Opinie o Van der Wal Polska Sp. z o.o. w Gniezno

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Van der Wal Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Van der Wal Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Van der Wal Polska Sp. z o.o. w Gniezno

Andzia

Praca stabilna w dobrym zespole .Ogólnie Europa zachodnia, dobre trasy , kasa na czas plus dodatki jest ok

Zenek

Pracowałem długo w tej firmie ja bardzo dobrze wspominam przygodę z VdW , teraz jestem na emeryturze i jak by nie zdrowie to chętnie bym wrócił ,dobre czasy i fajni ludzie. Pozdrawiam VdW

Klient

Jako klient firmy VDW Polska mogę tylko serdecznie polecić tego przewoźnika. Zawsze na czas pełen profesjonalizm

Kierowca ursus

Śmiech na sali

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Van der Wal Polska Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Kierowca w transporcie międzynarodowym?
logo firmy Opiekunka seniorki
Gniezno
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Dowódca ochrony Galeria Gniezno
DELTA SECURITY
Byle kto

Dostałem kilka telefonów że że Zbigniew oskarża mie za czyjś obraźliwy wis 1 to nie ja jestem jego autorem jak twierdzi 2 ktoś kto to pisał niezna pewnych spraw o kturych ja wiem i Zbigniew ale za ujawnieniem IP jestem i zapowiadam zamieszkacie w Brodnicy. Przestańcie wieszać namie koty bo po dziadku stopniu ja jestem na tapecie i niektórzy są skłonni uwierzyć niekturym że to ja. A dlaczego nie powieś że Karol koleś niemożna zwalniać ludzi na chorobowym. Łukasz to jest nie do pomyślenia żeby szykanować niepalących pracowników. A więc zapraszam na konfrontację niemam sobie nic do zarzucenia.

Za chwilę były kierowca

Może że swoją opinią poszłem ostro po bandzie nie znająpanujących tu reali i szczerz, PRZEPRASZAM ZA MOJE OBRAŹLIWE WYPOWIEDZI WIELOGABR, MOJA OPINIA BYŁA POCHOPNA ZDECYDOWANIE ZŁA CZEGO ŻAŁUJĘ I JESZCZE RAZ PRZEPRASZAM WIELOGABR, co mam na swoje obronę nic. Tylko to że odchodze że względu na podział pracy. WIELOGABR ŻYCZĘ CI DALSZEJ MIŁEJ WSPÓŁPRACY , ALE Z DRUGIEJ STRONY TO ZAZDROSZCZĘ CI POZYCJI, JAK BYM WIEDZIAŁ OTYM TO BYM TYCH BZDUR NIE PISAŁ PRZEPRASZAM I POWODZENIA.

Byle kto

Mie znacie jestem waszym koszmarem chodzi mi o kierowcę Johny uważasz że wypisuje na zbigniewa otuż nie tak samo jak na moje konto też poszło sanepid nie muszę tego robić chociaż taki jeden wypisuje że 3/4to moje jakąś pani słusznie pisze że każdego można znaleśc i słusznie czekam NATO dowiemy się o erudycji biura i kto namie nadawał. Sam donosiłeś na zbygniewa namie i to (usunięte przez administratora)w twoim stylu Panie (usunięte przez administratora)a oni spożywali alkohol marki wódka.......... (usunięte przez administratora)

Wielogabr

Szanowny Panie proszę mnie nie obrażać .Jesteśmy firmą współpracująca z VDW i ma Pan Kierowca 24 godziny na to ,żeby mnie przeprosić. Wysłałem prośbę do Gowork o zabezpieczeni Pana IP. Jeżeli mnie Pan nie przeprosi zgłaszam sprawę do prokuratury o zniesławienie.

MTD

Karol pochwal się gdzie i jakie studia skończyłeś śmiało.

Wielogabr

Bardzo pozytywna firma współpraca od 10 lat przebiega wzorowo i jestem bardzo zadowolony

Klient

Współpraca wzorowa polecam

JerzyW

Pracowałem tam przez rok, dobrze wspominam, odszedłem bo znalazłem coś bliżej mojego miejsca zamieszkana. A widać ,że opinie negatywne jedna osoba wypisuję co chwile zmieniając nick. Pozdrawiam

A może tam się wszyscy do AA nadają? To by tłumaczyło ich podejście do pracy i obowiązków.

Jak mowa o lekarstwach to biuro w Gnieźnie milknie aby nie podtrzymywać tematu dziwne to

Kierowcabyły

Tadeuszbyłypra, lepiej się nachlać niż narąbać się czym innym haha i mieć wizję jaki jestem wielki puzniej na wieszać mnóstwa zapachów. (usunięte przez administratora) A postawić przed bramą nieznajomych policjantów i każdy po skończeniu pracy dmuchanie oj

Tarnowianin

Firma jak firma nie będę się odnosił do meritum przepracowałem miesiąc kilka lat temu, mam ukończone studia zdobyłem kilka gór na różnych kontynętach ale z takim chamstwem i poniżeniem że strony polskiego powtarzam polskiego planisty Karola nie spotkałem się do dzisiaj,wrecz upodlał człowieka i czerpał z tego dziwną satysfakcję. To bardzo zły człowiek.

Crx

Proszę się tutaj do pracy nie przyjmować. Dobra rada doświadczonego kierowcy. Tyle w temacie.

Speed

Bardzo dobra współpraca od wielu lat.

TadeuszByłyPr

Bardzo dobra firma zawsze od kiedy pamiętam nie było z nimi problemu jedynie co nieraz niektórzy naprawdę przesadzali na kacu próbowali za kółko wsiąść , i nie dziwią się ,że zostali wyrzuceni a poźniej opisują jaki im to źle, jak się pracuję i sumiennie wykonuje swoje obowiązki to jest bardzo dobrze pozdrawiam starą brygadę

@TadeuszByłyPr

Biuro w Gnieźnie ma zadużo chyba wolnego że wypisuje linki w czasie pracy. Ale jak przypada 4,5 biurowego na kierowcę!!!!!!!. Czas zwijać mandżur myślicie że w Utrechcie tego nie czytają niedługo część zostanie zwolnione to będzie płacz i lamęt

@TadeuszByłyPr

ja złego słowa na VDW nie powiem zawsze miło wspominam tam moja przygodę

TOTI

Muszę zweryfikować swuj poprzedni wpis, ci ludzie w Gnieźnie to są chorzy psychicznie i co z tego że kasa na czas ten z gniezna wymaga łamania prawa a jak słyszy nie to się wścieka i krzyczy, nie to jest ryk jak z rzeżni jakby zażynali buchają on wymaga i.. (usunięte przez administratora) bo}płaci muwiłem (usunięte przez administratora)z gniezna albo gwieździe filmowej bo tak się zachowuje. I niema odwagi wyjść. do pracownika że Karol to wał a on domie to ja go denerwuje.i nie wykonuje poleceń tego wała. Niech kupi sobie hektar ziemi i rabarber flancuje bo do tego się nadaje Zdecydowaćnie odradzam fasada ładna odnowiona a środek to rak który ich drąży chłopcy w gnieznie zrobili sobie HOLENDERSKIE INDIE WSCHODNIE zz gniezna stolicę BATVIE. ODRADZAM

TOTI
@TOTI

Bardzo proszę się nie podszywać pod mój Nick i nie pisać głupot w moim imieniu.

Zostaw merytoryczną opinię o Van der Wal Polska Sp. z o.o. - Gniezno

• Jak się pracuje w Van der Wal Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Van der Wal Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 144.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Van der Wal Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 139, z czego 48 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 46 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Van der Wal Polska Sp. z o.o.

Van der Wal Polska Sp. z o.o.