĄ - [usunięte przez moderatora] NA KOMORNIKACH "NIE MA [usunięte przez moderatora] POTRAFI TYLKO GADAC- A ROBIC TO NIE

a ja prcuje...

Firma jak reszta "prywatnych" .Pracuje od kilku ładnych lat u nich. Jeśli chodzi o oddziały i ich dyr. to jest różnie. Najłatwiej pisze się tym , którzy zostali zwolnieni - oni zawsze wylewają pomuje na swych (byłych) szefów. Na plus [usunięte przez moderatora] to to, że atmosfere mają ok w porównaniu z innymi i co mówić o ich dyr. to trzeba powiedzieć- nie [usunięte przez moderatora] swych ludzi i jak trzeba to ich broni. A widząc dyrektorów w innych firmach i co robią z pracownikami, to duży plus.

popieram [usunięte przez moderatora] to ściemniacz pierwasza klasa

janek

[usunięte przez moderatora] na odziale komorniki niekopetetny, typowy picownik

xxxx

ale Winterr chyba nie jest odpowiedzialny za atmosfera pracy na oddziałach!tylko osoby zarządzające oddziałem!jakich zarobków może spodziewa się ph?jakie auta i jaki system premiowania ?jest u was

szukajacy

co znaczy zła atmosfera? w każdym oddziale jest do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] .?czy tylko chodzi o centrale?jakie zarobki?jaki system premiowania?proszę o informac!!!!

podpowiadam:)

NIE POLECAM !!!!!ATMOSFERA BEZNADZIEJNA!!!!!!!!!!!Tylko ELEKTRA i ATe

szukający

klient - 2012-02-18 21:45:05 polecam tą firmę pełen profesjonalizmwitam wszystkich.jestem handlowcem z dóżym doświadczeniem (10 lat w branży) w chwili obecnej poszukuje pracy (lecz nie chce trafi na cos do bani) ,jednocześnie mam pytanie na tym forum do wszystkich którzy mieli do czynienia z firmą Pana Wintera .czy firma jest w porządku(jak atmosfera

klient

polecam tą firmę pełen profesjonalizm

Zostaw opinię o Elektro-hurt Aleksander Winter - Gniezno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elektro-hurt Aleksander Winter